Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Egypt - 3 - Mlč už!

Goto down 
2 posters

Kterému kmeni fandíte?
Noxu
Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Bar_left0%Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Bar_right
 0% [ 0 ]
Koto
Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Bar_left0%Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Bar_right
 0% [ 0 ]
Morath
Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Bar_left100%Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Bar_right
 100% [ 2 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Egypt - 3 - Mlč už!    Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   EmptyFri Jan 10, 2014 5:48 pm

Soutěž:


Jeff: Pojďte sem! Jeff: Poprvé vidíte kmen Koto, John, byl vyloučen na minulé kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? Kmeny: Jo Jeff: První si vezmu zpátky obě imunity. Díky
Jeff: Takže .. V dnešní soutěži si každý kmen vybere 2 běžce, 1 skládače a 1 klíčníka . Až řeknu , první člověk vyrazí na plošinu , vyšplhá nahoru a rozváže klíč. Tím klíč spadne, sleze, vezme klíč a poběží zpět. Až nasbíráte dva klíče, klíčník otevře truhlici s kousky skládačky . Skládač je vezme a složí puzzle .. Kmen , který ji složí jako první , vyhrává. Poslední kmen nic, jenom kmenová rada.
- Všichni se těšily na odměnu, ale nakonec se o žádnou nehrálo.

Jeff: Kmen Morath jednoho člověka posadí.

- Kmen Morath o tom spolu diskutovaly a nakonec bude sedět Mia

Běžci:

Noxu: Max a Naomi

Koto: Josh a Callum

Morath: Jack a Harry

 

Klíčník:

Noxu: Dylan

Koto: Lila

Morath: Jennifer

 

Skládač:

Noxu: Thomas
Koto: Cindy

Morath: Rose

 

Jeff: Takže ... jde o imunitu. Připraveni? Start!

První jdou běžci a první jdou Max, Josh a Jack. Jack za kmen Morath je o něco rychlejší a Josh naopak je zatím na poslední místě. Jack je už u plošiny a musí na ní vylézt. Vylezá na ni a rozvazuje první uzel a bez problému. Klíč spadl na zem a Jack se vrací s prvním klíčem. Max leze na plošinu a hned za ním Josh. Oba dva jsou hned u sebe. Oba rozvazují lano a už slézají pro klíče. Jack pro kmen Morath vytvořil velký náskok. Dává klíč Jennifer a teď se rozbíhá Harry pro druhý klíč. V půlce cesty střetává Maxe a Joshe, kteří jsou vyčerpání z toho horka. Není lehké běžet po písku, ale kmen Morath to bez problému to zvládá. Josh a Max odevzdávají klíče a běží Callum a Naomi. Jedinná žena mezi běžci. Harry už vylezl na plošinu a rozmotává lano a to se mu daří během chvilky a hned slézá dolů pro klíč a utíká zpět. Naomi a Callum vedle sebe a už vylezly na plošinu a Callum získává menší náskok, protože rychleji rozvázal lano. Zatím Harry už se vrací a dává klíž Jennifer, která už odemyká. Tohle by měla být hračka a taky že jo. Vytahuje pytle se skládačkou a předávají Rose, která začíná skládat. Skládáte logo této série! Callum je už zpět a dává druhý klíč a Lila odemyká klíče. Naomi se vrací a předává klíče Dylanovi a odemyká klíče. Naomi podává skládačky Cindy. Rose to už skoro bude mít. Chybí ji dva dílky.. Rose to vyhrává a Morath znovu první místo a zajištuje si znovu další den ve hře. Lila začíná skládat a Dylan podává dílky Thomasovi. Lila s menším náskokem. Bude to boj do konce. Lila menší zádrhel a Thomas ji předbýhá. Thomas jede jako blesk. Zbývá mu pár posledních kousků. Lila se snaží Thomase dohnat, ale to už nepomůže... Thomas pokládá poslední kousek! Morath a Noxu znovu vyhrávají imunitu! Blahopřeji. Můžete do tábora. Kmen Koto .. bohužel. znovu se uvidíme na kmenové radě. Vemte si věci.

 

 



Kmen Noxu

Max: Další výhra lidi!!! Stále s usměvem a pak jde cokoliv... (smích)

Naomi: Jo .. ale kmen Morath má lepší snůru vítěznou.

Thomas: Ale jestli se sloučíme, tak se spojíme s lidma od Koto a bude nás pak víc.

Dylan: Dobrý nápad..



Kmen Morath

Jack: Opět znovu první! Kmenové objetí

Harry: Tahle sezona je naše lidi!! Nemusíme se bodat do zad (smích)

Jack: Tak tu kudlu si můžu na chvili skovat? ( Smích)

Rose(!) Ti kluci jsou si moc blízcí a já nevím jak ostatní holky, moc s nima nevycházím, ale doufám, že si toho všímají a třeba se spojíme a vyhodíme jednoho z nich.



Kmen Koto
Callum: Další prohra lidi. Musíme se probrat jinak skončíme jako kmen

Cindy: Alespoň jsme se snažily

Callum: Ale to ti nepomůže před kmenovou radou

Cindy: Nesmíme to brát zas tak špatně. Příště bude další šance

Callum: Né pro všechny nás ...

Josh(!) Když jsem slyšel ten rozhovor mezi Callem a Cindy, tak jsem si jen pomyslel. Sklapni Callume



Kmenová rada
Jeff: Takže Cindy, co říkáš na prohru?

Cindy: Strašné zklamaná... tohle jsme chtěli vyhrát.

Jeff: Dneska jsem si všimnul že Josh měl problém s během a Cindy se skládačkou. Když nepočítám snadné otvíraní zámků. Takže jedinný komu to šlo, je Callum.

Callum: Budu se červenat..

Jeff: Joshy, na jednu stranu to z něj dělá velkou hrozbu, ale i silného člověka pro kmen.

Josh: Já souhlasím s tebou. Je to velká pomoc při soutěži.

Jeff: Takže Lilo, jak se budeš rozhodovat ohledně hlasování?
Lila: Budu hlasovat tak, co by bylo lepší pro kmen.

Jeff: Ok je čas hlasovat. Cindy, jdi první.

 

Kmen šel hlasovat:

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .

Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.

Spoiler:


Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas,

Spoiler:
 

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít

Už jste jenom tři a jestli se uvidíme znovu na kmenové radě, tak už to nebude tak jednoduché. Vemte si věci a jděte do tábora.

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:






Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sun Jun 29, 2014 2:52 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 3 - Mlč už!    Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   EmptySat Jan 11, 2014 5:27 am

Bohužel..vypadl můj favorit. Epizoda nic moc,mělo by se začít něco dít... Sad  Sad
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 3 - Mlč už!    Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   EmptySat Jan 11, 2014 11:50 am

Ach sorry já zapomněl,že je to jen beta...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 3 - Mlč už!    Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   EmptySat Jan 11, 2014 1:53 pm

vyloučený zůstane takhle. Prostě to tak vyšlo.  I já mu fandil, ale to že sjem tam dal betu je proto, že se mi mění velikost textu a blbnou spoilery
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 3 - Mlč už!    Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   EmptySat Jan 11, 2014 3:54 pm

V poho Very Happy  Very Happy  Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Sponsored content





Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 3 - Mlč už!    Survivor Egypt - 3 - Mlč už!   Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Egypt - 3 - Mlč už!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Egypt - 4 - ??
» Survivor: Egypt - season 7
» Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát
» Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok
» Článek 1 - Jeff Probst mluví o Survivor: Egypt

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Koš-
Přejdi na: