Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 13 - Finále

Goto down 
3 posters

Dejte známku epizodě jako ve škole ! + Jste spokojeni s vítězem/kou ??
 1
 2
 3
 4
 5
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále EmptySat Mar 09, 2013 5:32 am

Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Finálová trojka ... Poslední schůdek do finále .. Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Díky Ricku .. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži o imunitu budete muset stát na místě a držet se sošky. Jakmile zvednete nohu, ruku dáte ze sošky pryč, vypadáváte ze hry a váš osud bude v jiných rukou. Dám vám minutku a začneme ..
Jeff: Tahle soutěž právě začíná ..
Jeff: 30 minut právě uběhlo.
Chris: Tohle nebude zrovna nejlepší můj výkon ..
Jeff: Uplynule hodina.. Jak je Zoe ..
Zoe: Snažím hýbat nohou, ale né ji zvednout ..
Jeff: Ty Ricku ?
Rick: V pohodě ..
Jeff: Co ty Chrisi ?
Chris: Už to bylo lepší ..
Jeff: Hra je v plném proudu.
Chris: Mám křeč ..
Zoe: A jeden ze hry ?
Chris: Ještě to vydržím..
Jeff: Dvě hodiny v 40 celsia.
Jeff: Chrisi, zvedl si nohu ..
Chris: Vážně ?
Jeff: Je mi líto, musíš si sednout ..
Zoe: Ještě jeden ..
Jeff: 3 hodiny jsou za vámi .
Jeff: Ricku zvedl si noho stejně jako Chris:
Rick: Sakra
Zoe: JOOOOOOOO !! Díky bože ..
Jeff: Pojd si pro to Zoe..
Zoe: Moje první ...
Jeff: Lepší čas na ní nebyl že ?
Chris: Jo .. to je pěkná fraška
Jeff: Večer se uvidíme na kmenové radě, kde bude jeden z vás ostatních vyloučen těsně před finálem .. Gratuluji. Máš čas se rozhodnout, kdo to bude .
Zoe: Díky Jeffe ..



V táboře

Chris, Rick,
Rick: Tak jo, dneska naše společná cesta skončí... Uvidíme koho si vybere, každopádně když tak máš můj hlas.....
Chris: Nápodobně .. tohle ani jeden z nás nečekal ...
Rick: Kdo by to byl řek, že nás porazí.. No nic byla to úžasná hra a děkuju ti za všechno... Zvítězí ten horší (smích)
Chris: Je to naprd ..


Zoe, Rick
Rick: Ahoj Zoe, řeknu upřímě, že jsi nás dost překvapila, ale stejně ti blahopřeju.... Dneska asi rozhodneš o držiteli milionu babek, nemůžu tě přemlouvat, proti Chrisovy, protože to co pro mě včera udělal se mě dotklo a mylsím, že ostatních taky... Jak bych pak vypadal
Zoe: Díky Ricku .. takže chceš abych ho vzala do finále ?
Rick: A poslechla by jsi mě? (smích) Jen řikám, že bys měla zvážit co kdo udělal, jak se choval k lidem a kdo sedí v porotě a nakonec z jakýho kmene je... Aby to, že jsi včera hlasovala s náma nevyšlo vniveč
Zoe: Ty si hrál dobrou strategickou hru a to ti nikdo nemůže vytknout .. Chris za to nadělal dost nepřátel, kromě včerejška .. Musím o tom popřemýšlet ..


Chris, Zoe
Chris: Gratuluji ..
Zoe: Díky .. nejsi první kdo mi to dnes řekl ..
Chris: To je mi jasné .. Tak ses už rozhodla ?
Zoe: Ještě ne ..
Chris: Nebudu ti nic říkat .. sama víš jak kdo hrál ..


Rick!: Uvidíme jak to všechno bude... Se Zoe musim jednat opatrně v rukavičkách, protože kdyby si myslela, že se ji snažim zmanipulovat, tak letim... Navíc v čem je lepší Chris než já? Jediné čim si to paradoxně možná zkazil, bylo to, že mi dal imunitu...


Zoe!: Musím se rozhodnout koho z kola ven a koho si zde nechat. Teď si nejsem jistá kdo půjde domů .. takže počkám na kmenovce a na odpovědi ..



Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela, Connor, Adam, Natasha, Ryan, Jane a Liam vyloučen na poslední kmenové radě.
Ryan: Ona fakt vyhrála ..

Jeff: Takže Zoe, máš zajištěnou finálovou dvojku a k tomu rozhodneš kdo v ní bude ..
Zoe: Je to parádní místo .. Ale nesmím udělat chybu, jinak jdu domů ..
Jeff: Ricku, proč by si Zoe měla vzít tebe
Rick: Dobrá otázka Jeffe. Zoe ví, jak jsem hrál a co se dělo... taky moc dobře ví, že mě pár porotců nenávidí a hals by mi nikdy nedali....
Jeff: Chrisy, proč tebe by si měla vzít ?
Chris: Já pár lidí také naštval a moc lidí mě nemá rádo ..
Jeff: Jak by tě bolelo kdyby si vypadnul teď před koncem
Rick: To se nedá popsat ani slovy, ale těšilo by mě, že se tam dostal alespoň Chris...
Jeff: OK .. je čas hlasovat Zoe, jdi to rozhodnout ..


Hlasování:
Spoiler:


Jeff: Dojdu pro hlas .
Jeff: Po přečtení hlasu je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlas..


Čtrnáctou vyloučenou osobou a osmým, posledním členem poroty
Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Právě jste se dostaly tam kam to jde, zitra rozhodna porota, kterou jste vyřadily o vašem osudu.. Vemte si věci a jdětě do tábora .. Poslední noc



Rozhovor z vyřazeným:
Spoiler:







Finálová kmenová rada:
Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela, Connor, Adam, Natasha, Ryan, Jane, Liam a Rick vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Takže osm porodců se postupně budou ptát na otázky, které jim pomohou se rozhodnout při finálovém hlasování .. Ricku ?



Rick: Takže, bych začal asi blahopřáním Vám obou... Hlavně Chrisovi teda(smích) Jsem už rozhodnutý, jak budu hlasovat, ale třeba pomůžu ještě nerozhodnutým lidem.... Zoe, proč si myslíš, že bys měla vyhrát milion? Celou hru jsi nebyla vidět a proplouvala ji.... Chris neudělal tolik špatných věci, aby někdo řek, dám radši milion tý naivní blondýně
Zoe: Kdykoliv v našem kmeni po sloučení se něco dělo, začala jsem to řešit, vybírala jsem pro koho hlasovat a vždy jsem byla první ta, která šla za všema jestli souhlasí s mojim plánem a tím jsem si dávala na sebe terč. A Ricku, jestli já byla neviditelná, tak co teprve Chris, všechno rozhodnutí si dělal ty a né on .. proto ty stojíš tam a on sedí tady ..



Jeff: Jane
Jane: Zoe proč bych měla dát hlas tobě a ne Chrisovi ? A Chrisi, pro tebe to bude stejná otázka .
Zoe: Odpovím stejně jako u Ricka, jelikož Ryan vypadnul dost brzo, tak jsem po sloučení musela dělat všechna rozhodnutí v mé alianci já .. Já vymýšlela kdo má jít domu, já šla za všema jestli souhlasí, já si dala na záda terč .. Chris se celou dobu vezl.. všechna rozhodnutí dělal Rick a proto jsem ho musela poslat domů ..
Chris: Nesouhlasím se Zoe, že všechna rozhodnutí dělal jenom Rick .. Rick se i semnou radil a oba jsme se domluvily, kdo má jít domů a kdo ne ..
Jane: Děkuji za odpovědi, teď si to už přeberu sama.



Jeff: Ryane ?
Ryan: Abych pravdu řekl, tak jsem rozhodnutý, jedné osoby se mi hra líbila víc, ať už komunikace na kmenové radě nebo podraz přítele .. Ale .. pořád budu poslouchat oba dva ..


Jeff: Elo ?
Ela: Chci všem pogratulovat .. osobně nemám žádné otázky, takže .. Hodně štěstí všem. Jenom sem se chtěla zeptat .. Zoe.. myslíš že jsem sexy ?
Zoe: To si piš El ..
Ela: díky ..


Jeff: Nate ?
Nate: Chci vám pogratulovat, sice jsme všichni naštvaní, ale jak řekla Zoe, mi sedíme tady a vy tam .. Takže se chci zeptat.. Zoe, kdyby místo tebe mohl někdo sedět, kdo by to byl ?
Zoe: Rozhodně Liam .. s ním bych tu chtěla sedět ..
Nate: Chrisy ?
Chris: Na sto procent Rick nebo Adam ..



Jeff: Adame?
Adam: Zdravím, jak se máte ?
Zoe: Jde to díky
Chris: V poho ..
Adam: Když to tu Natasha rozkousla tak chci vědět, koho nechcete vedle sebe a proč ?
Zoe: Nejspíš by to byla Jane .. hrále perfektní hru .. už jenom to že zahrála perfektně dvě imunity ji dělá nebezpečnou hráčku ..
Chris: U mě je to taky Jane, skvěla komunikovala a já souhlasím s tím co řekla Zoe ..
Adam: Ok .. díky


Jeff: Liame ?
Liam: Jak je .. oboum gratuluji .. Musím říct, že jsem slyšel dost a jsem rozhodnutý .. hodně štěstí ..


Jeff: Skonči to Connore
Connor: Chci se jenom zeptat, jaká byla váš největší tah ve hře ?
Zoe: Podle mě vyloučení Jane ..
Chris: To stejné .. byl jsem trochu rád že je pryč, ale byla to fajtn ženská ..


Jeff: Ok .. díky Connore, teď se bude naposledy hlasovat, dnes chcete vidět své jméno na lístku .. Takže jdeme na to .. Liame, jdi první ..


Hlasování
Spoiler:



Jeff: Dojdu pro hlasy .
Jeff: Chrisy, Zoe a Poroto , díky za skvělou sezonu Survivor .. Jeden z vás právě vyhrál milion dolarů . Uvidíme se v New Yorku při čtení hlasů . Řekl Jeff a odešel ..


V New Yorku
Jeff: Nadšené publikum . Posadťte se . Je fajn vysílat živě z New Yorku . Musím vám pogratulovat .. Chrisi a Zoe . Tahle hra je těžší než si dokážete představit .. Ani já to nedocením .. Takže klobou k dolů před vámi . Jsi nervozni Zoe ?
Zoe: Docela ano ...
Jeff: Co ty Chrisy ?
Chris: Nebudu říkat ne ...



Jeff: Přečtu naposledy hlasy ..

První hlas,
Spoiler:




Hlasování:
Spoiler:



Nejoblíbenější hráč sezony a vítěz 100 000 Dolarů:
Mezi nejoblíbenějšími jsou ..

Spoiler:

Jeden dostal 37% a druhý 37,2%. Takhle těsné to bylo a vítězem je.
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Tue May 21, 2013 3:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále EmptySat Mar 09, 2013 5:35 am

Mno, tak sérii dávám 4/5 .. Jsem zklamaný že do finále se nedostaly moji favorité, ale co se dá dělat, některé věci jsou nezapomenutelné . ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále EmptySat Mar 09, 2013 10:03 am

no konečně taky jednou vyhrála ženská Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále EmptySat Mar 09, 2013 2:06 pm

To je pravda xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále EmptySat Mar 09, 2013 2:54 pm

jeeee fuuuuj:D
rayen s natashou zradili alianci no co Chris by byl lepší... na tom se s jane shodnem
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále EmptyTue May 21, 2013 3:43 pm

Hráč sezony-
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Maldives - 13 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 13 - Finále   Survivor Maldives - 13 - Finále Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 13 - Finále
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: