Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob

Goto down 
5 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:03 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Bogata a Gan, poprvé vidíte kmen Attol. Barbara, byla nucena opustit soutěž. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity .. díky...
Jeff: Než přejdeme k soutěži, tak vám řeknu co se stalo. Barbara byla nespokojena s kmenem a byla z něho frustrovaná. Tak se rozhodla zapálit přistřešek a všechny věci a k tomu vysypat rýži ... To znamená, že kmen Attol dostane rýži, co ji byla vysypána ..
Jeff: Lj, jak to na tebe zapůsobilo .. ptám se tě proto, protože si s Barbarou hrál ..
LJ: No... nemám slov, Jeffe. Věděl jsem, že je ta ženská praštěná, ale tohle... něco takového bych nečekal ani od ní.
Jeff:Ok. Teď k soutěži. Po jednom se potopíte pod vodu a vytáhnete dílek skládačky. Dohromady jich je osm, to znamená, že každý člen by měl jít dva krát, ale to už je vaše věc. Z dílků seskládáte slovo. K tomu hrajeme o odměnu. Pro první kmen...steaky, zelenina, koření .. Druhý kmen získá imunitu a pytel fazolí .. stojí to za to ? Gan, musíte jednoho nechat sedět .. Dám vám minutku na rozmyšlenou a začneme.


Sedí:
Bogata: Nikdo
Gan: Angie
Attol: Nikdo


Jeff: Jdeme na to , za imunitu . Připraveni? Start!
Paul vyráží za Attol, LJ za Bogato a Carter za Gan .. ani jeden z nich nemá žádný problém a vrací se .. Rick, Pete a Jeff vyráží .. znovu je to hezky vyrovnané a všichni tři bez problému . Grant, Rafe a Corinne vyráží ... a je to tady .. Rafe má problém, musí se potopit znovu .. Grant a Corinne se vrací zpět .. Erinn vyráží a Katrine .. všichni tři se vrací .. Kmen Attol zaostává .. Lisa jde za Attol, Pavel za Gan a Grant znovu za Bogata ... Lisa zaostává taky .. kmen Attol ve velkém problému ..
Abi: panebože ..
Grant se vrací a Pavel taky.. Carter se pouští do vody a za Bogata Debbie. Debbie poprvé a bez problémů .. Carter to stejné, oba týmy po šesti .. Lisa se vrací s dílkem s pátým dílkem. Paul skáče do vody a snaží se nahnat čas. Pete skáče pro sedmý dílek a za Bogata jde pod vodu Kat.. Oba dva se vrací společně s Paulem ... Rick jde pro sedmý dílek, Carter jde pro poslední dílek a za Bogata jde Grant .. oba dva se vynořují ve stejnou dobu .. oba dva týmy mohou začít skládat .. musíte poskládat slovo .. Rick se vrací a Abi jde pro poslední .. týmy dobře spolupracují .. Debbie myslí že to má .. Debbie vyhrála za tým Bogata steaky !!
( Kmen Bogata se strašně radovaly )
Abi se vrací ale nemá to smysl .. kmen Gan poskládal a vyhrávají fazole a imunitu .. Kmen Attol ztratí další člena kmene ..


Bogata .. hezká výhra, pojdte si pro steaky a imunitu.. hezký den .. Kmen Gan .. druhé msíto .. není špatný .. máte změnu na večeři .. vemte si věci a jděte do tábora ..
Kmen Attol .. dnes pro vás nic nemám, máte pár hodin na to , aby jste se domluvily koho z kmene vyloučíte, vemte si věci a uvidíme se večer na rande ..






Kmen Bogata:


LJ(!): Tak jsme se jako kmen konečně vzchopili, já věděl že na to máme... a teď si užjiem super grilovačku. Jen se trochu bojím toho, jak asi dopadne rada v Attol - snad to Rick nějak zvládne...


LJ, Jeff, Kat, Grant, Debbie
LJ: Teda, když si uvědomím, že já tu slepici ještě litoval a bál se, že si udělala něco vážnýho... chce se mi křičet!
Jeff: Teď je kmen Attol oslaben a k tomu prohrály soutěž ... tak myslím že to u nich bude pokračovat ..
Debbie: Musíme, nikdo nechce jít domů ..
Grant: Byly by dost hloupí, kdyby vyhodily Ricka nebo Paula ..


Grant a Debbie
Debbie: Jak to máš s ostatníma ?
Grant: Nikdo za mnou nepřišel z nabídkou, tak se trochu bojím no ..
Debbie: Tak to jsme na tom stejně ...
Grant: Zkusíme přemluvit Katrine ?
Debbie: Zkusíš to ?
Grant: Drž mi palce ...


Kat a Grant
Grant: Ahoj ..
Kat: Ahoj .. jak je ?
Grant: Dobře .. ty steaky neměly chybu .. mohu si přisednout ?
Kat: Ovšem ...
Grant: Víš .. chci se zeptat jak věříš těma dvěma ?
Kat: Já popravdě nevěřím nikomu ..
Grant: To je jasný .. každý si hlídá záda ..
Kat: Mě chceš přemlouvat jo ?
Grant: Tak trochu .. myslíš že by si mohla přemýšlet o tom, zda přejdeš či ne ?
Kat: Koho máte na mušce ..
Grant: Koho chceš ..
Kat: Ok .. budu o tom popřemýšlet ..
Grant: Díky .. moc si toho vážím Kat .. No nic .. jdu pro vodu ...
Kat: Zatím .




Kmen Attol:



Rick, Lisa Rafe
Rick: Škoda, že jsme prohráli... Dneska půjde teda Abi?
Rafe: A nebo Paul, který každýho zde štve ..
Lisa: Můj názor je ten, že by jsme měly podrazit Paula ..
Rafe: Bude sranda .. Paul hlasuje beztak pro Abi a Abi pro Paula
Rick: To by i šlo, ale Abi nám v soutěžích nepomůže.. Fyzicky je na tom mizerně a na skládačky jsi machr ty Liso
Rafe: Takže ... ty chceš na 100% vyhodit Abi ? Nic by tě nepřemluvilo ?
Rick: To zas ne, podvolim se většině...Jen jsem myslel, že původním plánem bylo vyhodit Abi
Lisa: Hele jak chcete, nějak se rozhodněte .. já jenom že by Abi mohla držet s náma více než Paul .. Paul zradil ve své sérii někoho s kým byl dlouho ..
Rick: Mě už Abi jednou podrazila, navíc se pak muže vrátit k Petemu a spol... Paul neměl žádnou alianci ne?
Rafe: Právě že má ...
Rick: Abi má Peteho a Erinn...koho má Paul?
Rafe: Cartera, Angie, Pavel, Grant
Rick: To by mohlo bejt nebezpečný... Mě jen dělá obavy, že přijdeme o fyzickou oporu kmene a příště pujdem na radu zase...
Rafe: Tak se rozhodni a koho budeš volit ty, tak mi též ..
Rick: Nechám to na tobě... Pokud příště prohrajeme, tak půjde Abi tak jako tak...
Rafe: Myslím že Abi by lépe držela s námi než Paul ..
Rick: Takže Paul? Akorát mi přijde, že Abi neni mozek, ta jak bude mít příležitost, tak poběží zpátky za Petem a bude záležet na něm jestli do toho pujde s náma
Rafe: Teď už to neřeš ... už jsem se rozhodnul s Lisou ..
Rick: Ok takže Paul a už to neřešme




Abi, Paul a Rick
Abi: Víme že já nebo Paul jdeme domů, ale chtěly jsme se zeptat, jestli by si nepřemýšlel o vyhození Rafa nebo Lisi ... v táboře nemakají a v soutěžích jak víš nejsou zrovna nejlepší ... řekni koho chceš vyhodit a nebudeme se ani ptát a napíšeme ho tam ..
Paul: Prosím ... ty víš že tě respektuji a jsem rád že s tebou mohu hrát .. nechci ještě domů ..
Rick: Souhlasim v tom máte rozhodně pravdu... Řekněme, že volte Rafe a já si to rozmyslim
Paul: Ok bro .. věřím ti a dotáhneme to do konce ...
Abi: Naprosto souhlasím .. hraji po druhé, tak nemusím ani přebíhat k Petovi, ale jestli budeme muset někoho přibrat, tak ho můžeme vzít
Paul: Hele ..vyhodíte jednoho z nás, půjdete na radu i příště a jde další, zůstaneš ty, Lisa a Rafe a hádejte kdo prohraje ? Zase vy .. a hádej kdo půjde domů .. ty ..


Rick:! Lepší pozici jsem si nemohl přát... Na jednu stranu mě Rafe štve a bylo by skvělé se zbavit imunity, ale myslím, že s nimi mám daleko větší pouto než s Paulem a Abi... Když vyhodím Paula, tak budem možná prohrávat a stejně se budu muset příště spojit s Abi a hlasovat proti Rafovi, takže fakt nevim co udělám...


Rafe, Rick
Rick: Teď se mnou mluvila Abi a řikala, že chce volit tebe, protože si myslí, že máš imunitu... Prý ti viděla něco v kapse před pár dny... Je samozřejmě jedno jestli pro tebe hlasuje nebo ne, jen by mohl být problem, že o imunitě ví
Rafe: Tak to si vymyslela, protože mě nikdo nemohl vidět .. když jsem ji našel, tak jsem ji hned skoval .. takže vaří z vody ...
Rick:To je dost možný, ale vaří docela přesně....Rozhodně by to stačilo na podezření ze strany lidí, který o tom vědět nemaj... Vždyť to znáš tady je každej paranoidní
Rafe: To už je jedno, už bych žádnou změnu neudělal .. pojdme na radu .. stejně to nemá komu to tady říct (smích)
Rick: TO máš pravdu (smích) Ale pokud se dostane od sloučení řekne to Petemu a za chvíli to budou vědět všichni a bude to spíš prokletí než užitek... Je to tvoje rozhodnutí a ty poneseš případné následky, protože je to tvoje imunita...Jen jsem chtěl abys věděl, že Abi něco tuší....
Rafe: Díky, ale nebál bych se zahodit příště i soutěž, abi Abi šla domů, protože nevěřím že by držela s námi ..
Rick: Ty by jsi příště schválně prohrál? I když vlastně proč ne, jen se musíme modlit, aby neudělala odchod alá Russel hantz a všem to na souteži stihla vyžvanit
Rafe: To je pravda .. tak jdeme ...




Kmenová rada:

Jeff: Ricku, ty a Paul jste neměly sebemenší problém .. Ale Rafe a Lisa ano .. hraje to nějakou roli v dnešním hlasování ?
Rick: Řikáš to dobře, ale soutěže nejsou jenom o fyzické síle, je potřeba i inteligence na řešení skládaček
Jeff: Takže .. Abi .. s kým máš nejlepší vztah v tomto kmeni ?
Abi: Myslím že je to Paul a Rick ..
Jeff: Rafe, co ty ?
Rafe: Liso a Rick ..
Jeff: Paule, jak to, že všichni máte dobré vztahy z Rickem ?
Paul: Rick je dnes rozhodující hráč a jestli se rozhodne, že vyloučí mě nebo Abi, tak oslabí kmen, posílí přátelství mezi Rafem a Lisou, což už bude polovina kmene a k tomu poruší dohodu ..
Jeff: Rafe, znepokuje tě to, že Rick má dohodu s Paulem a Abi ?
Rafe: To určitě, strašně moc, ale já s Rickem mám dohodu už od narození toho to kmene .. takže se nebojím a věřím v jeho loajalitu ..
Abi: Ale jestli je to zloduch a jestli bude hrát ve stylu jako v Maledivách, tak je možné, že se vztahy a karty se obrátí ...
Jeff: Takže Ricku ... Abi a Paul tě doslova prosí, aby si hlasoval, jak jste si domluvily ..
Rick: Prosit mě můžou a hezky se to poslouchá, ale moc dobře víš, že tady rozhoduje něco jinýho
Jeff: Ricku, nejen že dnes kmenovkou projdeš, jak poslouchám, ale taky máš rozhodující hlas..
Rick: Kde bereš tu jistotu? (smích) Ne, dneska jsem asi doopravdy v bezpečí...Máš pravdu Jeffe, stojím mezi dvěma aliancema a musím se rozhodnout, kterým lidem víc věřím....
Jeff: Liso, Rick mluví o tom, že se musí rozhodnout, ale přitom s vámi má alianci ..
Liso: Neuvěřitelné, nechápu jak tohle může říct, ale my dva mu věříme .. takže se nebojím, že já nebo Rafe půjdeme domů ..
Jeff: Takže Ricku, jak se budeš při hlasovaní rozhodovat ?
Rick: Řeknu si: Co by asi udělal Boston Rob (smích)
Jeff: Ok, je čas hlasovat, Ricku, jdi první ..



Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:




Dva krát po sobě jste přišly o členy týmu a abych pravdu řekl, tak fyzicky silné .. Budete muset zabrat a vyhrát příští soutěž o imunitu .. Vem te si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sun May 19, 2013 5:18 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:05 am

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:08 am

Nevěřte Rickovi .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:14 am

Nice Very Happy No jo no chudák Paul snažil jsem se ho zachránit, aby šla Abi, ale nepovedlo se... Asi nejtěžší hlasování zatím Smile Rody ty máš štěstí, že nehrajeme proti sobě Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:16 am

To jste to tak rychle přečetly nebo jenom hlasování a kmenovku ? xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:19 am

Hraju ale proti tvému bratrovi Ricku. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:33 am

Jo jo:) Tentokrát kratší epizoda z kmene Gan není ani žádný info Smile

Hraješ no, ale to co bude dělat on neovlivním Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:34 am

Dnes pošlu první epizodu aljašky
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptySun Apr 14, 2013 11:36 am

Pracuje se totiž ještě na jiné epizodě a ono je pro admina těžší dělat dvě epizody za den než jednu.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptyTue Apr 16, 2013 9:15 am

pěkně Very Happy btw, nebyla náhodou epizodu zpátky Kat na Debbii a Granta totálně naštvaná že pro ní hlasovali? divná holka Very Happy za odchod Paula jsem rád, kdybysme se dostali do jednoho kmene, určtiě by na mě měl spadeno... jen teď nwm co si Attol počne, když tam maj ty nuly jako Abi a Lisa... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptyTue Apr 16, 2013 2:25 pm

To teda, budou to mít těžký, ale na druhou stranu pro nás dva jen dobře :-)
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob EmptyTue Apr 16, 2013 3:03 pm

taky si říkám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob   Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: