Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích

Goto down 
2 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
 5
 4
 3
 2
 1
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích    Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  EmptySat Jan 12, 2013 5:56 am

LJ(!): No vida, stalo se přesně to co jsem nechtěl. Počty se srovnaly. K čertu s těmahle lidma - proč musím pořád hrát se samými idioty?



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vítejte na Trosečnické aukci.. hodně usměvů na vaších tvářích .. Teď k pravidlům. Každý má 200 amerických dolarů. Nesmíte se dělit o jídlo ani o peníze. Aukce skončí bez jakéhokoliv varování. Jdeme na to ?
Jo.. zaznělo od trosečníků ..

První položka ... Vaječná omeleta, slanina, pečivo a pomerančový džus ..
Barbara: 200 Jeffe !!!
Jeff: WoW .. Barbara dává celých 200 dolarů .. Pojd si pro to..
Barbara: Vůbec toho nelituji Jeffe .. je to parádní ..
Jeff: To jsem rád ..


Jeff: Další položka .. Zmrzlinový pohár ..
Zazněla radost od všech trosečníků ..
Alex: 50 Jeffe
RC: 100
Alex: 150
RC: 200 ...
Jeff: RC vyhrála velký zmzlinový pohár .. pojd si pro něj .. užij si to .
RC: Díky Jeffe


Jeff: Třetí položka.. Nechám ji zavřenou
Troy: To bude nějaký hnus .. 50
Jeff: Troy dává 50 ikdyž myslí že to bude nějaká hnusná věc.
Patrick: 100
Jeff: Patrick dává 100
Troy: Končím ..
Jeff: Patricku, pojd sem .. Je to ... hamburger
Patrick: JOOOOO ...
Troy: Sakra !
Jeff: Než se do něho zakousneš, dám ti na výběr. Bud si necháš hamburger a nebo .. rýži a fazole .. pro celý kmen.. tohle vám výjde do konce a k tomu si dáte do nosu ..
Patrick: Beru to ..
Troy: Patrick jedeeee !!
Alex: Dobré brácho !


Jeff: Tak ten Hamburger vydražím .. protože pěkně voní ..
Alex: 50
Patrick: 100
Alex: 150
LJ: 200
Jeff: LJ, pojd si pro něj .. zakousni se ..
LJ: Výborný Jeffe .. už mi nic nechybí ..
Jeff: Dobrou chut

Jeff: Výhoda do hry
Troy: 200 ..
Jeff: Troy si koupil výhodu ... hned zakřičel 200
Troy: Člověk se musí pojistit ..
Jeff: V táboře si najdi místo pro sebe a tam si to přečti .. OK ?


Jeff: Zakrytá věc
Patrick: 100
Alex: 150
Jeff: Nikdo už nic nemá, takže tohle je pro Alexa .. Misa hranolků ..
Alex: Mám tě rád Jeffe
Jeff: Ale je v tom háček .. Tohle je pro celý kmen . Máte 60 sekund.. pak můžete zpět do tábora .. první ochutnej hranolku
Alex: Je báječná Jeffe ..
Jeff: Tak si to užijte .. Aukce končí ..





Kmen Kapiko

Troy(!) Tajná imunita a pomoc při soutěži .. wow . Tohle nám může s LJm pomoci ..
" Najdi pomoc, najdi klíč, tohle najdeš u písmene "O". " Písmeno "O" .... Ohniště .. to je asi blbost .. Co vypadá jako písmeno "O" .. Stromová pošta ne .. tábor .. nedává smysl ..

Barbara: Troy, jdeš mi pomoc donést vodu ?
Troy: Studna .. jasně už jdu ..

Troy(!) Nemohu tomu uvěřit .. já mám imunitu .. druhou za tuto sezonu .. která mě může dostat do finále .. Teď protancuji k milionu ...





Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vezmu si zpět imunitu . Díky. Imunita je opět k mání. V dnešní soutěži o imunitu budete zbírat kokosy, které jsou na pláži a nebo síť v moři. Je to na vás, pro které půjdete. Pak ty kokosy budete rozbíjet a snažit se naplnit svoji nádobu. První člověk, který bude mít naplněnou celou nádobu. Vyhrává imunitu. Z ostatních jde někdo domů. Teď k Troyovi. Troyi, přečti co tam máš napsané.
Troy: Vaše nádoba bude do půlky naplněná ..
Alex: WoW ...

Dám vám minutku a půjdeme do toho ..


Trosečníci připraveni ? Teď!
Troy utiká do vody pro síť Kokosů .. jeho nádoba je už do půlky naplněná, jestly v tých kokosech bude dost mléka, může to rychle skončit .. Alex, Patrick a LJ zbýrají po jednom na pláži kokosy .. RC jde do vody .. Patrick měl dost vody v prvním kokosu .. ALex měl prázdný .. LJ na to jde správně .. první s kokosem zatřese a uslyší, jestli v něm nějaký je .. Troy se vrací s pytlem kokosů .. a začíná je rozbijet .. LJ už má skoro půlku .. to stejné Patrick .. Troy to má skoro naplněné, v tom kokosu bylo dost mléka .. a v dalším je dost též .. Troy vyhrává imunitu !!! Troy, pojd sem .. gratuluji, dnes nemůžeš být vyloučen .. Někdo zbylých ano .. máte čas zjistit kdo to bude



Troy(!) Nemůžu tomu uvěřit ... dnes jsem vyhrál imunitu a příště zahraji skrytou a jsem ve final 4 .. tohle je báječný okamžik ... (smích) Znovu mi narostly křídla (smích)



LJ, Troy
LJ: Tak, a co teď? Myslíš že se Barb vrátí k nám, anebo bude dál zkoušet štěstí s nima, když jí tak vypekli? Protože bez ní jsme ztracení...
Troy: Jestli oba skončíme v porotě, tak doufám že jsi se mnou a kopneme Toma do toho jeho namyšleného zadku ... o můj bože .. to byla největší pitomost a k tomu jim dal imunitu .. o můj bože ... z takovýma idiotama zde hrát ... Kromě tebe LJ ..
LJ: Taky mě to štve, a jak! Když chtěli pryč RC, mohli přece něco říct! To si mysleli že bysme pro ní nehlasovali? Ach bože, taková zbytečná hovadina...
Troy: Tak a teď zpatky k tématu .. Zkus promluvit s Barbarou .. protože se nemáte rádi, tak uvidíme, jestli s tebou vůbec bude chtít mluvit a půjdeme do remízi ..
LJ: Ok, zkusím to... a ty bys měl radši taky, přeci jen, máte k sobě o něco blíž...


Troy a Barbara
Troy: Já, ty a LJ hlasujeme pro Patricka . souhlasiš ?
Barbara: na 100% ..
Troy: Ok ..


LJ: Barb, můžem si promluvit? Prosímtě, na co jste to včera s Tomem mysleli? Proč jste museli dělit hlasy? Kdybyste řekli, že se chcete zbavit RC, já ani Troy bysme proti tomu přece nic neměli, naopak - vyšli bychom vám naprosto vstříc...
Barbara: Ovšem .. o co jde ?
LJ: Chtěl bych vědět, na čí straně teď vlastně stojíš... jsi v tom s náma nebo ne?
Barbara: Ovšem ...
LJ: To jsem rád... takže s náma budeš hlasovat pro Patricka? Sama ses přesvědčila, jak je nebezpečný...
Barbara: Ok .. Patrick ..




Rc + LJ ..
RC: Lj ... nejspíš dnes bude remíza a proto ti navrhujeme alternativu ... Final 4 ... a pak .. my dva .. jako navrátilci, budeme spolu a půjdeme spolu do finalové 3Ky či dvojky .. co říkáš ? Hlasujeme pro Barbaru ..
LJ: Vlastně jsem o tom chtěl s tebou taky tak trochu mluvit... víš, myslím že bysme měli držet při sobě všichni 3 navrátilci - teď, když k tomu máme takovou příležitost... víš, ne že bych tě chtěl urazit, ber to jako upozornění - když půjdeš do finále s Patrickem a Alexem, tak podle mě nevyhraješ... takže určitě chci spolupracovat, jen nevím, jestli je Barbara ta správná volba - soutěže jí moc nejdou a tak vlastně není hrozba... nechceš radši hlasovat s námi pro Patricka?
RC: Ale Troy je ještě větší hrozba ... dej mi důkaz že mi věříš a vyřaďme Barbaru a příště půjde Patrick nebo Alex a nebo jestli budeš chtít tak i Troy ..
LJ: Troy není vůbec nebezpečný... možná vyhrál pár imunit, ale to je všechno! Akorát založil první den hry alianci, kterou ani nebyl schopný udržet pohromadě - hlasoval pro Jane, členku vlastní aliance, navíc naprosto bezdůvodně! - Troy prostě hraje naprd... zato Patrick přesvědčil Toma ať mu dá imunitu, oblbnul i Barbaru - podle mě je nebezpečnější. Nerad to říkám, ale pokud s ním půjdeš do finále, RC, tak nevyhraješ. Jsi navrátiliec, jenže tvoje hra se nijak neliší od Patrickovy a Alexovy, a jsem si jistý, že porota pak dá hlasy radši jim než tobě - chápeš jak to myslím?
RC: Nemohu hlasovat v této situaci pro jednoho z mojí aliance .. pochopto .. podiv co se stalo na poslední kmenové radě
LJ: Jasně... ale po mě to chceš...
RC: Uděláme to takhle ... Tohle je skrytý symbol imunity, to asi víš .. zitra, jestli budeš hlasovat pro Barbaru ... je tvůj .. přísahám LJ a ty víš ... že moje slovo vždy platilo ..
LJ: Wow...cením si toho, žes mi ho ukázala... ale stejně, budu si to muset ještě promyslet...



Toka
RC: My a LJ budeme hlasovat pro Barbaru .. ok
Alex: OK ...
Patrick: Finálová trojka .. jééé
Alex: A pak jde Troy nebo LJ?
RC: Myslím že je to jedno .. uvidíme na imunitě ..
Alex:OK


LJ, Troy
LJ: Mluvil jsi s Barbarou? Já ano, říkala s námi bude hlasovat pro Patricka - jenže, nevím, nějak mě nepřesvědčila... moc jí nevěřím...
Troy: Mluvil, rekla mi, ano, patrick jde domu.. tod vse ...
LJ: Víš, uvažoval jsem - RC říká že ona a oba kluci budou hlasovat pro Barbaru a chtějí, abych hlasoval s nimi. Myslím, že to udělám...
Troy: Hohoho ..doufam ze je legrace, takze, mi tri pro Patricka.. ok ?
LJ: Troyi, myslím to vážně, budu hlasovat pro ni a chtěl bych aby ty taky... ta ženská nás podrazila už několikrát, očividně na nás totálně kašle... nevěřím jí a pokud to má být buď já nebo ona, samozřejmě radši zůstanu já...
Troy: A vis kdo jde dom potom? Ja a ty ! Jestli to udelas, budes se kopat do konce zivota do zadku jako to dela ted Tom na ponderpse
LJ: A stejně tak je možný že Barbara hlasuje s nimi proti mě a skončím tak jako tak... myslím, že mám šanci přetáhnout RC... víš, všichni navrátilci až do konce. Promiň, ale remíza by nám stejně byla k ničemu. Navíc, RC má tajnou imunitu, ukázala mi ji a je dost pravděpodobný, že ji použije. Protože když ne teď, tak kdy?
Troy: Chapej, dnes hlasuji pro tebe, proc by si te zde nechavali, kdyz Barbaru porazi ve finale snaz
LJ: Já vím že je to hodně pravděpodobný... ale to mi řekni, proč by pro mě neměla hlasovat Barbara? Promiň Troyi, vím že zřejmě dělám chybu, ale mám pocit, že mi nezbývá nic jinýho...
LJ: Já taky nevím co víc ti říct, ale hlasuju pro Barb a to je moje poslední slovo... a rád bych abys hlasoval se mnou, protože je podle mě šance že minimálně RC pro ni bude hlasovat taky. Když ne - co se dá dělat...
Troy: Ok ...


Troy a Barbara
Troy: Musíme LJmu lhát, jako že RC chce pro něho hlasovat ..
Barbara: Ok .. budeš mluvit ..
Troy: Jdeme na to ..



Troy, LJ a Barbara
Troy: Byly jsme u RC a říkala, at hlasujeme pro tebe LJ ..
LJ: Wow, aha... mrcha jedna! Mě říkala to samé o tobě Barb. Dík že jste mi dali vědět - asi tedy přeci jen radši budu hlasovat s váma... sice nevím, jak si poradíme s remízou, ale snad to nějak půjde... pro koho chcete hlasovat?
LJ: Wow, aha... mrcha jedna! Mě říkala to samé o tobě Barb. Dík že jste mi dali vědět - asi tedy přeci jen radši budu hlasovat s váma... sice nevím, jak si poradíme s remízou, ale snad to nějak půjde... pro koho chcete hlasovat?
Troy: PatricK ?
LJ: Ok... přijde mi z nich nejnebezpečnější...




LJ(!): RC říká tohle, Troy s Barb zase něco jiného... ach jo, a já upřímně nevím, komu z nich věřit. Možná to zní divně - ale já už tady nevěřím ale vůbec nikomu...








Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme členy poroty .. Walter, Maria, Ian, Jane a Tom vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Takže ... kdo si myslí, že může dnes jít domů ..
Jeff: Všichni kromě Troya se přihlásily ..
Jeff: Troy, kdyby si neměl imunitu, příhlasil by ses jako ostatní?
Troy: Na 100% Jeffe ..
Jeff: Patricku, je to plychta . 3 proti 3 .. myslíš že Toka je při sobě ?
Patrick: Na 100%
Jeff: Barbaro, Kalasi totéž ?
Barbara: Doufám Jeffe (smích). Sice si nejsem moc jistá LJm .. ale uvidíme, jestli přejde, nikdo mu nebude věřit.
Jeff: Alexi, dlouho nebyly zahrány skryté imunity, mluvily jste o tom, kdo ji může mít ?
Alex: Ano bavily a upřímně .. nemám tucha kdo jí má a kdo ne ..
Jeff: LJ .. Patrick dnes místo jídla vybral jídlo pro svůj kmen .. myslíš že to může mít nějaký vliv na porotu ?
LJ: Myslím, že může - určitě to jsou pro něho plusové body...
Jeff: LJ .. Barbara tu naráží, že jestli přejdeš, nebude ti už nikdo věřit .. co si o tom myslíš LJ ?
LJ: Co si o tom mysím? Že zrovna Barbara má tak co mluvit...
Jeff: Barbaro, chceš zareagovat?
Barbara: Jdeme hlasovat Jeffe
OK je čas hlasovat .. Barbaro, teď můžeš jít...



Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. OK.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:


Dojdu spočítat hlasy. Přečtu hlasy.

Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Další dost bláznivý kmenová rada a jedno je jasné že Toka má přesilu, ale může to být jen iluze. Vemte si věci a jděte do tábora..





Rozhovor s vyřazeným:

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích    Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  EmptySat Jan 12, 2013 4:55 pm

za co mi chce nakopat, blbka? sama zradila první... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích    Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  EmptySat Jan 12, 2013 5:55 pm

Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích    Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 12 - Hodně usměvů na vaších tvářích
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: