Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo.

Goto down 

Líbila se vám tato epizoda?
Strašně!
Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_left67%Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_right
 67% [ 2 ]
Ano
Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_left33%Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_right
 33% [ 1 ]
Ne
Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_left0%Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec!
Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_left0%Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo.   Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo. EmptyThu Nov 29, 2012 4:32 pm

Kmen Toka:

RC: Dobré ráno ..
Patrick: Vyspala ses ?
RC: Jako nikdy ... pršelo v noci ? Jsem si ani nevšimla ..
Patrick: Jo .. ta plachta dělá svojí práci výtečně .
Alex: Kdo ví jak to zvládly ostatní z Pito..



Kmen Kalasi:

Tom: Nejlepší věc co kdy člověk vynalezl je .... Plachta !
Clara: Ty máš ale energie ...
Walter: Doufám že si ji necháš i na soutěž
Tom: Dneska budeme první .. YEE !
Troy (smích)


Kmen Pito:

LJ(!): Wow, prostě wow... nečekal jsem že po mě půjdou takhle brzy. Týmu nijak neškodím, snažím se se všema vycházet, nehraju nijak agresivně... a stejně, bum, málem jsem letěl! Teď jen musím zjistit, komu poděkovat - a koho se zbavit...

LJ, Jane

LJ: Teda, včera jsem si už fakt myslel že je se mnou amen... docela by mě zajímalo, kdo je můj zachránce. Celou dobu jsem si myslel, že by po mě mohl jít Sam, ale teď nevím, nechci ho obvinit bez důkazů... vypátráš to pro mě?

Jane: Byl to Samuel, alespoň si to myslím...


LJ: Super, moc díky. A ještě něco bych ti chtěl říct - našel jsem tajnou imunitu! Nikomu jinýmu jsem to zatím neřekl, ale tobě věřím, Jane... musíme přijít na to, jak jí co nejlíp využít v náš prospěch...

Jane: Imunitu? Tohle je ještě zajímavější ... Zkus promluvit se Samem .. jestli znovu prohrajeme, nechci remizu LJ ...









Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Toka a Kalasi. Poprvé vidíte nový kmen Pito. Lena byla vyloučena na poslední kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? První si vezmu zpět imunitu. Díky, Díky .
Jeff: Dnešní soutěž je jednoduchá. Jde o výdrž . Budete stavět schodiště ke hvězdám. V oceánu je uvázano čtyři klády . Vaším ukolem je doplavat a vezme nejvzdálenější kládu. Odepnete jí , přinesete zpátky a položíte na schodiště. Pak půjdou jen tři, pak dva a pro poslední půjde poslední člen kmene. Je to velice unavující soutěž .. takže žádný spěch ..
Teď k odměně. První kmen vyhraje obří rybářskou výbavu. Vlasec, návnada, síť, bude na vás čekat kánoe a pádla. Druhý kmen vyhraje menší rybářskou výbavu. Pořád ale dost pěkná.

Kalasové, musíte posadit dva lidi. - Dana a Clara
To samé vy Toka - Maria a Carol

Trosečníci připraveni o poslední imunitu ? Teď !
Jeff: Nejdřív plavte k té nejvzdálenější kládě .
Kmen Toka vedou, hned za nima kmen Kalasi a poslední je kmen Pito, ale je to teprve začátek, všechno se mže stát !
Kmen Toka u první klády. RC Odepíná kládu a vrací se.
Kmen Pito a Kalasi u klády. Tom se potápí . Za Pito se potápí LJ .
Toka s velkým náskokem. Rc jako obvykle ve vodě odvádí skvělou práci.
Kalasi a Pito jsou na tom stejně. Toka pokládá první kládu a sedá si Ian.
Toka jde pro svoji druhou. Kalasi a Pito na břehu a sedá si Jane a Barbara.
Plavání tam a zpět je dost unavující. Nespěchejte!
Toka se vrací se svoji druhou kládou. Sedá si teď Patrick. RC a Alex za toka pro třetí kládu.
Kalasi a Pito taky zpátky. Sedá si Tom a Samuel. Toka u svojí třetí klády a Alex se potápí a odepínáji. Už to nejde tak rychle! Tady může Pito a Kalasi nahnat čas.
Troy a Walter u svojí klády. LJ a Victor u jejich klády.
Toka je na břehu a sedá si Alex. RC jde pro poslední. Jde dost pomalu ...
Kalasi a Pito na břehu a sedá si Victor a za Kalasi Walter.
Všichni tři navrátilci jdou pro poslední. RC se sní vrací.
LJ ji nemůže odepnout ! Troy ji odepnul a vrací se .. Lj hned za ním .. RC pokládá poslední. Toka vyhrává imunitu a velké rybářské náčiní.
Kdo bude druhý? Je to těsný .. dost těsný ...Troy vybíhá na břeh . LJ za ním .. LJ táhne kládu ... Troy ji nese na ramenou .. Kalasi vyhrává imunitu ! Pito ... po třetí v řadě ...
Samuel: Ó MŮJ BOŽE !!!
Toka, gratuluji. Pojdte si pro imunitu a odměnu. Kalasi, gratuluji vám též. Pito, večer znovu rada a někdo bude  vyloučen ze hry. Máte odpoledne aby jste se domluvily kdo půjde domů. Vemte si věci . Uvidíme se na radě.


Kmen Pito:

LJ, Samuel

LJ: Hele, Same, chtěl jsem se zeptat, tos byl ty, kdo mi včera zachránil krk, viď? Chtěl bych ti poděkovat. Co to proboha ty dva napadlo? Udělal jsem jim něco? Fakt už jsem myslel že končím...
Samuel: Říkaly že nechtějí hrát z někým, kdo už hrál ... já chtěl udržet jen kmen silnější .. Nevím jak to máte mezi sebou .. myslím s Jane, ale rád bych ti nabídnul dvojku, jelikož tenhle kmen jde do kytek, jak řekl Jeff .. Co říkáš ? Až zbydeme tři .. mi dva přežijeme ..
LJ: Taky chci udržet kmen co nejsilnější, abysme už konečně začali vyhrávat! S Jane si jsme docela blízcí, to přiznávám, je to moc fajn holka, solidní... my dva jako poslední dvojka, to zní dobře, na to si můžeme klidně plácnout... ale rád bych se zbavil jako dalšího Victora. Hlasoval proti mě, vůbec ho tu nechci... to určitě chápeš
Samuel: OK .. posledn í dvojka v kmeni ... Nechceš se dnes zbavit Jane? S Victorem máme větší šanci na výhru ...
LJ: To je fakt... Jane se moc nepředvedla. Ale přiznám se že je to pro mě dost těžký, mám jí moc rád a Victora, no, nijak zvlášť... ale souhlasím, že pro kmen to je nejlepší. Teď nemůžem přestat s likvidací nejslabších...


LJ, Jane

LJ: Kluci pro tebe budou dneska hlasovat, žes byla dneska v tý soutěži nejhorší... ale neboj se, použiju na tebe imunitu a budem v pohodě, zbavíme se Victora. A pak už to bude snadný...
Jane:WoW ... to jsem nečekala .. nevím co říct LJ ..


Victor a Samuel
Victor: Hlasujeme pro Janu? Je nejslabší ..
Samuel: Dost jsem o tom přemýšlel ...
Victor: Jestli budeš hlasovat pro mne, tak ti dva skončí spolu a ty jdeš domů napříště..
Samuel: Popřemýšlím o tom


Samuel(!) Nejsem si jistý jestli LJ bude opravdu hlasovat pro Jane ... pořád se spolu baví a mají mezisebou podle mě Alianci .. Když vyloučijou Victora ... jdu příště .. bez debat .. Musím popřemýšlet ... ale dal jsem mu slovo a jestli ho dodržím a on ne ... je to pěkněj šmejd ...



Kmenová rada Pito :


Jeff: Takže Jane .. neuvěřitelné?
Jane: Neuvěřitelné není to pravé slovo Jeffe ..
Jeff: Na konci si Samuely vykřikl "O Můj bože" jaký si měl pro to důvod?
Samuel: Jeffe ... jsem tak unavený z toho prohrávaný .. Chcic alespoň jednou vyhrát imunitu ...
Jeff: LJ, včera si dostal dva hlasy .. stačil jeden a jseš pryč.. Padne dnes ještě tvoje jméno?
LJ: Jeffe, to vážně netuším, doufám že ne. Nerad bych šel takhle brzy domů, navíc myslím, že by to bylo nezaslouženě.
Jeff: Jak by tě zklamalo, kdyby si dnes odešel domů ?
LJ: Zklamalo by mě to hodně, protože dávám do téhle hry srdce a to mi říká, že je toho ještě hodně přede mnou...
Jeff: Victore, dnes sis vedl dobře .. Pro koho dnes budeš hlasovat?
Victor: Jeffe, řeknu to fakt na rovinu ... pro Jane ... je nejslabší a jestli se Samuel nepřidá.. tak příště půjde domů on .. Ti dva jsou dost semknutí ..
Jeff: Takže Same ... můžete jít do remízi nebo vyhodíš Victora a za tři dny jdeš domů
Samuel: Já vím Jeffe .. dost jsem o tom přemýšlel a myslím že jsem rozhodnutý.
Jeff: LJ, budeš dnes hlasovat tak že udržíš kmen silnější nebo se spíš zaměříš na sebe a svoji alianci ?
LJ: Od prvního dne se snažím udržet kmen silný, zatím nám to nijak nepomohlo, ale ano, určitě, chci začít vyhrávat a tak musí nejslabší článek odejít.
Jeff: Ok je čas hlasovat. Victore jseš na řadě ..


Kmen Pito šel hlasovat
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.

Spoiler:

Přečtu hlasy..

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Pořád můžete hru zvrátit .. vemte si věci a jděte do tábora ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:

Hlasování:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
 
Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: