Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení

Goto down 
4 posters

Líbila se vám tato epizoda?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 9:53 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity .. díky... Dnes se hraje pouze o jednu imunitu.
V dnešní soutěži musíte doplavat k bojkám a potopit se pro balík s kousky puzzlí. Pak doplavete zpět na rozhožku. Prvních 5 postupuje. V druhém kole se těchto pět hráčů utká v souboji skládání loga survivora. Dám vám minitku a začneme ..

Jeff: Připraveni? Teď! Musíte doplavat k bojkám a zpět. Rick a Pete jsou u ní první a potápí se. Oba se vrací zpět. Pamatujte, postupují jen pět lidí. Pete a Rick mají velký náskok a oba dva postupují. Rafe, Grant, Corinne a Carter mají navrh před ostatníma, postupují jen tři. Grant vybíhá z vody a prochází finálovou čarou. Corinne a ještě jedno místo? Rafe těsně přeskočil čáru.
Jeff: Kolo druhé, musíte poskládat jednuduché logo. Jde o rychlost. Teď !
Grant dělá velké pokroky. Není to těžká soutěž, ale jde o rychlost. Rick a Corinne jsou ztraceni .. nějak jim to nevychází. Grant přidal, ale Rafovi zbývají dva, jeden.
Rafe vyhrává imunitu ! Pojd si pro to. Po druhé za sebou, gratuluji .. dnes nemůžeš být vyřazen a pro vás ostatní, dnes někdo odejde domů. Vemte si věci a jděte do tábora.




Kmen:



LJ, Jeff, Rick, Corinne, Pete
LJ: Lidi, doufám, že nejste naštvaný,
že jsem ten steak dal Grantovi... to jemu vděčíme za to, jak dopadla
poslední kmenovka a tak jsem se mu chtěl nějak odvděčit...
Jeff: V pohodě .. já myslím, že by jsme ho měly přizvat .. aby se zbytečně nesplašil ..
Corinne: Souhlasím s Jeffem ..
Jeff: Granta, máš minutku ?
Grant: O co jde ? Jinak LJ .. díky za steak byl fakt výborný ..
Corinne: Všichni by jsme ti měly poděkovat, kdyby vyhrál jeden z těch čtyř, tak jsme o rýži ..
Pete: Tak .. koho se zbavíme když má Rafe zase imunitu ..
LJ: Nemáte zač, lidi... koho vyřadit, to fakt nevím. Nedivil bych se, kdyby někdo z nich měl tajnou imunitu - víme jen, že už jí nemá Pavel. Corinne, zjistilas, proč s náma nakonec nehlasoval?
Corinne: To nevím, ale prý s náma bude hlasovat pro Cartera ..
Pete: OK, Carter jde domů ..





Corinne, Jeff a LJ
Corinne: Řekla jsem Pavlovi ať hlasuje pro Peta , ale pak jsme se pohádaly, řekl mi že má imunitu ...
tak jsem přemýšlela, že by si tu Carter chvíli pobil a Pete si poroučel
jít domů ..
LJ: Taky jsem uvažoval o tom, že bysme se Peta zbavili... koneckonců, pokud ho nebudeme postrádat my tři a Rick, tak už nikdo...
Jeff:
Nevím jestli je dobré spolupracovat s Rickem .. měly by jsme být v
alianci mi tři, Carter a Grant v poslední pětce se zbavíme dvou hrdinů a
jsme ve finále
Corinne: Taky si myslím že Rick je sakra velká hrozba, jak ve strategii tak fyzicky ..
LJ: Souhlasím, jen mám pocit, že bysme ho ještě mohli potřebovat...
Jeff: Takže dnes Pete nebo Rick ..
Corinne: Co si myslíš LJ ? Rick je větší hrozba ..
LJ:No já nevím, myslíte? Hrdinové s ním určitě spolupracovat nechtějí, s
Rafem jsou docela na nože, takže přeběhnout nemůže... my tři jsme
vlastně jediní, koho tu Rick má, no ne? Na nikoho jinýho se spolehnout
nemůže, vlastně mu nezbývá, než držet s náma... takže zbavit se ho
můžeme, kdykoliv budeme chtít. A já myslím, že jsou tu jinačí hrozby,
větší než on... rozhodně bych se teď radši zbavil Peta. Od toho fakt
nečekám nic dobrýho...
Corinne: Je tu ale problém .. Pavel ví že
budeme hlasovat pro Peta .. co když za něj zahraje imunitu a pak půjde
domů jeden z nás ?
Jeff: Sakra .. co teď ?
LJ:Nevím, ale Pavel se mi nezdá jako někdo, kdo by byl schopný zahrát
imunitu za jinýho člověka... teda, já bych jí v jeho případě zahrál
jedině za sebe...
Corinne: Takže pokračujeme v plánu ? Vyhodíme Peta ?
LJ: Já jsem rozhodně pro...
Jeff: LJ řekneš to Grantovi a já Carterovi a zítra můžeme oslavovat finálovou pětku ..
LJ: Ok, jdu na to...



LJ(!): Tak brzo a aliance se nám už rozpadá, to se mi snad zdá... Ricka jsem snad pro tentokrát zachránil, ale co dál, to fakt nevím. Jeff už mi fakt pije krev! Vůbec se mi nelíbí, jakým směrem se tuhle hru snaží vést... začínám si říkat, že by stálo za to konečně mu to všecko hezky vrátit i s úrokama...



JeffK a Carter
Jeff: Jestli máš zájem, tak tě mohu dostat do finálové pětky ..
Carter: Jak?
Jeff: Já, LJ, Grant, Corinne a Ty dnes budeme hlasovat pro Peta, ostatní pro tebe a nevím pro koho budou hlasovat hrdinové ..
Carter: A dá se jim věřit ?
Jeff: LJmu věřím na 100% .. ten jde se mnou do finále na 100% .. Grant je loajální a Corinne hraje po čtvrté tak si myslím, že se bude bát dělat velké kroky ..
Carter: Moc vám za to děkuji ..
Jeff: Nemluv už s nikým a hlasuj jak máš ..
Carter: Dobře ..



Rick, Corrin
Rick: Vím, že ve mě vidíš hrozbu a proto mě chceš vyloučit... Každopádně, když se nad tím zamyslíš kolik lidí jsem tady už naštval a jakou hru jsem předvedl? Doopravdy si myslíš, že jsem nějaká hrozba? Ale víš co klidně si pro mě večer hlasujte a uvidíme kdo půjde domu
Corinne: Je mi to líto, ale večer domů jdeš dneska ty .. Jsi velká strategická hrozba a fyzická taky .. co když nakonec začneš vyhrát imunitu za druhou a už se tě nezbavíme .. Nechci pokoušet štěstí ..
Rick: Dík, to už vím dávno i bez tebe, jen jsem myslel, že spojenců se nezbavujete a nechce se mi plýtvat imunitou takhle brzo...Počkej já to řekl nahlas? Aha ok stejně už o ní ví Rafe a ještě pár lidí.. Jdu se se zbylími věrnými domluvit, kdo teda půjde doopravdy domu... Jak jsi to říkala? It is blinside time?

Rick:! Trochu riskuji, ale nemylsím si, že Corrin bude riskovat, když hraje popatý a to člověk chce hrát na jistotu... Navíc z kmene Attol můžu mít imunitu jenom já nebo Rafe a Rafe ji určitě neřekne, když se ho někdo zeptá, že ji nemám já, ale on....




LJ, Grant
LJ: Tak to vypadá, že se bude na kmenovce hlasovat pro
Petea... a taky ti musím říct, že jsme s Jeffem a Corinne uzavřeli
dohodu o final 5, s tím, že do ní patříš ještě ty a Carter...
Grant: A Rick tam nepatří ? Vždyť jste dobří přátelé ..
LJ:Jo jsme, a to mě na tom právě štve... Jeff si myslí, že je Rick moc
velká hrozba. Přitom neudělal nic, kvůli čemu bysme mu neměli důvěřovat.
Jeff mě štve čím dál víc - docela rád bych mu přistřihl trochu
křídla...
Grant: Takže Pete jde domů ?
LJ: Nevím, přemýšlím... možná bysme se mohli pokusit zbavit Cartera... nelíbí se mi, že s ním chce Jeff spolupracovat...
Grant: Ani mě ne .. Takže mám večer napsat Cartera ?
LJ: Jo, zkusíme to... pokusím se přemluvit Ricka a Peta, ať hlasují s námi... koncekonců, co jinýho jim zbývá, když právě po nich 2 Jeff jde...



Grant a Jeff
Grant: LJ se spojil s Rickem a Petem a chtějí vyhodit Cartera
Jeff: Jak to víš ?
Grant: Sám mi to řekl ..
Jeff: OK


Grant(!) LJ, až se na tohle budeš dívat, uvidíš že jsem to nechtěl, ale s Rickem, Petem nemám tak velkou šancy vyhrát jako s ostatníma ..




Rick, Pete
Rick: Hele Pete chtěl jsem s tebou mluvit, protože co jsem tak zaslechl, tak nás tady lidi mají za největší hrozby a chtějí nás poslat do poroty...Takže navrhuju, že by jsme se mohli držet LJ a Granta a bude to furt dva na dva a dnes pošlem Cartra domů...Než si ostatní uvědomí co se děje máme většinu....
Pete: Souhlasím s tebou .. Carter dnes odchází ..



Jeff a LJ
Jeff: Nevím proč, ale doneslo se ke mě že dnes hlasuješ s Rickem a Petem a Grantem pro Cartera ..
LJ: No... když už to je venku, co s tím nadělám, je to pravda.
Jeff: Proč ???
LJ: Ty se ještě ptáš proč? Carter je tady ze všech největší hrozba a já ho
tu prostě nechci! Nevím co je na tom tak nepochopitelnýho. A jelikož
jsem věděl, že bys s tím nesouhlasil, myslel jsem že bude lepší ti o tom
neříkat vůbec... prostě... nechtěl jsem ti dát šanci, aby ses ho snažil
zachránit, protože mám pocit, že to je přesně to, co se teď chystáš
udělat...
Jeff: Jestli dnes budeš hlasovat pro Cartera, tak to máš zpečetěný !
LJ: A to my vysvětli proč? Jeffe, copak ti přeskočilo? Já vím, že jste s
Carterem k sobě měli blízko ve Filipínách, ale zkus si sakra uvědomit,
že tohle je úplně jiná hra! Ten kluk je teď náš nepřítel, oba jste na
jiných stranách barikády a to prostě není možný, abyste spolupracovali!
Ty to nechápeš, že pokud v tomhle budeš pokračovat, tak nás všechny
zničíš?
Jeff: OK, když dnes odejde Carter, příště napíšeš Ricka ?
LJ: To by asi bylo fér... dobře, souhlasím.


Jeff(!) Věřil jsem LJmu na 150% ale hra ukáže, že se nedá věřit nikomu, jedinný komu věřím je Grant, Corinne a Carter.





Lj, Rick
Rick: Jsme v řiti, oba dva i s Petem... Jeden z nás jde
domů... Rafe bude asi hlasovat s náma ty zkus ukecat Pavla... Ten zrádce
byl Grant, prý nám nevěří a s Jeffem má větší šance.. Každopádně jsem
si pujčil o Rafe imunitu a snažil se přesvědčit Corrin a Granta, aby
hráli s náma, uvidíme snad se jeden znich chytí... Jinak se sejdeme v
Ponderose...
LJ: Wow, no teda... do Granta bych to nikdy neřekl. O co teda jde? Jeff jde po nás dvou? Koho všechno má na svý straně?
Rick:
Granta se symbolem imunity, Corrin, Angie, Cartra a Jeffa o Pavlovi to
nevím, ale zbytek je na odstřel, když je ukecáme do remízy tak máme
šanci jinak jdem domů.. Říkali ať hlasuji pro tebe, ale potom co jsem
jim ukázal symbol si myslím, že blafovali...Takže asi Pete.. Co
Pavel?Možná zkus Angie, protože Corrin o ní mluvila, že je na odstřel...
Jsme v háji, máme tu novodobý JST, neboli Jeff stealth team...Mám
takovej pocit, že v něj jsou všichni kromě nás tří a všichni věří
Jeffovi, že je vezme do finále... Nevěřil jsem, že je možný, aby
přesvědčil tolik lidí během tak krátkého času, ale asi hrajeme s
ovcema... těšim se na pivo do Ponderosy...
LJ: Dobře, zkusím promluvit s Pavlem a s Angie... snad se dá ještě něco
dělat. Pro koho chceš hlasovat? Zůstanem u Cartera, nebo dáme pro
jistotu někoho jinýho?
Rick: Klidně bych nechal Cartra, nebo muýem Jeffa co myslíš ty?
LJ: Já právě nevím... ale Cartera bych se zbavil rád.
Rick: Tak Carter, Rafe prej vyhodí svůj hlas a teď je to ve hvězdách
LJ: To teda... jsem fakt zvědav, jak to dnes večer dopadne.



Rick:! Trochu riskuji, ale nemylsím si, že Corrin bude riskovat, když hraje popatý a to člověk chce hrát na jistotu... Navíc z kmene Attol můžu mít imunitu jenom já nebo Rafe a Rafe ji určitě neřekne, když se ho někdo zeptá, že ji nemám já, ale on....
Co musím Jeffovi nechat, tak, že dokonale umí vymývat mozky... během dvou dnů nakecat 6 lidem, že je bere do finále to je výkon hodný mistra...Lidi jsou úplně debilní, tohle klidně vypípejte,a le je to pravda...



JeffK a Pavel
Jeff: Slyšel jsem od Granta, že LJ, Rick a Pete hlasují pro Cartera .. Nechápu o co se LJ snaží, když já osobně mu věřím na 150%, ale on toho bude litovat .. Já, Grant, Corinne, Carter hlasujeme pro Peta .. doufám že se přidáš i ty a ostatní hrdinové .. Příště půjde domů Rick nebo LJ, podle kdo vyhraje imunitu .. Máš moc ve svých rukou .. Vím že Ricka nemáš rád, tak doufám, že nám pomůžeš ho vyhodit příští kmenovou radu a abys mi důvěřoval .. Tak já, ty , Grant, Corinne, Angie a Carter máme finálovou šestku..
Pavel: Doufám, že to myslíš vážně. Jdu do toho. Tohle si nenechám ujít.



Jeff(!) Chci co nejvíc lidí na svojí straně, je nás šest, co by se mohlo pokazit ?



Pavel, Rafe, Angie, Jeff, Corinne, Carter a Grant
Jeff: Musíme se postarat, aby nešel nikdo z nás domů .. Jelikož má Rick imunitu
Angie: Má ji ?
Corinne: Jo, ukázal mi ji. Proto musíme dělit hlasy. Máme zaručenou finálovou sedmičku a zbavíme se nejsilnějších lidí tady ..
Rafe: Souhlasím ...
Jeff: Hlavně to nesmíme pokazit ..



Pavel, Rafe, Carter a Angie
Rafe: Když půjdeme s Jeffem a spol a dostaneme se všichni hrdinové do sedmičky, jsme čtyři a vyhodíme Granta, Jeffa a Corinne a máme zaručenou finálovou čtverku .. Tohle je zlomový bod této hry ..
Angie: Přesně .. Dnes se zbavíme hrozby ..
Carter: Brnkačka



Kmenová rada :
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi,Debbie a Lisa, vyloučená na minulé kmenové radě ..


Jeff: Ricku, co by tě dneska mohlo poslat domů ?
Rick: I maličkosti tě můžou poslat domů, ale v tomhle případě si mylsím, že lidi, kteří
se mě přehnaně bojí....
Jeff: Jeffe, jaké je to v táboře ..
JeffK: Největší bordel za celý život Survivora
Jeff: Co se stalo?
JeffK: Měl jsem alianci, ale LJ začal lobovat za svého kamaráda Ricka a chtějí vyloučit Cartera ..
Jeff: Takže Cartere, určitě musíš mít strach
Carter: Ano Jeffe, vážně nevím jak to dnes dopadne, ale mám několik vztahů jak u zloduchů, tak u hrdinů
Jeff: Grante, to musí dát Carterovi veliký terč na záda ne ?
Grant: Nemyslím si si .. Carter je velmi loajální člověk což se v této situaci dost cenní.
Jeff: Ricku, jaká je pravděpodobnost že dnes odejdeš domů ?
Rick: Popravdě odejde někdo z nás třech... Buď já nebo Pete a nebo LJ..
Jeff: Pete, jak se bráníš aby si zůstal déle?
Pete: Popravdě Jeffe .. dnes pár lidí musí udělat velký krok a za to dostanou mojí loajalitu .
Jeff: Ricku, jseš spokojený se svojí hrou ?
Rick: Určitě jsem a budu spokojený víc, než hodně lidí tady okolo mě....
Jeff: OK, je čas hlasovat, Corinne, jdi první








Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:


Tahle sezona je jedna bláznivá rada za druhou a myslím, že to tímto nekončí. Vemte si věci a jděte do tábora.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:







Bonusy



Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat May 04, 2013 11:42 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 11:33 am

Jsemnapnutej jak kšandy, ale pro jistotu jsem si připravil slova vyřazenýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 11:43 am

Rick napsal:
Jsemnapnutej jak kšandy, ale pro jistotu jsem si připravil slova vyřazenýho Very Happy

xDDDDD Ep hotová

Chci se omluvit, ale zapomněl jsem sem dát odměnu kterou vyhrál LJ xD Tak ji dám do další EP
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 11:57 am

Sakra dobrá epizoda Smile Sice to nic nemění na tom, že jsme na odstřel, ale stejně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 12:04 pm

Rick napsal:
Sakra dobrá epizoda Smile Sice to nic nemění na tom, že jsme na odstřel, ale stejně Very Happy

Umíš zhodnotit EP i jako fanoušek xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 12:11 pm

Já hrát v téhle sérii tak se asi zblázním.Ale číst ji je zábava.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 12:15 pm

Poprvé jsem toho musel tolik vystřihnout z té EP xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  EmptySat May 04, 2013 4:20 pm

jo, tahle epizoda byla hodně šílená, fakt nechápu, jak můžou ostatní Jeffovi tu jeho tyranii tolerovat, vždyť ten chlap si dělá, co chce! Suspect vůbec mi rozum nepobírá, proč by měl bejt jako Rick větší hrozba než Carter, to je tak na hlavu. Amanda a Parvati v Heroes vs. Villains taky držely se svýma kmenama, vztah JeffK-Carter je celej takovej až nechutnej Very Happy no co, snad se nám to ještě povede celý nějak převorat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení    Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: