Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii EmptySun Jun 09, 2013 5:56 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Trosečníci: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu. Díky.
V dnešní soutěži  o imunitu budete muset vytvořit tak velký oheň, aby zapálil lano a tím se vyvěsí vlajka. Vylosujeme si místa a začneme.

Jeff: Připraveni ? Teď !
Jde hvězdy, tak by jste měly vědět jako rozdělat oheň. Jestli to neumíte, nemáte tu co dělat. Rafe má oheň a snaží se ho udržet. Rick má též oheň a snaží se ho udržet. Corinne taky. Rickovi oheň zhasíná. To samé Rafe. Corinne má čím dál tím větší. Tuhle soutěž měla už v Gabonu. Corinne to má! Její plamen se dotýká provazu!
Corinne vyhrává imunitu!
Corinne, pojd ke mě.. Gratuluji, jsi  v bezpečí. Z ostatních, někdo bude vyloučen. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci a jděte do tábora.





Kmen:

LJ(!): Nemůžu tomu pořád ještě uvěřit, ale dneska ráno, když jsem se probíral svýma věcma a hledal něco na sebe, co ještě není na cáry, co to nevidím - tajná imunita! Nechápu, kde se tam vzala... že by dárek od Pavla na rozloučenou? Nechápu to... pokud to tak je, ten kluk to vzdal a to je škoda... i když kdoví, pro mě a Ricka asi úplně ne. Uvidíme jak se to vyvine - každopádně mám teď mocnou zbraň v rukou a nebudu jí váhat použít. Přece jen, moc příležitostí už na to mít nebudu...


LJ, Rafe
LJ: Hele, vím že jsem k tobě nebyl naposled úplně upřímný...
ale stejně se musím zeptat. Kdy si už s Angie konečně uvědomíte, že s
váma ani tamti tři v ničem nepočítají?
Rafe: Máme imunity, takže se nebojím, že by jsme šly domů. Naopak. Oni půjdou domů.
LJ: Ale imunitu má Corinne... tajnou máš jenom ty nebo ne? Upřímně, teď
budu mluvit na rovinu, ze tří amigos měl tajnou jenom Pavel, kterej jí z
nějakýho důvodu nepoužil - a všechno šlo do kytek... já a Rick už se
nemáme kam schovat.
Rafe: My o tom víme, ale nemyslím si, že je pravý čas vyhodit někoho z té druhé aliance.
LJ: Já bych spíš řekl že máte poslední možnost... jsou tři a my čtyři... ale jak myslíš...
Rafe: Tak hlasujte pro Granta a uvidíme.
LJ: Klidně. Jen to musím ještě probrat s Rickem, ale pro mě to problém určitě nebude... Jen mě štvě že pořád ještě má tu tajnou. Co kdybys jim zatím zkusil namluvit že s Rickem taky pořád jednu máme a zas plánujeme hlasovat pro Jeffa? Nebo tak něco.
Rafe: Něco vymyslím. Toho se neboj.



Corinne, Jeff, Grant, Angie a Rafe
Jeff: Co máte dnes v plánu lidi ?
Rafe: Co takhle vyhodit Ricka nebo LJho ? (smích)
Corinne: A koho máte v plánu? Já bych spíš Ricka, je to sobec, nechci ho zde mít.
Rafe: Ok, souhlasím s tebou.


Corinne, Jeff a Grant
Jeff: Nemyslíte, že nejlepší věcí je teď podrazit velké hrozby jako je Rafe ?
Grant: Souhlasím s Jeffem, proti Rafovi nemá nikdo šancy vyhrát.
Jeff: Ale Rafe má nejspíš imunitu.
Grant: Tak musíme pro někoho hlasovat, ať se imunity zbaví.



Jeff(!) Poslední dobou nechci být ten kdo rozhoduje, nechci abych měl na zádech terč. Stejně hraji s hráčmi, kteří zde si zaslouží být. Máme tu Ljho, který je jeden z největších stratégu téhle hry. Pak Ricka, který mě dost zklamal. Nehraje tak agresivně jao v Maledivách. Pak Corinne, kterou chci vidět ve finále, protože ta holka si to zaslouží, hraje skvěle fyzicky a strategicky též. Pak zde je Grant, který od svojí první hry si dává pozor a hraje opatrně, ale ví o co jde. Další tu je Rafe a Angie. Rafe největší hrozba do finále a Angie, která ví o co jde, ale ten terč dává na záda Rafovi. Docela dobrá skupinka, to se musí nechat.




Corinne a LJ
Corinne: Chceš tu s Rickem zůstat? Hlasujte s náma pro Angie.
LJ: Jeff a Grant s tím souhlasí?
Corinne:
Mluvila jsem s nimi o tom a souhlasily. Jenže potřebujeme, aby si ty a
Rick hlasovali pro Angie a my tři pro Rafa. Jestli Rafe zahraje imunitu,
bude to 2:2 a bude se hlasovat znovu. Jestli ne, tak jde domů Rafe.
Nemůžeme prohrát.
LJ: Jasan, rozumím... proberu to s Rickem ale myslím, že s náma můžete počítat...
Corinne: Ok.



LJ, Rick
LJ: Mluvil jsem s Rafem a Corinne... oba vypadají, že by byli ochotní spolupracovat. co ty myslíš, pro kterou stranu bys byl?
Rick: Klidně, jim věřím víc, než zbytku, ale stejně řikali toho už dost a myslím, že tě chtěli jen uklidnit...
LJ:
Já myslím že jsem mluvil nejdřív s Rafem a pak s Corinne a oba nabízejí
něco jinýho... Rafe chce abychom s ním a Angií hlasovali pro Granta a
Corinne zas nabízí zbavit se Angie... co se ti zdá jako lepší volba?
Rick:
Nevím, co myslíš ty? Obě strany nás tolikrát podrazili, ale lepší asi
bude jít s Rafem, protože Grant a spol mají Jeffa a jsou tři, takže,
pokud s tím chce Rafe něco dělat tak nás potřebuje
LJ: Já jsem si myslel to samý... spojíme se s Rafem a Angií a máme fajn čtyřku... teď už jen aby Grant nepoužil tajnou.
Rick: Souhlasím s tebou


Corinne(!) Nemám ráda Ricka, ani trochu, je to sobecký parchant, ale potřebujeme ho s Ljm, aby jsme se zbavily Rafa. K tomu je Rick nejlepší volba do finále, takže .. Rick a Jeff jdou se mnou do finále.


LJ(!): Tohle hlasování bude určitě zlomové a vůbec netuším, kdo půjde domů - ve hře jsou pořád ještě všechny tři tajné imunity a vím určitě, že dneska všechny schované v kapsách nezůstanou. Ale svůj cíl už jsem si vybral...



Kmenová rada:
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi,Debbie, Lisa, Pete a Carter a Pavel vyloučen na minulé kmenové radě ..

Jeff: LJ, hraješ po třetí. Kdo si podle tebe zaslouží vyhrát.
LJ: Člověk který se jen nevezl, dělal svá vlastní rozhodnutí a prostě předvedl slušnou hru. Ale myslím že na tuhle otázku je ještě moc brzo...
Jeff: Corinne, jaký pocit je mít dnes na krku imunitu?
Corinne: Báječný pocit Jeffe, poslední dvě série, nic takového jsem neměla, tak jsem ráda že se mi to tentokrát povedlo.
Jeff: Corinne, hraješ po čtvrté jako Boston Rob nebo Rupert. Jaký by bylo, kdyby si vypadla a nedotáhla to nejméně do finále?
Corinne: Pro mě dost bolestivé, jestli tentokrát nevyhraji, nebo to nedotáhnu do konce, tak mě to bude bolet a pro mě by to byla ostuda.
Jeff: LJ, určitě musíš respektovat Corinne, která zde je po čtvrté. Dokážeš se vžít do toho kdyby byla i po čtvrté vyloučena ?
LJ: Vím že by to pro ní muselo být hrozné, ale představit si to neumím. Musí to být hrozný pocit.
Jeff: Ricku, všichni zde respektují Corinne, za to že hraje po čtvrté dokonce i já sám, přidáš se k nám nebo si myslíš, že tahle hráčka si nezaslouží respekt, že si nezaslouží zde být po čtvrté ?
Rick: Já ti nevím Jeffe, podle mě to z ní dělá daleko větší hrozbu, než z nás ostatních....Respekt necítím k někomu jenom kvůli tomu, že hraje po čtvrté záleží, jak hraje a Corrin nijak nás ostatní svou hrou nepřevyšuje
Jeff: Corinne, co na to říkáš ?
Corinne: Podle mě každou sérii hraji na výhru a přitom oslňuji i svoje fanoušky. Podle mě, Rickova odpověď není vůči mě fér. K tomu Rick tuhle sezonu neudělal nic. Jenom se vezl s LJm, který zastává všechnu funkci mezi těma dvouma, takže si nemyslím, že by Rick dokázal tuhle sérii vyhrát.
Jeff: Ricku, jsou to pořád hrdinové proti zloduchům ? Nebo tento souboj je už dávno pryč ?
Rick: Vidíš tu 4 zloduchy a 3 hrdiny, ale na to si už nikdo nehraje.
Jeff: LJ, co teda víš o skrytých imunitách, kdo je má právě teď v moci ?
LJ: Nevím proč bych měl ukazovat prstem. Všishni tu už ví, kdo imunity má a tak by to bylo zbytečné.




Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:





Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:

Neuvěřitelná kmenová rada. Jestli chcete vyhrát. Musíte hrát strategicky. Vemte si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sun Jun 23, 2013 4:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii EmptySun Jun 09, 2013 5:56 am

Ep hotová
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii EmptySun Jun 09, 2013 7:23 am

si děláš srandu ne? Very Happy oni chtěj celou dlouhou dobu Ricka vyhodit že je horzba, i když byl zakládajícím členem aliance, a teď najednou ho chtějí s sebou dofinále, že ho*no udělal? Very Happy víš jak mě to štve, když jsem kvůli němu svojí vlastní hru tak zprasil? jakó..... :-(
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii EmptySun Jun 09, 2013 7:24 am

Tak od sloučení uběhlo několik dní a zatím nevyhrál nic ani neměl tajnou. Tak proč nevyhodit někoho, kdo hrál strategickou hru . Musíš trochu chápat.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii EmptySun Jun 09, 2013 4:32 pm

jo, ale to neznamená že mě to nemůže štvát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii EmptySun Jun 09, 2013 4:43 pm

To zase chápu já xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii   Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 12 - Překonaly jste kmenovou historii
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
» Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: