Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .

Goto down 

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně !
 Ano
 Ne
 Vůbec !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2295

PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .    Sat Nov 10, 2012 9:34 am

Kmen Favoritů:

LJ(!): Ach bože, to se mi snad zdá... s jakejma idiotama to tu hraju? Nabídnul jsem Paulovi, Evelin a Steph final 4... perfektní plán! Ne, ani jeden se ho nedrží... co si s tím mám teď proboha počít...?

LJ, Evelin, Steph

LJ: Holky, nevím, co jste si proboha myslely, že dokážete... teďka jsme všichni v pěkný kaši. Vím, že nevěříte Erikovi a Brendě, ale pokud nebudem držet pospolu, lidi z Malakal se nás zbaví jednoho po druhým - protože oni spolu drží...
Steph: Myslely jsme , že taky budete hlasovat pro Erika ! Ještě jsem to řvala před všema na kmenové radě !
Evelin: Nerozčilujte se ...
LJ: (na Steph) Jenže já se snažím s Erikem spolupracovat, musím to furt opakovat? Já vím že mu nevěříte... ale sakra, i kdybych hlasoval s váma, i kdyby i ta Brenda hlasovala s náma... to je furt málo, copak to nevidíš?
Steph: Já chci Erika , Brendu pryč ! Nezaslouží si tu být .. Máš pravdu ale já je chci prostě pryč ... Vyhodme Erika nebo Brendu a pak budu hlasovat s tebou ..
Evelin: Já taky ...

Erik -(!) Zachránily jsme Steph život a stejně nám nevěří .. měly jsme si nechat Alana .. ale co s tím .. Nevím jak pokračovat ..

Malcolm,Erik,Brenda
Malcolm: Nechci aby šly favoriti dřív než fanoušci , proto vám nabízím .. za celé favority .. hlasujte pro LJho ... Je to slizký had ..
Erik: Ok .. LJ jde domů ..
Malcolm: ok ..

LJ, Paul

LJ: Paule, podívej - proč ses rozhod držet s lidma z Malakal? Ty věříš, že máš s nima nějakou šanci uspět? Zkus se nad tím zamyslet... když se přidáš na naši stranu, myslím, že se tvoje šance zvýší... nám všem stoupnou... a vem si, že jinak dojde na remízu... chceš snad tahat kameny? No tak! Tomu nevěřím...
Paul- A komu mám věřit ? Mohly jsme ovládnout celé malakal . Kdyby si nevolil pro Willa a nás nechal ve štichu .. potom si vyloučil Betty ... to ti mám věřit ? Sakra že ne !
LJ: (na Paula) A to mi chceš jako vyčítat, že jsem odvrátil tahání kamenů? Ty bys do toho fakt šel? Svěřit svůj osud náhodě? Tak to asi nepochopím...

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? První si vezmu imunity .. Díky .. Dnes hrajete o jednu imunitu . V dnešní soutěži se budete držet stožáru, co nejdéle budete moct. Jestliže spadnete, jste venku ze hry . Poslední osoba, která zůstane na stožáru, vyhrává imunitu. K tomu výherce dnešní soutěže vybere pět lidí , kterí s ním zůstanou tady v tom altánku za vámi a dáte si pizzu , ledový čaj a limonádu . K tomu nějakou tu sladkost . Jde podle o hodně . Rozlosujeme  vaše pozice a začneme . Všichni nahoru .
Paul- Je to docela vysoko .
Brenda - O můj bože ..
Paul a Phillip jdou dolů .. může to být dobrá strategie ..
Steph slézá a s ním i Phillip ..
Phille , jsi zklamaný ?
Phil - Tohle není nic pro mě ..
První sekundy a už jsou dva dole .
Paul má problém .
Andrea a Brenda vypadají v pohodě . Lj se snaží najít místo .
Paul bojuje .. Paul je venku ze soutěže . 8 zbývá lidí .
20min
20 minut za náma .. Erik odstupuje .. Evelin hned za ním .
6 Lidí zbývá .
40minut .
LJ neví jak se usadit . Lj odpadává ze soutěže z ničeho nic ..
Zbývá pět lidí a Malcolm jako poslední chlap .
Malcolm - Končím Jeffe ..
Tak slez dolů .. Malcolm končí a zbývají jen ženy .
Evelin - Myslím že končím ..
Evelin se přesouvá dolů a už končí .. ruce se jí třepou ... Vydržela přes 40 minut .. Zbývá Brenda , Andrea , Kate
Brenda: Hodně štěstí ..
Jeff: Co se děje Brendo? ..
Brenda: Bolí mě nohy ....
Jeff: Tak slez .. Andrea a Kate
Kate: Nech mě vyhrát tuto soutěž .
Andrea: Jdu dolů .. tahle je tvoje ..
Jeff: Andrea končí a takhle Kate vyhrává svou první imunitu !
Kate: Díky ..
Gratulace . Kate je na dnešní kmenové radě v bezpečí .. Ted musíš vybrat 4 lidí k tobě , kteří si dají do nosu s tebou .. Jeff: Kdo to bude ?
Kate: Andrea ...
Andrea: Díky ..
Kate: Malcolm a Phillip ..
Jeff: Zbývá poslední
Kate: Paul ..
Jeff: Paule .. pojd sem ... Dnes se pořádně najíte .. Vy ostatní . Jděte do tábora ... a vy ostatní . Užijte si jídlo ..

Na odměně:
Malcolm: Ostatní budou pěkně naštvaný
Kate: Noa ...
Phil: Nedáme přípitek ? Na finálovou pětku ?
Malcolm: Dobrý nápad ... "ťuk" ...
Andrea: Pro koho chcete teda hlasovat ?
Malcolm: Erik ... Je to fyzická hrozba .. Souhlate ?
Paul: Máš pravdu .. hotovo .

V táboře:

Steph , Evelin , Erik , Brenda a LJ ..

Steph: trochu jsme přemýšlely na spojenectvím . Nemáme vás rádi , vy nás taky ne .. Finálová pětka , potom se můžeme prát .
Erik: Souhlasím s vámi . Je nás pět proti Malcolmovi , Philipovi , Andree , Paulovi a Kate .. Pro koho chcete hlasovat ale ?
Evelin: Vyhodila bych Malcolma ... Jelikož Kate vyhrála imunitu .. tak je největší hrozba u nich ..
LJ: Nejsem si jistý, jestli to je dobrý nápad... je dost možný, že má Malcolm imunitu... aspoň mi to teda pár dní zpátky tvrdil...
Brenda: A ty mu věříš ? Je to lhář .. už z Filipín to jde vidět že udělá cokoliv , aby měl počty na svojí straně ..
Erik: Souhlasím s Brendou ...
LJ: Tak jo, budem teda hlasovat pro něj... je to naše poslední šance, tak doufám že to vyjde...
Erik: Hlavně se nikdo nesmí bát tahání kamenů ...

Malcolm a LJ
Malcolm: Jsme zde nejsilnější hráči .. že jo ? Proto ti tady navrhuji .. Finálovou dvojku . Nevím pro koho hlasují ostatní , ale jestli nepůjdu domů .. Dám ti skrytou imunitu .. (ukázal mu ji) Přidej se k nám a zitra po kmenové radě ti dám moji imunitu ..
LJ: To zní jako dobrý obchod... a pro koho chcete hlasovat?
Malcolm: Erik ... Erik končí .. Jsme dva největší stratégové ... a když se spojíme .. nikdo nás nemůže porazit ... Když si budeme věřit .. může to vyjít . Když dojde na finálovou šestku , půjdu domů já , ty , paul ... holky zůstanous Phillem a je konec ..
LJ: Oukej... tak teda Erik...

Malcolm(!) Snažím se přemluvit LJho , at přejde k nám . Nejsem si jistý , jestli imunitu pro jistotu nezahraji .. je to opravdu těžké rozhodnutí , zda imunitu zahrát , nebo věřit člověku , který je slizký a chtěl jsem ho parkrát pryč .

Malcolm,Paul,Andrea,Phil a Kate
Malcolm: Na naší straně je LJ...
Andrea: Skvěle ..  
Phil: Dá se mu věřit ?
Malcolm: Nic jiného nám nezbývá ...
Kate: Nechcete pro jistotu volit někoho jiného ? Protože když bude volit pro Erika , zjistíme , že se mu dá věřit a když nás pět bude volit pro někoho jiného .. jde ten dotyčný domů .
Phil: Ten nápad se mi líbí
Malcolm: Ok .. Brenda jde domů .
Andrea: Hotovo ..

Kmenová rada Favoritů :
Přivedeme člena poroty . Utku vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Takže .. Kate .. imunita .. určitě v téhle fázi hry se hodí ne ?
Kate: Naprosto s tebou souhlasím Jeffe .
Jeff: Phile , nemyslíš si , že jí to dá ale terč na záda ? Když příště nevyhraje ?
Phil: Ovšem, ale to je riziko výhry .
Jeff: Malcolme , myslíš si , že půjdeš dnes domů ? Je zde ta šance ?
Malcolm: Rozhodně Jeffe , jde o to , jestli někdo neudělá správný tah .
Jeff: Eriku ... naposled si zahrál imunitu , kterou sis podle mě .. měl nechat . Lituješ toho ?
Erik: Opravdu ano Jeffe , ale vrátit se to nedá . Padlo pár slov s mojím jménem a zasmatkoval jsem .
Jeff: Ok je čas hlasovat , Phile, jseš na řadě .

Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost
Spoiler:

Dobře. Tohle je skrytý symbol imunity . Jakékoliv hlasy proti Malcolmovi se nebudou počítat .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Desátou vyloučenou osobou a druhým členem poroty .
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:

..
Vypadá to , že jedna aliance má navrh . Vemte si věci a jděte do tábora . Dobrou noc .

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:

Hlasování:
Spoiler:

Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč

Poèet pøíspìvkù : 833

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .    Sat Nov 10, 2012 1:14 pm

Ty mě fakt nenecháš mít štěstí, co? Very Happy Achjo... chudák Brenda Sad
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .    Sat Nov 10, 2012 1:16 pm

Štěstí ? Už si měl dvě imunity !!! xD
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč

Poèet pøíspìvkù : 833

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .    Sat Nov 10, 2012 1:20 pm

No to možná jo, ale tak jinak se mi moc nedaří... vždycky se něco podělá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .    Sat Nov 10, 2012 1:26 pm

Jak řekl Jeff: Survivor je komplikovaný xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .    

Návrat nahoru Goto down

Survivor: Fans v2s Favorites - 10 - Myslím , že jdou znovu po mě .
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: