Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  Survivor Alaska - 16 - Finále

Goto down 
3 posters

Spokojeni s vítězem? + Jak hodnotíte sérii ?
 Ano
 Ne
 Skvělá !
 Dobrá.
 Nic moc !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyTue Jul 09, 2013 6:42 am

 Soutěž:

Jeff: Pojďte lidi . První přivedeme Michaela z Ostrova vyhnanství. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmen: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky Luisy .. Imunita je opět k mání.
V dnešní soutěži o imunitu budete muset stát na místě a držet se sošky. Jakmile zvednete nohu, ruku dáte ze sošky pryč, vypadáváte ze hry a váš osud bude v jiných rukou. K tomu už nikdo nepůjde na EI. Dám vám minutku a začneme .. 


Jeff: Tahle soutěž právě začíná .. 
Jeff: 30 minut právě uběhlo. 
Jeff: Jak je Luisy ?
Luis: Nejde to nejlépe. 
Jeff: Máš bolesti?
Luis: Má noha.
Jeff: Uplynula hodina. Co bolesti Luisy?
Luis: Je to nanic. Snažím se hýbat s nohou, ale přitom se snažím ji nezvednout. 
Jeff: To tě může stát milion Luisy. Hra je v plném proudu. 
Luis: Končím. Fakt už nemohu.
Jeff: Luis končí a zbývaji tři. Michaela, dnes musíš vyhrát ? Nebo jseš si jistý, že i bez imunity dojdeš dál?
Michael: (smích) Musím vyhrát na 100%.
Jeff: Luisy, je to pravda? 
Luis: Jo, já, Olivia a ALan jdeme do finálové trojky, pokud Michael nevyhraje a jestli jo, tak to bude bordel celý den.
Jeff: Ale byla by to sranda.
Luis: Pro diváky a Michaela jo.
Jeff: 3 hodiny jsou za váma. 
Jeff: Alane, zvedl si nohu.
Alan: Kecáš.
Jeff: Musíš slést. 
Olivia: Sakra.. já už nemohu kluci.
Luis: Bojuj Oli..
Olivia: Fakt už nemohu.
Jeff: Olivia končí a neuvěřitelně Michael po dnech na EI vyhrává finálovou imunitu!
Michael: Bože!! Díky díky díky ... 
Jeff: Tohle je neuvěřitelné. Michael si ji zasloužil. Bojoval a je v bezpečí na poslední kmenové radě, kde někdo z této aliance odejde domů. Opravdu se těším na kmenovou radu.
 




Kmen

Michael(!) Nevím co říct. Tohle je nejlepší pocit na světě, dotáhnout to do finále a nejlepší je, že jeden z nich musí jít domů.




Luis, Olivia a Alan

Alan: Hlasujete pro mě co ? 
Luis: Alane, víš že si pro mě něco jako bratr, fakt jsme se poznaly a já si toho cením, ale nemohu tam napsat Olivii.
Alan: Já to chápu lidi. Opravdu to chápu. Rád jsem přešel na vaší stranu.
Olivia: Tohle je naprd lidi.
Luis: To je ... 



Alan(!) Luis a Olivia hlasují pro mě. Vůbec jim to nevyčítám, prakticky to chápu.. takže ... když jsem popřemýšlel a došel jsem k závěru, že Michael bude se mnou hlasovat pro jednoho z nich. 


Michael a Alan

Alan: Gratuluji, utekl si hrobníkovi z lopaty.
Michael: (Smích) díky.. dnes jdeš domů že ?
Alan: Hlasují pro mě a já to chápu. Ty hlasuješ pro mě taky ?
Michael: Jo .. 
Alan: Chci se ti omluvit že jsem přešel na druhou stranu, ale byl to pro mě důležitý krok a vidíš .. karma je pěkná mrcha. (smích)
Michael: Já se nezlobím. Bylo mi to líto, ale chápu to. Je to hra.. 
Alan: Víš že proti mě máš větší šancy než proti jednomu z nich. 
Michael: Já vím.
Alan: Tak pojď zamíchat kartama. Nebudou to čekat a ty nepůjdeš domů tak nebo tak (smích)
Michael: Pro koho hlasuješ ?
Alan: Koho chceš vyhodit ?
Michael: Spíš Luise. 
Alan: Bude sranda, jestli to bude remíza, protože to nebudou čekat.(Smích)
Michael: Dostaneme toho bastarda ze hry.
Alan: OK. A díky.. jdu zkusit něco chytit.
Michael: Jo. 



Alan(!) Mluvil jsem s Michaelem a snad jsem ho přesvědčil. Luisy, chtěl jsem hlasovat pro Olivii, ale musím tě dnes poslat domů. Snad to výjde. 



Kmenová rada
Jeff: Přivedeme členy naší poroty. Kath, Lewis, Luren, Randy, Kristina, Savage a Holly vyloučena na minulé kmenové radě.

Jeff: Takže, Michaele, si ve finále. Když si to potřeboval, tak jsi vyhrál i přes to, že si byl 2x na EI. 
Michael: Je to neuvěřitelné. Má první imunita za dvě sezony a jsem za to tak neuvěřitelně štastný. 

Jeff: Takže Alane, jdeš domů ?
Alan: Jo, jdu. Luis a Olivia hlasují pro mě a já to chápu, protože jsou jako pár a Michael je na mě naštvaný, že jsem přeběhl. 

Jeff: Olivio, jak je tohle hlasování pro tebe těžké?
Olivia: Dost Jeffe. Opravdu ano. Je to pro mě a pro Luise jako bratr a je to opravdu strašné tam napsat jeho jméno. 

Jeff: Souhlasíš Luisy?
Luis: Ano. Alan je boží. Kdyby tu byla jinačí možnost kromě Olivie, do které jsem se nejspíš zamiloval. Tak a je to venku. Jsi báječná holka a nemohu na tebe přestat myslet. Často o nás přemýšlím a doufám, že to bude pokračovat i mimo svět Survivora. 
Olivia: Já taky ... 

Jeff: Není lepší se připravit na hlasování než vyznání lásky. Olivio, jdi první. 





Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Jeff: Došly jste tak daleko, jak jen to v této hře jde. Zitra se rozhodne, kdo vyhraje milion dolarů a titul poslední trosečníka.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:

 


Kmenová rada
Jeff: Přivedeme členy naší poroty. Kath, Lewis, Luren, Randy, Kristina, Savage, Holly a Alan vyloučen na minulé kmenové radě.

Jeff: Takže osm porodců se postupně budou ptát na otázky, které jim pomohou se rozhodnout při finálovém hlasování .. Kath, začni. 

Kath: Zdravím všechny finalsty. Musím vám říct že nejsem rozhodnutá pro koho budeme hlasovat. Takže budu poslouchat každé slovo, které kdo řekne. Hra je pořád otevřena. 


Jeff: Holly.
Holly: Zdravím. Moje otázka je pro Luise a Olivii. Proč jste hlasovaly pro mě a né pro Alana? 
Luis: Jestli mohu, tak odpovím první. S Alanem jsme se dost sblížily a chci být upřímný. Měl jsem pocit, že s ním mám větší šancy na výhru než ty.
Holly: Olivio?
Olivia: Protože si pro mě hlasovala, takže šlo trochu o pomstu.
Holly: OK. Díky a hodně štěstí všem třem.


Jeff: Lewisy. 
Lewis: Jsem rád, že jste tam došly vy dva. Luisy, říkáš, že máš Alana rád a že je jako tvůj bratr. Já teda nejsem nic? 
Luis: To není pravda. To že je Alan bratr, neznamená, že ty ne. Když si odešel, musel jsem bojovat sám a Alan hodně věcí ohledně mě pochopil a byl tu pro mě, jako ty. Bohužel si vypadnul dost brzo a je škoda, že si tak brzo odešel.

Lewis: OK. Díky .. Michaele. Hodně lidí v ponderose říkalo, že si neudělal žádný tah. Máš k tomu něco?
Michael: Jo mám. Opravdu jsem nehrál moc strategickou hru. Není lepší neš Luisova. Myslím že jsem na stejné čáře jako Olivia. Ale za to jsem se více snažil hrát hru fyzicky a bojoval jsem. Byl jsem několik dní po sobě na EI a pak jsem vyhrál poslední imunitu. Což je pro mě neuvěřitelné.
Lewis: OK. Díky moc a ať vyhraje nejlepší.




Jeff: Luren. 
Luren: Má sestra se dostala na konec a někoho si našla. Oboum gratuluji. Je to nádherné. Má otázka je pro Olivii. Hodně lidí podceňuje to co ty máš. To je loajalita.
Olivia: Je to pravda. Jsem dost loajalní. Byla jsem tu pro Luren každý den. Ikdyž jsme každá byla v jiném táboře, tak jsme se po sloučení hned daly dohromady. Takže ano. Jsem loajální osoba.

Luren: Michaele. Chci se zeptat. Máš imunitu? Padlo několik věcí ohledně toho.
Michael: Mám.
Luren: Kdy si ji chtěl použít ?
Michael: Ve finálové pětce, ale šel jsem na EI.
Luren: Ok. Díky lidi.




Jeff: Savage. 
Savage: Zdravím lidi. Dobrý tah přebrat Alana na druhou stranu. Chci se zeptat Michaela. Komu si nejvíce věřil?
Michael: Nejvíc jsem věřil Tobě, Randymu a Alanovi. Byl jsem v šoku když přeběhl na druhou stranu. Opravdu ano.
Savage: Ok díky. 



Jeff: Randy. 
Randy: Dostal jsem kudlu do zad a pořád tam někde je. Myslím, že není rozhodnuto, kdo vyhraje a kdo ne. Opravdu ano. Májí lidé zůstat loajální a dát hlas Michaelovi ? Jestli jo, tak má hned 2 hlasy. U Luise a Olivie je to trochu jiné. Myslím, že každý z vás hral jinak. Luis strategicky, zatím co Michael hrál fyzicky a snažil se přežít. Což je pochopitelné, když neměl alianci. Co mě zaráží je Olivie, podle mě si jedna ta, která si nezaslouží být až takhle daleko a je hamba, že tam je hráč jako ty. Jako člověk si báječný, ale jako hráč, ses spíš vezla. 
Olivia: Mohu k tomu něco říct ?
Randy: Ne drahá, nemůžeš. 



Jeff: Kristino.
Kristina: Chci se zeptat. Proč jste hlasovaly pro mě a né pro Alana jak jsem řekla. 
Luis: Protože si šla proti nám. 
Kristina: Ne, ne .. původně přišel za mnou Alan a řekl, že mě chcete vyloučit.
Luis: Tak se mu to povedlo. Oba nás si omotal kolem prstu.
Kristina: Ok. Olivio, hraješ to na Luise nebo ne?
Olivia: Vůbec ne. 
Kristina: OK. Díky..



Jeff: Alan to ukončí.
Alen: Jasně.. Zdravím lidi, hlavně Luise a Olivii. Popravdě by si tu ani být nemusel Luisy. Přemluvil jsem Michaela, aby hlasoval pro tebe, ale nakonec rozhodlo přátelství a já ti bez toho, aniž bych řekl, že pro tebe budu hlasovat jsem hlas zahodil. Myslím, že byl čas odejít a vážit si alespoň někoho koho považuji za přátele a za oni mě též. Přemýšlím pro koho hlasovat. Doufám, že se rozhodnu správně a vítěz téhle série si to zaslouží. Díky.


Jeff: Ok .. díky Alane, teď se bude naposledy hlasovat. Dnes chcete aby bylo vaše jméno na lístku .. Takže jdeme na to .. Holly, jdi první ..  




Kmen šel hlasovat

Spoiler:



Jeff: Dojdu pro hlasy . 

Jeff: Luisy, Olivio, Michaele a Poroto , díky za opravdu skvělou sezonu Survivor .. Jeden z vás právě vyhrál milion dolarů . Uvidíme se v New Yorku při čtení hlasů . Řekl Jeff a odešel s urnou v ruce.. 


V New Yorku
Jeff: Nadšené publikum . Posadťte se . Je fajn vysílat živě z New Yorku . Musím vám pogratulovat .. Luisy, Olivio a Michaele. Tahle hra je těžší než si dokážete představit .. Ani já to pořád nedocením .. Takže klobou k dolů před vámi . Jsi nervozni Luisy ? 
Luis: Chci to mít za sebou. (smích)
Jeff: Co ty Michaele ? 
Michael: Taky, ale je to jak to je.. buď vyhraješ nebo prohraješ.
Jeff: Olivio, ty chceš vyhrát ?
Olivia: Jako každý kdo začínal.

Jeff: Naposledy přečtu hlasy.



První hlas,
Spoiler:




Hlasování:


Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Wed Jul 10, 2013 4:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyTue Jul 09, 2013 6:06 pm

 Hodnocení celé série. 



Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 6:51 am

Rád bych také napsal svoje hodnocení.



Nikdo mě ve škole nešikanuje i když přiznávám ,že v centru dění rozhodně nejsem. Nikdo z mých spolužáků totiž nemá rád survivor. Very Happy 

Série:70 ze 100 -na fóru zatím nejslabší ale když se podíváš na některé řady co zplodila CBS ,tak byl ji dal tak na 15.místo ze 32 řad.(Počítám 26 z televize a 6 z fóra).Mohla by dopadnout daleko líp ,kdybych však nevypadl.Navíc má oproti HvsV krátké epizodykde se ukazovaly většinou jen záběry z poraženého kmene,který šel na kmenovou radu a v druhém kmeni se nejspíš flákali,protože tam nic nebylo.

Vítěz: Už se těším na Rickovu radost! Nebo spíš přítěží,protože bude muset vyhrát v HvsV,kde ho polovina poroty nesnáší.

Dobří hráči: Lewis,Luren,Alan a před sloučením Adam ,který vypadl jen kvůli blbému tahání kamenů!
komu jsem fandil: Adam,Lewis,Luis,Alan,Luren  a Olivia.
Koho jsem nenáviděl: Holly ,Kristina A Anna.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 8:48 am

 Nikdo mě ve škole nešikanuje  - jsem myslel, že si měl takovou pozici ve hře. Nebyl to útok na tebe. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 9:28 am

Jo jo a už se docela těším na egypt.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 9:34 am

Wink taky
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 9:50 am

Ale asi začne až po HvsV.... pale
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 10:01 am

Tak bomba, my to máme prostě v rodině Very Happy  Akorát musím taky něco vyhrát jinak budu za blba Very Happy Mazec by byl potkat se v tý serii pro vítěze 

Serii dávám taky tak 80% už jenom kvůli bráchovi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 10:15 am

Je to možný, pokud vyhraješ HvsV Smile
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 10:18 am

A ona bude nějaká série pro vítěze? Záverečná All-Winners?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Jul 10, 2013 10:36 am

bud winners vs fans nb sezona jen s winners.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále EmptyWed Feb 05, 2020 4:50 pm

Nevím jestli si to tu ještě někdo přečte (myslím hlavně tebe Diasi) ale byla to moje první a zatím poslední příležitost zahrát si interaktivní Survivor. Tak to tu zkusím zhodnotit trochu s odstupem. 
Myslím, že mě srazila do kolen moje celkem slabá sociální hra. Ono jak některé moje odpovědi ve hře tak i pod vlákny působí z dnešního pohledu dost komicky. Bral jsem to tehdy hodně přes emoce, hlavou jsem se moc neřídil a to mě brzdilo. Hlavně ze začátku jsem musel působit doslova přesně tak jak psal Dias - malé dítě které nedostalo co chce. Ani moje pokusy vylepšit si pozici nebyly zrovna nejšťastnější viz...nemyslím si že mě berete jako součást kmene.... toto říct reálně v Survivoru tak fakt letím..


Adam(!):Co se týče této hry, tak netrpím proto že by mi byla bůhvíjaká zima nebo bych měl bůhví jaký hlad.Trpím proto že tu musím 24 hodin denně žít s takovými blby. Jediní sympatičtí jsou podle mě Savage,Michael a Randy. Jinak nevěřím absolutně nikomu

Nebo Diasova poznámka o šikaně, kterou bych dnes už vůbec nekomentoval reálnými zkušenostmi, protože se jich vůbec netýkala, zaryté fandění Luisovi který byl mým jediným spojencem na úkor jiných strategických hráčů potom co jsem vypadl, občasné nepochopení jemných herních nuancí, kterým jsem to zbytečně kazil.  To všechno prostě...svědčí o tom, že mi bylo tehdy 14.  Very Happy  
Dnes bych se - 1. Nehrál bych to hned ze začátku na obě strany protože mi pak nikdo nevěřil a byl jsem na kmenové radě mimo.
2. Nenaštval bych se na Lewise za to, že se otočil proti mně, když jsem mu podělal první hlasování. Naopak bych se mu omluvil a pokusil bych se to nějak napravit. 
3. Nevřískal na celý tábor že se mnou nikdo nechce hrát. 
4. Nevykládal Luren pitomosti o detektoru lži, to působilo strašně zoufale. 
5.Povyprávím ti svůj životní příběh.Na začátku se náš kmen rozdělil na dvě aliance a do většiny se dostali oni. A pokud můžu podotknout něco k promíchání kmenů,z pohledu mužů se rozdělili dle aliancí. 
Už tehdy jsem měl říct něco ve smyslu, že je nemám chlapy rád a raději sám půjdu dál s nimi místo takhle obecného bezemočně suchého argumentu, kterému prostě neuvěří nikdo,. A s Lewisem by jsme to nakonec stejně zahráli. (viz. dole)

Na druhou stranu abych nebyl přehnaně sebekritický, něco se mi i povedlo- nepřátelství s Lewisem jsme nakonec oba využili ve svůj prospěch. 
uren, Kristina, Krista, Jane, Luis, Lewis a Adam
Kristina: Co tam máš Adame ?
Adam: Tajnou imunitu. Našel pod kmenovou vlajkou.
Lewis: Ježiš to je blbec, proč si jim to řekl ?! S tebou hrát to je strašné a víš co, dnes hlasuji s Luisem pro tebe. Už tě mám plný zuby ! Většího id*ota jsem neviděl.
Adam: Klidně to udělej,já jí dnes večer zahraju a domů nepůjdu!
Luis: Tohle se mi jenom zd


a probojovali jsme se z nezáviděníhodné pozice v promíchání až do sloučení.

Jediné čeho fakt nelituju je to, že jsem ve sloučení neflipnul. To by pro mě nemělo s mou pověstí vůbec žádný význam, zničilo by mi to šance na výhru a opět bych byl v situaci, kdy by mi nevěřil nikdo. Na tahání kamenů mohlo vypadnout deset dalších lidí, byla to prostě náhoda a v té situaci se vyplatilo riskovat. 

Adam hlasuje pro Kristu - Pokud to vyjde tak se staneš obětí největšího podrazu v historii survivora,kamarádko. Užij si dovolenou a posměch.
Ne to vážně ne. Ale o hlášky jsem se snažil, to je fakt.  Very Happy

Suma sumárum, nic moc, ale na to kolik mi tehdy bylo takový průměr. Nakonec asi Lewis s Luisem správně pochopili, že když budou se mnou za dobře bude to pro ně lepší. Někoho kdo hrál tak jako moje tehdejší já (čili špatně), neměl spojence a dal se snadno ovládat je fakt lepší využít do počtu. 
Rád bych hrál ještě jednou, ale dnes už je fórum roky neaktivní a pochybuju o tom, že by se někomu chtělo ho obnovovat. Ale nedá mi to a alespoň tuhle možnost nadhodím.  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Sponsored content





 Survivor Alaska - 16 - Finále Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 16 - Finále    Survivor Alaska - 16 - Finále Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 16 - Finále
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: