Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 12 - Padesát na padesát

Goto down 
2 posters

Líbí se vám tato epizoda ?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec!
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 12 - Padesát na padesát    Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  EmptySun Nov 11, 2012 6:02 am

Kmen favoritů:

LJ(!): Tak... pro svoji alianci jsem udělal první poslední - nic nevyšlo. Teď už jedu jen na vlastní triko...


LJ, Andrea, Kate

LJ: Holky, pojďme si promluvit... vím že teď asi budu na odstřel jako další, jen... zauvažujte nad tím, jestli pro vás není lepší zbavit se dřív lidí jako Erik a Evelin, kteří nikdy nikoho nenaštvali - tak jako já. Protože vemte si - kdybych se dostal já do finále, kdo by pro mě hlasoval? Vy snad jo? To byste mě docela překvapily... Takže, jen abyste věděly - já na příští radě hlasuju pro Erika a doufám, že vy taky...
Kate: Já vím , nikdo tě tu nerespektuje .. hraješ na všechny strany, jak jsme slyšely .. Popřemýšlíme o tom ...


LJ, Paul

LJ: Tys to tak podělal... mohli jsme to jako fanoušci favoritům ještě pořád natřít - víš co by z nás bylo za legendy Survivora? Teď budem akorát za neschopný trouby - teda ty určitě...
Paul: Nehodlám se s tebou o tom bavit .Raděj budu trouba, která dojde dál než ty ...



LJ(!): Nevím už co vymyslet, tak začínám být na lidi trochu hnusný... možná mě kvůli tomu vyhodí, ale já doufám, že se stane spíš pravý opak a já zůstanu...





Soutěž:
Jste připraveni na dnešní soutěž ? Dnešní soutěž je o odměnu. K odměně . Všechny vás vezmeme lodí do panámské restaurace. Na jídelním lístku je osm jídel. Jídla jsou postupně větší a chutnější. Je tam všechno, od misky rýže a sklenice vody z vašeho tábora, až po steak se vším co k němu patří. K soutěži . V dnešní soutěži budete házet kokos do kruhu. První čtyři postoupí do finále. Kde pomocí kamene rozbijete kokos. Pusu si naplníte kokosovým mlékem. Potom přelezete překážky. Pusu vyprázdníte do nálevky. První, kdo bude mít nálevku plnou, vyhraje odměnu . Ostatní čeká rada, kde bude někdo vyloučen a stane se dalším členem poroty. Dnes jde o hodně . Vylosujeme si pozice a začneme. Jdeme na to . PRvní čtyři postupují . Jeden hod za kolo. Trosečnící připraveni! Teď ! LJ se trefuje. Postupuje . Malcolm blízko.
Další kolo . Zbývají tři místa. Házejte. Phil těsně mijí. Kate se trefuje . Dvě místa. Erik a Andrea se trefují . Ostatní si sedněte a nemáte šanci na výhru této odměni
Ve finále je Kate,Andrea,Erik a LJ . O odměnu ! Teď ! Musíte ho rozbít a naplnit pusou . LJ vyráží jako první. Erik a Kate hned za ním . Andreea jako poslední . Odměna se hodí vždy .. LJ se rychle vrací. LJ proti Kate. Erik taky dohání a dostává se do vedení . Andrea poslední . LJ  teď trošku vede nad Erikem . Čím více kokosu v puse tím lepší . Erik se blíží. LJ se snaží ale nestačí . Erikovi chybí kousínek .. LJ může vyhrát. Andrea to nemůže udržet v puse.
LJ už slaví .. LJ Vyhrává odměnu !
LJ pojd ke mě . Opět gratuluji . Teď vás odvezeme do pětihvězdíčkové terasy, kde si dáte do nosu.


Na odměně:
Jeff: OK Lj , kdo si podle tebe zaslouží steak?
LJ: Ten si nechám pro sebe .
Jeff: Žebírka?
LJ: Rád bych je dal Evelin .
Jeff: Hamburger, hranolky a cola ?
LJ: Erik ..
Jeff: Hot dog a pomerančový džus ?
LJ: Andrea
Jeff: Ok , teď Sendviče .
LJ: Tohle ať si vezme Kate .
Jeff: Sálat plus ledová voda .
LJ: Malcolm .
Jeff: Brambory a voda
LJ: Phil .
Phillip: Děkuji ti za tvé dary ..
Jeff: Si nespokojený Phile ?
Phil: Prý 5 hvězdiček ...
Jeff: A poslední patří pro Paula..

Jste v hezké terase . Je tu teplo , tak alespoň nějakou výhodu to má.....

Malcolm(!) Tady se ukázalo, kde LJ stojí . On je opravdu jak na houpačce . Několikrát jsme mu dali šanci a on ji zahodil .


Kate(!) Ráno nám říkal, že vyhodí Evelin a Erika ale na odměmě jako první vybere Evelin a Erika .. Velká chyba LJ ...




Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? První si vezmu od Ljho imunitu .. Díky .. Imunita je opět k mání. V dnešní soutěži se
s rozpaženými rucemi budete užívat pouze vršky vašich dlaní, abyste držely dvě tyčky proti horní liště. Když dáte ruce níž, stačí i jen o malou trošku, tak tyčky spadnou. Tyčka spadne, jste venku ze soutěže. Poslední, kdo zůstane, vyhraje imunitu a má zajištěno místo ve finálové pětici. Poslední kdo zůstane, vyhraje imunitu a přežije další den . Rozlusujeme místa a zančme. Všichni vypadají připraveně. Tahle soutěž začala . Nesmíte se nechát unést . Jinak končíte . Phillip po 15 sekundách končí . Máme naší první obět . 15 sekund a Phil je venku . Méně než minuta a Andrea odpadává. Erik, nejmenší pohyb a je vnku ze hry . Zbývá Malcolm,LJ,Evelin,Kate a Paul.
Zničehonic LJ končí . Poslední čtyři .. Paul končí ...
Paul: Už jsem nemohl Jeffe ..
Jeff: posaď se na lavičku . Malcolm proti Evelin . Malcolm přímo na okraji vyřazení . Evelin začala taky bojovat. Malcolm se třese ... Malcolm se to snaží upravit .. Malcolmova tyčka padá . Evelin vyhrává imunitu ! Evelin, dobrá práce .
Evelin: díky ..
Jeff: Evelin je na dnešní kmenové radě v bezpečí . Gratuluji .
Z ostatních jeden půjde domů . Uvidíme se na kmenovce .


Malcolm, Andrea, Kate , Phil a Paul ..
Malcolm: LJ ?
Phil: Myslím že je to jedno ..
Kate: Já a Andrea by jsme nejraději Erika .. Myslíme že je větší hrozba .
Malcolm: LJ je větší slizoun , nedá se mu věřit..
Phil: jak chcete , klidně si hlasujte pro Erika ...
Malcolm: OK , mi tři hlasujeme pro Ljho a vy dvě pro Erika .. oni rozhodnou ..
Andrea: Ok .. bude to zábavnější .. Paule .. hlasuješ pro Ljho?
Paul: Jop ...
Andrea: Sakra ...


Malcolm, Erik a Evelin
Malcolm: Já , Phil a Paul hlasujeme pro LJho .. Kate a Andrea pro Erika .. Nevíme jak to dopadne , ale jestli nechceš jít domů .. volpro LJho je asi tvoje jediná možnost ..
Erik: Ok .. díky ..
Malcolm: není zač ...


Evelin, Erik, LJ
LJ: Lidi, hlasujte pro Paula... vypadá to, že Andrea a Kate by do toho s náma šly...
Erik - Ok , tak Paul končí ..


LJ, Evelin

LJ: Hele, musím ti něco říct... předtím jsem trochu lhal... holky chtěj hlasovat pro Erika, ne pro Paula. Když budem mi 4 hlasovat pro Erika, tak ten skončí... zbavme se ho, stejně je to přesně to, cos původně chtěla... když nic jinýho, půjde dřív než my - a další favorit bude ze hry...
Evelin: Nic ti neslibuji .. Oba jste fajn . Musím si to rozmyslet LJ a když dnes půjdeš domů, tak doufám, že mi to nebudeš mít za zlé ..




Andrea(!) Já a Kate se tu snažíme Ljho nechat, protože si myslíme , že by ve finále nevyhrál . Nechci tam jít s Malcolmem .. ten bych vyhrál nad každým a on ví, že je velká hrozba.



Kmenová rada Favoritů :
Privedeme členy poroty . Utku, Brenda a Steph vyloučena na minulé kmenové radě.
Jeff: Naposledy šla Steph, takže to už není favorité proti Fanouškům ? Třeba ... Kate ?
Kate: Fanoušci už nejsou Jeffe, teď jsme všichni favoriti.
Jeff: Takže je možné že LJ nebo Paul dojdou na konec Phile ?
Phil: Jo .. možné je všechno.
Jeff: Takže Paule. Myslíš si že by si dnes mohl jít domů ?
Paul: Věřím své alianci a tak doufám, že ne ..
Jeff: Co ty Malcolme ?
Malcolm: Stejné co u Paula ?
Jeff: Eriku ?
Erik: Myslím, že je to padesát na padesát.
Jeff: Mezi tebou a ?
Erik: LJ .. Teda pokud jsem dobře slyšel
Jeff: Phile, minulou sezonu si hrál uplně jinak . Všiml sis toho ?
Phil: Minulou sezonu jsem se musel stát otravným, protože jsem hrál s Boston Robem , teď hraji na výhru ..
Jeff: Ok , je čas hlasovat . LJ, jdeš první

Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.OK.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Dvanáctou vyloučenou osobou a čtvrtým členem poroty .
Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:
Tři lidi dostali hlasy, proto není nikdo v bezpečí. Vemte si věci a vraťte se do tábora, dobrou noc.

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:15 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 12 - Padesát na padesát    Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  EmptySun Nov 11, 2012 2:59 pm

Uffff, no povedlo se... jen prosimtě, kde je můj rozhovor s Erikem a Evelin? Myslím že by se hodil, aby lidi věděli proč Erik hlasoval pro Paula... Very Happy jo a rozhovor Malcolma s těma 2 jsem nějak nepobral - proč sakra navrhuje Erikovi, aby hlasoval pro Erika?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 12 - Padesát na padesát    Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  EmptySun Nov 11, 2012 3:01 pm

Ok ten rozhovor přidám a to pro Erika jsem špatně napsal xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 12 - Padesát na padesát    Survivor: Fans v2s Favorites - 12 -  Padesát na padesát  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 12 - Padesát na padesát
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?
» Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě
» Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: