Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas

Goto down 
4 posters

Líbila se vám epizoda ?
Ano
Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Bar_left100%Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Bar_right
 100% [ 1 ]
Ne
Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Bar_left0%Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyThu Jun 20, 2013 4:49 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte sem! 
Jeff: Pojďte lidi . Kmen Bethel , poprvé vidíte kmen Tuahn .  Jane, byla vyloučena na minulé kmenové radě.  Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Už odešlo domů 8 lidí. Nějakou dobu se už znáte a dnes se poznáte o něco víc. Zahoďte šátky, slučujeme se. Tady máte nový v černé barvě.
Savage: Super.
Jeff: Kristina je poprvé ve sloučení.  

Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky... Imunita je opět k mání. Tentokrát ale individuální.

V dnešní soutěži má každý z vás síť, která je přivázaná k vlajce. Jakmile v síťi bude dost kokosů. Síť spadne a vy vyhráváte imunitu. Tentokrát hrajeme o dvě imunitu. První dva trosečníci s vlajkou nahoře, jsouv bezpečí a z ostatních jde někdo domů. Jeff: K tomu navíc. Kmen Bethel musí jednoho posadit.

Jeff: Poprvé pro individuální imunitu! Připraveni? Teď! 
Kokosy jsou pěkně těžké. Hlavně se musíte strefit, jinak je vaše snaha zbytečná. Alan se strefuje. Savage se strefuje též. Kristina se strefuje. Adam nedohodil. Musíš přidat nebo půjdeš domů. Luren se strefuje. Luis nedohodil. Kristina se strefuje a myslím že to stačí.. né .. ještě jeden Kristino! Rychle. Savage se musí strefit a možná získá první imunitu. Savage minnul. Luren se strefuje a její vlajka vztoupá nahoru! Zbývá poslední. Kristina se musí strefit... a taky že ano. Kristina získává imunitu číslo dvě! Savagy, stačil jeden kokos. 

Kristino, Luren, pojdte si pro imunitu. Gratuluji oběma a dnes domů rozhodně nepůjdete. Ze zbylích, půjde někdo dnes domů. 



Kmen


Adam(!): Tak nakonec jsem došel do sloučení,jupí. To byl můj prvotní cíl v téhle hře. Ted si dávám vyšší cíl a to tu hru vyhrát.Přestat se vézt a začít intrikovat.


Luren, Kath a Olivia

Kath: Konečně jsme zase spolu. Bez tebe to byla taková otrava.
Luren: Taky jsem ráda. Vycházíte tam s někým ?
Kath: Ne .. nemám je ráda.
Luren: Lewis, Luis a Adam a my tři. Co říkáte? 
Olivia: Já souhlasím.
Kath: Taky. 


Lewis, Luis, Adam, Luren, Kath a Olivia

Luren: Myslím, že by jsme měly držet pohromadě náš šest. Kath a Olivia jsou dobré holky a věřím jim.
Kath: Jsem ráda, že si to přežila, ale právě teď je to remíza. Co Kristina?
Luren: Ta je na mě naštvaná, že jsem poslala domů Jane.. 
Olivia: Super (smích) Pro koho teda budeme hlasovat ? 
Adam: Savage může být hrozba v dalších soutěžích. Ale zase pokud bude remíza ,tak ho těžko porazíme v souboji.Randy je zase strategická hrozba.Ovládal kmen mužů a určoval kdo půjde jako další.
Lewis: První by jsme měly vybrat někoho, kdo je slabý na skládačky a na výzvy fyzické. Šel bych po Holly. Co vy ?
Luren: Nejsem proti. 
Adam: Já taky ne. A pak se hned zbavíme všech hrozeb,co vy na to?
Luis: Pod to se podepíšu..



Alan, Michael, Savage, Kristina, Holly a Randy

Randy: Měly by jsme držet spolu. Mluvil jsem s Kristinou a chce se zbavit těch dalších, jelikož ji vyhodily Jane.
Holly: Taky je nemám ráda. Musela jsem v původním kmeni zahrát imunitu abych se zachránila.
Savage: Tahle sestava se mě libí. Máme na to. 



Savage, Michael, Randy, Luis, Lewis, Adam a Alan

Savage: Takže.. konečně máme chvílu jen pro sebe. Dnes by jsme měly hlasovat pro Olivii, její kouzlo je nebezpečné. 
Randy: Klidně a muži se dostanou na konec.
Adam: Takže chlapi drží pořád spolu? To by bylo poprvé co se v pohlavním souboji dostanou chlapi nakonec.Jo ve Vanuatu sice vyhrál chlap ale byl taky jediný.
Randy: Takže je to hotová věc..  Máme převahu, tak nebudeme brečet. 




Lewis,  Adam, Luren, Kath a Olivia 

Lewis: Máme problém. Chtěly jsme vyhodit Savage, jelikož je silný, ale Luis říkal, že raději půjde domů než aby ho napsal.
Luren: Taky jsem přemýšlela, že by jsme měly vyhodit hrozbu.
Lewis: Dnes bych rád .. napsal Luise. Podle mě půjde za druhou skupinou a řekne co chystáme. 
Luren: Ale jestli ho vyloučíme, tak budeme v menšině. Musí se k nám někdo přidat. Co myslíte ?
Adam: Jediná možnost je Kristina a ta je naštvaná na Luren. Pak je tu Holly která je proti Luren už od od prvního dne.Takže nevím.Jedině ty  dvě přesvědčit.
Luren: A co nějaký kluk ? 
Adam: Co vím je že ta čtverka drží pevně spolu.A rozhoduje tam Randy.Ten je u nich vedoucí, a ovládá jejich hru.Navrátilci drží pevně spolu, takže jedině Alan a nesázel bych na to ,že se přidá.
Luren: Musíme to zkusit. Holly a Kristina se dost baví s tou skupinou, takže si myslím, že dnes to bude na kmenovce peklo. Musíme zkusit toho Alana. Adame ... musíš to zkusit. 
Adam: Dobře ,zkusím to ,ale někdo by měl jít se mnou.
Luren: Půjdu s tebou ... 



Adam(!): Takže v Luisovi se pobudily a prodraly se na svobodu jeho geny.Všude kde se pohne cítím Rickovinu.



Alan, Adam a Luren

Luren: To je poprvé co spolu můžeme mluvit Alane (smích)
Alan: To je pravda .. nechci s váma moc mluvit , aby si ostatní nic nemyslely. 
Luren: Jak si si blízký s ostatníma ?
Alan: Docela dobře. Vím o co vám jde a nemyslím si že mě dokážete přemluvit, abych šel s váma.
Adam: Jen se chci zeptat ,jak moc věříš Luisovy?
Alan: Nevěřím .. proč ?
Adam: Protože lže. At vám napovídá cokoliv nevěřte tomu.Je to výplod jeho bujné fantazie. Úplně mě dokázal překvapit ,čeho je schopen a navíc má zlo v krvi
Alan: Ani jeden z mé aliance s ním nemluvil. My víme pro koho dnes hlasujeme, takže na tom nebudeme nic měnit. 
Adam: Dobře,dobrá to jsme chtěli vědět.



Lewis,  Adam, Luren, Kath a Olivia 

Lewis: Jak to šlo ?
Luren: Nic .. řekly že už pro někoho hlasují, že s Luisem nemluvily. Věříme mu ? To opravdu nevím .. 
Lewis: Takže .. nějaký další plán ?
Adam: Hlasovat pro Holly a doufat že Luis bude taky.Já už ale Luisovy moc nevěřím potom co vybroval za Savageho.
Luren: Podle mě jsme v .... Je nás pět, pak Savage a spol a jich je 6 a pak Luis. Podle mě Luis mluvil s ostatníma .. Nevím co dělat. 
Adam: Jedině ,že by někdo z nás měl skrytou imunitu.
Luren: Já ji nemám.
Olivia: Ani já, ani Kath.
Lewis: Mi jsme ji naposledy použily. Do hajzlu. Tohle vypadá dost špatně .. 
Adam: To jo.Musíme doufat že to vymodlí nějaká zázračná síla.Neprozradíme ostatním Luisovo tajemství Lewisi?
Lewis: Klidně jim to řekni.. 
Adam: Luis je bratr Ricka z Maledivů. Toho zloducha co zradil všechny okolo sebe.
Olivia: Páni .. to jsem teda nečekala. Zatím je takový hodný a moc mě na Ricka nepřipadá. Teď jde o to .. jak si poradím.
Lewis: Musíme s Luisem hlasovat pro Holly.. Jdu s ním promluvit, ale chci se zeptat, jestli chcete jít do remízi ? 
Adam: Já s remízou nemám problém.
Luren: Ani já ne.. Takže hlasujeme pro Holly .. Jdu to říct Luisovi .. 



Luren a Luis
Luren: Můžeme si promluvit ?
Luis: Ovšem.
Luren: Vím jak se cítíš, já to stejné měla s Jane a musela jít domů. Dnes hlasujeme teda pro Holly. Doufám, že jdeš s nama do toho.


Luis:(!) Už mi nevěří. Nikdo. Nemám přátelé na té straně ani na té. Možná opravdu nejsem tak jiný jako můj bratr. 


Kmenová rada
Jeff: Tolik lidí na jedné kmenovce. Takže. Savage, konečně sloučení. Jaký máš z toho pocit ?
Savage: Parádní. Naposledy mi chyběl jeden den, abych usednul do poroty.
Jeff: Kristino, souhlasíš se Savagem ?
Kristina: Absolutně. Na 100%.
Jeff: Adame, překvapilo tě, že nastalo sloučení ?
Adam: Po pravdě tak trochu jsem s tím počítal,když jsem věděl že nás zbylo ve hře 12.
Jeff: Luisy, jsi velký fanoušek hry. Jak by bolelo dnes odejít?
Luis: Nevím, ale myslím že by na mě byl brácha hrdý.
Jeff: Je i brácha fanouškem této hry ?
Luis: Sám ji hrál. (smích) Rick z Maledivů.
(Několik lidí toho nemohlo uvěřit a byly překvapeni)
Jeff: Chci se ještě zeptat, než přejdeme k hlasování. Je to pořád ženy proti mužům ? Adame ?
Adam: Kdyby bylo,určitě by jsi musel vědět kdo dnes půjde domů, Jeffe. Jenže to nevíš a neví to nikdo.
Jeff: Ok je čas hlasovat, Olivio, jdi první.


Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. 
Spoiler:
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Zbylo 11 lidí a 8 z vás usedne jako členové poroty. Vemte si pochodně a dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Mon Jun 24, 2013 8:31 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyThu Jun 20, 2013 8:03 am

Jo ,už se těším.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:03 am

Ep hotová
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:11 am

Jak mám doplnit ten rozhovor?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:32 am

Napiš ho normálně kam píšeme nebo klidně i sem
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:36 am

Škoda Adama, je to docela smůla... ale poprvý jsem viděl kameny v akci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:48 am

Ještě jsem se ho schválně ptal. Hlasuješ stejně nebo hlasuješ pro Olivii. Jsem myslel že si řekne. Nebudu to riskovat. Olivii nemám rád xD A k tomu jsem napsal že je možnost že vytáhne "kámen" (tady hlas) A padlo to prostě na něj. Bad move no ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:50 am

Můžu se teda vrátit do bad moves?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:53 am

Ovšem. Ještě nevím za koho tě dám, ale klidně ^^
Jestli se ti bude chtít, jen tak brzo to nebude. Ještě Egypt je.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 8:57 am

Zatím mě tam hod a kdybych si to rozmyslel napíšu do bunky.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 9:00 am

Počítám s tebou neboj ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 9:05 am

Dobrá.

Ohodnotím se: Jako hráč jsem v této sérii za moc nestál a hrál jsem docela hloupě.Hlas jsem nezměnil protože jsem se zalekl zradit svou alianci.Kdybych to udělal byl bych za zrádce a to jsem se bál.
(jako kdyby v té hře nebyli podrazy ruttinou, já jsem to prostě psychicky nezvládl) A to jsem před hrou plánoval jak velkej budu villain ,ach jo..

PS: Půl hodiny jsem u toho seděl a rozmýšlel se,hergot..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 9:09 am

Ale jak se kmeny promíchaly, tak tam jste do obrátily neuvěřitelně ve svůj prospěch. Jestli budeš v S9, tak tam všichni udělaly nějaké chyby. Dobře se tam hodíš a jelikož tam bude Island of the dead, neboli Redemption číslo 2, tak se můžeš vykoupit.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyFri Jun 21, 2013 9:14 am

Cože? Ale po promíchání kmenů dělal všechnu práci Lewis,já se jen vezl...
jediný co jsem udělal já bylo že jsem zahrál za Luise imunitu a pomohl vyloučit Akiru.

do příští série trochu posílím na síle.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyMon Jun 24, 2013 5:16 am

škoda Adama, tohle jsem teda nečekal... že se ti chce takovou kravinu s kamenama dělat diasi :Djinak, máš tam nahoře chybu, Savage byl v PI ve sloučení
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas EmptyMon Jun 24, 2013 8:31 am

Lacszlo napsal:
 máš tam nahoře chybu, Savage byl v PI ve sloučení

Myslel jsem porotu. Sorry . 

Oprava


Já jsem přemýšlel, kdo by mohl přeběhnout, ale na nikoho jsem si to nemyslel. Protože ten kdo by přešel, by neměl šanci vyhrát a nikdo by mu nevěřil. Fakt jsem nad tím seděl dlouho a přemýšlel, ale nikdo mě nenapadl a když se pak vylosoval Adam, tak to bylo někde ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas   Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 9 - Naposled můžete změnit hlas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: