Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Strašně !
Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_left50%Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_right
 50% [ 1 ]
Ano
Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_left50%Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_right
 50% [ 1 ]
Vůbec
Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . EmptySat Nov 10, 2012 6:42 pm

Kmen favoritů:

LJ, Steph, Evelin, Erik

Erik: Včera nás Malcolm opravdu vypekl ..
Steph: Jde vidět že je dobrý hráč a všichni mu to jenom baští ..
LJ: Zkusím ještě jednou promluvit s Paulem - je teď naše jediná šance...



LJ, Paul

LJ: Hele, chtěl jsem s tebou ještě jednou mluvit o situaci ve kmeni, prosím, vyslechni mě... Ok, rozhodl ses držet s malakalskýma favoritama a dejme tomu, že se nějak dostaneš i do finále... že se pak ve final 5 začnou prát mezi sebou. Ale myslíš, že tím stylem vyhraješ? Vážně? Nikdo v porotě tě nebude mít za nic jinýho než za loutku bez vlastního názoru - nikdo ti ten milion nedá!! Uvažuj nad tím, Paule - na příští radě máš poslední šanci vzít rozum do hrsti a začít doopravdy hrát...
Paul - Jestli se nakonec budou spolu prát, a já nebudu nápadný , tak si uvědomí , že já jsem je nezradil .. Díky za návrh . Popřémýšlím o tom , ale ... pro koho chcete vůbec hlasovat ?
LJ: To se ještě úplně nerozhodlo... zatím to vypadá na Kate, pokud nevyhraje zase další imunitu...


LJ(!): Paul zatím hraje jako naprostý zabedněnec... fajn, nesnáší mě, pochopil jsem. Jenže to ostatní taky! Nemám pocit, že i kdybych byl ve finále, nechají mě tuhle hru vyhrát - a kdyby Paul konečně zapnul mozek, došlo by mu, že pokud bude hrát dál tak jak doposud, musel by jít do finále leda tak s Philem, aby vyhrál - a i to by bylo podle mě dost těsný hlasování...



Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? První si vezmu od Kate imunitu .. Díky .. Imunita je opět k mání. V dnešní soutěži se musíte prohnat vodou, získat jeden ze svých tří pytlíků  a běžet zpět. Pak musíte použít prkno, abyste vystřelili svůj pytlík do svého koše. První osoba, která dostane všechny své pytlíky do svého koše, vyhrává imunitu a je v bezpečí na dnešní kmenové radě.  Rozlosujeme  vaše pozice a začneme .
Jdeme na to ! O Imunitu ! Trosečníci připraveni ! Start !
Získáte vždy jeden pytlík a pak půjdete zpět . Malcolm má svůj první . Paul a LJ mají svůj  . Andrea a Kate mají svůj . Erik taky a Phill hned za ním . Evelin jako poslední .. Evelin bojuje. Snažte se .. Erik dostal svůj první do košíku . LJ ma svůj první a jde pro druhý . Malcolm má svůj první v koši . Paul má svůj první ..  Erik , Lj a Malcolm mají náskok . Evelin a Kate bojují .. Phillip se taky snaží . Erik má druhý a jde pro poslední . LJ hned za ním . Malcolm taky a vrací se pro třetí . Andrea za nimi . Phillip se vrací pro druhý .. Lj je zpět s poslední. Může to vyhrát . Nechcte jít domů . LJ vyhrává inviduální imunitu ! LJ pojd sem . LJ se dnes nemusí bát že půjde domů .. Z ostatních jeden půjde domů . Uvidíme se na kmenovce .

Malcolm(!) Dnes měl jít LJ , jenže vyhrál imunitu .. to znamená .. . že končí Erik ..

Malcolm,Paul,Andrea,Phil a Kate
Malcolm: Tak koho navrhujete ?
Paul: Erik?
Phil: Souhlasím s Paulem .
Malcolm: Ok , Erik končí ..
Andrea: Podle mě je to blbost. Proč nerozdělíme ten pár Stephany a Evelin ?
Phil: Nejsou hrozbou v soutěžích .
Andrea: Na to bude čas je všecky vyhodit příště .. Co myslíš ?
Malcolm: To nevím , ale musíme se rozhodnout .


Kate: Včera Malcolm použil imunitu a jelikož i Erik použil imunitu . Ve hře žádná není. Rozhodla jsem se že prozkoumám stromovou poštu , studnu kde bereme vodu a prostě ty věci , které jsou "unikátní" na tomto ostrově .. Když jsem přišla ke Stromové poště .. tak .. ( Smích ) Opravdu tam byla tajná imunita ... Pod stromovou poštou. Opravdu jsem v nic nedoufala ... ale mám ji .. Nevím jestli to někomu řeknu , ale zatím si to nechám jen pro sebe .


Andrea(!) Dnes se musíme rozhodnout . Či vyhodíme Erika , který nemá Brendu , nejlepšího spojence nebo .. vyhodíme Steph , která umí manipulovat, je bojovnice a nikdy se nevzdá a k tomu má dobrý vztah s Evelin ... jsou jako sestry ..  


Kmenová rada Favoritů :
Privedeme členy poroty . Utku a Brenda vyloučena na minulé kmenové radě.
Jeff: Malcolme, zaslouží si podle tebe všichni uznání jak hrajou tuto hru ?
Malcolm: Určitě . Myslím že každý je důležitý hlas a taky hráč .
Jeff: Evelin, kdo je ti zde nejbližší ?
Evelin: Nejspíš Steph . Jsme dobré kamarádky
Jeff: Pravda Steph ?
Steph: Jo .. jsme jako sestry ..
Jeff: Ok je čas hlasovat , Phile, jseš na řadě .


Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:
Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.OK.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Jedenáctou vyloučenou osobou a třetím členem poroty .
Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:
Vypadá to , že jedna aliance má navrh . Vemte si věci a jděte do tábora . Dobrou noc .

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . EmptySun Nov 11, 2012 6:35 am

Tyjo tak teď už jsem ale fakt naštvanej Very Happy Paulovi bych nejradši zakroutil krkem, házel sis u něj aspoň tou kostkou?... jinak nesouhlasím že Evelin a Steph byly jako sestry - ledaže by se z nich staly po sloučení, před ním spolu podle mě nijak zvlášť nevycházely... Wink no, tak teď už fakt netuším jak hrát dál... Sad
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . EmptySun Nov 11, 2012 6:49 am

Jo házel , myslím že to bylo 50:50 a nevěděl na jakou stranu ho hodit , tak jsem hodil kostkou ... Obě byly proti nim už i v Airai a byly spolu i po sloučení .. tak tam pouto bylo ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . EmptySun Nov 11, 2012 7:03 am

No pokud vím Evelin a Alan podrazili alianci nováčků+Steph a dali šanci uspět favoritům Wink Evelin pro Steph podle mě dokonce hlasovala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . EmptySun Nov 11, 2012 7:06 am

Nerozebírejme to prosím xD psal jsem to večer a možná jsem nějak zapoměl na to xD Ale po sloučení drželi spolu...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . EmptySun Nov 11, 2012 7:17 am

ok xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .   Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry . Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit
» Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon
» Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: