Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.

Goto down 
3 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 12:07 pm

Tohle je Alaska. Nepřístupná, záhadná, nebezpečná. Zde bojují velké hory svou bitvou o přežití proti jedněm z nejmladších a nejaktivnějších sopek. A právě zde již začalo svou cestou za životním dobrozdružstvím 16 Američanů. Poprvé se Survivor pouští do zimní krajiny, bez ohně a tepla to trosečníci nebudou mít vůbec, ale vůbec snadné. Aby nováčci dokázaly přežít v téhle krajině, přivedeme 4 dlouho očekávaných navrátilců, kteří svoje zkušenosti použíjí na vybudování nového světa.
Dokáží navrátilci přežít počasí a hlasování ? Nebo se milionu chopí nováček a stane se posledním trosečníkem ?
39 dní, 20 lidí, 1 přeživší ..


Luis:(!) Možná mě znáte .. jsem bratr Ricka, který hral v Maledivách a v Hrdinové proti Zloduchům .. nevím jestli dokáže vyhrát, ale já ano a tuto sezonu vám to předvedu .. (smích)


Luren:(!) Jako jediná jsem si přivezla pořádné oblečení ... Sice to není fér .. všichni ostatní trosečníci jsou u moře a my zde budeme mrznout .. ale .. hlavně že jsme ve hře ..

Adam:(!) Už od Bornea sním že budu v téhle hře a ted se mi to vyplnilo. Jsem nesmírně štasný.



Jeff: Vítejte v Survivor: Alaska ...
Jůůů .. WOW ...
Ještě než začneme, připojí se k nám další čtyři hráči. Tady jsou..
Ve vrtulníku.
Většina je ráda že vidí navrátilce
Myslím, že všichni co jste tady, znáte Savage, Kristinu, Michaela a Jane.
Savage prokázal svou schopnost pomoci kmeni ne jen v soutěžíh, ale i v táboře. Hrál pouze jednou a nedostal se do poroty. Mnoho fanoušků je strašně rádo, že se mohl Savage vrátit ..
Michael. Ve Fans v2s Favorites se nebál přidat k jiné alianci. Bohužel jeho Aliance nebyla většinová a opustil hru jako první člen poroty..
Jane, v Survivor Madagascar se ukázala jako týmový hráč, byla nápomocná jak v kmeni tak občas v soutěžích, ale nakonec ji vlastní aliance podrazila a posadila se do poroty .
Kristina, v Survivoru RI se snažila vyřadit jednoho z nejlepšíh hráče Survivora, Boston Roba což se ji nakonec stalo osudným a vypadla jako 4 hráč ze hry..

Tihle čtyři dohromady nabízí 86 dní zkušeností ze Survivora. To tady má obrovskou hodnotu.
Teď je otázkou, kdo kam půjde. Nebudou se losovat šátky, jelikož tahle sezona je .. muži proti ženám ...
Muži .. tady máte šátky, váš kmen se jmenuje Tuahn a ženy, vy jste Bethel ..
Takže, na Alasce není zrovna velké teplo, proto každý kmen bude mít v kempu nachystané křesadlo, deky a plachtu .. Ve hře jsou Imunity a také Exile Island. Na něj rozhodně nechcete, protože je celý pokrytý ledem a sněhem .. to vás rozhodně vyčerpá .. Dobrá zpráva je, že Exile Island bude přístupný až ve sloučení ..
Dřív než půjdete do tábora, bude soutěž, právě zde a teď ..
Tohle je imunita, tohle rozhodně chcete .. V dnešní soutěži jeden člověk z každého kmene vyšplhá na sloup a vezme pytel se skládačku, takhle budete pokračovat dokud nebudete mít pět pytlů skládačky .. Zbylích pět lidí poskládá skládačku ve tvaru loga této řady .. Dám vám minutku a začneme ..



Ti co budou lézt na sloup
Muži: Ben, Savage, Luis, Rob a Akira
Ženy: Jane, Krista, Olivia, Holly a Luren



Ti co budou skládat
Muži: Michael, Lewis, Adam, Luis a Alan
Ženy: Kristina, Anna, Lucy, Kath a Zoe



Připraveni na vaší první soutěž o imunitu ? Trosečníci připravit ! Start !

Ben a Jane začínají utíkat ke sloupu .. Oba dva se snaží vyšplhat na sloup .. Oboum to jde skvěle a jsou nahoře a berou pytlík se skládačkou .. Ten první byl nízko a další je o něco výš.. Savage a Krista se do toho pouští .. Oba dva bez problému, nebylo to tak vysoko .. Luis a Olivia běží ke sloupu .. Olivia zakopla ... ale zvedá se a běží ... Oba dva bez problému mají třetí pytel skládačky .. Rob a Holly jsou na řadě a oba dva se bez problému vrací ... Příště musíme vymyslet těžší soutěž .. Poslední pár .. Akira a Luren .. Poslední je na špici sloupu .. Luren padá .. a musí lézt znovu .. Akira se vrací zpět a muži začínají skládat ! Luren je nahoře a pomalu se vrací dolů .. Ženy ! Pořád máte velkou šancy ! Muži skládají a Michaelovi to opravdu jde !! Muži, vyhrávají první imunitu !!!
Muži, gratuluji .. tohle patřím vám.. vemte si věci a jděte rozdělat oheň .. Ženy, pro vás nic nemám, dnes někdo opustí hru .. Vemte si věci a dnes večer se uvidíme na rande ..




Kmen mužů



Michael a Savage
Savage: Doufám že budeme držet při sobě
Michael: Jsem rád že ses na to zeptal .. takže ano ... koho by si chtěl přibrat ..
Savage: Randyho, toho v bílem triku .. Adama .. a
Michael: Co Alan ?
Savage: Jdeme za nima ..
Michael .. OK ..



Savage, Michael, Randy , Adam, Alan

Michale: Já a Savage by jsme tady chtěly hned první den s vámi založit takou menší alianci .. doufám že nemáte nic proti ..
Alan: Pro mě ano .. jestli budeme mít většinu ..
Adam: Nemám nic proti


Michael(!) Mám skvělou alianci, to vám musím říct .. Ještě jednoho a dojdu dál než by jsem na začátku doufal ..


Lewis, Ben, Adam, Rob, Akira a Luis

Lewis, Lewis: Chci se zeptat, nechcete uzavřít alianci .. pak se lehce zbavíme navrátilců, protože je to nechci moc dlouho ..
Luis: Na 100% S tebou souhlasím ..
Adam:Já sice nic proti navrátilcům,nemám ale pokud budeme mít většinu jsem raději s vámi.
Lewis: Jasně, ale když se dostanou do finále, tak jim dají ten milion ...
Luis: Přesně ..


Lewis(!) Chci hrát tak nejlíp, jak to dokážu .. a je to pro mě hra.. takže mi nevadí podrazit nikoho kdo je v mojí alianci ...


Savage a Adam
Adam: Viděl jsem tě mluvit s druhou skupinkou .. všechno v pohodě ? Pro koho chtějí hlasovat nebo co je jejím cílem ?
Adam:Jejich cílem jsi ty Andrewe.Luis a Lewis ,dva největší extramluvové tě berou jako hrozbu.Jinak-nic jsem ti neřekl.
Savage: A ty chceš abych vypadnul s Michaelem jako první ?
Adam:Ne nechci.Kmen tě potřebuje a mě osobně se představa vyloučit tě vůbec nelíbí.I Michaela mám docela rád.
Savage: Tak jseš s náma na 100% ?
Adam:Jasně že jo.Hele Luis s Lewisem by mě stejně v budoucnu podrazili a pochybuju že by jsi mě ty podrazil.Jsem s váma.
Savage: Super, moc si toho cením ... ale aby nás bylo šest, musíme ještě jednoho přibrat ..
Adam:Co třeba zkusit Akiru. Je takový tichý ,mlčenlivý,nenápadný.Zkusíme ho přesvědčit aby hlasoval pro Luise.
Savage: Promluvíš s ním ??
Adam: Promluvím
Savage: Pak mi řekni jak to dopadlo ..


Adam a Akira
Adam: Měl bych tu pro tebe nabídku Akiro. Co kdyby jsme uzavřeli malou alianci jen my dva a až půjdeme na kmenovou radu vyloučili Luise?
Akira: Proč ? Já už alianci mám a ty seš v ní taky a Luis je fakt dobrý člověk a já ho nezradím ..
Adam:Skutečně si myslíš že je dobrý člověk?Ne ne kámo on má zlo v krvi.Mohl by tě jen využít a potom tě podrazit
Akira: Musím si to rozmyslet ...
Adam:Tak to doufám že rozmyslíš správně.Neboj se rozhodně není v mém plánu jít do finále se Savagem.
Akira: Tak první vyhodíme Savage a pak se obrátíme proti Luisovi a Lewisovi ..
Adam:Měl jsem to v plánu naopak.První vyhodit Luise a Lewise a pak se obrátit proti Savagemu.Tohle klapne a mi dva se na stopro dostanem do sloučení.
Akira: ne ne ne .. nejsem hlupák .. hlasuj pro Savage nebo budeme hlasovat pro tebe ....



Savage a Adam

Adam:Nedopadlo to moc dobře.
Savage: Sakra .. A šel by si do remízy ?
Adam:Jo šel.
Savage: Jestli do toho s náma půjdeš, tak ti to nikdy nezapomenu a kdykoliv budeš chtít pomoc, tak stačí říct a je nás deset ... 1:10 že bys vytáhnul kámen ... a kdo ví, třeba se kámen ani tahat nebude a bude se jenom bojovat 1 proti 1mu
Adam:Můžeme si plácnout.
Savage: Moc si toho všichni vážíme ... pro koho chceš hlasovat ?
Adam:Pro Luise.
Savage: Podle mě je Rob slabší ... raděj bych hlasoval pro něho .. a vůbec mu nevěřím ani Ahoj .
Adam: Tak si losnem kámen nůžky.Pokud vyhraju já půjde Luis a pokud ty tak Rob.
Savage: OK, vyhrál si, ale nevím proč by jsme měly oslabit kmen ... Nejsme jako ti ostatní idioti ..
Adam: Tak dobrá vyřadíme Roba.Aby jsme neoslabili kmen.
Savage: A příště půjde Luis .. OK ?
Adam:OK



Savage(!) Takže jsem mluvil s Adamem .. je užitečný v alianci, ale je možné že nebude chtít do remízi a já půjdu dost brzo domů .. znovu před sloučením, což by mi zlomilo srdce ..

Adam(!):Tak já nevím no.S Andrewem nemáme většinu a šli bychom na remízu.To je risk a pokud by se to nepovedlo tak potom stejně jdu



Savage a Michael
Savage: Druhá aliance jde po nás ..
Michael: A sakra .. Musíme zkusit někoho přemluvit ..
Savage: Už jsme to zkoušeli a nic a k tomu nevím jestli Adam chce do remízi a ostatním jsem to neřekl, protože by se báli jít do tahání kamenů .. takže se musíme modlit ..




Kmen žen:


Kristina a Jane
Kristina: Doufám že budeme držet při sobě jako navrátilci ..
Jane: Souhlasím s tebou .. když budeme dva, máme větší šancy že se jedna dostane do slučení ..


Jane, Kristina, Zoe, Ann, Lucy a Holly
Jane: Myslím, že by jsme měly držet při sobě ..
Zoe: Nejsem nejsilnější, ale jsem chytrá a loajální
Jane: To právě hledám s Kristinou ..
Ann: Tak domluveno ... Teď koho chcete vyhodit ?
Holly: Vyhodme Kath a je to ..
Ann: Ok .. jsem spokojena ..



Kristina, Jane, Olivia, Krista, Luren a Kath ..
Kath: Nechcete zde, první den založit alianci ?
Kristina: To budeme rádi ..
Olivia: A koho vyhodíme ?
Luren: Nejspíš Zoe .. je nejstarší ne ?
Kath: Přesně .. neoslabíme kmen ne ?


Luren a Zoe
Zoe: Pro koho hlasuješ ?
Luren: Nejspíš pro Jane nebo Kristinu s ostaníma holkama ..
Zoe: AJo .. kdo s váma je ?
Luren: Olivia, Krista a Kath a k tomu Kristina a Jane chtějí hlasovat pro tebe ..
Zoe: Fakt ? Oni chtějí zas vyhodit Kath ..
Luren: Vážně ? Oni nás vodí za nos ..
Zoe: Tak .. co vyhodit jednu z nich ..
Luren: Rozdělíme hlasy, naše skupina hlasuje pro Jane a vy pro Kristinu .. Řekni to svým lidem a já s vím .. Pak se domluvíme koho v rozstřelu vyloučíme ..
Zoe: OK ..


Kristina a Luren
Luren: Chci tě jenom varovat, že Zoe a spol pro tebe hlasují ..
Kristina: Jak to víš ?
Luren: Mluvila jsem s nimi .. ale neboj .. dnes domů půjde Zoe ..
Kristina: Díky .. máš to u mě ..



Luren(!) Nevím jak hlasovat .. hlasovat s Kristinou a Jane nebo s ostatníma holkama ? Musím si to promyslet, protože jak se rozhodnu, tak ostatní tak hlasují ..



Kmenová rada Žen :
Jeff: Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.
Jeff: Takže Jane, jaké to je žít v takové zimě ?
Jane: Je to o dost těžší než na sluneční pláži .. 75% Dáváme jen do práce v táboře .. takže ta soutěž, co jsme měly dnes. Příště bude pro všechny o moc těžší ..
Jeff: Kath, souhlasíš s tím ?
Kath: Na 100% .. člověk se těžší, že se vykoupá v moři a tady je malinké jezírko .. takže jsem trochu sklamaná ..
Jeff: Kristino, nechci být neslušný, ale ty si moc dlouho nevydržela ve tvé první sezoně, takže nemáš tak velkou terč ne ?
Kristino: Přesně si to myslím taky ..
Jeff: Zoe: Souhlasíš se mnou ?
Zoe: Abych pravdu řekla tak ne .. hrála dost agresivně a proto je velká hrozba ..
Jeff: Luren, líbí se vám nějací muži ?
Luren: Pár hezkých tam je, ale my bez nich přežijeme ..
Jeff: Olivio, už ses v nějaké alianci ?
Olivia: To se neříká Jeffe ..
Jeff: OK, je čas hlasovat, dnes vyřadíte prvního člověka této sezony ... Kristo, jdeš první ..



Kmen žen šel hlasovat:
Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Vaše první kmenová rada a rozhodně nebude poslední .. vemte si věci a jděte do tábora ..



Hlasování:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 12:07 pm

První díl hotovo
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 12:13 pm

Skvělé. Senzační zajímavý díl.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 12:41 pm

Seznačnější by byl, kdyby vypadla Kristina .. chudák ale hustá ....
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 1:27 pm

Pěkný díl Smile vypadá to, že se to pěkně rozjede Smile Jaktože všichni vědi, že je Luis můj bratr to to má vytetovaný na čele? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 1:38 pm

Nevědí, kde je to napsané ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  EmptySun Apr 14, 2013 1:47 pm

promiň špatně jsem si vyložil to, že má zlo v krvi Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.    Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 1 - Je možné, že půjdu brzo domů.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
» Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: