Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Moc !
Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_left50%Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_right
 50% [ 1 ]
ANo
Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_left50%Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_right
 50% [ 1 ]
Ne
Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec !
Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptyTue Oct 16, 2012 4:01 pm



Soutěž
Jeff: Pojďte sem ! Foa Foa , vidíte kmen Galu , Grace byla vyloučena na poslední kmenové radě . Dnes si zahrajeme o odměnu .
Jeff: První , vyberte z vašeho kmene vyvolávače . Cirie a Terry . Ok , dva návratilci . Dobrá, nyní vás čeká první velké rozhodutí,které ověří zda znáte svůj vlastní kmen .



Cirie: Sakra .. ( Smích )


Jeff:Fajn , jdeme na to . Rozhodnete, kdo bude bojovat v první soutěži. Cirie, vyber někoho , o kom si myslíš že je nejlepším plavcem z tvého kmene.


Cirie: Will .
Jeff: Terry , teď ty .
Terry: Kate




Jeff: Ok , plavce máme . Cirie , vyber nejsilnějšího člena kmene.
Cirie: Rozhodně Utku .
Jeff: Ok, teď ty Terry .
Terry: Charlie .




Jeff: Cirie , vyber nejhbitnějšího člena tvého kmene .
Cirie:Laura
Jeff: OK , Lauro pojď . Si na řadě Terry
Terry: Myslím si že Emily .




Jeff: Ok , teď vyberte nejchytřejšího člena .
Cirie: Já .. (Smích) . Vezmu Melissu .




Cirie(!) Schválně jsem nevybrala Dana nebo Russela , protože chci , ať tu soutěž prohrají Laura a Melissa a na kmenové radě to bude o něco lehčí .


Terry: Já beru Megan ..












Jeff: Na můj povel poplavou vybraní plavci pro klíč a pak zpět . Vybraní siláci tento klíč použijí k uvolnění řetězu, čímž uvolní dva těžké svazky s dřívím .


Tyto svazky pak dotáhnete zpět k označení a nejhbitější člen se dík nim dostane na trám. Na něm je potřeba udržet rovnováhu, zatímco budete protahovat další klíč provazovým bludištěm. Nejchytřejší člen použije tento klíč k otevření balíku se skládačkou , kterou musí vyřešit . Kmen který složí skládačku jako první , vyhrává . Teď odměna . Velký košík ovoce . Hodně vitamínů . To tělo potřebuje .




Jdeme na to ! Teď ! V první části na to jdou plavci . Musí doplavat k bojce a získat klíč a pak zpět . Will má trošku náskok . Oba jsou u klíčů . Will se vrací . Kate uvolnila klíč .. Will s náskokem . Kate hned za ním . Will dává klíč Utkovi . Charlie odemyká zámek . Utku má první svazek . Charlie s tím trochu bojuje . Utku tam má už druhý ! Tohle je pro něho hračka ! Laura musí udržet rovnováhu . Charlie pořád bojuje . Charlie to má ! Emily dohání za Foa Foa . Laura už je dost blízko . Melissa odemyká balík se skládačkou . Melissa už na ni pracuje . Megan má klíč . Odemkla zámek . Megan vs Melissa . Melissa s menším náskokem který je dávno pryč . Megan naopak teď vede ! Megan to má hotovo ! Foa Foa vyhrává odměnu! Galu . Můžete jít pro vás nic nemám . Foa Foa , pojďte si pro košík s ovocem .






Cirie(!) jak jsem čekala . Melissa měla náskok .. takže moje kouzlení vyšlo .. Jestli prohrajeme závod o imunitu . Jde podle mě domů .




Russel(!) Druhá prohra . Výzvu o imunitu musíme vyhrát . Víc vědět nepotřebujete ..










Soutěž

Jeff: Pojďte sem lidi ! První si vezmu imunitu .Díky. Imunita je opět k mání. Na můj povel se budou tři členové kmene snažit vybojovat jeden míč. Teno míč pak hodíte ostatním členům kmene, kteří budou stát na plošině . Ti se budou snažit vhodit míč do koše druhého kmene. Po každém uspěšném zásahu si vyměníte pozice. První kmen , který dá tři koše, vyhrává imunitu . Stojí to za to ? Galu , musíte nechat sednout jednoho člověka . Kdo to bude ? Laura se posadí . Ok .







1 Trojce:


Galu : Russel , Dan , Melissa


Foa Foa: Terry, John a Emily




2 Trojce:


Galu: Utku, Cirie a Will


Foa Foa: Kate , Charlie a Megan






Hrajeme do tří . Start ! Russel bere míč jako první . Hází to Willovi , který střílí ale vedle . Kate má míč a snaží se strefit koš . Bohužel vedle a míč spadl do středu pole . Velká bitva mezi Danem a Terrym . Russel odhodil Johna jako kus salámu . Russel háže míč Utkovi který háže a skoruje !!! Galu 1: Foa Foa 0


Změnte strany ! Teď ! Utku zíksal míč a háže to Russelovi , který střílí a padá ke Kate , která spadla . Velký boj . Zadržte .. Stujte ! Doktor !


Doktorka: Můžeš pohnout prstem ?


Kate: Ne .. Bolí to ..


Jeff: Jak to vypadá ?


Doktorka: Kate dopadla špatně na ruku , takže si ji ohnula a možná i zlomila kost . Když si něco podvrtnete , tak to může natéct, takže chci zjistit, jestli to není jen podvrtlé . Musí jít na rentgen .


Jeff: Takže se nic nedozvíme , dokud ji neuděláte rentgen . V tuto chvíli nevíme , jestli bude pokračovat


Doktorka : Přesně .


Jeff: Ok , tak uděláme ti rentgen a uvidíme se večer . Ok , takže . Musíme zjistit , jestli Kate bude pokračovat . Teď to bohužel není jasné . Souboj o imunitu bude ale pokračovat . To znamená , že Charlie a Megan budou hrát sami . Pokračujeme .. Můžete ! Charlie skvěle zadržel všechny tři od Galu .


Megan vzala míč a přihrála Terrymu , který střílí ale vedle . Míč získal Will , který nahrává Russelovi který se strefuje ! 2:0 pro Galu


Možná poslední kolo . Teď ! Russel a dan drží všechny tři ! Melissa nahrává Cirie která střílí a strefuje se ! Galu .. vyhrává imunitu !!!!


Galu , gratuluji . Pojďte si pro Imunitu. Na kmenovou radu přijdou oba kmeny a uvidíme , jestli se Kate vrátí nebo ne . Vem te si věci . Uvidíme se večer .





Kmenová rada Galu a Foa Foa :




Jeff: Fajn . Novinky o Kate. Dobré a špatné zprávy. Je jí dobře. Má dobrou náladu . Ale její zápěstí je na několika místech zlomené . Bude muset na operaci a ve hře končí . To je špatná zpráva . Dobrá zpráva je , že nikdo další domů nejde a k tomu .. Se slučujeme . Tady máte šátky a mapu k novému domovu , kde budete mít všechny věci , které jste vyhrály . Vemte si věci a jděte do tábora . Dobrou noc .




Spoiler:




Naposledy upravil Dias258cz dne Wed Jan 08, 2014 10:32 am, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptyTue Oct 16, 2012 4:07 pm

no to jsem zvědav koho to potká... těším se
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptyTue Oct 16, 2012 4:09 pm

Já taky xD Dám los kdo se zraní .. At to není Russel prosíííím xDDD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptyTue Oct 16, 2012 4:10 pm

jo tááák Very Happy no to by bylo vůči Russellovi dost krutý... doufám v někoho neviditelnýho xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptyTue Oct 16, 2012 4:13 pm

Jo ... ani jednou by se nedostal do sloučení . By se tam rovnou mohl objesit na stromu .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptyFri Oct 19, 2012 2:28 am

ale nééé.... :-( chudák holka, zrovna ta mi tam bude docela dost chybět Sad
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 4:28 am

Mě taky Sad
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 8:39 am

si losoval teda naprosto ze všech anebo jenom mezi ní a Willem?
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 8:42 am

Jen mezi ní a Willem .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 12:05 pm

aha... radši bych ven Willa xD Kate měla o něco větší potenciál

na druhou stranu, těší mě, že je Cirie poslední přeživší Hiki Very Happy

a taky že spolu s Willem jsou teď takové swing voty... protože mi nepřijde, že by se v pětkách Aitu a Raro líhnul nějakej zrádce... jsem zvědav co vyvedou Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 12:28 pm

Ale za to je Kate ve Fans vs Favorites nb jak se to bude jmenovat ^^ Je to tvuj favorit ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 12:31 pm

když to bude mít i tam pořád v hlavě srovnaný tak dobře jako měla tady, tak jí fandit určitě budu Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  EmptySat Oct 20, 2012 12:38 pm

Beztak ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .    Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 8 - Dobré a špatné zprávy .
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: