Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda?
Strašně!
Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_left100%Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_right
 100% [ 2 ]
Ano
Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec!
Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr    Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  EmptyFri Nov 23, 2012 5:31 pm

Dnes už zbývájí jen čtyři trosečníci . Dnešek bude znamenat konec této epické sezony.
Dokončí Malcolm svoji hru?
Malcolm(!) Mám pocit, že teď hraji moji nejlepší hru , ale všechno co se doteď stalo, neznamená nic, pokud to nedotáhnu do konce.

Nebo se proti němu otočí jeho věrní muži ?
Phil(!) Já a Malcolm jsme byly spolu od začátku. On ví, že se mnou má velkou šanci ve finále, ale co nečeká je to, že já letos nikoho nenaštval.

Paul(!) Chtěl bych se zbavit Malcolma a udělat velký tah na konci této sezony. Možná je lepší volba si nechat Andreu než Malcolma.

Andrea(!) Nic jiného, než vyhrát imunitu mi nezbývá. Jestli vyhraji, tak podle mě by šel Malcolm domů. Jestli prohraji, jdu domů já.

Dnes večer vše dospěje k rozuzlení. Zjistěte, kdo vyraje cenu milion dolarů a titul posledního trosečníka .



Kmen favoritů:

Paul(!) Dnes jsem poslední Fanoušek a jsem za to moc hrdý. Doufám, že se dostanu dál. Jsou tu dvě velké hrozby. Malcolm a Andrea.

Phil(!) Hraju Survivor po druhé a znovu se dostanu na konec. Letos ale chci vyhrát ..

Andrea(!) Jsem strašně nervozní. Musím vyhrát Imunitu. Nic jiného mi nezbývá a musím do toho dát všechno .

Malcolm(!) Dnes jde o všechno. Jestli Andrea vyhraje. Moje hra končí, jestli prohraje. Vyhraju MILION dolarů. Proto musíme dát do soutěže všechno


Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na poslední soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Díky. Imunita je naposledy k mání. Ve vaší poslední soutěži této sezony budete závodit skrz obrovskou překážkovou trať ve tvaru květiny a sbírat pět pytlů s kousky skládačky. Pomocí těch dílů složíte skládačku. První, kdo to bude mít dobře, vyhraje imunitu a má jistou čast na finálové radě, kde dostanete šanci před porotou obhájit, proč si zasloužíte titul Poslední trosečník a šek na milion. Poražené čeká rada, kde skončí něčí sen na výhru. V sázce je hodně. Všichni připraveni? Vylosujeme si pozice a začneme. Trosečníci připraveni? Připraveni? Start!
Je tu pět stanovišt, musíte projít všechny . Malcolm je rychlý. Phil se hezky zachránil ale musí na start. Malcolm má první. Malcolm se vrací s pytlem jedna. Andrea a Paul s prvním . Malcolm jde na houpačky . Paul má první a jde na další. To stejné i Andrea. Phil má první. Malcolm má druhý . I Paul má druhý. Malcolm jde přes sítovou překážku. Phil má svůj druhý. Paul na lanech. Malcolm je zpět se třetím pytlem. Malcolm jde přes lano pro čtvrté. Paul a Andrea na stejné překážce. Malcolm se vrací se čtvrtým. Andrea padá. Malcolm a Phil na stejném. Malcolm se vrací s pátým a posledním. Paul se vrací se čtvrtým.  Malcolm muůže začít skládat. Paul padá a jde pro poslední. Malcolm má obrovský náskok. Phil má pátý a poslední .. Malcolm zkouší první puzzle. Paul začíná skládat. Andrea se vrací s pátým. Stačí dát jeden a už to půjde lehce. Paul má první. Druhý, třetí .. je jich dohromady osm. Paul má čtvrtý .
Malcolm má první díl. Malcolm má druhý. Andrea a Phil nic. Malcolm třetí. Paul má pátý. Teď šestý, sedmý a jeden zbývá. Phil už jen pozoruje. Paul vyhrává poslední imunitu !
Andrea: Tak blízko .. už po druhé.
Paule . Gratuluji , jseš v bezpeční na dnešní finálové kmenové radě.
Paul: Díky...
Z ostatních jeden půjde domů . Jděte do tábora. Uvidíme se na kmenovce .


Phil: Parádní práce Paule..

Andrea(!) Nedokázala jsem vyhrát... Ovšem ... Malcolm taky ne..


Malcolm, Phil a Paul
Malcolm: Doufám že jde domů Andrea ..
Phil: Jistě.. chci s váma dojít na konec ..

Phil(!) Jestli Andrea dojde do konce. Končím .. proti Malcolmovi mám větší šanci..takže já jsem rozhodnutý.


Andrea a Paul..
Andrea: Gratuluji
Paul: Díky ..
Andrea: Chci ti něco říct .. víš že Malcolm ovládal celou hru? Jestli půjdeš s ním nakonec .. vyhraje ..
Paul: Já vím .. hrál parádní hru ..
Andrea: Nechci tě přemlouvat. Víš co máš dělat .. ale jestli se Malcolm dostane do konce.. má můj hlas .. hrál nejlíp ze všech. Ostatní si o tebe a Philipovi myslí, že jste jeho sluhové. Je čas na poslední velký krok ...
Paul: Já vím ...

Paul(!) Vůbec nevím co dělat. Mám jít s Malcolmem, kterému jsem dal slovo nebo vzít Andreu a učinit velký krok na konci hry? Nevím co mám dělat ..



Kmenová rada Favoritů :
Přivedeme členy poroty . Utku, Brenda, Steph, Erik,LJ, Kate a Evelin vyloučena na minulé kmenové radě.
Jeff: Andreo, naposledy si říkala, že kdybys nevyhrála, jdeš domů. Myslíš že seš dnes na řadě ?
Andrea: Bohužel Jeffe, si opravdu myslím, že dnes půjdu domů.
Ale proč vyhodit mě, místo Malcolma, který celou hru ovládal.
Byl velká fyzická hrozba, sociální a všude dominoval. Měl skrytou imunitu, vyhrál několik imunit. Jestli si ho vezmete do finále, skončily jste ...
Jeff: Takže Paule, Andrea se vyjádřila dost jasně. Proč nevyhodit tak velkou hrozbu?
Paule: Rozhodně jsme o tom všichni přemýšlely. Je to Malcolm, charismatický mladík ..
Jeff: Malcolme, nad tebou je z ničeho nic mrak.
Malcolm: Já vím, že jsem byl hrozba,  ale to všichni co jsou zde. Jak Paul, tak Andrea a i Philip. Mi tři jsme byly v Alianci, přibral jsem Paule a doufám, že dodrží oba dva své slovo a půjde dnes domů Andrea.
Jeff: Phile, už ses rozhodl pro koho budeš hlasovat?
Phil: Přemýšlel jsem o tomv táboře, ale jsem rozhodnutý.
Jeff: Andreo, Philip domů nejde a Paul má imunitu. Takže se rozhoduje mezi tebou a Malcolmem že?
Andrea: Ovšem ..
Jeff: Myslíš, že mají větší šanci vyhrát s tebou než s Malcolmem?
Andrea: Se mnou mají velkou šanci vyhrát..
Jeff:Ok je čas hlasovat . Phile, jdeš první

Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Gratuluji, jste ve finále. Zitra se zůčastníte poslední kmenové rady a někdo, vyhraje milion dolarů.


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:


Kmenová rada Favoritů :
Přivedeme naposledy členy poroty . Utku, Brenda, Steph, Erik,LJ, Kate, Evelin a Andrea vyloučena na minulé kmenové radě.
Jeff: Přelstili jste , přehráli a vydrželi déle než vaších 17 soupeřů a po 39 dlouhách a náročných dnes jste se dostali až sem . Dnes má váš osud v rukou porota 8 lidí , které jste pomáhali vyloučit . Oni rozhodnou , který z vás odsud odejde a bude se moci pyšnit titulem Hvězdného Trosečníka .

(Nebudu psát otázky poroty, jelikož jste viděli jak kdo hraje, tak je to zbytečný myslím. Doufám že s tím semnou souhlasíte)

Poroto, máte hodně informací. Dám vám chvíli, abyste si promysleli, co jste slyšeli. Teď je čas hlasovat. Dnes hlasujete pro vítěze . Pro osobu, která si podle vás nejvíce zaslouží titul posledního trosečníka a milion dolarů, který k tomu patří. Naposledy je čas hlasovat. Utku, jdi první.

Porota šla hlasovat:
Spoiler:


Jeff: Dojdu pro hlasy .
Jeff: Malcolme, Paule, Phile a  Poroto , díky za skvělou sezonu Survivor .. Jeden z vás právě vyhrál milion dolarů . Uvidíme se v New Yorku při čtení hlasů . Řekl Jeff a odešel ..


V New Yorku
Jeff: Nadšené publikum . Posadťte se . Je fajn vysílat živě z New Yorku . Musím vám pogratulovat .. Malcolme, Paule a Phile . Tahle hra je těžší než si dokážete představit .. Ani já to nedocením .. Takže klobou k dolů před vámi . Jsi nervozni Phile?
Phil: Ani ne, podruhé ve finále, už jsem zvyklý.
Jeff: Co ty Paule?
Paul: Trošku ano
Jeff: Malcolme?
Malcolm: Jo ... trochu se třepu (smích)

Jeff: Přečtu naposledy hlasy ..

První hlas,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Vítěz Survivor Fans vs Favorites


Spoiler:


Spoiler:



Nejoblíbenější hráč sezony a vítěz 100 000 Dolarů:
Mezi nejoblíbenějšími jsou ..

Spoiler:

vítězem je.
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:20 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr    Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  EmptySun Nov 25, 2012 10:18 am

Konec druhé série!
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr    Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  EmptySun Nov 25, 2012 10:27 am

no aspoň že tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr    Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  EmptyWed Dec 19, 2012 5:08 pm

HODNOCENÍ CELÉ SÉRIE:
Malcolm předvedl další parádní hru a výhru si podle mě zasloužil ..
Dávám 4/5
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr    Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  EmptyTue May 21, 2013 3:37 pm

sprint hráč
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr    Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit
» Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon
» Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: