Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se ! 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Princip Survivor

Goto down 

Chcete zkusit naši verzi Survivoru ?
 Ano
 Ne
 Ještě nevím
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 25

PříspěvekPředmět: Princip Survivor   Sat Apr 28, 2012 1:15 pm

Nebudu chodit kolem horké kaše .

Jde o textovou rpg hru Survivor (Kdo přežije) - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit soutěže spolu s kmenem, invidualně , hlasovat , lhát , hledat skryté imunity , spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne.

Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách.

Princip

16 Soutěžících je rozdělono do dvou kmenů .
Každé tři dny je bude čekat souboj o odměnu a souboj o imunitu. V prvním případě budou tyto dva kmeny zápolit o jídlo, nástroje k rozdělávání ohně, případně celtu, ve druhém pouze o talisman imunity. Ten kmen, který v souboji o imunitu prohraje (nezíská talisman imunity), musí jít večer na kmenovou radu a tam ze svého středu vyřadit jednoho člena a takhle to jde dál a dál .
Po nějaké době se oba kmeny spolčí v jeden. To znamená, že v tomto novém kmenu už je souboj o imunitu i odměnu čistě individuální záležitostí a každý hraje sám za sebe. Vyřazování soutěžících pokračuje dál, ale s tím rozdílem, že v individuální části hry už vyhození hráči neodchází domů, ale stávají se členy poroty. Až zbudou poslední 2 (3) hráči, na finálové kmenové radě právě porota rozhodne o tom, který z nich si domů odnese 1 000 000 dolarů a celkové vítězství v soutěži. ( U nás vyhrát milion nemůžete , ale budete navždy zapsáni na našem foru a získáte možnost jít do All star verze , ve které budete hrát s lidmi , kteří už vyhráli a nebo byly jedni mezi nejlepší .

Prvky hry

EXILE ISLAND (EI)
Po soutěži o odměnu vítězný kmen zvolí jednoho hráče poraženého kmene, aby se odebral na EI. Tam zvolený hráč bude osamocený přežívat v drsném prostředí až do souboje o imunitu. Vítězný kmen má tedy v ruce trumf, kdy může oddělit od kmene nejsilnějšího člena konkurenčního kmene, a tak ho oslabit, případně může vybrat nejslabšího, aby mu ještě více podkopal morálku. V pozdějších řadách se na Exile Island vypraví jak zvolený hráč poraženého kmene, tak jeden hráč z kmene vítězů. O tomto druhém hráči rozhoduje buď prvně vybraný hráč, nebo vítězný kmen, který ho zvolí ze svého středu. EI je tedy i možností pro vyjednávání hráčů z obou kmenů, kteří mohou uzavřít i vlastní minialiance napříč kmeny.Výhoda EI je , že na něm skrývá většinou Skrytá imunita .

TAJNÁ IMUNITA
Tajná imunita funguje na stejném principu jako klasická individuální imunita, kterou hráč může vyhrát v souboji o imunitu. Rozdíl je pouze v tom, že tajná imunita je uschovaná na tajném místě, a pokud ji hráč najde, může si ji ponechat po celou dobu soutěže bez toho, aby někdo věděl, že ji vlastní. Pokud ji hráč najde, má možnost ji komukoliv předat, musí ji ovšem zahrát do doby, než v soutěži zbudou poslední čtyři hráči. Nemůže se tedy díky ní přímo dostat do finále.


Tajné imunity ve hře a jak na ně
Bude se losovat, na koho to padne, získá tajnou imunitu. Lehké ..


REDEMPTION ISLAND (RI)
Hráč, který dostane na kmenové radě největší počet hlasů a za normálních okolností by opustil hru, se nově po zavedení RI odebere právě na něj. Následující vypadnuvší hráč se k němu připojí a oba stanou v duelu o přežití, vítěz zůstane nadále na RI a poražený definitivně opustí hru. Později bude hráči dovoleno vrátit se do hry a pokračovak k vítězství .

PONDEROSA
Vyloučený hráč z kmenové rady , který má být porotcem míří sem , kde se konečně nají , dostane vlastní věci , které si sebou dovezl , ale nemohl použít ve hře . V Ponderose najdete kuchaře , který vám uděla jakoukoliv specialitu , na kterou máte chuť .


Remíza
Může nastat remíza ve hře. Proto jsem vymyslel 5 způsobů, jak se rozhodne, kdo odejde a kdo zůstane dále ve hře
1) Tahání kamenů
2) Kdo dostal za celou hru více hlasů jde domů
3) Souboj 1vs1
4) ?? ( Později doplněno )
5) ?? ( Později doplněno )
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://survivor.yours.tv
 
Princip Survivor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Pravidla a Princip-
Přejdi na: