Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff

Goto down 
2 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole.
 5
 4
 3
 2
 1
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff    Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff  EmptyMon Jan 07, 2013 12:59 pm

Kmen Kapiko



LJ(!): Na poslední radě jsem bohužel musel obětovat Iana, což tak na 99% znamená, že pro mě ve finále hlasovat nebude... aliance s Kalasi je pro mě ale důležitější. Navíc to teď vypadá všelijak s Tomovou loajalitou k Troyovi, což by pro mě a Jane mohla být výhoda. S jejich plánem přidat se k RC a jejím lidem ale příliš nesouhlasím - jsou nebezpeční! Podle mě je to příliš velký risk - navíc Troy mi věří a já jemu, Barbara zas není absolutně ani ta nejmenší hrozba... ne, já strany měnit nehodlám...


RC(!): Znovu jsme tu z Toka za blbe ... nedodržely slovo, které nám daly a my ano .. takže je to trochu smutné ..
K tomu mám skrytou imunitu, kterou jsem díky bohu zatím nezahrála .. čekám, že se s ní stane nějaká měna tady v Survivoru a čekám na ten pravý čas..



LJ, Tom, Jane

LJ: Tak co, vy dva, jak to vidíte do budoucna? Vážně si myslíte, že nám stojí za to obrátit se proti Troyovi? RC, Patrick, Alex - všechny tři je považuju za hrozby, ať už po fyzické stránce, ale i jako soupeře do finále. Což se třeba o Barbaře říct nedá - no a Troy, toho už nějak ve final 5 zmáknem...
Tom: Jo .. ale Barbara si tu nezaslouží být ... jestli ji nevyhodíme a pak nás podrazí, tak si budeme do smrti kopat ... zadky navzájem ..
LJ: A jak by nás mohla podrazit? Myslím, že Troyovi můžeme věřit, a tak šílená aby se teď prostě sebrala a šla s lidma z Toka do remízy přece taky není...
Tom: Nikdy nevíte co se může stát .. třeba Troy změní strany ..
Jane: Musíme se uklidnit .. panuje tu nějaký chaos ..
LJ: Toho že by Troy přešel se myslím bát nemusíme... on podle mě není zrádce... držme dál spolu a vyhoďme někoho z Toka... pokud se nám tahle kmenovka vydaří, je to 5 ku 2... a už nás neohrozí ani tajná imunita, pokud teda nějakou mají...


LJ(!): Přemýšlím, jestli o Tomových zrádných myšlenkách říct Troyovi nebo ne, protože si nejsem jistý, jestli by mi věřil. Od mého příchodu do Kalasi mi přišla jejich trojka s Barb opravdu hodně semknutá a tak mě Tom docela překvapuje. Myslím, že zatím nic neřeknu - pokud tahle rada vyjde tak jak má, mělo by už pak být všechno v naprostém pořádku...









Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
V dnešní soutěži o odměnu .. budete hrát o výlet na pláž, kde dostanete alkohol i nealkoholické nápoje, sušenky a krásné pečené kuřátko a k tomu samozřejmě nějak hranolky .. Určitě to stojí za to .. teď k soutěži. V dnešní soutěži musíte najít 6 kousků totemu, může být ve vodě, na pláži či v džungly, jakmile budete mít všech šest, začnete skládat. Trosečník, který totem postaví jako první. Vyhrává tuto odměnu. Jde o hodně. Připravte se a začneme ..


OK .. o odměnu.. Trosečníci připraveni? Teď !

Alex hned běží do vody pro své dva kousky totemu .. LJ začíná hrabat na označeném místě na pláži .. Troy leze po stromě a sundává svůj kousek totemu .. Tom nese dva z džungle .. Lj má první kousek, Troy ho donesl zpět. To stejné Tom .. Patrick hrabe a hrabe a nic nemůže najít .. Alex je zpět ze svýma dvouma kouskama. LJ leze na strom a padá na zem ... LJ jses v pohodě ? Jo .. nic mi není .. Teče ti krev ? Dej si na to tričko a sedni si ... Patrick vysadil Alexe na strom, který má svůj třetí kousek .. Troy hrabe a nic nenašel .. musíš to zkusit jinde .. ALex z džungle nese svůj čtvrtý a pátý kus a začíná hrabat .. RC nese z vody své dva kusy .. Alex .. nachází poslední a vytahujeho z písku
Alex Vyhrává odměnu !!


Alexi, pojd ke mě .. Gratuluji .. než odjedeš .. vyber sebou člověka se kterým tento den strávíš ..
Alex: Rc .. rozhodně ..
Jeff: Rc .. pojd k Alexovi .. a aby to byla větší sranda, tak ještě jednoho ..
Alex: Patrick
Jeff: Patricku .. pojd . dnes se najíš ..
Jeff: Ok .Vemte si věci a užijte si den .. Vy ostatní, dnes jste neměly štěstí .. Vrať te se do tábora


Na odměně

Alex:(!) Přišly jsme .. byl tu takový malý stánek a všude moře ... hezčí pláž než u nás a pak to jídlo .. kuřátko, hranolky a tolik pití ... lituji že nevyhrály ostatní ..


Alex,Rc a Patrick
RC: Jsem ráda tu s vámi ..
Alex: Nápodobně .. proto jsem vás vybral ... co si myslíte o dnešku ? Koho chcete volit ?
RC: Nevím, ale zkusím zajít za Tomem a Jane




Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vezmu si zpět imunitu . Díky. V dnešní soutěži o imunitu
se budete muset potápět pro mušle. Vás je 8 ale mušlí v prnvím kole jen 5 .. a pak se to bude snižovat. Kdo získá tu poslední, vyhraje imunitu. Dám vám minutku na rozmyšlenou.

Hledáte 5 mušlí. Trosečníci připraveni ? Teď! Troy se vynořuje s první ... Alex a Patrick, hned za nimi RC .. a poslední se vynořuje Jane.. LJ, Barbaro a Tome .. mužete zatím doplavat ke břehu.

Hledáte 3 mušle! Trosečníci připraveni ?
Všech pět se potápí .. Rc se vynořuje. Troy a ... Patrick ..

Ok .. hledáte 1 mušly .. Trosečníci připraveni ? Start !
Kdo se vynoří s mušlí v ruce ?
Jeff: Troy vyhrává Imunitu ! Pojd si pro ni .. Troy je dnes v bezpečí . Ze zbytku půjde někdo domů. Máte čas zjistit kdo to bude, uvidíme se večer. Gratuluji ..
Troy: Díky ..





Kmen KaPiKo


LJ, Jane, Troy, Tom, Barbara
LJ: Takže, pro koho hlasujeme? Máme už jen tři možnosti a nejhorší je, že nemáme dost lidí na rozdělení hlasů... musíme to risknout. Takže, RC, Patrick nebo Alex? Co myslíte, lidi?
Troy: RC je navrátilec a velká hrozba a k tomu ten její smích mi leze na nervy .. a nebo prostě vyhodíme jednoho z těch dvou siláků .. Je to na vás ..
Tom: Mě je to taky jedno ... a Barbaro .. hlavně žádné další řeči ...
Barbara: Máš problém Tome ? Nestarej se o to, co říkám ... je to moja věc ..
Tom: Vážně ? Tvoje věc je že říkáš před všema že podrazíš kohokoliv aby ses dostala dál ?
Barbara: A neříkej že ty bys nepodražil Troye kdyby si mohl jít do finále ..
Tom: Ne .. nepodrazil ... a neobvinujmě z ničeho co bych neudělal !
Barbara: Skončila jsem s tebou .. !
Tom: Já s tebou dávno ... a víš co ? Hlasuji pro tebe !!!



LJ, Troy

LJ: Troyi, nechápu co se to děje? Nikdy jsem si nevšiml že by se Tom a Barbara až tak nesnášeli... co teď uděláme? Je podle mě dost pravděpodobný že Tom bude hlasovat pro ni - a že se na svoji stranu pokusí dostat i lidí z Toka... aspoň už něco takovýho naznačoval Jane... co kdybychom hlasovali pro Barb všichni? Nevidím žádné jiné východisko...
Troy: Mám Barbaru rád .. a lidi čím dál tím méně .. to znamená, že je dobré si ji vzít do finále ..
LJ: já vím, taky proti ní nic nemám, akorát mám strach, co Tom provede... zkusím s ním ještě promluvit a ty bys možná měl taky - na tebe podle mě víc dá...
Troy: Ok .. promluvím s ním ..





LJ, Jane, Tom, RC, Patrick, Alex

LJ: Lidi, rádi bychom s váma ještě probrali ten plán na final 6. Sorry že jsme do toho nešli už minule, ale chápejte, nevěděli jsme jestli vám můžeme doopravdy věřit... takže, dneska už s váma proti Barbaře hlasovat budeme - lepší by bylo zbavit se Troye, no ale co naděláme, když má imunitu... shodnem se teda, že půjde Barbara?
RC: Souhlasíme ..




Tom a LJ
Vážně chceš vyhodit Troye ?? Nevím jak ty ... mám s ním pouto a chci vyhrát .. vím že ho nemohu porazit ve finále .. ale nezůstaneme přece u vyřazení někoho z Toka ?
LJ: ale to já přece taky! Myslel jsem, že chceš vyhodit Barbaru a protože pak budem na 3 lidi z Toka už jen 4, bude lepší pokud nám budou věřit... pořád si myslím, že musejí mít imunitu, jinak by přece pustila produkce do oběhu další, a o tom Jeff nic neřekl... Troyovi o všem samozřejmě řekneme, nechci ho naštvat... ale jestli nakonec chceš hlasovat proti lidem z Toka a ne pro Barbaru, tak hurá, o to snažší to celé budeme mít...
Tom: Hlasujme pro Patricka a je konec .. už to neřešme ..
LJ: No já souhlasím, samozřejmě! Jen jsem ti chtěl vyjít vstříc...´
Tom: Díky .. toho si vážím ..



Toka
RC: Věříte že LJ a spol dodrží slovo ?
Alex: ne ... vůbec ..
Patrick: Co když půjdeme za Barbarou ... Ta se teď hádala s Tomem .. Musel to slyšet i Jeff .. řekneme, že i ostatní ji chtějí vyloučit .. zkusí přemluvit Troye a jeden z těch tří co nás podrazily naposled letí domů .
RC: To se mi dost líbí ..



RC a Barbara

RC: Víme že ses hádala s Tomem ? Nebo s LJm .. jde o tohle .. LJ, Jane a Tom za námi přišly .. že hlasujte pro Báru ..
Barbara: Tak proč nehlasujete ?
RC: Už si měla letět naposledy .. takže ti nabízíme .. Finálovou čtverku .. a ve finálové čtverce já a ty půjdeme proti Alexovi a Patrikovi .. ty dva neporazím ve finále ..
Barbara: Pro koho chcete hlasovat ?
RC: Koho chceš ..
Barbara: Tom je dobrý kámoš s LJm a Jane .. Jane je dobrá ze .. všemy se mi zdá .. připomíná mi trochu Denise .. rozhodovala, ale přitom hrála nenápadně ..
RC: Takže Tom nebo Jane.. nám je to jedno .. nám jdeo čísla.
Barbara: Chápu .. zajdu za Troyem ..
RC: Moc ti děkuji .. (smích)



Toka
RC: Máme Barbaru .. Teď jde za Troyem a snad půjde domů Tom nebo Jane ..



Barbara a Troy

LJ, Jane a Tom šly za Toky a řekly .. že mě vyloučí .. ale Toka jim nevěří, protože jsem měla jít minule .. proto hlasuji s nimi proti Tomovi nebo Jane ..
Troy: Co když to na tebe hrajou ..
Barbara: Co když ne .. nechci jít domů a věřím, že LJ a Tom je toho schopný ..
Troy: A koho by si chtěla volit ?
Barbara: Jane se má za dobře ze všema ...
Troy: To vím .. hraje dost nenápadně a takových vítězek tu bylo .. LJ pár lidí naštval a Tom ? Hraje podobně, ale záleží na tebe a moc tě prosím .. spojme se a vyhoďme jednoho z těch tří ..
Troy: Ok .. Musím si to nechat projít hlavou ..



Troy(!) Bože .. co mám dělat .. poprvé mám rozhodující hlas ..
Mohu jít z Toky a Barbarou nebo z původní aliancí .. Barbara je rozhodnutá .. ta hlas nezmění .. Je pravda, že Jane, jedináz toho kmene nikoho nezradila v porotě .. Prostě hrála neviditelně. Byla při všech rozhodujících okamžicích ale nikdo si nepomyslel, že by to byla ona ..




Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme členy poroty .. Walter, Maria a Ian vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Takže .. Alexi .. vyhrál si odměnu a vzal si sebou RC a Patricka, zbylé dva z Toky .. proč ses rozhodnul pro tyto dva
Alex: Hlavní důvod .. že jsme dobří přátelé a nedokážu si představit pro jednoho z těchto dvou lidí hlasovat .. Přišel jsem do hry.. že udělám cokoliv abych vyhrál milion a měl pořádný domov a jídlo .. ale proti srdci jít nemůžete Jeffe ..
Jeff: RC je to stejné u tebe ..
RC: Tak trochu Jeffe ( Smích ) kdybych musela proti těmto dvěma hlasovat .. tak .. by to byla nejtěžší věc za celé dvě učasti v tomto pořadu.
Jeff: Patricku .. popiš nám odměnu ..
Patrick: To nechci Jeffe ..
Jeff: Proč ?
Patrick: Hodně lidí začne slintat a budou se zlobit, že jim to říkám tak do obličeje ( smích )
Jeff: Tak dobře, Jane ... poslední dva členové v porotě .. Toka .. bude to pokračovat
Jane: Jestli se neděje něco co by se dít nemělo .. ovšem ..
Jeff: Troyi.. máš imunitu a k tomu hlas ..
Troy: Já vím Jeffe .. za imunitu jsem strašně rád .. jinak bych mohl jít domů ..
Jeff: OK je čas hlasovat .. LJ, jdeš první ..



Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle Jane rozhodně nečekala. Vemte si věci a jděte do tábora.


Rozhovor s vyřazeným:

Spoiler:


Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Mon Jan 07, 2013 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff    Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff  EmptyMon Jan 07, 2013 2:00 pm

no do prdele! Sad
Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: