Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok

Goto down 

Kterému kmeni fandíte?
 Koto
 Morath
 Noxu
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2295

PříspěvekPředmět: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Tue Jan 07, 2014 3:51 pm

Soutěž:

Jeff: Pojďte sem! Jeff: Jen se nebojte . Poprvé vidíte kmen Noxu, Sasha, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? Kmeny: Jo Jeff: První si vezmu zpátky obě imunity. Díky 
Jeff: Takže .. Dnešní soutěž je jednoduchá. Jde o výdrž . Budete stavět schodiště ke hvězdám. Tam v dáli jsou uvázany čtyři klády . Vaším ukolem je doběhnout a vzít nejvzdálenější kládu. Odepnete jí , přinesete zpátky a položíte na schodiště. Pak půjdou jen tři, pak dva a pro poslední půjde poslední člen kmene. Je to velice unavující soutěž .. takže žádný spěch .. Teď k odměně. První kmen vyhraje deky, dvě židle a polštáře. Druhý kmen vyhraje menší výbavu. Pořád ale dost pěkná. Tohle vám s příjemní pobyt tady a pro poslední kmen nic, jenom kmenová rada.

- Od všech kmenů zazněl úžas a nadšení do soutěži.

Jeff: Kmen Koto a Morath jednoho člověka posadí.

- Kmen Morath o tom spolu diskutovaly a nakonec bude sedět Rose, ale u kmene Koto Callum řekl že má sedět Cindy.

Jeff: Takže ... jde o imunitu a velkou odměnu. Připraveni? Start! Všechny tři kmeny pospíchají k nejvzdálenější kládě. Je to dost vyrovaná soutěž. V tom písku se špatně utíká. Než začnete rozvazovat, tak všichni členové kmene musí být u té klády. Všechny tři kmeny jsou na místě a rozvazují. Kmen Morath s menším náskokem. Hned za nimi je kmen Koto, ale kmen Noxu nemůžou rozvázat uzel. Kmen Morath jsou na místě a pokládají první prkno a zároveň si Jennifer sedá. Pokračuje Jack, Mia a Harry. Kmen Koto hned za nimi a u nich sedá Lila. Kmen Noxu má velkou ztrátu, ale ještě mohou kmen dohnat. Nechcete znovu prohrát. Kmen Noxu pokládá a sedá si Thomas. U kmene Kotu John zpomaluje a Noxu se snaží dohnat. Kmen Morath jsou už u druhého prkna a rychle ho rozvazují a běží zpátky. Kmen Koto je u prkna, ale John tam ani nedošel a Josh s Callumem rozvazují a rychle to mají a vrací se zpět. Kmen Noxu se snaží dohnat, ale Dylan je vyčerpaný. Kmen Morath se vrací a sedá si Mia. Kmen Morath odvádí perfektní výkon. Harry a Jack nespomalují a sprintují pro poslední dvě prkna. Kmen Koto pokládá prkno a sedá si John. Joshy a Callum .. nachvíly si sedněte, protože jste rozvazovaly uzly aniž by tam byl celý kmen.

Callum - Do haj*lu

Jeff: Ještě jsem vás na to upozonoval. Kmen Noxu dobíhá a sedá si Dylan. Kmen Koto už může jít a kmen Noxu hned za nima. Harry a Jack už u třetího prkna a rychle rozvazují. Mají velký náskok. Kmen Noxu a Koto vedle sebe. Mladí proti starším vedle sebe, zatímco 30tníci dominují v této soutěži. Kmen Morath pokládají třetí prkno a pro poslední utíká Jack a Harry si sedá. Kmen Koto a Noxu se vrací se třetím prknem a zatímco doběhly a sedá si Naomi a Josh, tak Jack s kmene Morath se už vrací s poslední. Jack jde pomalu malými krůčky, protože ví, že už ho nikdo nedoběhne. Teď jde o to kdo vyhraje druhou imunitu. Jack se vrací a pokládá poslední prkno a celý kmen vylézá nahoru na plošinu a radují se. Teď kdo bude druhý. Opět napínavé od začátku do konce. Zbývá pár metrů. Kdo doběhne do cíle rychleji Max ke konci hodně zrychluje a to stejné Callum. Kdo položí prkno rychleji.. Callum nebo Max. Napínavé od začátku do konce. Max to má rychleji! Kmen Noxu a Morath vyrhávájí imunitu!! O Sekundu! O jedinou sekundu!
Kmen Morath a Noxu, gratuluji, pojďte si pro imunitu a odměnu. Ještě jednou gratuluji. Kmen Kota, pro vás tentokrát nic nemám. Vemte si věci a jděte do tábora. 

Kmen Noxu

(!)Max: Lepší to ani nemůže být, právě jsem porazil největšího siláka starších a máme odměnu a nikdo nejde domů. Vidíte ten můj úsměv ..

Naomi, Dylan, Thomas a Max

Naomi: Skvělá práce kluci..

Dylan: Dneska jsme byly bezvadní.

Thomas: A hlavně nikdo nejde domů.

Max: Přesně ..

Kmen Morath

Jennifer,Jack,Mia,Harry a Rose

Jack: Kdo je dneska první lidi!!!! Jůůůů

Harry: Dneska oba kmeny dostaly nakládačku.

Jennifer: Moc se vám to povedlo. Velký náskok jsme měly.

Jack: Ještě jsem mohl jít jedno kolo klidně (smích)

Kmen Koto

Josh,Lila,John,Callum a Cindy

Callum: Moc mě ten konec mrzí lidi.

John: To nevadí, hlavně že jsme se snažily. 

Lila: Přesně, porazíme je příště.

Callum: I tak jsem zklamaný no..

Callum(!) Dneska jsme to projely a co jiného se dá dělat, než volit nejslabší článek. Nebudu chodit kolem a říkat kdo by měl koho volit. Já budu volit Johna. Nemám ho rád, prostě jsme si nepadly do oka.

Cindy, John a Lila

John: Už víte koho napíšete?

Cindy: Trochu jsem o tom přemýšlala.

Lila: Měly by jsme hlasovat spolu.

John: Podle mě jdou ti dva po mě. Callum mě nemá rád a Josh je v pohodě.

Lila: Takže Calluma?

John: Já ho nejspíš napíšu

Lila: Domluveno.

John(!) Dneska se bojím, že bych mohl jít domů a já rozhodně nechci, takže napíšu nejspíš Calluma. Je to silný článek, ale já domů prostě nechci.

Kmenová rada

Jeff: Vítám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.

Jeff: Takže Cindy, co říkáš na kmen?

Cindy: Jsme silný kmen a rozumíme si, to je hlavní.

Jeff: Ale dneska jste při soutěži ani jako tým nerozhodly kdo bude soutěžit a kdo ne.

Cindy: To je pravda.

Jeff: Johne, takže Callum je vůdce, když rozhodnul za vás za všechny.

John: Podle mě to nebylo správný, ale je pravda, že Callum je náš vůdce.

Jeff: Callume, souhlasíš?
Callum: Nechci být rozhodně označen jako vůdce, ale kdyby kmen chtěl, tak bych i byl.

Jeff: Joshy, souhlasíš že by byl Callum vůdce?
Josh: Ovšem

Jeff: Cindy?
Cindy: Taky

Jeff: Johne?
John: Taky souhlasím.

Jeff: Lily?

Lily: Jsem pro.

Jeff: Takže jsme udělaly menší pokrok. Můžete si zatleskat a sejdeme se zase ve středu. (Všichni se usmály a zatleskaly)

Jeff: Ok je čas hlasovat. Cindy, jdi první.

Kmen šel hlasovat:

Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .

Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.

Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas,

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít

Jeden je venku a jestli se uvidíme znovu na kmenové radě, tak už to nebude tak jednoduché. Vemte si věci a jděte do tábora.

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:

Hlasování:
Spoiler:

Login
---------------------------------
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Tue Jan 07, 2014 4:01 pm

Tak ... po dlouhé době další díl. Jsem vděčný za každý komentář. Smile

Login
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář

Poèet pøíspìvkù : 306

PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Fri Jan 10, 2014 8:18 am

No na to,že to děláš po tak dlouhé době docela dobrý...hlavně aby si to udrželo svoji kvalitu.
 Smile 
 Smile

Login
Mezi nej (horší) série ,patří ty ve kterých jsem soutěžil. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Fri Jan 10, 2014 11:36 am

Very Happy

Login
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář

Poèet pøíspìvkù : 306

PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Fri Jan 10, 2014 12:50 pm

Hele a co Nikolay? Tomu se už nechce hrát?

Login
Mezi nej (horší) série ,patří ty ve kterých jsem soutěžil. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Fri Jan 10, 2014 12:51 pm

nn on má vlastní forum, tak jsem tam nechal toho pvůdoního
 a přepsal 1 ep

Login
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   

Návrat nahoru Goto down

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok
Strana 1 z 1