Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .

Goto down 
2 posters

Ohodnoť te tuto epizodu jako ve škole!
5
Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_left50%Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_right
 50% [ 1 ]
2
Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_right
 0% [ 0 ]
1
Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_left50%Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Bar_right
 50% [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .    Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  EmptyTue Dec 04, 2012 1:48 pm

Kmen Pito:

LJ(!): Výborně, přežil jsem, i když se nakonec Clara a spol. obrátili proti mě... takže jsem si snad vybral správnou stranu. No, uvidíme, jak půjde moje spolupráce s Troyem dál - teď je hlavní vyhrát příští soutěž...

Walter a Dana
Walter: Včera se to moc nepovedlo ...
Dana: Jestli prohrajeme jdeme domů víš o tom ?
Walter: Počítám ze sebou ...
Dana .. uvidíme jak to dopadne .. kdyžtak nakecáme LJmu že Troy má imunitu .. a kdo ví.. třeba ji má .



Soutěž: ( První vlastní soutěž! Komentujte, jestli se vám bude líbit. Budu ji používat xD )
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Toka . Poprvé vidíte nový kmen Kalasi. Clara byla vyloučena na poslední kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? První si vezmu zpět imunitu. Díky.
V dnešní soutěži o imunitu se dva členové postaví na plošinu, druhý členové kmene se postaví na druhou plošinu. Pak se začnete přetahovat. Dva členové kmene kteří spadnou jako první neziskají bod. Kmen se třemi body vyhrává imunitu. Toka, musíte jednoho člena posadit. Kdo to bude?OK. Maria se posadí na lavičku. Dám vám minutku na rozmyšlenou. .


Dvojce

Rc a Ian vs LJ a Tom
Alex a Patrick vs Troy a Walter
Carol a Jan vs Barbara a Dana


Ok . Máme první kolo.
RC a Ian proti LJmu a Tomovi.
Trosečníci připraveni? Teď !
Vyrovaný souboj . Ian se silný jako LJ a RC jako Tom ...
Plošina je pokryta bahnem, bude to trochu klouzat. LJ a Tom trochu tahají jako o život .. Ian padá a RC hned za ním !
Kalasi získává bod!

Další kolo.
Alex a Patrick .. silní chlapy proti Troyovi a Walterovi ..
Trosečníci připraveni? Teď!
Alex a Patrick zabrali ... Snaží to ukončit. Troy a Walter taky bojují a vyrovnali souboj. Jestli Kalasi nabere bod. Vyhrávají imunitu. Alex a Patrick škubli a Troy letí a za ním hned Walter .. 1-1

Poslední kolo..
Carol a Jan proti Barbaře a Daně.
Trosečníci připraveni? Teď !
Carol a Jane lano pustily a Barbara s Danou hned padají !
Nádherný trik žen z Toka .. Toka vyhrává imunitu !
Toka, pojdte si pro imunitu. Máte volno dnes v noci ..
Kalasi. Znovu se večer uvidíme. Vemte si věci..




Kmen Kalasi:


LJ, Troy, Tom, Barbara

LJ: Lidi, doufám, že držíme dál spolu... pokud půjdem do sloučení v menšině, můžu se vám pokusit pomoct tím že přetáhnu Jane - docela mi dluží za to jak jsem se o ní staral když se rozpadalo Pito, určitě se k nám přidá... já vám věřím a doufám že vy mě taky...
Tom: To zní skvěle podle mě ...
Barbara: Koho chcete vyloučit ?



Walter,Dana
Walter: LJ .. vím že jsme se spolu nebavily, ale Clara ano .. chceme ti říct, že Troy má s krytou imunitu .. nebude lepší se ho zbavit?
LJ: Vážně? No, imunity by bylo fajn se zbavit, to je pravda. Ještě si to promyslím...



Lj(!): Od Waltera jsem se dozvěděl, že má Troy zřejmě imunitu... nwm, jestli tomu věřit, jedno vím ale jistě - NĚKDO ji má... ve stromové poště, kde jsem ji našel v Pito já, totiž nic není. Teď se jen rozhodnout správně...




Kmenová rada Kalasi :

Jeff: LJ .. další prohra .. nejsi náhodou prokletý ?
LJ: Prokletý? Bože, doufám že ne! Vím, že to tak možná vypadá, ale věřím, že jsou naši soupeři prostě silnější... nechápu sice jak, nevypadají na to, ale je to bohužel tak...
Jeff: LJ a Tom dnes uhrály bod a nejhezčí byl ten konec.. Barbaro, překvapil tě ten tah holek?
Barbara: Naprosto .. nikoho z nás to nenapadlo .. Jane je chytrá ...
Jeff: Dano, nemysslíš si že je nebezpečné, když se z ná s LJm ?
Dana: Trochu se toho obávám Jeffe a to by měli všichni
Jeff: LJ. To že je Jane v druhém kmeni je výhoda, nebo se mají ostatní bát že tě přetáhne k nim .. ?
LJ: Já určitě nikam přebíhat nehodlám - proč bych to dělal? Mám svoji alianci tady v Kalasi a ujišťuji tě, Jeffe, že si na třetí spojence fakt zase od začátku zvykat nechci. Věřím těmhle.
Jeff: OK je čas hlasovat. Dano, jseš na řadě.






Kmen Kalasi šel hlasovat
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
OK. Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Jedna z nejdůležitějších věcí v této hře jsou .. čísla .. vemte si věci a jděte do tábora. Dobrou ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Wed Dec 26, 2012 4:59 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .    Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  EmptyTue Dec 04, 2012 2:08 pm

Soutěž super, ty plošiny se ale ai nekejvaly co? to by bylo teprv parádní Very Happy Kmenovka vyšla jak jsem si přál, takže super, dobrej díl Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .    Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  EmptyTue Dec 04, 2012 2:15 pm

NN nekejvaly .. Krátký díl ale nnic mě nenapadlo ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .    Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: