Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.

Goto down 
3 posters

Komu fandíte ? ( Jde více odpovědí )
Alan
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left33%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 33% [ 3 ]
Savage
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left0%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 0% [ 0 ]
Michael
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left0%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 0% [ 0 ]
Holly
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left11%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 11% [ 1 ]
Kristina
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left0%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 0% [ 0 ]
Luis
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left33%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 33% [ 3 ]
Olivia
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_left22%Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Bar_right
 22% [ 2 ]
Celkem hlasů : 9
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptySat Jun 29, 2013 11:03 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte lidi . První přivedeme Olivii z Ostrova vyhnanství. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmen: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky Randy .. Imunita je opět k mání.

V dnešní soutěži budete muset vydržet co nejdéle na sloupu co nejdéle. Kdo vydrží nejdéle, vyhrává imunitu a je v bezpečí na dnešní kmenové radě.  Dám vám minutku a začneme.


Jeff: Ok, začneme. Připraveni? Teď! 
Bude vás bolet celé tělo. Musíte vydržet, aby jste byly dnes v bezpečí. Olivia unavená a sléza dolů. Dny na EI jsou vyčerpávající. Tam rozhodně, skončit nechcete. 

Po 10 Minutách
Holly slézá dolů a za ní hned Kristina. Sloup jsme polily vodou a přes noc se na něm vytvořil tenký led a klouže to, přesně jak jsme chtěly.  Michael bojuje a uklouznul. Seš v pohodě ? Musíte být opatrní. Luis slézá dobrovolně dolů. Zbývá Alan a Savage. 

Po 20 Minutách
Savage sléza dolů a zastavil se těsně nad zemí. Alanovi to klouže. Alan bojuje, ale nakonec podlehl. Savage! Vyhrává imunitu! 


Pojd si pro ní. Gratuluji, dnes domů nepůjdeš a domů půjde někdo z ostatních. Teď jde o to, koho pošleš na ostrov vyhnanství ?
Savage: Pošlu tam Michaela.  
Jeff: Tady máš mapu. Ostatní, vemte si věci a jděte do tábora. 




Kmen


Alan(!) Poprvé měl jít domů Savage, ale on se zachránil a k tomu zachránil Michaela. Takže .. bude zmatek a na konci dne, mohu jít domů já.


Olivia, Kristina, Holly a Luis

Olivia: Co se tu děje ?
Luis: Já, Ty, Holly, Kristina a Alan. 
Olivia: Co se stane dneska ? 
Luis: Zbavíme se Alana. Pořád je největší hrozba v této hře. Větší než někdo z nás
Kristina: Musí to tak být no. 



Alan, Olivia a Luis

Alan: Dnes by jsme se měly zbavit Kristiny, je to navrátilec, což znamená hrozba a k tomu ona s Holly jsou nebezpečné. 
Luis: To je pravda. Dneska se obrátily proti tobě Alane.
Alan: To mi došlo. Teď jde o vás. 


Luis(!) S Olivii máme možnost vyloučit buď Alana, velká hrozba, nebo se zbavíme Kristiny a rozdělíme pár.



Alan, Kristina a Holly

Alan: Luis a Olivia hlasuje pro tebe Kristino, proto jsem se rozhodl, že by měl jít domů, jeden z nich. Spíš Luis
Kristina: Tak tohle jsem nečekala. Dobře, hlasujeme pro Luise a posleme ho domů. 


Alan(!)Jestli mi tento plán výjde, tak si mohu imunitu nechat a použít později. Jestli to výjde, tak to bude krása. 



Kmenová rada
Jeff: Přivedeme členy naší poroty. Kath, Lewis, Luren a Randy vyloučen na minulé kmenové radě.

Jeff: Naposlední radě odešel Randy, což rozhodně nekecal, když měl tak velké řeči. (smích) Takže, Savagy, kdo z tvé aliance přestoupil ?
Savage: Byl to Alan

Jeff: Řekl proč to udělal ?
Savage: Já jsem s ním nemluvil. Nemám zájem. Pro mě je mrtvej. 

Jeff: Takže Alane, proč si přešel
Alan: Je to jednoduché. Neměl bych šanci ve finále ani proti jednomu z nich. 
Savage: Ale když si přešel. Myslíš, že já, Randy a Michael pro tebe budeme na konci hlasovat ?
Alan: No jo, hráči, kteří se nedívají na hru, ale myslí jen na sebe. On nás podrazil. Nesmí vyhrát. Ubožáku. 
Savage: Jak myslíš. 
Alan: Lepší udělat tah, než neudělat nic a jen se vézt, ale našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. (smích)
Jeff: Páni. Pořád jsou ve hře skryté imunity. Je čas hlasovat. Holly. Jdi první



Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. 
Spoiler:
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Tohle je další podraz a na 100% nebude poslední. 



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sun Jun 30, 2013 12:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptySat Jun 29, 2013 11:20 am

Už se těším.Páni s tímhle tempem rychlosti to budeš mít rychleji než HVv
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptySun Jun 30, 2013 12:54 pm

Hodnocení dílu - 8/10

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptyMon Jul 01, 2013 5:07 am

Páni ,Alan-ze začátku nebyl vůbec vidět a ted-je z něho muž série.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptyMon Jul 01, 2013 10:26 am

chci ven Savage a Michaela, zatím všechny řady s navrátilcema tu vyhráli navrátilci, teď to tak být nesmí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptyMon Jul 01, 2013 10:38 am

+1  nejvíce to přeji asi Alanovi.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptyMon Jul 01, 2013 11:32 am

Dias258cz napsal:
+1  nejvíce to přeji asi Alanovi.

 Já Luisovi.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. EmptyMon Jul 01, 2013 11:51 am

rody napsal:
Dias258cz napsal:
+1  nejvíce to přeji asi Alanovi.

 Já Luisovi.

 Luis podle mě nepředvedl zrovna výkon hodný milionu dolarů a titulu scratch
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.   Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 13 - Našemu expertovi to nemusím vysvětlovat.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
» Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: