Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !

Goto down 

Ohodnoťte sérii jako ve škole
1
Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_left100%Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_right
 100% [ 1 ]
2
Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_left0%Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_left0%Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_left0%Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_left0%Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !   Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! EmptyFri Jan 25, 2013 1:22 pm

Soutěž ( moje druhá vlastní soutěž )
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Díky .. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži
o imunitu budete stát na jedné noze na malém můstku, spadnete do vody, končíte, poslední trosečník, který zůstane na můstku, vyhrává imunitu a nebude moc být vyloučen na dnešní kmenové radě. Dám vám minutku a začneme ..
Jeff: Tahle soutěž právě začíná ... Hned na začátku padá Chris ...
Chris: Sakra ...
Jeff: Co se stalo ?
Chris: Rovnováha ..
Jeff: Liam rychle končí a za ním padá hned Rick a Zoe .. musíte se uklidnit ! A nevšímat si ostatních ..
PO 10 minutách.
Jeff: Ryan skočil a přistal na druhé noze ... báječná strategie !!! Adam to zkouší taky ale padá ...
Ryan: Jen já jsem king ! (smích)
Jeff: Jane nevnímá ..
Natasha: Poraž je Ryane ..
Jeff: Natasha končí a zbývají poslední tři .. Connor končí a zbývají poslední dva .. Jane proti Ryanovi .. dva protivníci ..
Jane se začíná hýbat ... Jane .. nenene .. končíš ..
Jane: Co se stalo ?
Jeff: Nachvilku ses dotkla druhou nohou .
Jane: Fakt ?
Jeff: Je mi líto ..
Jeff: Ryane .. gratuluji .. Pojd si pro imunitu .. dnes nemůžeš být vyloučen .. z ostatních, dnes někdo půjde domů ... vratte se do tábora .. Gratuluuji ..
Ryan: Díky ...




Rick. Rayen, Natasha
Rick: Slyšel jsem, že pracuješ taky jako plavčík... Doufám, že jsem prokázal svoji věrnost.. Chtěl jsem se tě zeptat co bys řekl na final 3 s Natashou a se mnou? Víš, že jsem tu dost lidí naštval...
Rayen: Nikdo jiný ke mě nepřišel a věřím že k Natashe taky ne .. Takže proč ne ... Nate .. máš chvilku ?
Natasha: Co se děje .. ?
Ryan: Final 3 ?
Natasha: Souhlasím ... jsem nadšená proč ne ... půjdeme do finále ..
Ryan: Koho chcete vyhodit jako dalšího ?
Rick: Super, doufám, že si to Chris s Adamem užili... Dneska bych vyhodil Connora je nebezpečnej umí mluvit a zároveň už vyhrál imunitu, co vy na to?
Ryan: Souhlasím ..



Ryan, Natasha a Rick
Ryan: S Natashou jsme přemýšlely a potřebujeme tvoji pomoc .. Chceme vyřadit Adama .. jelikož je s Chrisem velký kamarád, tak by bylo nejlepší je rozdělit .. včera jsme rozdělily Elu s Jane .. teď je na řadě Chris a Adam .. Souhlasíš Ricku ?
Rick: Určitě je to dobrej nápad, ale máme jen slabou většinu 5 na 4... Musíme ještě chvíli držet při sobě a vyhodit Connora, pak už si budeme moct dělat co chceme... Nechte to v našem zájmu na příští radu ok?
Ryan: Bude sranda ... a Jane do toho půjde s náma ...
Rick: Nerad bych se dožil toho, že my budeme v porotě a Jane s Mattem se nám bude smát... Co ji takhle vyzkoušet dnes ji řekneme ať hlasuje pro Adama,ale my všichni budem hlasovat pro Connora... když to udělá, tak ji mužem věřit, když ne tak je to jedno a Connor jde stejně domu....Je to, to nejrozumnější co mužem udělat



Rick!: Občas si myslím že ty lidi prostě nemyslej. zbavit se většiny jenom kvůli nějakým vnitřním pohnutkám je blbost... Jestli to někdo udělá je to pro mě hňup a podělá hru dalším 4 lidem...




Rick, Jane
Rick: Nechtěl jsem být zrádce, proto jsem to nechal na tom kdo z nich si to zaslouží víc... Můžeš mi věřit nebo mě nenávidět, ale pro tebe bych nikdy nehlasoval... Jenom nevěřím Mattu nikdo z nich se mnou nechce mluvit a tak by spoejnci neměli vypadatJ
Jane: Ok, beru to. přidám se k tobě a vyloučíme Adama, protože tráví moc času s chrisem a tím pádem tvoří silnou dvojici.



Ryan a Jane
Ryan: Vím že jsme spolu nebyly na stejné lodi, ale oba víme že Chris a Adam jsou dobří přátelé, proto mě napadlo je rozdělit .. Já, Nate a Rick plus celé Mato hlasuje pro Adama .. doufám že souhlasíš ..
Jane: Souhlasím. Jsou moc nebezpeční.


Mato a Jane
Jane: Doufám že jsme spolu. Mám návrh na vyřazení.
Liam: Jaký ???
Jane: Musíte mi slíbit, že budete hlasovat se mnou.
Connor: Tak se vymáčkni Jane ..
Jane: Chci vyloučit Ricka. Minule nás zradil.
Connor: Jenomže ... Jsme jenom čtyři a jich je pět .. Jak chceš získat většinu Jane ..
Jane: Dnes jde Chris a na příštím se domluvíme ...
Connor: Pořád se ptám na to stejné Jane .. jsme jenom čtyři .. a oni pět ..
Jane: Rick a ostatní mi řekli že hlasujeme pro chrise. S vámi nikdo nemluvil?
Connor: A kolikrát tě Rick podrazil ? Ty mu pořád věříš ??
Jane: Fajn. Máš tušení koho chtějí dnes večer volit?



Liam a Rick
Liam: Chci přejít to co se stalo a nabídnout ti větší šanci na výhru této hry .. podiv se s kým si v alianci. Samý svalovci ... když přejdeš .. za prvné máš větší šancy vyhrávát imunity, což porota ocení taky ..
Rick: Rozumnej nápad, bylo to fér, ty jsi hlasoval pro mě a já odešel, jsme si kvit... Stalo se, ale je to škoda...Osobně jsem z dnešního hlasování trochu zmatenej, Jane říkala něco o Adamovy...je to pravda?
Liam: jop, adama vsichni maji radi, je s nim sranda, proto musi jit .. napis adama, zmen alianci a jde domu ...
Rick: Doufám, že mluvíš pravdu...Jestli mě zase vypečeš, tak se rozluč s hlasem od poroty. Rád bych ti zase věřil doufám, že po týhle radě budu moct...



Rick, Chris
Rick: Vím, jak má Adam rád překvapivý vyloučení, ale z tohohle by asi tak šťastný nebyl...Liam mě přemlouval ať hlasuji pro něj, že prej potřebují už jenom jeden hlas...
Chris: A sakra .. doufám že hlasuješ stejně s náma ...
Rick:To je jasný, jen si na ně musíme dávat větší pozor...
Chris: A jak to je s Jane ?
Rick: Nevim, ale myslím, že je teď s nimi. Uvidíme večer...Ty jsi s ní mluvil?
Chris: Ne ... takže , jestli bude hlasovat proti nám, měla by za to pikat .. Liam je starý a ona je mladá a fit .. takže navrhuji ji příště vyhodit .. co ty ?
Rick: Máš pravdu, je to buď ona nebo my, protože nás má za zrádce... Příště by měla jít ona


Jane, Rick
Jane: Je mi jedno jestli je ten kdo jde v mé alianci nebo ne, ale něco mi dlužíš. Řekneš mě aspoň kdo dnes půjde?
Rick: V čem to něco změní? Stejně mi už nevěříš ne? Nejsem tak špatný jak si myslíš... Dlužím ti máš pravdu a jak jsem slíbil řekl bych ti kdyby se hlasovalo pro tebe... Pokud budeš hlasovat pro Adama, potěšíš Rayena s Natashou a rozhodně se ti to do budoucna vyplatí...Víc se dozvíš po radě, teda pokud tu ještě budu....




Rick, Rayen, Natasha, Adam, Chris
Rick: Neměli jsme možnost se sejít, tak jsem myslel, že by bylo dobrý si před radou ještě promluvit všichni dohromady...Souhlasíte teda všichni s Connorem? Lidi z Matta jsou nespolehlivý a pro záchranu udělají cokoli, už minule hlasovali s Elou a Jane...
Adam: Takže Jane k nám nepatří ?
Rick: Jak to myslíš? Samozřejmě patří do kmene, ale vyhodili jsme její nejbližší spojence a už hlasovala s Mattem proti Chrisovy...Nevim jak ty, ale já bych byl naštvanej a přemejšlel jak nám to vrátit...To je, ale jedno koho chceme poslat dneska domu?
Rayen: Dnes rozhodni ty Ricku .. vypadá to že jsi dobrý stratég .. tak do toho .. co bude nejlepší pro naši pětici ..
Natasha: Souhlasím s Rayenem ..
Rick: Díky to mi lichotí, i když si myslím, že to není pravda, spíš je to pud sebezáchovy (smích)...Myslím, že pokud dnes, nás pět nebude hlasovat pro Connora, tak se všichni sejdeme postupně v porotě...
Ryan: Takže si myslíš .. že Connoor je největší hrozba ?
Rick: Určitě u Connora a u Ely je jistota, že nebudou mít imunitu, protože v našem kmeni se už zahrála... Tady se zatím neobjevila a pokud ji nemá nikdo z Nás, tak ji musí mít Jane nebo někdo z vyřazenejch... Mohli bychom zariskovat a volit jí, ale to záleží na Vás... Chci, aby jsme se na tom dohodli společně.
Ryan: Jo .. ale ikdyby někdo z nás měl imunitu, tak to nikdo nikomu neřekne .. nebo se chce někdo přidat ? Nic .. Takže Connor ?
Rick: To máš asi pravdu, takže Connor! Snad to vyjde...





Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela vyloučena na poslední kmenové radě.
Jeff: Takže, Chrisi, jaká je nálada v táboře ?
Chris: Pořád si někteří zvykáme na to, že jsme ve sloučení ..
Jeff: Liame, panuje tam velký chaos ?
Liam: Ani ne .. určitě je tam pár dohadů o tom, kdo bude hlasovat, ale že by se tam křičelo .. to opravdu ne ..
Jeff: Connore, poslední kmenovka byla dost napínavá, bude to dnes to stejné ?
Connor: Pro nás určitě Jeffe .. ale ne .. myslím že i pro fanoušky dneska ..
Jeff: Myslíš že bys mohl být v nebezpečí ?
Connor: Ovšem, slyšel jsem o tom ..
Jeff: O čem ??
Connor: O tom že dnes mohu jít domů .. a doufám, že se někdo připojí a bude hlasovat s náma pro Chrise .. stačí jeden člověk a jde domů ..
Jeff: Co nabízíš tomu kdo by měl přestoupit a proč by měl být Chris větší hrozba než já ..
Connor: Je silný jak fyzicky a k tomu má dobrý vztah s Adamem a to je nebezpečné ..
Jeff: Adama, je pravda že máte výjmečný vztah ..
Adam: Určitě jsme na stejné notě tak ano, ale to samé mám s ostatníma ..
Jeff: Chrisi, dnes můžeš jít domů, stačí aby někdo změnil hlas a jdeš domů ..
Chris: To určitě ano, ale o tom Survivor je ... jestli někdo přeskočí na druhou stranu, tak se mu to může vrátit .. viz Survivor Madagascar .. to se stalo několika hráčům ..
Jeff: Tak myslím, že jsme všichni zvědavý, kdo půjde dnes domů .. Ricku, jdeš první ..





Kmen šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle byla další z bláznivých kmenových rad. Vemte si věci a jdětě do tábora ..


Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Jan 26, 2013 7:33 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !   Survivor Maldives - 7 - Já jsem king ! EmptyFri Jan 25, 2013 1:23 pm

Omlouvám se že to tak trvalo, ale doufám, že to stálo za to ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
 
Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: