Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ponderosa - 1 - Walter

Goto down 

Chcete aby se tento hráč vrátil?
Ane
Ponderosa - 1 - Walter Bar_left0%Ponderosa - 1 - Walter Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
Ponderosa - 1 - Walter Bar_left100%Ponderosa - 1 - Walter Bar_right
 100% [ 3 ]
Celkem hlasů : 3
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Ponderosa - 1 - Walter Empty
PříspěvekPředmět: Ponderosa - 1 - Walter   Ponderosa - 1 - Walter EmptyThu Dec 13, 2012 12:27 pm

Walter: Když Jeff četl moje jméno ... věděl jsem že půjdu domů .. Toka má dost hlasů .. Štve mě že jsem skončil ve hře ..

PONDEROSA

Walter: Když jsem odcházel .. byl jsem v šoku .. nebudu říkat že ne .. Doplatil jsem prostě svojí hloupostí, že jsem nešel s Kalasi .. Jsem hrdý jak jsem hrál .. ale chtěl jsem tam zůstat dost dlouho. Dostal jsem se dosloučení a do poroty, za to jsem dost vděčný, ale jak jsem říkal.. chtěl jsem tam být déle .. Jsem zvědavý kolik jsem shodil .. Shodil jsem 3 kila .. myslel jsem že to bude jako víc, ale s postavou jsem spokojený .. První člen v Ponderose .. Mám chuť na sladké a pivo .. to pivo je parádní a ta tyčinka .. nemám slov .. Dnes se pořádně najííím ! Nevím proč jsem nezůstal ze svým kmenem .. prostě jsem se chtěl zachránit .. což mě popravilo .. Rozhodně nezapomenu na sotěže .. kdyby jste chtěly .. šel bych do toho znovu .. Musím ze sebe zhodit to špinavý oblečení a vykoupat se .. Vypadám jak bezdomovec .. Chtěl jsem ten milion, ale dopadlo to jak to dopadlo .. Kdo dnes odejde? Myslím, že odejde někdo z Kalasi nebo z Pito .. bud LJ nebo Troy .. jde o imunitu ..

Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
 
Ponderosa - 1 - Walter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ponderosa - 3 - Ian
» Ponderosa - Ano či Ne
» Ponderosa - 2 - Maria

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓ :: Ponderosa-
Přejdi na: