Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !



 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

 Témata  Odpovědi  Autor  Shlédnuto  Poslední příspěvek 
Žádné nové příspěvky
Důležité: [ Hlasování ]

Informace + Rozdělení kmenů

 
2Dias258cz425za Sun Jul 21, 2013 12:08 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 4Dias258cz564za Tue May 21, 2013 3:37 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 1Dias258cz446za Thu Dec 20, 2012 5:51 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 7Dias258cz429za Sat Nov 24, 2012 10:45 am
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 3Dias258cz396za Fri Nov 23, 2012 4:03 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 2Dias258cz438za Sun Nov 11, 2012 3:01 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 5Dias258cz415za Sun Nov 11, 2012 7:17 am
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 4Dias258cz422za Sat Nov 10, 2012 1:26 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
Důležité: [ Hlasování ]

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos

 
8Dias258cz428za Thu Nov 08, 2012 5:05 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 19Dias258cz744za Sun Nov 04, 2012 3:36 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 2Dias258cz459za Sat Nov 03, 2012 12:48 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 12Dias258cz546za Mon Oct 29, 2012 11:14 am
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 7Dias258cz898za Sun Oct 28, 2012 9:04 am
SalisCz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 5Dias258cz459za Sat Oct 27, 2012 11:00 am
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 12Dias258cz462za Sat Oct 27, 2012 8:07 am
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 2Dias258cz444za Fri Oct 26, 2012 4:05 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 5Dias258cz561za Tue Oct 23, 2012 3:37 pm
Lacszlo Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky 7Dias258cz562za Mon Oct 22, 2012 3:07 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
[ Hlasování ]

Návratilci v 2. řadě

 
22Dias258cz918za Sun Oct 21, 2012 1:34 pm
Dias258cz Zobrazit poslední příspěvek
 Návrat nahoru 
Uživatelé prohlížející toto fórum: nikdo není přítomen
Moderátoři:nikdo není přítomen
Povolení tohoto fóra:Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
-
Přejdi na:  
Nové příspěvky Nové příspěvky
Nové příspěvky [ oblíbené ] Nové příspěvky [ oblíbené ]
Nové příspěvky [ zamknuto ] Nové příspěvky [ zamknuto ]
Žádné nové příspěvky Žádné nové příspěvky
Žádné nové příspěvky [ oblíbené ] Žádné nové příspěvky [ oblíbené ]
Žádné nové příspěvky [ zamknuto ] Žádné nové příspěvky [ zamknuto ]
Oznámení Oznámení
Global announcement Global announcement
Důležité Důležité