Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !



 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Zobrazit příspěvky bez odpovědí
 

S05: Survivor Heroes vs Villains

 
TémataPříspěvky
Poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky

Kmen Heroes

1019Sat Mar 09, 2013 10:29 am
Dias258cz Debbie - kmen heroes
Žádné nové příspěvky

Kmen Villains

915Sat Mar 09, 2013 11:56 am
Lacszlo LJ - Kmen Villains
 Témata  Odpovědi  Autor  Shlédnuto  Poslední příspěvek 
Žádné nové příspěvky 11Dias258cz422za Mon Jul 22, 2013 3:12 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 1Dias258cz383za Mon Jun 24, 2013 11:26 am
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 5Dias258cz321za Sun Jun 09, 2013 4:43 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 9Dias258cz447za Sun May 26, 2013 2:41 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 7Dias258cz444za Sat May 11, 2013 4:22 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 7Dias258cz353za Sat May 04, 2013 4:20 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
Důležité: [ Hlasování ]

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení

 
14Dias258cz444za Sun Apr 28, 2013 5:11 am
Rick Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
Důležité: [ Hlasování ]

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?

 
9Dias258cz389za Tue Apr 23, 2013 6:45 am
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
Důležité: [ Hlasování ]

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas

 
7Dias258cz335za Sat Apr 20, 2013 5:14 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 11Dias258cz441za Tue Apr 16, 2013 3:03 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 8Dias258cz392za Sat Apr 06, 2013 1:30 pm
Rick Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
Důležité: [ Hlasování ]

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?

 
14Dias258cz494za Sun Mar 31, 2013 2:02 pm
Jane Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 8Dias258cz484za Mon Mar 25, 2013 3:00 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 6Dias258cz984za Sun Mar 24, 2013 10:37 am
Rick Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 0Dias258cz505za Tue Aug 20, 2013 5:46 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 5Dias258cz454za Wed Jul 24, 2013 8:36 am
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 21Dias258cz1212za Sun Jul 21, 2013 12:20 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
 Návrat nahoru 
Uživatelé prohlížející toto fórum: nikdo není přítomen
Moderátoři:nikdo není přítomen
Povolení tohoto fóra:Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
-
Přejdi na:  
Nové příspěvky Nové příspěvky
Nové příspěvky [ oblíbené ] Nové příspěvky [ oblíbené ]
Nové příspěvky [ zamknuto ] Nové příspěvky [ zamknuto ]
Žádné nové příspěvky Žádné nové příspěvky
Žádné nové příspěvky [ oblíbené ] Žádné nové příspěvky [ oblíbené ]
Žádné nové příspěvky [ zamknuto ] Žádné nové příspěvky [ zamknuto ]
Oznámení Oznámení
Global announcement Global announcement
Důležité Důležité