Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?

Goto down 
2 posters

Líbila se vám druhá epizoda ? + Jste spokojeni s vyloučeným ?
Ano, líbila
Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_left50%Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_right
 50% [ 2 ]
Ne, nelíbila
Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_right
 0% [ 0 ]
Ano
Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_left50%Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_right
 50% [ 2 ]
Ne
Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 4
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?    Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  EmptySun Oct 14, 2012 5:38 am

Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Tuamot10

Kmen Raro v táboře:
Utku: Myslím , že přístřešek je hotový

Russel: Jo , až vyhrajeme plachtu , tak to bude ještě lepší .

Utku: Jo . Dnes ji vyhrajeme ne ?

Russel: Si piš

Russel(!): Konečně . Naposled ve Filipínách si hrál na vůdce . Byla to velká chyba , když jsem byl vyloučený , jako první navrátilec . Chtěl jsem ze Survivor skončit . Lidi mě neměli rádi , což bolelo , ale Jeff mi navrhl se vykoupit a já to přijal . Zbalil jsem se a jsem zde . Mám super alianci , které snad .. opakuji snad mohu věřit . Utku a Melissa. Ve Filipínách byl můj kmen .. omlouvám se všem bývalím hráčům ale byl na prd . Strašně jsem se bál , že budeme prohrávat . Což se nestalo a mě se tak ulevilo . [/font]




Kmen Puka v táboře: (po kmenové radě )
Will: Konečně v táboře , tahle cesta džunglí mě dostala
David: Asi by jsme měli rozdělat oheň ..
Grace: Jo , pusťme se do toho

Corinne:Dnes jsem nečekala , že dostanu dva hlasy . Už jsem si myslela , že jdu jako první domů .. Nevím co se zde děje .


Will a David

David: Hlasoval si pro Lil ?

Will: Jop

David: Takže další jdu já ?

Will: Přesně ..

David: Si pěkný ha*zl

Will: Klidně ať hajll jsem, ale zůstanu tu déle ..

Will: Corinne , zitra by jsme měly opravit střechu ..

Corinne: Souhlas .




Kmen Hiki v táboře:
Cirie: To byla noc ..

Kate: Vyspala ses ?

Cirie: Jako mimino .

Kate: Super ..

Cirie: Uděláme před soutěží rýži ?

Kate: Souhlasím .. Cirie.. Nevěřím Craigovi . První den za mnou přišel a řekl , že tě chce vyřadit ..

Cirie: WoW .. jsem nečekala

Kate: Je to pravda ..

Cirie: Půjde jako první ?

Kate: Souhlas

Cirie: Ok , díky

Kate(!): Právě jsem si vylepšila svoji pozici . Cirie jsem řekla , at hlasuje pro Craiga a Craig bude hlasovat pro Cirie .. Hýbejte se loutky moje ! (Smích) Tohle je dábělský smích .. [/font]





Kmen Aitu v táboře:

Charlie: Rozdělal si oheň Terry ?

Terry: Jop , pojď se trochu ohřát .... Megan spí ?

Charlie: Jo , doufám že se nevzbudí . Poslouchat ji hned po ránu , jak ji huba jede .

Terry: Souhlas ..

Terry:(!) Megan .. ona nedokáže na pět minut držet pusu . Když o tom přemýšlím .. Tak možná by měla zůstat .
 

(!) - mluví sám do kamery




Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Navrat10






Soutěž:
Jeff: Raro, Hiki, Aitu , podívejte se na nový kmen Puka. Lily byla jako první vyloučená . Připraveni na dnešní Soutěž ? Všichni jenom kývly hlavou na Jeffa . Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunity . Díky . Imunity jsou opět k mání . V dnešní soutěži . Každý kmen se rozdělí na páry. První pár bude svázan, poběží do džungle k síti, kde vezme dvě pádla. Další pár pomocí pádel dopluje k bojkám,tam se potopíte, odepnete truhlu a doplavete ke břehu . Pak všichni čtyři poskládáte skládanku . Chcete vědět o co hrajeme ? Samozřejmě imunita a první tři kmeny kteří poskládají puzzle jako první , vyhrávají plachtu . Určitě to stojí za to .

Aitu, Hiki a Raro , musíte jednoho posadit . Kdo to bude ?

Aitu: John

Hiki: Cirie

Raro: Laura



Rozdělte se na páry a začneme .
Páry:

Aitu:

Emily a Charlie

Terry a Megan

Hiki:

Craig a Nicole

Kate a Sam

Puka:

Corinne a Grace

Will a Dawe

Raro:

Dan a Melissa

Russel a Utku




Jdeme na to . První tři kmeny vyhrávají imunitu a plachtu . Poslední kmen jde na radu . Připravit . Teď ! Dan s Melisou vystartovaly a jsou ve vedení . Emily a Charlie s Corinne a Grace hned za nimi . Craig s Nicole jsou trošku pozadu . Kdo jako první vyběhne z džungle ? Dan s Melisou a za nimi Hned Emily s Charliem . Puka a Hiki znovu zaostává .

Russel a Utku mají pádla a vyráži . Russel tuhle soutěž měl ve Filipínách a jelikož Filipíny se staly oblíbenou sezonou , tak nějaké soutěže s tama použijeme .

Terry s Megan hned za nimi . Puka a Hiki ... Makejte . Nechcete snad na radu . Jestli ano , tak skončíme soutěž a můžete vyrazit . Kate a Sam jdou . Will a Dawe hned za nimi . Do toho Puka , nebo se znovu uvidíme na radě .

Russel s Utku jsou u bedny . Utku se potápí a získal bednu . Russel skáče do vody a oba táhnou bednu na břeh .

Terry s Megan mají bednu . Raro s velkým nákokem ! Russel našel vykoupení . Bojuje jako vlk v týhle sezoně . Pomoc te jim s bednou !

Raro s náskokem . Raro skládá .

Terry s Megan na břehu .Pojďte jim pomoc !

Will a Dawe se potápí pro bednu a to samé Kate a Sam .

Kate je ve vodě jako stroj . Raro chybí poslední kousek ! Raro vyhrává imunitu !

Russel: Vykoupení !

Aitu vyhrává imunitu !

Puka a Hiki znovu bojují o třetí místo .

Oba kmeny skládají skládanku ! Hiki s náskokem ! Sam odvádí perfektní výkon ! Hiki vyhrává imunitu a plachtu ! Puka , podruhé v řadě prohrává !

Raro,Aitu,Hiki , gratuluji , pojďte si pro imunitu a plachtu . Skvělá práce

Puka .. Stejná písnička jako včera . Uvidíme se večer . Vemte si věci a jděte do tábora .




Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Navrat10




Kmen Puka v táboře: (po soutěži)

Will: Mi nedokážeme prostě vyhrát .
Corinne :Najíme se ?
Grace: Souhlasím .

Corinne:(!) Mám toho plné zuby . David byl příšerný . Myslím , že on pro mě naposledy hlasoval .

Will , David a Grace

David: Vyloučíme Corinne ? Nedá se ji věřit a stejně nic nevyhrajeme .

Will: Souhlasím , tento kmen je ztracený .

Grace: Nejsem proti .

Will a Grace spolu:

Will: Chci se domluvit , jestli budeme nadále držet při sobě . Až dnes někdo odejde . Zůstaneme tři a když mi dva budeme spolu . Půjdeme dál

Grace: Souhlasím .

Will: Ok , já půjdu pro vodu .

Grace(!): je to strašné , vůbec bych nepomyslela první den , že bychom prohrály nějakou soutěž a dnes to je už druhá . Dnes vyloučíme Corinne nebo Davida , ale chtěla bych spíš Corinne .

Kmen Aitu v táboře: ( po soutěži )

V plachtě je nápověda k imunitě kterou našel Charlie s Emily .

Kmen Hiki v táboře: ( po soutěži )

V plachtě je nápověda k imunitě kterou našla Kate





Kmen Raro v táboře: ( po soutěži )

V plachtě je nápověda k imunitě kterou našel Russel

! Šlo o Los !



Nápověda:

č.1 - Imunitu najdete tam , kde vám nic nehrozí .




Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Navrat10




Kmenová rada: Puka

Jeff: Takže , Co se děje Corinne

Corinne: Myslím , že kmen je vyřízen . Nedokážeme nic vyhrát .

Dawe: Aspoň se snaž předstírat , že dokážeme vyhrát . To rovnou na začátku soutěže můžeš Jeffovi říci , ať ostatním dá odměnu a imunitu .

Corinne: Říkám pravdu . To ale neznamená , že se nebudu snažit. Chci vyhrát . Narozdil od tebe , který dnes v soutěži nepřevedl nic . Tu bednu táhl sám Will

Jeff: WoW ... Tolik rozruchu hned na začátku . Grace .. jaká je atmosféra v táboře ?

Grace: Docela dobrá Jeffe , to začíná až tady jiskřit .

Jeff: Corinne , ty budeš hlasovat pro Dawa a Dawe ty pro Corinne že ?

Corinne, Dawe: Ano

Dawe: Mohu Jeffe ? Corinne má dobrý vztah s Grace . Když vyloučíte mě , tak Corinne a Grace budou velké nebezpečí .

Jeff: A to říkáš Willovi ?

Dawe: Přesně .

Jeff: Wille , jak se ty dnes rozhodneš . Když vyhodíte Dawe , tak podle něho zbyde Grace a Corinne , což jsou dva proti jednomu ..

Will: Beru na vědomí

Jeff: Ok , je čas hlasovat . Corinne . Jdeš první .



Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Navrat10



Kmen Puka šel hlasovat .
Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu.Přečtu hlasy..
´


První hlas,

Spoiler:




Jeff: Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Jeff: Jediné co vám zbývá . Je bojovat . Vemte si věci . Dobrou noc .



Hlasování:
Spoiler:



Moje Hodnocení Dílu 9/10 ( Jako fanouška )
Souhlasíte ? Co si myslíte o hráčích ? Napište do komentářů ! Uděláte mi radost , když se tu bude rozebírat každý díl


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Apr 27, 2013 4:46 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?    Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  EmptySun Oct 14, 2012 1:19 pm

Raro - Russell si jde za svým vykoupením, zatím se mu to daří... a jeho aliance vypadá solidní...

Aitu - tam se toho moc neděje... ale jsem zvědav jestli se Charlie a Emily podělí případně o imunitu s Terrym Wink

Hiki - Tady si pěkně jede Kate... spolu s Megan v Aitu nejvýraznější ženské, ale Kate má očividně aspoň něco v hlavě Very Happy

Puka - zatím vypadaj na pěkný lůzry... to jsem zvědav jestli jima zůstanou Very Happy

Epizoda nebyla špatná, ale 1 byla lepší, takže.... dejme tomu, 7/10, protože paka z Puka mě fakt nebaví Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?    Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  EmptySun Oct 14, 2012 1:22 pm

Jsem byl tak rád když jsem vylosoval Russela aby našel nápovědu ... Jsem vyskočil z židle xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?    Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  EmptySun Oct 14, 2012 1:24 pm

tak hlavně aby si s ní tentokrát uměl poradit Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?    Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  EmptySun Oct 14, 2012 1:26 pm

jojo , byla sranda , jak to komentoval , když ji hledal xD Bylo mi ho strašně líto že vypadl . Je sním srandu + jeho emocialni stranka dáva každému dílu to nejlepši ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?    Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: