Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..

Goto down 
2 posters

Dejte známku jako ve škole.
5
Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
2
Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_left0%Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
1
Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_left100%Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Bar_right
 100% [ 3 ]
Celkem hlasů : 3
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..    Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  EmptySat Dec 15, 2012 4:11 pm

LJ, Ian

LJ: Promiň že jsme nehlasovali pro RC jak jsem říkal... ale něchtěli jsme riskovat. Váš kmen je jediný který se ještě nevytasil s tajnou imunitou a tak to byla docela ošemetná situace, chtěli jsme si být jistí alespoň remízou... a jen abys věděl, lidi z Kalasi se chtěli zbavit přímo tebe, to já to ukecal na Marii... kdybych to neudělal, včra si šel domů ty...
Ian: Chápu to a doufám že nepůjdu další jako já ...
LJ: Ne, to určitě ne! Co jsem slíbil, dodržím - final 3 je naše...





Toka + Ian

RC: Co se stalo Iane ?
Ian: Dostal jsem lepší nabídku ..
RC: Od koho ?
Ian: LJ ..
Alex: A ty mu to věříš ?
Ian: Hele , stejně bych odešel u vás jako 5tý či 4tý ..
Alex: To není pravda...


RC(!) Ian nám zkazil hru .. takže musím vymyslet novou Alianci, abych došla dál ..





Lj, Troy + RC

LJ: Tak se to povedlo! Pořád se mi to nechce věřit... jenže co teď? Přemejšlím o tom co provést s RC... nevím jestli to u nich vede, ale nedivil bych se, a asi by bylo nejchytřejší zbavit se jí... jenže bych si jí tu ale tak trochu rád nechal - my navrátilci bysme měli držet při sobě... nemyslíš?
Troy: Jo ... povedlo bezvadně .. už jsem myslel že jdeš domů .. Pojdme za RC ...
RC: Co se děje ...
Troy: Vím že máš vztahy u Toka ... ale jelikož si navrátilec, tak bys tak brzy jít nemusela .. LJ mě tak trochu překecal
RC: V čem je háček?
LJ: Háček je v tom, že se dál chystáme vyřazovat lidi z Toka, bohužel... ale tebe se tu pokusíme udržet jak dlouho to jen půjde, RC...





Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
V dnešní soutěži o odměnu .. budete hrát o výlet vrtulníkem na vyhlídku. Z kama uvidíte velkou část Madagascaru, k tomu, budete mít jídlo, alkoholické i nealkoholické pití, cukroví .. Vím že je o co hrát. Teď k soutěži .. V dnešní soutěži poběžíte do vody pro pytel, vrátíte se, pak pro další a až budete mít i třetí poslední, začnete skládat puzzle. Ten kdo poskládá skládačku jako první. Vyhrává tuto odměnu. Jde o hodně. Připravte se a začneme ..

OK .. o odměnu.. Trosečníci připraveni? Teď !

Všichni rychle vběhly do vody a plavou pro první pytel se skládačkou .. Jane a Ian pomalý ... Ostatní jsou u prvního pytle a snaží se ho rozvázat .. LJ , Alex , RC , Tom plavou rychle zpět .. hned za nimi Troy, Jane, Ian, Patrick a Barbara .. První čtverka jde pro další pytel se skládačkou .. vypadá to, že to rozhodne vše až skládačka .. Čtverka se vrací .. Patrick dohání a přidává se ke čtverce která vedla ..
LJ, Alex, Rc, Tom a Patrick jdou pro třetí .
Jane a Ian uplně zničení .. musíte máknout aby jste pak nabraly energii .. LJ, Alex, RC, Tom a Patrick mají třetí a začínají skládat puzzle .. LJmu to jde.. opravdu chce tuhle odměnu .. LJ je dost blízko .. LJ ! Vyhrává odměnu !!
LJ, pojd ke mě .. Gratuluji .. než odjedeš .. vyber sebou člověka se kterým tento den strávíš ..
LJ: Jane .. rozhodně ..
Jeff: Jane .. pojd k LJmu .. a aby to byla větší sranda, tak ještě jednoho ..
LJ: Tome ?
Jeff: Tome .. pojd . dnes se najíš .. a posledního ?
LJ: Barbara ..
Jeff: Ok .Vemte si věci a užijte si den .. Vy ostatní, dnes jste neměly štěstí .. Užijte si den.


LJ(!): Odměna byla báječná, to se nedá ani slovy popsat! Ten výhled... báječný jídlo, pití... jen mi dělá starosti, co asi zatím dělají Troy a Ian... doufám že si nevzali nějak osobně, že jsem s sebou nevzal je - budu jim to muset po návratu nějak pořádně vysvětlit...

Jane(!) Ten výlet helikoptérou neměl chybu a když jsme přistály na té vyhlídkové terase nebo jak to mám nazvat ..

Tom: Dobrou chut lidi
Barbara: Miluji sušenky a i tebe LJ .. ( Smích )
Jane: Páni .. pivo a sendwich .. ach ... nechci se vrátit zpět do tábora ..


Tom,Jane a LJ
Tom: Co říkáte .. teď vyházíme hráče z Toka a pak bych vyhodil Troye a Barbaru .. oba dva si myslí že jsem s nima .. ale větší šanci na výhru mám s váma ..
Jane: Já jsem pro .. co ty LJ ?
LJ: Já taky, určitě jsem pro...


LJ(!): Tom měl pro mě a Jane docela zajímavou nabídku na odměně, nevím ale, jestli mu můžu věřit. Možná si nás chtějí lidi z Kalasi vyzkoušet... možná to Tom myslí vážně. Každopádně tím že jsem přijal jsem nemohl nic pokazit... nic jiného jsem stejně udělat nemohl. Ale ještě si to určitě všechno pořádně rozmyslím...




Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vezmu si zpět imunitu . Díky. V dnešní soutěži o imunitu
V dnešní soutěži vudete balancovat na malém špalíku a přitom mezi dvěma lanky držet kokos. Pokud vám kokos spadne nebo sestoupíte ze špalíku, končíte. Poslední vyhrává imunitu a bude v bezpečí na kmenové radě. Vylosujeme si místa a začneme.


Tahle soutěž začala . Jde o koncentraci . Nesmíte se nechát unést .. LJ vypadává jako první a hned za ním Jane .. poslední trosečníci Pito jako první venku.
5 minut
RC končí .. Alex neudržel rovnováhu ..
10 minut
Troy,Tom a Barbara končí ... Co se to děje?
RC: Jsme unaveni Jeffe ..
Ti co se najedly skončily jako první.
RC: Záhadný ostrov ..
Zbývá Patrick a Ian ..
25 minut ..
Ian se začíná třepat .. a Ian nakonec padá ..
Jeff: Patrick vyhrává Imunitu ! Pojd si pro ni .. Troy je dnes v bezpečí . Co jde o zbytek, někdo z vás půjde domů. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci.







Kmen KaPiKo


LJ, Troy

LJ: Sorry že jsem s sebou nevzal tebe, ale byl jsem si jistej, že musím v táboře nechat někoho, kdo se nedá od RC a spol překecat ke spolupráci... chápeš to, ne?
Troy: Jop, pochopil jsem to, ale nejsem si jistý, jak je na tom Ian .. nechceš ho vyhodit ?
LJ: Nevím... uvažuju o tom, že pokud mají imunitu, za Iana jí pravděpodobně nezahrají... ale kdoví. Každopádně vybírat mezi RC, Patrickem a Alexem, to by bylo jak loterie... takže bysme možná měli hlasovat pro Iana, i když to je od nás docela hnusný...
Troy: Takže Ian ? Souhlas? Řeknu to ostatním ..
LJ: ok





LJ, Ian

LJ: Sorry žes nejel na odměnu, ale nechci aby naše spolupráce byla nějak obzvlášť nápadná... doufám, že to pochopíš... potřebuju tě Iane, ta věc s final 3 pořád platí...
Ian: Trošku si mě naštval a né že né .. ale ted mi nezbývá než ti věřit .. nemám kam utéct ..
LJ: neboj, potřebuju tě... když si budeme věřit, dotáhnem to spolu hodně daleko...



Alex, RC, Patrick, Jane a LJ
RC: Doufám že nevadí, že jsem jim to řekla, že si za mnou přišel .. Mi vám chceme nabídnout .. nějakou dohodu .. že nás pět, by zůstalo až do konce .. Vím že já a Patrick jsme byly v alianci, Alexe mám ráda a brala bych ho s náma ... až do finálové pětky, kde by jsme se všichni zničily .. Co říkáte ? Rozhodly jsme se, že budeme hlasovat pro Troye ..
Patrick: Ian nikdy k nám nepatřil, takže nám je putna, jestli půjde jako další ..
Jane: Já rozhodnutí nechám na LJm ...
LJ: Zní to dobře, což o to... rád bych s váma spolupracoval, jen si nejsem jistý, jestli mi to za to stojí... budu si to muset ještě promyslet, ale určitě mě to zaujalo, o tom žádná...




RC,Jane
Jane: Nevadí, kdyby jsme s LJM vzali Toma .. At je to 3na3 , až ostatní půjdou pryč ?
RC: Souhlasím .. řeknu to ostatním ..
Jane: A ještě maličkost .. LJ chce vyhodit Iana s Troyem a ostatníma ..
RC: Však ho nepotřebujeme ne ?
Jane: To je pravda .. ale navrátilce vyhodíme snadněji než Barbary ... která má dobrý vztah s ním ..
RC: Já jsem taky navrátilec! (smích)
Jane: Ale Troy je větší hrozba než ty ..
RC: Chápu .. ok .. vypadá to že to myslíš vážně .. Takže Barbara?
Jane: Barbara ..



Tom a Jane
Jane: Takže .. já, ty, LJ, Alex, Patrick a RC .. finálová šestka a pak já, ty a LJ držíme při sobě a oni zas při sobě ... doufám že s tím souhlasíš ..
Tom: Pro koho mám hlasovat ?
Jane: Barbara .. příště zase půjde někdo z Toka ..
Tom: Nebo jít z Troyem, LJm, Barbarou ..
Jane: Musíme si to promyslet Tome .. a za chvíly vyrážíme ..


Tom(!) Nemohu se rozhodnout .. Můžu jít s Troyem, Barbarou, Ljm, a vzít sebou Jane . Nebo jít z RC, Alexem, Patrickem a vzít sebou LJho a Jane .. poraďte diváci ( smích )Můžete posílat smsky ve tvaru Toka nebo Kalasi ( smích )

Jane(!) LJ hlasuje pro Iana .. sto pro .. jenže Patrick a Alex a RC jsou větší hrozby než ty tři .. takže se na ně snadněji půjde domluvit .. Zase nechci aby LJ myslel že jsem ho zradila..

RC(!) věřím jim ? Jo .. docela ano a doufám že dodrží slova .. Mám ještě imunitu, ale teď se necítím tak v nebezpečí .. tak doufám, že s ní neodejdu domů ...



Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme členy poroty .. Walter a Maria vyloučená na poslední kmenové radě.
Jeff: Patricku, je to báječné mít na krku imunitu když jste v menšině? Podle minulé kmenové rady ..
Patrick: Tohle je dost klíčový okamžik Jeffe .. takže ano .. jsem rád, že to mám na krku..
Jeff: Troy, je mezi všema velké přátelství ..
Troy: Myslím že jsme se dost slíbíži, ale hrajeme hru ..
Jeff: Barbaro, chceš vyhrát milion či zde být s lidmi kteří si to zaslouží ?
Barbara: Rozhodně milion .. ostatní jsou mi ukradeni ..
Jeff: RC a co ty ?
RC: S lidmi co si tu zaslouží být..
Jeff: RC, kdo si tu nezaslouží být ..
RC: Barbara ..
Jeff: Proč ?
RC: Připadá mi že je strašně sobecká ..
Jeff: Barbaro .. kdyby jste byly čtyři a jediný člověk, který by mohl vyhrát milion, ale byl by to tvůj velký spojenec od začátku a měla by si rozhodující hlas .. co bys udělala ?
Barbara: Vyhodila ho ... abych mohla vyhrát já ...
Alex: Nechápu jak tohle můžeš říct .. teď tě nebude nikdo respektovat a věřit .. takže budeš na odstřel
Barbara: Já mám alianci a dala jsem slovo, které dodržím, dokud nebude čas poslat domů ..
Patrick: Neuvěřitelný ..
Barbara: Já, LJ, Troy, Tom a Jane máme pevnou alianci ..
RC: A Ian ne ?
Barbara: Tak ještě Ian ..
Jeff: Možná už je pozdě ...
RC: Já bych navrhovala všem z Toky a ostatním, kteří něco slíbily, aby vyhodily člověka, kterému se nedá věřit .. což je Barbara ..
Barbara: Já zase navrhuji, ať Kalasi a Pito zůstalo pohromadě a vyloučily člověka, na kterém jsme se domluvily ..
Alex: Ian zase nic ?
Barbara: Promin .. to samé nabízím Ianovi ..
Jeff: Tohle byla dost zajímavá kmenová rada a rozhodně se těším, jak dopadne hlasování .. LJ, jdeš první ..



Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Další blindside .. to znamená, že nikdo není v bezpečí .. vemte si věci a jdětě do tábora


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..    Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  EmptySat Dec 15, 2012 4:13 pm

EPIC ! MOC SE MI DÍL LÍBIL A TO TAK, ŽE PÍŠU POMOCÍ CAPS
Jane.. škoda že nevyhodila Barbaru, kterrá mě dnes iritovala ... Tom promluvil více než za minulé epizody dohromady ..
LJ loajalní ... což je u něho nezvyklé ..
Komu fandím: RC, Troy, Tom, Jane, LJ, Patrick, Alex ..
kdo může skočit do ohně: Barbara a doufám že hned po kmenové radě xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..    Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  EmptySun Dec 16, 2012 5:37 am

nezvyklé? NO DOVOL! Very Happy co máš najednou zas proti Barbaře? Very Happy ale jinak fajn díl, už jsem se bál co Tom a Jane provedou... a jsem rád že neprovedli Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..    Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  EmptyWed Dec 19, 2012 5:14 pm

Ikdyž je série v polovině .. musím uznat, že tahle série u mě vede, doufám .. že se to ještě zamíchá nebo RC správně použije skrytou imunitu .. Rozdělení do 3 kmenech se podle mě povedlo a každá postava hraje svoji určitou roli .. což vždy nebývá .. většinou jsou zajímavý 4 lidi a tahají celou sérii, ale tady ne .. tady každý má svoji roli .. jestli to bude pokračovat, dám sérii klidně 5/5
Kdo chci aby vyhrál? - Troy,LJ, RC .. návratilci s terčem .. kdo by si to nezasloužil a myslím, že jeden z nich má šanci se dostat do finále ..
Dále - Klidně Tom .. Patrick a Alex trošinku v pozadí, tak ukáže čas ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..    Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  EmptyThu Jan 03, 2013 5:46 pm

Jak vite, LJ nekam zmizel, pokud se neobjevi do konce Madagascaru, bude evakuoban ze hry, takze aktualni serie je prave Maldives .. diky Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..    Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: