Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním

Goto down 
2 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
1
Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_left100%Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_right
 100% [ 2 ]
2
Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_left0%Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_left0%Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_left0%Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_left0%Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním   Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním EmptyFri Apr 19, 2013 12:09 pm

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Muži, poprvé vidíte kmen Žen. Zoe, byla vyloučena na první kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky...
V dnešní soutěži pět členů budou házet do sítě kokosy. Jakmile se síť uvolní, spadnou skládačky, které zbývajích čtyři lidí poskládají. Jakmile jeden tým poskládá skládačku, vyhrává imunitu a nečekáho kmenová rada. K tomu hrajeme o odměnu .. velká bedna dříví, zápalek ...

Stojí to za to ? Muži, jeden musí seďet, kdo to bude? Lewis si sedne.. Dám vám minutku a pak začneme .


Kdo hází:

Muži: Savage, Ben, Alan, Adam a Akira
Ženy: Kristina, Jane, Luren, Holly a Kath



Ti co skládají:

Muži: Randy, Rob, Luis a Michael
Ženy: Anna, Krista, Lucy a Olivia


Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!


Savage a Kristina vybíhají jako první .. Savage bez problému .. Kristina to stejný ... Ben a Jane vybíhají .. Ben se strefuje a Jane také .. Alan proti Luren .. Alan se strefuje ale Luren ne .. každý kokos vám může pomoc k výhře! Vybíhá Adam a Holly, ani jeden se nestrefil .. Akira a Kath a Akira se strefuje a Kath taky .. Savage vybíhá znovu .. Strefuje se .. Savage jde znovu a strefuje se znova .. Kristina se strefuje a Jane též ..
po 5 min
Ben vybíhá a netrefuje, Luren se strefuje .. Adam vybíhá a netrefuje .. Adam ani jednou se netrefil .. Luren jde znovu a strefuje a ženám padá síť .. ! Můžete skládat ..
Anna, Krista, Lucy a Olivia začínají skládat ... Savage se strefuje a padájí skládačky i pro Muže ... Mají co dohánět .. Ženy jsou u konce a je to tady ! Ženy vyhrávají imunitu !
Ženy, gratuluji, máte skvělou odměnu a k tomu o nikoho nepříjdete .. Muži, pro vás nic nemám, vemte si věci a jděte do tábora ..





Tuahn:



Savage a Adam

Adam:platí pořád že hlasujeme pro Roba?
Savage:Ovšem promluvil jsem s
ostatníma..
Adam:Výborně skvělé.Jsem moc rád že jsme se dohodli.Pokud bude souboj tak ho porazíš a pokud ne ,tak jsem připravený na to že si jeden z nás vytáhne fialový kámen a půjde.
Savage: A Akira s náma není na 100%
Adam:Není a přemlouvat ho už nebudu nebo se nakonec obrátí proti mě.
Savage: Rozumím ...





Savage, Michael, Randy , Alan
Savage: Takže Adam, a mi čtyři hlasujeme pro Roba ok ?
Michael: Zkusím ještě někoho přemluvit ..
Alan: OK, hodně štěstí ...





Luis, Lewis a Randy
Lewis: Tak co ..
Randy: Co co ?
Lewis: Chceš jít do remízi ?
Randy .. Ani ne bro ..
Lewis: Kdo s váma všema je ?
Randy: Když ti to řeknu tak mě nevyhodíte ?
Lewis: Půjdeme spolu do finálové trojky ..
Randy: Savage, Michael, já, Alan, Adam a to je vše ..
Lewis: Přidej se k nám ...
Randy: Pro koho hlasujeme ?
Lewis: Pro Akiru ..
Randy: však je s váma ?
Lewis: Nevěříme mu .. pořád si povídá ..
Randy: Raděj bych Adama, dnes nestál za nic ..
Lewis: OK, tak vyloučíme Akiru a příště Adama ...
Randy: OK ..
Luis: Dohodnuto


Luis(!) Právě jsme se zbavili Akiri a Adama kterým nevěříme a máme Randyho, kterému věříme .. Takže ovládám hru .. není to tak těžký jak se zdá ..




Lewis, Ben, Rob, Akira a Luis

Lewis: Jak to vidíte ?
Ben: Nevěřím Adamovi, protože si často povídá z lidma z druhé aliance ..
Lewis: Tak nás pět + Randy hlasuje s náma ...
Rob: I Randy ?
Luis: Jop, já a Lewis jsme s ním promluvily ..
Lewis: Tak vyloučíme dnes Adama ..
Akira: Adama ?
Lewis: Je to zrádce ..
Akira: OK ..



Akira a Randy
Randy: Pro koho ti řekly že hlasujete ?
Akira: Pro Adama ..
Randy: Tak to je blbost, protože hlasují pro tebe .. nechtějí remízu, proto šly za mnou .. a nevěří Adamovi .. to bych přece jen tak nevěděl ..
Akira: Co s tím ?
Randy: Já, Savage, Michael a Alan hlasujeme pro Roba, protože je nejslabší a když Adam hlasuje pro někoho co mi víme, taky mu nevěříme, a Lewis, Ben, Rob a Luis pro někoho jiného a ty budeš hlasovat s námi, tak jde Rob domů ..
Akira: Ok ... tak .. Rob ..
Randy: Přesně ..
Akira: Díky ..



Akira(!) Nevím pro koho a jak hlasovat .. opravdu nevím .. co když má pravdu a já budu hlasovat pro Adama a ostatní pro mě tak jdu domů ..


Randy(!) Přemýšlím ... s kým mám hrát .. s navrátilcy nebo s Lewisem a spol, protože oni mi věří A ktomu jestli odejde Rob, nejslabší hráč, pak jsem na řadě já ..




Kmen Bethel:


Ann, Lucy a Holly
Ann: Nějaký nápad ?
Holly: Budeme muset vyhrávat imunitu .. a nějakou najít ..
Lucy: Jdeme hledat ...


po 30 min ... cca

Ann, Lucy a Holly
Lucy: Holky ! Mám to !!!!
Holly: Nekecej .. kde si to našla ?
Lucy: U studny a pak jak jdeš cestou ke stromové poště ..


Lucy(!) Ty svině ! Počkyte až půjdeme na kmenovou radu .. skončíte vy d*vky ... ale kdo skončí je Luren, tak to vede, ta rozhoduje, takže půjde domů jako další ..





Kristina, Jane, Olivia, Krista, Luren a Kath ..
Kristina: Nevím jak vám poděkovat .. opravdu jsem se bála že jdu domů ..
Luren: To je v pohodě ..



Luren(!) Kdo by si pomyslel že já budu ovládat hru ? Mě by to nenapadlo, ale je to tak, máme snadné tři cíle a k tomu klidně i navrátilce, takže sloučení je jisté na 100%





Kmenová rada



Jeff: Vitám vás teda na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.

Jeff: Takže Savagy, dneska si trefil každý kokos který si dostal do ruky ..
Savage: Jo, je to nanic když prohrajete, když se tak .. člověk snaží ..
Jeff: Michaele, jak vás ostatní přivítaly ..
Michael: Nebudu ti lhát .. polovina kmene nás chce poslat domů a druhá zase nás tu chce udržet .. alespoň doufáme (smích)
Jeff: Adama, co říkáš na navrátilce, jseš rád že zde jsou nebo jsou jenom přítěž v kmeni a nemají zde co dělat ?
Adam: Podle mě žádná přítěž nejsou ale pokud bude nutné je vyloučit tak to bez urážky,udělám.
Jeff: Akiro, jak je to náročné pro tebe ?
Akira: Pro mě to je náročné, ale jestli se dostaneme do nějakých vodních soutěží, tak tam vám ukážu co jsem zač ..
Jeff: Robe, proč bys měl odejít ?
Rob: Nic mě nenapadá, podle mě dnes nejsem za terč já, ale navrátilci ..
Jeff: Lewisi, co říkáš ty na ně ?
Lewis: Podle mě tu nemají co dělat, jednou hrálya a víc si nezaslouží, když jsou tak hloupí, že nedokázaly vyhrát ve své sérii, nemají tu prostě co dělat ..
Jeff:Adame, souhlasíš s Lewisem že jednu šanci dostaly a víc si nezaslouží ?
Adam: Jeffe, podle mě si zaslouží druhou šanci každý kdo kdy tuhle tuhle hrál.Ovšem já ji hraji poprvé a myslím si že právě první hra je nejdůležitější.Svou účast ve hře jen tak nikdo nesmaže,bude v televizi,možná se dokonce stane slavným. Slavní lidé potom dostanou svoji druhou šanci v all-stars řadách a Lewis který se vyjadřuje špatně o navrátilcích by měl vzít v úvahu že možná se v budoucnu taky do té hry vrátí.
Jeff: OK, nebudeme to odkládat .. Jde se hlasovat. Luisy , jdeš první



Kmen Mužů šel hlasovat

Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Apr 20, 2013 4:00 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním   Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním EmptyFri Apr 19, 2013 12:13 pm

Fandím: Luren - božská, ví jak hrát ale jsem zvědavý jestli ji nevyřadí imunita ze hry ..
Lewis - ví jak hrát, ale teď je v menšině tak jsem zvědav jak se z toho dostane
Randy - borec .. nevypadal na to že by ovládal hru, ale jak se dívám, tak chytrost má no ..
Michael - Sympatie
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním   Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním EmptyFri Apr 19, 2013 12:42 pm

Panebože hlasování bylo úplně jiné než jsem myslel.A ani se nedivím že mi nevěří (Luis).Přesto je poměrne dobré že byl vyloučen Rob,myslel jsem že to budu já.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním   Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním EmptyFri Apr 19, 2013 1:02 pm

Hodně rád bych byl aby vypadl Lewis je to parchant.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Sponsored content





Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním   Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 2 - Nejsem si jistý timhle hlasováním
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
» Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: