Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok

Goto down 
2 posters

Kterému kmeni fandíte?
 Koto
 Morath
 Noxu
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok EmptyTue Jan 07, 2014 3:51 pm

Soutěž:



Jeff: Pojďte sem! Jeff: Jen se nebojte . Poprvé vidíte kmen Noxu, Sasha, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? Kmeny: Jo Jeff: První si vezmu zpátky obě imunity. Díky 
Jeff: Takže .. Dnešní soutěž je jednoduchá. Jde o výdrž . Budete stavět schodiště ke hvězdám. Tam v dáli jsou uvázany čtyři klády . Vaším ukolem je doběhnout a vzít nejvzdálenější kládu. Odepnete jí , přinesete zpátky a položíte na schodiště. Pak půjdou jen tři, pak dva a pro poslední půjde poslední člen kmene. Je to velice unavující soutěž .. takže žádný spěch .. Teď k odměně. První kmen vyhraje deky, dvě židle a polštáře. Druhý kmen vyhraje menší výbavu. Pořád ale dost pěkná. Tohle vám s příjemní pobyt tady a pro poslední kmen nic, jenom kmenová rada.

- Od všech kmenů zazněl úžas a nadšení do soutěži.

Jeff: Kmen Koto a Morath jednoho člověka posadí.

- Kmen Morath o tom spolu diskutovaly a nakonec bude sedět Rose, ale u kmene Koto Callum řekl že má sedět Cindy.

Jeff: Takže ... jde o imunitu a velkou odměnu. Připraveni? Start! Všechny tři kmeny pospíchají k nejvzdálenější kládě. Je to dost vyrovaná soutěž. V tom písku se špatně utíká. Než začnete rozvazovat, tak všichni členové kmene musí být u té klády. Všechny tři kmeny jsou na místě a rozvazují. Kmen Morath s menším náskokem. Hned za nimi je kmen Koto, ale kmen Noxu nemůžou rozvázat uzel. Kmen Morath jsou na místě a pokládají první prkno a zároveň si Jennifer sedá. Pokračuje Jack, Mia a Harry. Kmen Koto hned za nimi a u nich sedá Lila. Kmen Noxu má velkou ztrátu, ale ještě mohou kmen dohnat. Nechcete znovu prohrát. Kmen Noxu pokládá a sedá si Thomas. U kmene Kotu John zpomaluje a Noxu se snaží dohnat. Kmen Morath jsou už u druhého prkna a rychle ho rozvazují a běží zpátky. Kmen Koto je u prkna, ale John tam ani nedošel a Josh s Callumem rozvazují a rychle to mají a vrací se zpět. Kmen Noxu se snaží dohnat, ale Dylan je vyčerpaný. Kmen Morath se vrací a sedá si Mia. Kmen Morath odvádí perfektní výkon. Harry a Jack nespomalují a sprintují pro poslední dvě prkna. Kmen Koto pokládá prkno a sedá si John. Joshy a Callum .. nachvíly si sedněte, protože jste rozvazovaly uzly aniž by tam byl celý kmen.

Callum - Do haj*lu

Jeff: Ještě jsem vás na to upozonoval. Kmen Noxu dobíhá a sedá si Dylan. Kmen Koto už může jít a kmen Noxu hned za nima. Harry a Jack už u třetího prkna a rychle rozvazují. Mají velký náskok. Kmen Noxu a Koto vedle sebe. Mladí proti starším vedle sebe, zatímco 30tníci dominují v této soutěži. Kmen Morath pokládají třetí prkno a pro poslední utíká Jack a Harry si sedá. Kmen Koto a Noxu se vrací se třetím prknem a zatímco doběhly a sedá si Naomi a Josh, tak Jack s kmene Morath se už vrací s poslední. Jack jde pomalu malými krůčky, protože ví, že už ho nikdo nedoběhne. Teď jde o to kdo vyhraje druhou imunitu. Jack se vrací a pokládá poslední prkno a celý kmen vylézá nahoru na plošinu a radují se. Teď kdo bude druhý. Opět napínavé od začátku do konce. Zbývá pár metrů. Kdo doběhne do cíle rychleji Max ke konci hodně zrychluje a to stejné Callum. Kdo položí prkno rychleji.. Callum nebo Max. Napínavé od začátku do konce. Max to má rychleji! Kmen Noxu a Morath vyrhávájí imunitu!! O Sekundu! O jedinou sekundu!
Kmen Morath a Noxu, gratuluji, pojďte si pro imunitu a odměnu. Ještě jednou gratuluji. Kmen Kota, pro vás tentokrát nic nemám. Vemte si věci a jděte do tábora. 




 

Kmen Noxu

(!)Max: Lepší to ani nemůže být, právě jsem porazil největšího siláka starších a máme odměnu a nikdo nejde domů. Vidíte ten můj úsměv ..

Naomi, Dylan, Thomas a Max

Naomi: Skvělá práce kluci..

Dylan: Dneska jsme byly bezvadní.

Thomas: A hlavně nikdo nejde domů.

Max: Přesně ..

 

Kmen Morath

Jennifer,Jack,Mia,Harry a Rose

Jack: Kdo je dneska první lidi!!!! Jůůůů

Harry: Dneska oba kmeny dostaly nakládačku.

Jennifer: Moc se vám to povedlo. Velký náskok jsme měly.

Jack: Ještě jsem mohl jít jedno kolo klidně (smích)

 

Kmen Koto

Josh,Lila,John,Callum a Cindy

Callum: Moc mě ten konec mrzí lidi.

John: To nevadí, hlavně že jsme se snažily. 

Lila: Přesně, porazíme je příště.

Callum: I tak jsem zklamaný no..

Callum(!) Dneska jsme to projely a co jiného se dá dělat, než volit nejslabší článek. Nebudu chodit kolem a říkat kdo by měl koho volit. Já budu volit Johna. Nemám ho rád, prostě jsme si nepadly do oka.

 

Cindy, John a Lila

John: Už víte koho napíšete?

Cindy: Trochu jsem o tom přemýšlala.

Lila: Měly by jsme hlasovat spolu.

John: Podle mě jdou ti dva po mě. Callum mě nemá rád a Josh je v pohodě.

Lila: Takže Calluma?

John: Já ho nejspíš napíšu

Lila: Domluveno.

John(!) Dneska se bojím, že bych mohl jít domů a já rozhodně nechci, takže napíšu nejspíš Calluma. Je to silný článek, ale já domů prostě nechci.

 

Kmenová rada

Jeff: Vítám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.

Jeff: Takže Cindy, co říkáš na kmen?

Cindy: Jsme silný kmen a rozumíme si, to je hlavní.

Jeff: Ale dneska jste při soutěži ani jako tým nerozhodly kdo bude soutěžit a kdo ne.

Cindy: To je pravda.

Jeff: Johne, takže Callum je vůdce, když rozhodnul za vás za všechny.

John: Podle mě to nebylo správný, ale je pravda, že Callum je náš vůdce.

Jeff: Callume, souhlasíš?
Callum: Nechci být rozhodně označen jako vůdce, ale kdyby kmen chtěl, tak bych i byl.

Jeff: Joshy, souhlasíš že by byl Callum vůdce?
Josh: Ovšem

Jeff: Cindy?
Cindy: Taky

Jeff: Johne?
John: Taky souhlasím.

Jeff: Lily?

Lily: Jsem pro.

Jeff: Takže jsme udělaly menší pokrok. Můžete si zatleskat a sejdeme se zase ve středu. (Všichni se usmály a zatleskaly)

Jeff: Ok je čas hlasovat. Cindy, jdi první.



Kmen šel hlasovat:

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .

Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.

Spoiler:


Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas,

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít

Jeden je venku a jestli se uvidíme znovu na kmenové radě, tak už to nebude tak jednoduché. Vemte si věci a jděte do tábora.


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok EmptyTue Jan 07, 2014 4:01 pm

Tak ... po dlouhé době další díl. Jsem vděčný za každý komentář. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok EmptyFri Jan 10, 2014 8:18 am

No na to,že to děláš po tak dlouhé době docela dobrý...hlavně aby si to udrželo svoji kvalitu.
 Smile 
 Smile
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok EmptyFri Jan 10, 2014 11:36 am

Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok EmptyFri Jan 10, 2014 12:50 pm

Hele a co Nikolay? Tomu se už nechce hrát?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok EmptyFri Jan 10, 2014 12:51 pm

nn on má vlastní forum, tak jsem tam nechal toho pvůdoního
 a přepsal 1 ep
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok   Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.
» Survivor Egypt - 3 - Mlč už!
»  Survivor Egypt - 4 - ??
» Survivor: Egypt - season 7
» Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Koš-
Přejdi na: