Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ponderosa - 2 - Maria

Goto down 

Chcete tohoto hráče vidět znovu?
Ano
Ponderosa - 2 - Maria Bar_left50%Ponderosa - 2 - Maria Bar_right
 50% [ 1 ]
Ne
Ponderosa - 2 - Maria Bar_left50%Ponderosa - 2 - Maria Bar_right
 50% [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Ponderosa - 2 - Maria Empty
PříspěvekPředmět: Ponderosa - 2 - Maria   Ponderosa - 2 - Maria EmptySat Dec 15, 2012 6:45 am

Kdykoliv Jeff čte poslední hlas a podivá se na člověka, tak je to ten druhý a tak jsem tušil, když se podíval na LJho, že to jsem já .. Nechápu že Ian opravdu věří LJmu ... Alespoň se konečně najím a shodím tyhle hnusné šaty , které 25 dní jsou mokré .. Waltere ..
Walter: Vítej ..
Maria: Omlouvám se že jsme tě podrazily
Walter: To je v pohodě ..
Maria: Ian přestoupil k těm volům ...
Walter: Kdyby jste mě nechali ..
Maria: Já jsem tě nechat chtěla... ale ostatní ne .. alespon jse jim to vymstí ..

U doktora ..
Mám tak špinavé vlasy proboha .. Shodila jsem tak 6 kilo za 20 dní ..



Walter(!) můžou si za to samy .. kdyby si mě nechaly ..

Maria, Walter
Maria: Ian prostě přestoupil .. zvyklal ho LJ ...
Walter: LJ je dobrý hráč .. proto tu je podruhé ..



Maria: Je mi líto že jsme vyhodily Waltera .. ted ty paka budou ve hře .. Tuhle soutěž si budu pamatovat pořád ... hlavně ty soutěže a spát v dešti den co den .. není tam žádné jídlo, které si koupíte za 2 dolary naproti vašeho domu .. Jsem ráda, že jsem hrála, sice mě naštval přstup Iana, ale chce hrát tvrdáka, ale takhle hru vyhrát nemůže .. nikdo mu nebude věřit a já chtěla opravdu vyhrát, ale přeji to komukoliv z mého kmene .. No nic .. jdeme na kmenovou radu ..


PS: Mám psát dál Ponderosu nebo to je zbytečnost ? Díky
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
 
Ponderosa - 2 - Maria
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ponderosa - 3 - Ian
» Ponderosa - Ano či Ne
» Ponderosa - 1 - Walter

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓ :: Ponderosa-
Přejdi na: