Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Goto down 
3 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
1
Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_left100%Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_right
 100% [ 3 ]
2
Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_left0%Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_left0%Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_left0%Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_left0%Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval   Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval EmptySun Mar 03, 2013 4:56 am

Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Finálová čtverka ... Gratuluji .. Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Díky Liame .. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži o imunitu budete muset sestavit dlouhou tyč a pomocí ní, přes mříže vaší kleca sebrat tři zámky, odemknout a projít .. člověk který projde nejdříve, vyhrává imunitu a nebude moc být vyloučen na dnešní kmenové radě. Dám vám minutku a začneme ..
Jeff: Tahle soutěž právě začíná .. Všichni čtyři začaly stavět tyč .. Liam to zkouší jako první, ale tyč se mu v polovině zlomila. Rick to zkouší, ale ta se zlomila ve třech částí .. Dejte si na čas a raději to zkontrolujte .. Zoe to zkouší a má svůj první klíč a zkouší druhý, ale tyč je krátká, zkouší použít celé tělo. Rick to zkouší marně. Znovu se mu zlomila .. Liam to zkouší a má svůj první, ale tyč se mu zlomila .. Chris to zkouší, všechno pořádně upevnil. Chris má svůj první klíč, druhý klíč .. Zoe se ho snaží dohnat a má taky druhý klíč !! Oboum zbývá poslední ! Kdo to bude ?! Zoe se natahuje, ale tyč se ji láme znovu .. Chris .. má klíč a začíná odemykat .. Chris, vyhrává imunitu !!
Pojd si pro to Chrisy..
Jeff: Večer se uvidíme na kmenové radě, kde bude jeden z vás ostatních vyloučen .. Gratuluji
Chris: Díky Jeffe ..



V táboře

Rick, Chris
Rick: Tak supr, alespoň, že tu imunitu máš ty....Jak to vidíš dneska? Zkusíme někoho z nich přesvědčit?
Chris: Myslím že to nemá cenu ... jsou si dost blízcí .. podle mě to bude plychta Ricku .. Pro koho chceš hlasovat teda ?
Rick: Podle mě bude zase rozdělávání ohně, nebo tak. Takže asi Zoe. No to jsou, ale milion babek by je mohl donutit přemýšlet o změně stran....
Chris: Zkus s jedním promluvit když myšlíš ..
Rick:Tak zkusit se to musí, protože příště by už mohlo bejt finále... S kým by jsi tam radši seděl?
Chris: Ono to je těžký, spíš ze Zoe .. co ty ?
Rick: Asi taky, tak já za ni zajdu a pak ti ještě dám vědět


Rick,Zoe
Rick: Asi víš proč za tebou jdu(smích) Než řekneš ne, tak mě alespoň vyslechni.... Víš, že finále by jsi měla lehčí se mnou a Chrisem, než s Liamem.... Liam je fajn chlap, ale je až moc dobrej, hodnej a oblíbenej... V téhle hře nejde o to udělat si přátele do konce života, ale vyhrát milion... Popřemejšlej o tom a kdyžtak dej vědět....
Zoe: Já vím Ricku ... Víš co .. popřemýšlím o tom, ale nic neslibuji ...


Rick, Chris
Rick: Tak nevim Zoe řekla, že si to promyslí... Takže budem hlasovat pro Liama?
Chris: Jop .. nic jiného dělat nemůžeme ..


Liam a Zoe
Zoe: Můžeme si promluvit ?
Liam: Jistě .. takže Rick ne ?
Zoe: Ovšem, ale jelikož jsme kamarádi, tak chci abysi věděl, že hlasují pro tebe a nevím jestli nebudu na konec hlasovat pro tebe ..
Liam: Si děláš srandu Zoe ..
Zoe: Liame, promin .. nechci losovat kameny
Liam: Nevěřím svým uším ..
Zoe: Je mi to líto, doufám že mi to kdyžtak nebudeš mít za zlé..


Zoe!: Nevím co dělat, mít jistou final trojku a vykašlat se na kamaráda nebo bojovat, co když se budou losovat kameny, já imunitu nemám, takže opravdu nevím ..

Liam!: Doufám, že Zoe, mě podržía dostaneme se do final trojky

Rick!: Čert ví, jak tohle dopadne... V podstatě by bylo jednoduší, kdyby Zoe hlasovala pro Liama, ale uvidíme večer... Naštvalo by mě kdybych teď šel domů...




Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela, Connor, Adam, Natasha, Ryan a Jane vyloučena na poslední kmenové radě.
Jeff: Ricku, dnes si v soutěži sis vůbec neškrnul.. nebojíš se, že by tohle mohla být zásadní imunita v ze všech ?
Rick: Určitě, ale dneska prostě nebyl můj den...Takhle hra je neskutečně náročná a stojí dost sil... Proto jsem rád, že imunitu vyhrál Chris a myslím, že je jeho první....
Jeff: Takže Chrisi, jaké je to mít imunitu ?
Chris: Chci předat imunitu Rickovi ..
Jeff: Ok .. mohu se zeptat proč ?
Chris: Chci aby veděl, že ve final tři, že bych ho vzal sebou a doufám, že po tomto on důvěřuje i mě ..
Rick: No brácho nevim co říct, teď si mě fakt překvapil.... Moc děkuju a musíš vědět, že jsem ti důvěřoval i před tím....
Jeff: Ricku, věděl si že ti ji dá nebo si to netušil
Rick: Ne nevěděl, je to pro mě naprostý překvapení....
Jeff: Liame, cítíš se bezpečně ?
Liam: Vůbec ne ..
Jeff: Vidím že je to dva na dva .. nebo se něco změnilo ?
Liam: Dva kluci ji nabídli jistou finálovou trojku ..
Jeff: Aby hlasovala proti tobě ?
Liam: Přesně .
Jeff:Ricku, jaké je to mít ted imunitu ..
Rick: Je to skvělej pocit, ale zároveň by jsem si neodpustil kdyby šel třeba Chris domu
Jeff:Ricku, takže co jste nabídnuly Zoe, aby s váma hlasovala pro Liama ?
Rick: Finále ve kterým má větší šanci zvítězit....
Jeff: OK .. je čas hlasovat Chrisi, jdi první ..


Hlasování:
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Jeff: Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Právě jste se dostaly do finálové trojky, zitra se utkáte o poslední soutěž o imunitu .. Vemte si věci a jdětě do tábora ..

Rozhovor z vyřazeným
Spoiler:



Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Tue Mar 05, 2013 10:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval   Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval EmptyMon Mar 04, 2013 1:31 pm

Done
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval   Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval EmptyMon Mar 04, 2013 2:29 pm

fajn...
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval   Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval EmptyMon Mar 04, 2013 2:48 pm

Bude 8 porotců? Jinak pohoda epizoda
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval   Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval EmptyMon Mar 04, 2013 3:25 pm

j 8 porotců
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval   Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: