Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec!
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec   Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec EmptyTue Nov 27, 2012 5:10 pm

Kmen Toka:

RC: Dost by mě zajímalo pro koho hlasovaly
Carol: Podle mě šla Esther nebo ta druhá modelka ..
RC: Jo.. první se zbaví ženské ..

Patrick(!) Ze své situace jsem spokojený ... V týmu mám navrátilce a jednu holku, takže mám polovinu kmene... Jsem spokojený ... teď jen něco vyhrát ..



Kmen Kalasi:

Troy a Tom

Troy: Nevím jak ty, ale chtěl bych do kolektivu ještě jednoho, at máme polovinu.
Tom: Koho navrhuješ ?
Troy: Barbaru?
Tom: Promluvíš s ní ?
Troy: Jdu na to ..

Troy a Barbara

Troy: Tak co .. co si myslíš o kmeni ?
Barbara: Docela v pohodě, myslím že jsme dost silný tým..
Troy: Chci se tě zeptat, jestli nechceš do týmu .. já a Tom potřebujeme třetího..
Barbara: Platí Troyi



Kmen Pito:

LJ(!): Tak jsem přežil první radu, díkybohu nemám ze svých soukmenovců zatím pocit, že bych jim tu nějak zvlášť vadil... jenže kdoví, to se může změnit během okamžiku. Musím být dál ve střehu...


LJ, Jane

LJ: Prosímtě, Jane, jak to vidíš dál? Pokud prohrajem, určitě půjde Lena... ale co se Samem a Victorem? Přibereme někoho z nich do aliance, nebo si takhle vystačíme? Co myslíš?
Jane: Jednoho z nich bych přibrala ... Jenže koho ? ...
LJ: To já právě nevím... Sama se mi úplně oslovovat nechce, takže bych zkusil spíš Victora... Ale, no, nevím - počkal bych až jak se pro nás vyvine soutěž... jestli znova prohrajeme, je to pěkně v pytli...
Jane: Jestli se to stane, musíme zůstat pohromadě jako Malcolm a Denise ve Filipínách ... nebo jako Will a Grace v Tuomatu.
LJ: Přesně to jsem si taky říkal!







Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Toka a Kalasi. Poprvé vidíte nový kmen Pito. Esther byla vyloučena na poslední kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? První si vezmu zpět imunitu. Díky, Díky .
Jeff: V dnešní soutěži se budete potápět pro připnuté díly skládačky.
Jakmile ho vylovíte , jde další . Až budete mít všech osm , složíte pomocí nich slovo . První tři kmeny vyhrávají imunitu a jsou v bezpečí . A navíc hrajete o odměnu. Plachata. První dva kmeny vyhrávají plachtu a zůstanou v suchu před dešti.
Než přejdeme na soutěž, Kalasi a Toka, musíte nechat jednoho člověka sednout kdo to bude?
Toka: Maria
Kalasi: Clara
Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni ? Start!

Lena skáče do vody za Pito, za Toku jde Carol a za Kalasi Tom.
Tom je rychlý , Carol taky .. Lena trošku zaváhala ale už se vrací.
Carol pokračuje a jde po druhé, za Kalasi jde Troy a za Pito Jane. Carol se daří a vrací se podruhé. Troy se vrací též a Jane hned za nimi ..
Za Toka jde Ian, za Kalasi Walter a za Pito Samuel. Samuel má problémy. Potápí se podruhé! Walter a Ian se vrací. Pito znovu zaostává.
Za Toku jde RC a za Kalasi Dana. RC je neuvěřitelně rychlá. RC jde podruhé za sebou. Ve Filipínách ji tohle šlo!
Dana je zpátky a jde Barbara. Samuel se konečně vrací s dílek. LJ nastupuje za Pito. Barbara se vrací s dílkem a RC taky a jde po třetí. Za Barbaru jde Troy. LJ a Troy se vrací. Za Ljho jde Victor a za Kalasi jde Tom. Barbara se vrací a jde Walter. RC se vrací a nastupuje Alex. Victor se vrací a nastupuje Jane. Walter se vrací a jde naposledy Dana. Alex se vrací a pro poslední jde Patrick. Jane se vrací a nastupuje Samuel. Samuelovi to naposledy nešlo a opět Samuel bojuje... na poprvé dílek neodepnul a zkouší to podruhé.
Toka, můžete začít skládat. Kalasi, vy také ... Samuel konečně odepnul poslední a vrací se. Toka ... vyhrává imunitu ... Rychle Samuely! Ještě máte šanci.. Kalasi se snaží .. a mají to správně! Kalasi a Toka vyhrává imunitu a odměnu! Pito, podruhé po sobě na kmenovou radu.
Toka, gratuluji. Pojdte si pro imunitu a plachtu. Kalasi, gratuluji vám též. Pito, večer znovu rada a někdo bude vyloučen ze hry. Máte odpoledne aby jste se domluvily kdo půjde domů. Vemte si věci . Uvidíme se na radě.


Kmen Pito:

Victor, Lena
Lena: Pro koho chceš hlasovat ?
Victor: Ještě nevím ..
Lena: Máš můj hlas... tak si s ním můžeš dělat co chceš ?
Victor: Vážně? Hlasovala by si pro LJho ?
Lena: Hlavně že domů nepůjdu já...
Victor: Je to navrátilec a víme všichni jak hrál ..
Lena: Promluvíš s ostatními ?
Victor: Jdu na to ...


Victor a Samuel
Victor: Pro koho hlasuješ ? Hlasoval bys pro LJho? Já a Lena proti němu hlasujeme..
Samuel: Myslíte vážně ?
Victor: Jop .. ještě promluvím s Jane a vykopneme ho ..
Samuel: Nevím jak ty, ale Jane a LJ spolu tráví dost času ..
Victor: Tak na to kašlu ... máme tři hlasy ..
Samuel: Ok ... Stejně jde tenhle kmen do kytek ..
Victor: Přesně a mi dva zůstaneme do konce .. jako Malcolm a Denise ...
Samuel: Platí ...



Kmenová rada Pito :

Jeff: LJ, je to vážně divné, že všechny kmeny, které prohrají jako první se vezou dál a dál ... Myslíš že je to nějaká kletba? Nebo kde by si hledal chybu ?
LJ:Neřekl bych že to je kletba, zkrátka a dobře se nedaří a na člověka to dopadá i psychicky... myslím, že by stačil jeden jediný úspěch a vzchopili bychom se.
Jeff: Samuely, dnes ti to moc nešlo ..
Samuel: Potápění není nic pro mě Jeffe . Nešlo mi to a nikdy ani nepůjde..
Jeff: Leno, včera se na tebe snesla bouře .. a dostala si hlasy .. Bude to samé i dnes ?
Lena: Nejspíš ano Jeffe, ale nikdy nevíš, co se může stát ..
Jeff: Victore, jaké to je hrát s navrátilci ?
Victor: Jsou o level lepší než mi a hraje se s nima těžko ...
Jeff: LJ, tady Victor naznačil, že si lepší hráč než ostatní z kmene , nejspíš protože si navrátilec .. jak to vidíš ty ?
LJ: Neřekl bych, že jsem lepší hráč, ale touhle hrou už jsem si jednou prošel a tak mám oproti nim určitou výhodu, protože vím co a jak. Nic jinýho na tom ale podle mě není...
Jeff: Ok je čas hlasovat. Jeno, jdeš první


Kmen Pito šel hlasovat
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


Spoiler:



Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Pořád máte šanci a stačí se vzchopit ..


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec   Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec EmptyTue Nov 27, 2012 6:29 pm

Teda, ufff, už jsem se bál... a zrovna od Samuela bych záchranu fakt nečekal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec   Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec EmptyMon Dec 03, 2012 8:50 am

xDD Ti věřím xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec   Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: