Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?

Goto down 
3 posters

Jak se vám líbila epizoda ?
 Nemohu se dočkat další epizody !!
 Nářez !
 Dobrá.
 Čekal jsem víc.
 Nuda ...
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 9:09 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Hrdinové, poprvé vidíte kmen Hrdinů. Stephan, byl vyloučen na minulé kmenové radě. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky...
Než vám řeknu o co se bude hrát, sundejte šátky.. Oba kmeny byly v šoku .. Po pár minutách.
Jeff: Tak, je to o něco zajimavé .. nemyslíte ?
Teď k sotuěži. Každý kmen se rozdělí na páry. První pár bude svázan, poběží do džungle k síti, kde vezme dvě pádla. Další pár pomocí pádel dopluje k bojkám,tam se potopíte, odepnete truhlu a doplavete ke břehu . Pak poslední pár poskládá skládačku . Dám vám minutku na rozmyšlenou .

Kmen Attol
Spoiler:

Kmen Bogata
Spoiler:

Kmen Gan
Spoiler:


Bogata:
JeffK: Tuhle soutěž jsem měl ve filipínách ..
Grant: Ja bych měl plavat s Jeffem
JeffK: Přesně, LJ a Kat budou běžet a Debbbie a Jane by měly skládat ..
Kat: S tím souhlasím ..


Gan:
Carter: Já, Pete a Angie jsme tuto soutěž měly, mělo by to být takhle. Já budu plavat s Petem, protože jsme to absolvovaly ..
Angie: Já budu běžet s Erinn ?
Erinn: OK ..

Attol:
Rafe: Já a Lisa budeme u skládačky, dobře spolupracujeme ..
Paul: Tak já a Rick budeme plavat, at vytáhneme tu bednu .. Abi a Barbara budou běžet teda ..
Abi: Dobře ..


Běžci:
Bogata: LJ a Kat
Gan: Erinn a Angie
Attol: Barbara a Abi

Plavci:
Bogata: Grant a Jeff
Gan: Carter a Pete
Attol: Paul a Rick

Skládači:
Bogata: Jane a Debbie
Gan: Pavel a Corinne
Attol: Lisa a Rafe


Jeff: Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni na první soutěž ? Start! Běžci se rozeběhly do džungle .. Musíme počkat kdo vyběhne jako první .. První jsou zde LJ a Kat a hned za nimi jsou Erinn a Angie .. předávají svoje pádle a Grant a Jeff s malým náskokem .. Hned za nimi Carter a Pete ... oba dva tuto soutěž už měly ve svých bývalích sériích .. Teď vybíhají Barbara a Abi a předávají pádla Rickovi a Paulovi .. Grant a Jeff skákají a potápí se pro truhlu. To stejné Carter a Pete .. Paul a Rick dohnali velkou ztrátu a taky se potápí pro svoji truhlu .. Všechny tři týmy se vrací .. Pojdte jim pomco s bednama ... Bedna je dost těžká a k tomu nasáklá vodou .. Všechno záleží na skládačích ..
Lisa a Rafe skvěle spolupracují, nemusíte mít sílu aby jste byly cennýmy členy kmenu .. Pavel a Corinne taky dobře spolupracují .. Jane se háda s Debbie .. musíte pracovat jako tým .. musíte skončit nejméně na druhém místě, nikdo nechce jít domů ... Kmen Gan chybí poslední kousek ... Pavel a Corinne to zvládly! Kmen Gan vyhrává imunitu !
Rafe a Lise chybí poslední kousek a dávají ho tam ! Kmen Attol zůstává na druhém místě ..

Jeff: Kmen Attol hezá návrat. tady máte půlu imunity, ale má stejnou cenu jako celá a k tomu, jste vyhrály odměnu .. plachta ..
Paul: Super !!
Jeff: Pojdte si pro to a vyražte do tábora .. Kmen Gan vyhrál plachtu, rybářské náčinní a deku s polštáři a co je důležitější je imunita, vemte si věci a jděte do tábora ..
Kmen Bogata .. dnes pro vás nic nemám, máte pár hodin na to , aby jste se domluvily koho z kmene vyloučíte, vemte si věci a uvidíme se večer ..




Kmen Attol:



Paul: Tolik odměn v jedné ...
Rafe: Dnes se dobře vyspinkáme ..
Lisa: Máme svaly a k tomu mozek ..
Paul: Nikdo nás neporazí ...


Rafe(!) Prohlédaval jsem odměnu, byla to náhoda, chtěl jsem tu plachtu vyndat .. a vypadla z tama nápověda na skrytou imunitu a za pář minut jsem si šel odskočit a tralalá .. mám ji ... lepší návrat do Survivoru si neumím představit .. Držte mi palce ..


Lisa, Rafe, Rick
Rick: Ahoj vím, že mě znáte jako zloducha, ale chc se změnit a tentokrát hrát trochu víc čestnějc,,, A napadlo mě jestli nechcete táhnout za Stejný provaz?
Lisa: Klidně, stejně Paul k nám nepatřil, takže koho přiberem ?
Rick:Tak to je supr... Nevim koho byste chtěli vzít vy? Abi se vubec nezměnila a ještě k tmu mě ted na poslední radě zradila... Takže co Barbaru?
Rafe: Klidně, ale nesmíme zapomenout, že Paul je zde druhý nejsilnější hráč v našem kmeni .
Rick: Snad nebudem muset tolikrát na radu abychom museli vyhazovat Paula... Nejslabší u nás stejně bude Abi
Lisa: Takže první pak vypadne Abi ? Domluveno ?
Rick: Souhlasím... Pak ještě zajdu za Barb nebo Paulem
Rafe: Dohodnuto ..


Abi, Barbara, Paul a Rick
Abi: Doufám že všichni tady držíme při sobě ..
Paul: Chci jít do toho s váma, protože ty dva opravdu nemusím ... Viděli jste jak hraji v mojí sérii a to já, pomohl favoritům se dostat dál ..
Barbara: Měly by jsme se zbavit Lisi nebo Rafa, oba stojí ve výzvách k ničemu ..
Rick:To z ní jako dobrej plán, můžete se mnou počítat...


Rafe, Lisa
Rafe: Musíme stát při sobě .. oba víme, že my dva jsme nejlepší na skládačky a dobře spolu vycházíme, takže by byly blbí jestli nás vyhodí, když půjdeme na kmenovku
Lisa: Teď musíme čekat ..



Barbara,Paul, Rick
Rick:Chtěl jsem si s Vámi promluvit sám, bez Abi... Je nebezpečná, včera mě málem poslala domu a to mi chvíli předtím tvrdila jaký jsme spojenci.. Vy dva jste v pohodě lidi a jste fajn, ale s ní už nechci mít nic společného, doufám že to pochopíte
Paul: Koho by si chtěl přibrat místo ní ?
Rick: Myslím, že Lisa nebo Rafe by se ji klidně s chutí zbavili...Vím, že je nemáš rád, ale nezkousnul by jsi to?
Barbara: Pane bože .. já nechci být v alianci, kde nás bude pět ze šesti lidí v táboře .. copak to musím hrát jenom z dalšíma kret*nama ? Hergot už .. už toho mám plné zuby ...


Ve kmeni se ztratilo několik věcí ...


Paul, Rick
Rick: Dobře a co ty cheš jít do 4 členné aliance a vyhodit Abi, když bysme šli někdy na radu? Viděls, že ty dvě jsou trochu histerky... Neviděl jsi někoho se motat kolem našich věcí?
Paul: Klidně .. nevím, ale někdo mi vzal ponožky ... Sakra ..


Rick!: Co čert nechtěl vytvořili se tři nové kmeny a ani jeden z mých spojenců tady není... Naštěstí z protější aliance tu je jenom Abi... Dostává mě s jakou drzostí si přijde a nabídne mi znova alianci, popravdě si spíš mylsim, že ji to v hlavě nedochází, že mě zradila... Ale budu v klidu já se své pomsty dočkám...




Kmen Gan


Pavel!: Sakra já jsem klikař...našel jsem nápovědu k imunitě ve věcech na rybaření a pak už bylo jen otázkou času, než sem našel i imunitu.


Angie, Carter a Corinne
Carter: Přemýšleli jsme jestli nechceš se přidat k nám ..
Corinne: Určitě .. s Petem a Erinn nemám nic společného, takže ráda ..
Angie: Nebudeš toho litovat ..


Pavel, Angie a Carter
Angie: Vím že jsme nebyly největší spojenci, ale nikdo pro tebe nehlasoval .. protože jsem nechtěly.. Přišla za náma Corinne a chtěla by ty dva vyhodit ... Pomocí ní se zbavíme jednoho hráče a pak klidně může jít domů ..
Carter: Moc se mi to líbí ..
Pavel: A koho byste chtěli vyloučit?
Carter: Erinn .. jestli prohrajeme ..
Pavel: Jste si jistý, že bude Corinne hlasovat s námi?
Angie: Na sto procent ..



Pete, Erinn a Corinne
Pete: Doufám že držíme při sobě ..
Erinn: Já na sto procent .. Taky Corinne ?
Corinne: Ovšem .. ale stejně bych někoho přibrala ..
Pete: Zkusím s Erinn přemluvit Pavla ..
Corinne: Hodně štěstí hoši ..


Pavel, Erinn, Pete
Pavel: Ahoj lidi...máte nějaké plány? Půjdu s vámi do čehokoli. Viděl jsem vaše série a věřím vám. V Heroes jsem měl s Carterem a Angie neshody a byl jsem v jiné alianci, takže s nimi už nechci mít nic společného.
Pete: Klidně do toho, ale jseš na čtvrtém místě ..
Pavel: Jak na čtvrtém? Myslíte za Corinne? Vždyť je domluvená s Carterem a Angie, že bude hlasovat s nimi.
Pete: Není .. tomu nevěřím ..
Pavel: Možná, že mi lhali...těžko říct. Vám dvěma věřím, takže jsem s vámi ikdyž to znamená až čtvrté místo. A koho se chcete zbavit pokud prohrajeme?
Erinn: Nejspíš Corinne nebo Angie ... Ale musíme někoho získat na naší stranu jinak je remíza a taháme kameny ..




Kmen Bogata:


Debbie, Grant, Jane
Jane: Máte něco v plánu. Myslím, že by jsme zlosynům neměli nic věřit a i přesto, že sme si v táboře zrovna nesedli, měli bychom spolupracovat.
Debbie: Souhlasím, ale chci udržet kmen silný, tak se uvidí, třeba se někdo ze zlosynů přidá k nám, at necháme kmen silný ..
Grant: Nejslabší jsi tu ty a Kat
Jane: Doufám, že se me neopovažujete naznačit abych šla. Kdyby ste se zbavily mě, tak kdo bude asi na řadě? Rozhodně vy takže já jsem pro Kat.
Grant: Jestli mě vyhodíš, vyhodíte, tak jste totálně hloupí, protože to já dřu v táboře a v soutěžích jsem ten hlavní tahoun zde ..
Jane: A to já vim. O tobě vubec řeč nebyla. Zbavíme se teda Kat?
Grant: Souhlas .. nejspíš to bude remíza ..


Jane, LJ
Jane: Chtěla bych s tebou dohodnout spojenectví, koho by ses chtěl zbavit?
LJ: S tím nemám problém, samozřejmě můžeme spolupracovat... co se týče vyřazování, asi chápeš že bud dál držet se svýma padouchama, a popravdě, ještě jsme se nerozhodli, pro koho budem hlasovat... ale určitě se pokusím přimluvit za to, abys zůstala ve hře...
Jane: Fajn, díky. Až se něco pohne tak dej vědět.


LJ, Jeff, Kat
LJ: Teda lidi, kdo by tohle čekal... musím říct, že
jsem doopravdy hodně rád, že jsme zůstali spolu. Když si budem
důvěřovat, nevidím důvod, proč bysme v tomhle kmeni neměli mít za chvíli
všechno pod kontrolou...
Jeff: Hlavně musíme držet při sobě ..
Kat: Přesně .. koho zkusíme přibrat do týmu ..
LJ: Tak o tom jsem ještě moc nepřemejšlel... osobně bych řek že Debbie není úplně čistá hrdinka, tak by klidně mohla změnit strany, hehe, ale kdoví.
Jeff: LJ, zkusíš svoje komunikační schopnosti použít na Debbie ?
LJ: Ok, no zkusím to...




LJ, Debbie
LJ: Ahoj Debbie, promluvíme si?
Debbie: O co jde, jsem ráda že jsme skončily v kmeni spolu .. tobě jsem fandila ve tvých
řadách, tak jsme prostě strašně nadšena že jsme tu spolu ..
LJ:Teda, děkuju... já ti v Tocantins taky fandil. Chtěl jsem se zeptat...
jak moc si seš blízká s Jane a Grantem? Protože, víš, my tři z villains
držíme při sobě, ať se děje co se děje, takže pokud vy z heroes taky,
bude plichta... a ta by mohla znamenat tahání kamenů. Tak jsem se tě
chtěl zeptat... jak blízko k těm dvěma máš? Protože kdyby ses přidala k
nám, jsem si jistý, že to všichni velmi oceníme...
Debbie: Právě jsem se chtěla zeptat na totéž .. já jsem s Grantem za dobře .. takže ho nezradím ...
LJ: Víš, já taky zradu nemám tak úplně v plánu... ale tys nezmínila Jane, jakto?
Debbie:
Byly jsme v jiné aliance .. ale i tak s ní budeme pokračovat, protože
jestli někdo přejde, nedá se mu to věřit .. Řeknu to takhle, Kat a Jane
jsou nejslabší z našeho kmene .. proto my hlasujeme pro Kate
LJ: Ok... tak dík za upřímnost. My zas právě budem nejspíš hlasovat pro Jane...



LJ, Jeff, Kat
LJ: Tak jsem hodil řeč s Debbií i s Jane, ani jedna
nechce přejít, lidi... prý plánujou hlasovat pro tebe, Kat, ale neboj,
my tě nedáme, viď, Jeffe?
Jeff: Byly bychom blbý, protože já chci s
váma třema jít přímo do finále .. Takže od prvního dne až do 39 budeme
po boku a nikdo nás nesmí rozdělit ..
Kat: Díky kluci .. nikdy vám to nezapomenu .. pro koho budeme hlasovat ?
LJ:
Debbii jsem řekl že hlasujem pro Jane a naopak, kdyby náhodou
otočily... Granta by bylo myslím šílenství v tuhle chvíli vyloučit.
Takže... kterou z nich?
Jeff: Je pravda, Grant je nejsilnější z nás .. já to nechám tentokrát na vás ..
Kat: Já budu hlasovat jak vy dva, takže ať klidně rozhodne LJ, já jsem spokojena z oběma ..
LJ: Teda, tak to vám děkuju, lidi... jenže když já taky nevím. Jane, Debbie... ani jedna z nich není zrovna nejsilnější. Jane mi přijde jako větší hrozba, Debbie se mi zas přiznala že má blíž ke Grantovi, tak bysme je mohli rozdělit... já fakt nevím...



Jane, LJ
Jane: Spoj se s námi. Vyhodíme Kat aby jsme měli silnější kmen.
LJ: Hele, tak to asi ne. Já držím se svýma lidma a nemám v plánu je zradit. Ty to máš očividně podobně, co?
Jane: Možná, že i ne. Dost o tom přemýšlím. Koho se když tak zbavíme?
LJ: Tak Granta asi těžko. Zatím to podle mě vypadá na Debbie...
Jane: Fajn, přidám se.
LJ: Vážně? To by bylo fajn. Hodně věcí se tím zjednoduší...


Jeff, Kat a LJ
Jeff: Už by jsme se měly rozhodnout. Za minutu jdeme na radu ..
Kat: Já opravdu nevím, jedna je velká strategická hrozba ale je mladá a
druhá je starší a má blíž k Grantovi .. Obě nejsou ani tak hodně silné
... takže já opravdu nevím kluci ..
Jeff: Pojdme pro pochodně ..



LJ(!): Jeff a Kat nechali tentokrát rozhodnutí na mě, což je od nich fakt moc hezký. Nejhorší je, že jsem fakt na vážkách - na jednu stranu tu máme Jane, která je strategická hrozba, tedy aspoň podle toho co předvedla na Maledivách, no a pak je tu Debbie, se kterou bych asi spolupracoval radši, ale zas je jí padesát, je slabá a mi chceme vyhrávat soutěže. Tohle bude ještě oříšek...

JeffK(!): Nechěl jsem dnes dělat rozhodnutí z jednoho prostýho důvodu. Už minule jsem měl na zádech velký terč, jelikož jsem vybíral pro koho se bude hlasovat .. proto tentokrát budu hrát mimo .. Jinak .. nevím jestli nebude změnit hlas a vyhodit spíše Kate .. podle mě je dost mazaná .. ve 24 sérii měla několik rozhodujícíh hlasů .. opravdu nevím jestli je pravý čas, začít hrát a podrazit někoho ..

Grant(!): Dnes to bude nejspíš remíze.. jsem ochotný tahat kameny, ale jestly vytáhnu špatný, ve kmeni bude chybět velký tahoun v soutěžích ..




Kmenová rada


Jeff: Jeffe ..
JeffK: Ano Jeffe (smích)
Jeff: Jsem rád že se bavíš .. jak ses cítil když jsem řekl ať zahodíte šátky ?
JeffK: Řekl jsem si, co je to za blbost .. má to být hrdinové proti zloduchům .. ale musím říct že je to parádní twist a díváci se nemohou dočkat na to, až uvidí do jakého kmene půjde jejich oblíbený hráč ..
Jeff: LJ, jakou roli hraje ve tvé hře tohle rozdělení kmenů ?
LJ: Určitě velkou... po kmenovce villainů jsem měl pocit že si konečně můžu být něčím jistý, ale teď... no, začíná to zase odznova. Ta nejistota...
Jeff: Jane, je to pořád hrdinové proti zlosynům ? Nebo se začíná od začátku ?
Jane: Sama nevím Jeffe, ale doufám, že má aliance nezradí.
Jeff: Grante, podle mě .. ty dnes domů nepůjdeš, jelikož si jeden z největších tahounů společně s Jeffem .. nic ve zlým LJ ..
Grant: Doufám že máš pravdu, ale taky se mohou rozhodnout že jsem právě tak velká hrozba.. ale bylo by hloupé mě vyhodit když sloučení může být za tak dlouhou dobu ..
Jeff: LJ, kdo má z vašeho kmene největší terč na zádech ?
LJ: Řekl bych že já. Když jsem ho měl ve villains, nebo tak mi to aspoň přišlo, proč by to tady mělo být jiné? (smích)
Jeff: Debbie, jak se dnes rozhodneš hlasovat ? Podle čeho se rozhoduješ ?
Debbie: Jde o alianci .. o nic jiného, všichni slibíme co nejvíce, aby jsme se zde udržely co nejdéle ..
Jeff: Jane, koho kmen nemůže postrádat ?
Jane: Myslím, že musím zmínit naše muže. V táboře a na soutěžích si vedou moc dobře, ale dnes to bohužel na výhru nestačilo.
Jeff: Jeffe, jak ty budeš hlasovat ?
JeffK: Nejsem si jistý Jeffe ..
Jeff: Bude to podraz ..
JeffK: Ano ..
Jeff: OK, Jde se hlasovat. Jeffe , jdeš první



Kmen Bogata šel hlasovat

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:

Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Jeff: Takže .. zbylo vás jen pět a vypadá to, že jedna strana má navrh .. Vemte si věci a jděte do tábora, dobrou noc ..


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Wed Apr 10, 2013 10:40 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 9:10 am

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 11:36 am

teda, nechce se mi věřit že k tomu fakt došlo... žes to dopustil, takhle brzo. to jsem úplně nečekal, Jane, sorry, vážně... doufám že ještě dostaneš nějakou třetí šanci Smile


Naposledy upravil Lacszlo dne Sun Mar 31, 2013 11:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 11:40 am

Jak dopustil ? Co jsem měl s tím dělat .. To tys ji napílil aby hlasovala pro Debb a ona se tak rozhodla .. byla by remíza a losovaly by se kameny ..
PS: Když se omlouváš tak se alespoň nesměj xD Je to divné
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 11:49 am

já nwm, čekal jsem že se něco stane... tajná imunita, že jeff zcvokne nebo tak... nejsem zvyklej že se věci vyvíjejí tak jak já chci xD já se ale nesměju, to neni myšleno jako výsměch, to má bejt úsměv na povzbuzení... ale jestli to vypadá blbě tak toho smajla smažu
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 11:55 am

Poprvé za tři sezony se ti daří xD Ale to se může obrátit
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:06 pm

to mi povídej, ani bych se nedivil Very Happy stačí když se objeví nějakej novej Paul nebo Barbara... nebo možná dokonce znova oni dva xD a je to v pytli

každopádně mě tak napadlo, že by bylo naprosto šokující kdybysme i já s Rickem a Pavlem vypadli brzo Very Happy to by absolutně nikdo nečekal Very Happy a byla by z toho naprosto legendární série xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:11 pm

To už je ne ? Zatím nejlepší série je pro mě Madagascar ... pak ty ostatní, ale Madagascar o 0,1 převyšuje ostatní ..
Kdo ví, .. jeden se zraní v této sérii
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:24 pm

Sad
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:28 pm

Jane, ještě jednou promiň... ale když už hraju naposled a mám bejt villain, tak si to označení chci zasloužit, když jsem doteď nic vyloženě padoušskýho nedělal...

admin: teda... moh bych se zranit, byla by sranda xD ale teď je ještě moc brzo Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:45 pm

tady je důkaz, že se zloduchům nedá věřit xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:47 pm

Very Happy a kdo rekl ze ja budu jeste hrat?
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:54 pm

no, nikdo... ale já věřím že budeš Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 12:58 pm

bys nechtěla ještě někdy hrát Jane ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? EmptySun Mar 31, 2013 2:02 pm

Netuším.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?   Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?
» Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení
» Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: