Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.

Goto down 
4 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptyFri May 24, 2013 12:27 pm

Aukce:
Jeff:Pojďte sem!
Vítejte na Trosečnické aukci.. hodně usměvů na vaších tvářích .. Teď k pravidlům. Každý má 200 amerických dolarů. Nesmíte se dělit o jídlo ani o peníze. Aukce skončí bez jakéhokoliv varování. Jdeme na to ?
Jo.. zaznělo od trosečníků ..



První věc, miska hranolků a kečup(10%) ----> 10% znamená, že budete mít o 10% větší šanci na výhru imunity .

Rafe přihazuje 20
Angie 40
Rick dává 60
Prodáno Rickovi.



OK, druhá položka Ledová káva a 2 Donuty (25%).

Rafe: 40
Angie: 100 ..
Corinne: 120
Poprvé, po druhé, prodáno Corinne. Užij si to.



OK třetí položka - Tajemství.

Corinne: 80
Jeff: 100
Pavel: 120
LJ: 140
Prodáno LJmu. Bud si můžeš nechat tuto věc co jsis koupil nebo ji vyměnit.
LJ: Nechám si ji.
Jeff: Ok. Kdybys to vyměnil tak bys měl chobotnici. Ale teď máš. Zmrzlinový pohár (25%)



Třetí položka. Kousek pizzi. (20%)

Rafe: 100
Grant: 120
Prodáno Grantovi. Užij si to




OK čtvrtá položka - nápověda ke skryté imunitě.

Grant: 60
Corinne: 80
Rafe: 120
Rick: 140
Pavel 200



Pátá položka. Sprcha a k tomu kousek čokoládovýho dortu.(30%)
Angie: 200!!
Jeff: Wow, Angie prodáno.



Šestá položka
Kuře a bramborová kaše(35%)
Jeffk: 200
Jeff dává hned 200.



Dopisy z domova. 20 za jeden.
Grant, Corinne, Rafe, Rick a LJ berou

Jeff: Aukce končí, vemte si věci a čekejte na soutěž o imunitu.





Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity ..
V dnešní soutěži o imunitu budete muset hledat v písku sekeru, s kterou prosekáte provazy a vaše vlajka vyletí nahoru a vyhrajete imunitu. Ale je zde jeden háček. Bud můžete kopat rukama a nebo plavat do vody, u bojky se potopit a odemknout lopatu. Záleží na vás. Vylosujeme si místa a začneme.

Jeff: Připraveni ? Teď !
Každý má velký kus písku, kde pak asi bude? Většina začíná kopat rukama. Tohle může nějakou dobu trvat. Jeff plave, Rick plave a Corinne plave. Ostatní kopou. Rafovi teče krev z prstu. Jeff a Rick mají lopatu. Corinne zápasí, vynořuje se bez ní. Bude se muset potápět znovu. LJ je jako tygr, chce strašně imunitu. Jeff a Rick se vrací a začínají s lopatou kopat. Corinne má lopatu a plave zpět. Grant už toho má hodně rozhrabané, ale Rick a Jeff je rychle dohání, nakonec to může vyhrát jeden z nich. Corinne se vrací a začíná kopat. Rick ji našel. Kopal je v prostředku a teď ji rozvazuje. Rick teď přesekává lana a tohle je už pro něho hračka. Rick vyhrává imunitu!
Ricku, pojd ke mě.. Gratuluji, jsi v bezpečí. Z ostatních, někdo bude vyloučen. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci a jděte do tábora.





Kmen:


LJ(!): Docela mě naštvalo, když mě, Pavla a Ricka Probst nazval na radě třema amigama... rozhodně si nemyslím, že by nás tak spoluhráči do tý doby brali, nebo jsem jediný, komu nepřišlo, že by spolupráce mezi náma byla až tak výrazná? Každopádně teď díky tomu máme na zádech ještě větší terč a to je prostě... bomba. Fakt díky, Jeffe, to se ti povedlo...




LJ, Rafe
LJ: Proč jste nám neřekli, že chcete vyloučit Cartera? My
bysme do toho přece šli s váma! Já dokonce moc rád... jestli máte pocit,
že by pro vás bylo snad nějak špatný, kdybyste s náma spolupracovali,
tak to je přece nesmysl...
Rafe: To rozhodnutí padlo těsně před
kmenovkou a nechtěly jsme riskovat, že to řeknete Carterovi a budete
hlasovat pro jednoho z nás čtyř .
LJ: My že bysme varovali Cartera? Rafe, já chtěl hlasovat pro Jeffa jen
proto, že Carter byl původně s váma v kmeni hrdinů. Očividně jsme se oba
báli toho samýho, a oba taky naprosto zbytečně (smích)
Rafe: To
nejspíš ano. Přemlouval jsem Angie a ostatní, ale chtěj vyhodit tebe.
Takže ať to víš, že tě večer napíšeme a já nerad. Si tu jeden z mála,
který si zaslouží po třetí hrát a klidně znovu vyhrát.
LJ: Ok, wow, díky za upřímnost teda... ale kdybys hlasoval se mnou, Rickem a
Pavlem, byla by to remíza... já nevím, jestli si fakt všichni myslíte,
že jsme my tři nějaká stmelená trojka, to určitě ne... neskončil bys
čtvrtej. Zkus ještě zauvažovat o vyhození Jeffa, prosím...
Rafe:
Nezradí svou alianci, to bych ve finále neměl žádný přátelé. Nikoho,
tohle musíš chápat. Hlasuj s náma pro Ricka a přidej se k nám. Řeknu jim
ať hlasují pro Ricka.
LJ: Myslím, že tomu by neuvěřili, i kdybych do toho fakt šel, a já stejně pro Ricka hlasovat nehodlám... ale klidně dám hlas Pavlovi. A Rick podle mě taky, pokud to bude buď on nebo Pavel... myslíš, že by pro něj hlasovali?
Rafe: Ok, tak dnes se hlasuje pro Pavla.



Rafe, Angie, Corinne, Grant a Jeff
Jeff: Doufám že se mnou počítáte, nemám kam jít a všichni to víte a nikdo mě nemá rád, tak doufám, že se mnou počítáte.
Rafe: Toho se neboj. První musí jít jeden z těch tří.
Corinne: Takže všichni tři budeme hlasovat pro Pavla nebo LJho? Podle mě je LJ větší zmije.
Rafe: Já myslím že Pavel je větší zmije..
Jeff: Budu hlasovat jak řeknete.



Rick:! Dneska byla aukce a bylo to fajn si odpočnout a jednou nesoutěžit... Nabral jsem síly a myslím, že mám šanci vyhrát imunitu...Bylo by dobrý se jednou nebát jestli nejdu domů



Rick, Jeff
Rick: Hele Jeffe vím, že jsme nikdy nebyli velcí přátelé, ale nidky jsem neudělal nic čím bych měl zkazit tvé mínění o mě.. Proto se tě chci zeptat, jestli nechceš zakopat válečnou sekeru a pomoct nám... Stejně sám vidíš, že oni už mají svou vlastní final 4
Jeff: Mluvil jsem s Corinne a Grantem a ve finál pětce oni vědí, že ty dva neporazí, proto papá Rafe a Angie
Rick: Trochu se podceňuješ, když si myslíš, že jsi menší hrozba než Rafe s Angie...Co oni dokázali a co jsi dokázal ty? Jen řikám, že by ti mohli lhát jako minule a jenom nechtěj aby jsi se přidal k nám....
Jeff: Nic než věřit mi teď nezbývá.
Rick:Můžeš buď věřit nám, který tě nemáme vůbec žádný důvod podrážet nebo jim, kterým je to jedno... Pokud by jsi byl s námi, tak máš jistou Final 4 a s tvojí sílou a chytrostí neni nemožný, že by jsi tam nevyhrál imunitu
Jeff: Ok, pro koho mám hlasovat ?
Rick:Hlasujeme pro Granta, ale jim prosím řekni, že pro Rafe, třeba zahraje tu imunitu co našel




Pavel, Jeff
Pavel: Jeffe, nechceš udělat velkej krok? Dobře víš, že pokud by jsi se dostal do finále s Heroes, tak nemáš šanci. Nikdo by ti nedal ani hlas. Pokud nám ale dnes pomůžeš, tak ti ten můj klidně slíbím.
Jeff: Né díky. Já už mám zaručenou finálovou trojku.
Pavel: Ok, ale nepočítej s hlasem ode mě. Já dám hlas jen tomu, kdo předvede zajmavou hru. Kdyby sis to rozmyslel, tak hlasujem pro Granta.
Jeff: Mluvil jsem s Rickem a taky dobře argumentoval, takže dnes jde domů Grant, za to, že mě zradil.
Pavel: Dobře...jsem rád, že si se takhle rozhod.
Jeff: Chvíly se s vámi svezu a doufám, že třeba budeš uvažovat o tom, že na konci se zbavíme Ricka, protože pro sebe hlasovat nebudou a LJ řekl, že by mu nevadilo tě obětovat.
Pavel: S tím počítám. Radši půjdu nakonec s tebou, než s ním. Nevíš pro koho dnes budou ostatní hlasovat? Prý chtěli dělit hlasy.
Jeff: Myslím že Ricka ve finále nikdo neporazí a proti mě a LJmu máš šanci jelikož už pár penízků v kapse máme a mě stačí si sednou do finále, ale taky vím, že mě můžeš hodit přes palubu.
Pavel: Neboj. Zahrnuju tě do svých finálových plánů.
Jeff: Ok, tak večer jde domů Grant
Pavel: Jasně. Oni teda budou dělit?
Jeff: Nejsem si jistý ..
Pavel: Ok, díky.



Pavel, Rick, LJ
Pavel: Tak Rafe našel imunitu a prej ji hraje on i Grant, takže bych asi fakt hlasoval pro Jeffa.
Rick:
Myslím, že hlasováním pro Jeffa si nepomůžeme, spíš bych všechno vsadil
na to, že nám pomůže, protože nic mco jinýho nám nezbývá...Jsou 4 a
mají 3 imunity, myslím, že dneska je asi poslední šance s tím něco
udělat...
LJ: Tak co navrhuješ? Promluvit s Jeffem a vyhodit koho? Nějak se mi to nezdá...
Rick:
Mluvil jsem s Jeffem a snad ho i přesvědčil, ale kdo ví... Nemyslím si,
že rafe tu imunitu zahraje nemá k tomu vůbec žádný důvod, takže bych
klidně hlasoval pro něj... Budou hlasovat nejspíš pro Jeffa, protože je
jistý, že nemá imunitu... Chtělo by to ještě pořádně promluvit s
Jeffem..Nebo Vás napadá něco lepšího?
LJ: Nevím, asi ani ne... Rafe mi teda slíbil, že se hlasuje pro Pavla, tak fakt nevím... každopádně radši bych se zbavil spíš Jeffa než Rafa.
Pavel: Taky bych radši hlasoval pro Jeffa.
Rick: Ok tak budeme hlasovat pro Jeffa, stejně asi nemáme moc šancí něco ovlivnit, pokud jste teda někoho nepřesvědčovali...


Angie a Rafe

Angie: Tak jak to dnes vidíš ? Půjdeme se třema klukama nebo s Corinn, Jeffem a Rafem ?
Rafe: Komu můžeme víc věřit ?
Angie: Nemám ponětí.



Corinne, Jeff a Grant
Corinne: Dnes by jsme se mohly zbavit Rafa.
Jeff: Jenže LJ, Rick a Pavel budou hlasovat pro někoho. Nejspíš mě a bude to tři a tři a to nedopadne dobře.
Grant: Když za tebe zahraji imunitu, tak je možné, že Rafe jde domů.
Corinne: Co když se nestrefíme ?




Kmenová rada:
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi,Debbie, Lisa, Pete a Carter, vyloučen na minulé kmenové radě ..

Jeff: Ricku, určitě musíš být rád, že si dnes vyhrál imunitu, poslední dvě kmenové rady si měl potíže, myslíš, že zitra budeš mít pořád stejný problém ?
Rick: Jsem neskutečně šťastný, podívej se jaká konkurence silných lidí tu je a já i přesto získal imunitu... Je to, ale takové pyrhovo vítězství, protože jak řikáš zítra jsem zase tam, kde jsem byl..
Jeff: Rafe, po dlouhé době žádné bezpečí.
Rafe: Není to nejlepší pocit, ale mám tu pár lidí, kterým mohu věřit.
Jeff: Pavle, jak ses rozhodoval mezi nápovědou ke skryté imunitě a ne pomoc při soutěži o imunitu ?
Pavel: Jelikož jsem slabej v soutěžích, čehož už si asi všichni všimli, tak sem si radši vzal nápovědu.
Jeff: LJ, takže dnes to je mezi tebou a Pavlem když má Rick imunitu ?
LJ: Vypadá to tak. Jediné, co by nám mohlo pomoct je fakt, že zbytek kmene nemá počty na to, aby dělil hlasy. Budou riskovat, že trefí toho správného? Všichni tu totiž dobře ví, že Pavel má imunitu - a kdoví, třebas to není naše... jediné eso v rukávu...
Jeff: Pavle, musíš se mnou souhlasit že druhý skupina musí být vyděšená, když sis koupil nápovědu ke skryté imunitě.
Pavel: Ano a mají také proč. Našel sem dvě imunity i bez nápověd, takže proč bych neměl najít tuhle imunitu...
Jeff: Jeffe, myslíš že tu je někdo komu můžeš věřit ?
JeffK: Snad ano, naposledy šel domů Carter, jemu jsem mohl věřit ze všech nejvíc, ale nevěděl že měl jít domů.
Jeff: LJ, preferuješ přátelství nebo je to pro tebe jen hra ?
LJ: No... rád bych byl schopný do hry city netahat, ale je fakt, že pár přátel jsem si tu našel... o to víc pak bolí, že kromě Ricka a Pavla se ke mně všichni otočili zády...
Jeff: OK je čas hlasovat. Grante, jdi první.


Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:





Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Tahle řada stoupá každým dílem výš a výš. Nemohu se dočkat další kmenový rady. Vemte si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Wed May 29, 2013 9:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySat May 25, 2013 5:17 pm

ty vole, Pavlééé..... :-( tak teď nwm co bude dál :-|
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySat May 25, 2013 5:19 pm

původně si měl vypadnout ty, ale Pavel už nechtěl hrát, tak jsem tě ušetřil xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySat May 25, 2013 5:23 pm

počkej, on to vzdal? mě se zdálo divný že tu imunitu nezahrál
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySat May 25, 2013 5:26 pm

jj
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySun May 26, 2013 3:49 am

já myslel, že vypadnu v tý příští episodě, kdybych to věděl, tak bych LJmu nechal aspon tu skrytou imunitu
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySun May 26, 2013 3:54 am

Jestli chceš, tak mu jí dám a třeba se LJ s Rickem dostanou dál.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySun May 26, 2013 4:01 am

jj...dej ji LJmu
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySun May 26, 2013 12:37 pm

jaj škoda škoda to je špatný tak alespoň že LJ ma imunitu
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  EmptySun May 26, 2013 2:41 pm

wow, díky Very Happy tak s tím jsem nepočítal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.    Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: