Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Strašně!
Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_left50%Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_right
 50% [ 1 ]
Ano
Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_left50%Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_right
 50% [ 1 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec!
Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptyFri Nov 23, 2012 3:35 pm

Kmen favoritů:

Malcolm(!) Konečně je venku .. tak dlouho mi vzdoroval, ale nikdo nedokáže  vzdorovat favoritům ... Příště, když bude hrát, tak favorit bude zase on a naučí se hrát a nevěřit ostatním ..


Malcolm,Andrea,Phil, Kate a Paul
Malcolm: Doufám že se shodneme a vyloučíme Evelin..
Paul: Jsem klidně pro ...
Kate: Hlavně ji to nikdo neříkejte.


LJ, Andrea, Kate

LJ: Děvčata, strašně moc vám děkuju za podporu a slibuju, že vám to jen tak nezapomenu!
Andrea: Není zač ... Naprosto s tebou souhlasím . Malcolm , Phil a Paul musí skončit ..
Kate: Není jinačí možnost ... Nechci zase skončit .. chci ten milion a proti tobě mám velkou šancy ..


Soutěž
Jeff: Pojďte sem trosečníci !
Jeff: Tolik usměvů jsem dlouho neviděl .. Vítejte na trosečnické aukci . Všichni dostanete peněženku s pěti sty dolary . Pomocí těch peněz budete moc přihazovat na věci. Přihazovat se bude po 50 dolarech. Nemůžete se dělit o peníze ani vydražené věci . Začneme ..
Od ostatních zaznělo ... jo ..

První věc. Hranolky s kečupem a tatarkou .
Phil: 50 ..
Evelin: 100
Phil: 150
Evelin: 200
Phil: 250
Jeff: Prodáno Philipovi za 250 .. užij si to .
Phil: Díky

Druhá věc. Zakrytá.
Phil: 250 ..
Jeff: Nikdo víc ? Prodáno Phillipovi . Nachos ...
Malcolm: To jsem chtěl já ! ...
Phil: Dneska přiberu ...

Třetí věc. Zakrytá.
Evelin: 500
Jeff: WoW Prodáno Evelin za 500 .. Nedočkavá ?
Evelin: Mám hlad .. (smích)
Ještě než to odekryju . Můžeš to vyměnit za tohle .
Evelin: Vyměním ..
Jeff: OK .. mohla si mít dvě koblihy ..
Evelin: SAKRA !
Jeff: Ale teď  jich máš pět !
Evelin: Jůůůůůůůůůůů !!!!!

Čvrtá věc . Pizza a Pivo .
Malcolm: Tohle je pro mě .. 200
Paul: 250
Malcolm: 300
Paul: 350
Malcolm: 400 ..
Paul: 500 ..
Prodáno Paulovi ...
Paul: Díky Jeffe ..
Jeff: Užij si to.

Pátá položka. Zakryté.
Malcolm: 50 ..
Andrea: 100 Jeffe
Malcolm: 150 ..
Andrea: Je to tvoje ..
Malcolm: Díky ..
Jeff: Tak tady máš .. kousek čokoládového dortu ..
Malcolm: Tohle miluji Jeffe
Jeff: To jsem rád ..

Šestá položka.
Jeff: Tohle vám pomůže při další soutěži o imunitu..
Andrea: 500 !
Jeff: Tady máš .. otevřeš to při další soutěži o imunitu ..

Sedmá položka.
Jeff: Nápověda ke skryté imunitě ..
Malcolm: 50
Jeff: Tady ji máš ..
Malcolm: Díky ...

Jeff: Aukce je u konce... Až to dojíte, vyrazte do tábora..



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? První si vezmu imunitu. Malcolme. Díky. Imunita je opět k mání. V dnešní soutěži budete závodit přes překážky a sbírat pytle s puzzle. První tři, kteří překročí čáru, postupují do finále, kde pomocí dílu složíte pomocí puzzle hada . Teď k bonusu .. Andreo, otevře ti a přečti.
Andrea: Místo tří , stačí dva pytle s puzzle ..
Jeff: Dost velká výhoda .. Vylosujeme si místa a začneme.
Jdeme na první kolo.
Připraveni?
Start!
Těmi uzli musíte proletět. Vemte pytel a přeskočte . Malcolm a Paul to má .. Andrea má svůj druhý a jde po poslední .. Jenom tři místa jsou .. Malcolm má druhý .. Paul taky .. Phillip se zasekl na startu a má první . Evelin to nejde rozvázat . Andrea má třetí a je ve finále. Malcolm a Paul taky ..
Jdeme na finále.
Připraveni?
Start!
Tahle soutěž může stát jednoho milion dolarů. Máte tam velmi jasný vzor. Andrea rychle začala. Malcolm za ní .. Paulovi to nejde. Malcolm a Andrea bojují mezi sebou. Paulovi to vůbec nejde. Puzzle trvá dlouho a může se stát cokoli. Andrea má další díl a další .. Andrea má další .. a zrychluje . Malcolm musí pospíšit. Andrea poslední tři a Malcolm čtyři ... Andrea se dožije dalšího dne!
Gratuluji , jseš v bezpeční na dnešní kmenové radě.
Andrea: Díky Jeffe..
Z ostatních jeden půjde domů . Jděte do tábora. Uvidíme se na kmenovce .

Malcolm(!) Jdeme na soutěž a všichni jsme byly domluvení na vyřazení Andrei, protože jenom s ní nechci do finále. Murpyho zákon říká, že se tak musí stát, takže nevím, proč mě to tak překvapuje... zase.. Teď se rozhodnout mezi Paulem nebo Evelin ...
Evelin: Hodně lidí ji má rádo .. sice udělala pár kroků, kterým se lidem nelibilo, ale pořád je  to hrozba. Paul .. naštval pár lidí, nulová taktika ... a o Philipovi ani nemluvě .. a zapoměl jsem se pochlubit .. Imunita ... druhá v této sérii .. Myslím, že letos se do finále dostanu. Ale musím poslední imunitu vyhrát .. jinak jdu domů ..



Malcolm, Phil a Paul ..
Paul: Evelin ?
Phil: Chci s vámi jít do finálové trojky ..
Malcolm: Tak ... Evelin jde domů ...


Evelin a Malcolm:
Evelin: Naposledy jsem hlasovala s váma .. jdu dnes domů?
Malcolm: Ještě nevím ...
Evelin: Víš že Paul je hrozba .. hodně hloupých lidí v minulých sériích vyhrálo a lidi nebyly spokojeni ..

Malcolm(!) To je pravda, například taková Sophie v South Pacific .. Sám sem nebyl rád že vyhrála .. ale .. Evelin je hrozba též .. musím to nějak vymyslet





Kmenová rada Favoritů :
Přivedeme členy poroty . Utku, Brenda, Steph, Erik,LJ a Kate vyloučena na minulé kmenové radě.
Jeff: Andreo, koupila sis na aukci pomoc při soutěži a vyplatilo se to .. Je tohle pro tebe zásadní výhra?
Andrea: Kdybych nevyhrála Jeffe, myslím že jdu domů ..
Jeff: Je pravda že by Andrela šla domů?
Malcolm: To jde těžko říci..
Jeff: Paule, určitě přemýšlíte všichni na finále tak se chci zeptat. Máš šanci na výhru milionu dolaru ?
Paul: Myslím že jo ..
Jeff: Ty Phile?
Phil: Jo ..
Jeff: Andreo?
Andrea: Ano ..
Jeff: Evelin?
Evelin: Ano ..
Jeff: Malcolme ?
Malcolm: Se dozvíme jen tak, až se tam dostanem ...
Jeff:Ok je čas hlasovat . Andreo, jdeš první

Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Patnáctou vyloučenou osobou a sedmým členem poroty .
Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Pěkně napánavé hlasování a myslím, že není poslední. Vemte si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptyFri Nov 23, 2012 4:09 pm

fuj, Paul je poslední fanoušek... :/ to je humus Very Happy a se Sophií si mě taky pěkně naštval, já jí fandil, hloupá fakt neni Razz

jinak fajn epizoda Smile

PS: Neříkej že Malcolm bude moct použít imunitu ještě ve final 4...?
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptyFri Nov 23, 2012 4:24 pm

Sophie jsem fandil ve final 3 ... ale anketa na survivorweb byla 74% ji nemá rádo ... Takže jsem to neudělal za sebe a imunitu už nemůže použít..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptyFri Nov 23, 2012 6:11 pm

Malcolm by to podle mě o ní neřek Very Happy ale jinak chápu... já jí fandil nejvíc z lidí v Upolu Very Happy těším se na závěr, doufám že Andrea projde do top 3 Very Happy bude final 3 nebo 2? Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptyFri Nov 23, 2012 6:19 pm

fakt to chceš vědět ? Dám to do spoileru ale jestli si to nechceš zničit ..
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptyFri Nov 23, 2012 6:56 pm

mrk jsem na to a nic mi to nezničilo... doufal jsem v tuhle možnost Very Happy
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptySat Nov 24, 2012 8:02 am

jdu se do toho pustit, ta final mě fakt nebaví dělat .. ty otázky jak se jich ptají .. přemýšlím, jestli to udělám že se půjde rovnou hlasovat .. co myslíš ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon EmptySat Nov 24, 2012 10:45 am

jak chceš, chápu to Smile ale hlasovat chci podle svýho Wink ne že by to asi něco změnilo, ale stejně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon   Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit
» Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: