Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně !
 Ano
 Ne
 Vůbec T_T
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 12:14 pm

Fang po kmenové radě:
Cirie: Jsme zpátky ...
Russel: Vítejte .. Tak kdo šel domů ?
Will: Emily .
Russel: To jsem čekal ..


Dan:(!) Dnes večer jsem napsal Emily .. Strašně jsem chtěl napsat Cirie , ale jenom by mi to zkomplikovalo život ve hře .


Terry(!) Poslední z Aitu .. Ráno si přivstanu a půjdu se podívat po skryté imunitě ..



Soutěž
Jeff: Pojďte sem trosečníci !
Jeff: Ok, Lidi , jste připraveni na soutěž  ?
V dnešní soutěži si prověříme, jak dobře znáte hru , kterou tak strašně moc milujete . V dnešní soutěži se vás budu ptát na otázky oblíbených momentech z předcházejících řad " Survivora " .
Pokaždé, když odpovíte správně, získáte bod . První , kdo bude mít tři body,vyhrává. Chcete vědět o co hrajete ?
JO ! zaznělo od ostatních .
Vítěž dnešní soutěže nasedne do helikoptéry. Proletí se a přistane v luxusní letovisku. Masáže, jídlo , pití . Vrátíte se do tábora zítra ráno .


První otázka:
Ve které řadě , měl jeden trosečník jako mazlíčka hada ?
Hotovo ? Správná odpověd jsou Perlovy ostrovy .. Rupert , měl hada jako mazlíčka .
Cirie správně , Terry a Laura

Druhá otázka:
Ve které sezone kousnul žralok trosečkíka , který mu to oplatil . Jste fanoušci .. Musíte to znát .
Správna odpovědi je All star .. To je správně . Rucherda Hatche pokousal žralok a on mu to vrátil . Will , Cirie , Terry a Melissa správně ..

Třetí otázka :
Ve které sérii spadnul jeden trosečník do ohně ..
Terry , Will a Russel to mají správně .. Terry vyhrává odměnu !
Hezká práce Terry .. Vyber si dva hráče , kteří poletí s tebou ..
Jeff: Dej si na čas ..
Terry: Dana a Russ?
Jeff: Dane ... Russi .. Pojdte .. Najíte se a vyspíte se pěkně na měkkým ..
Russ: Díky bro ..

V táboře :
Cirie: Nevím jak vy .. Ale není to divné , že Terry vzal Dana .., jsou velicí kámoši a dco když Dan mu řekne , pro koho hlasujeme a on použije skrytou imunitu .
Utku: Jestli Terry vyhraje .. Dan jde domů
Melissa: Souhlasím ...

Cirie(!) Všem vykládám  jaký je Terry s Danem nejlepší kamarád , ale přitom se chci udržet na chvíly ..



Na odměně ( Russ, Dan a Terry )
Terry: Dnes si užijeme velkou noc pánové ..
Russ: To si pište ..
Terry: Je pravda , že jsem vás nepozval jen tak .. Chci se s vámi domluvit .. Cirie je manipulátorka a nechápu , proč musí jít ze hry lidi , kteří si to zaslouží ..
Dan: Já s tebou souhlasím ..
Russel: Tak ji pošleme domů ..
Terry: Díky moc ..
Russel: Není zač .. Jsme Návratilci ..
Terry: Na zdraví ..




Soutěž
Jeff: Pojďte sem trosečníci !
Jeff: Ok, Lidi , jste připraveni na soutěž o individuální imunitu ?
Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunitu . Díky Terry .Imunita je opět k mání .
V první fázi budete házet pytle na bedny . První tři, kteří se trefí postoupí do finále. Kde pomocí praků budete střílet kokosy na terče. První, kdo sestřelí všechny terče, vyhraje imunitu a bude v bezpečí na radě.
Tři lidé postoupí do finále .. Můžete házet .
Russel má první  .. Terry má první .. Cirie má první . Laura má první .. Terry má druhý . Russel má druhý .. Utku má první .. Melissa první .. Dan první. .. všichni mají první .. Russel těsně ..
Utku má druhý .. Russ má třetí ! Postupuje .. Terry se trefuje .. Russ a Terry jsou ve finále .. Jedno místo !!! Dokáže to Utku .. ne ... Melissa druhý .. Utku to zkouší znovu a má to !

Ve finále máme Russe, Utku a Terryho ..
Prvnjí kdo trefí všechny tři terče kokosem .. Vyhrává imunitu .. Můžete brát jen jeden kokos .. Utku mijí .. Russ minul .. Terry minul .. Utku trefuje první .. Russel trefuje první .. Terry má první ... Utku vedle .. Russel má druhý .. Russovi chybí jeden .. Utku minul .. Russ vedle .. Terry má druhý .. Utku vedle .. Russ proti Terrymu .. Terry vedle ! Russ to může vyhrát .. a vyhrál ! Russel  vyhrává imunitu .. Russ je v bezpečí , nemůžete pro něho hlasovat .. Gratuluji .. Vemte si věci a vrať te se do tábora ..


V táboře:
Cirie: Gratuluji Russi ..
Russ: Díky .. moje první imunita .. I kapička slzi mi spadla ..
Cirie: Hlavně že jsi vyhrál ..
Russ: přesně ..
Will: Pro koho chcete hlasovat ?
Utku: Vyloučíme Dana ?
Cirie: Co když má Terry imunitu ?
Russ: Rozdělíme hlasy ?


Dan a Terry
Dan: Chcou hlasovat pro Tebe a pro mě .. Rozdělují hlasy..
Terry: Mám nápad .. Zahraju Imunitu a vyloučíme Cirie ..
Dan: Hlavně at je pryč .. klidně odejdu jako další , hlavně ať zmizne ..
Terry: Moc si toho vážím ..
Dan: Není zač .. škoda že jsme nehrály od začátku spolu
Terry: Třeba někdy jindy ..
Dan: Ok ..



Kmenová rada Fang :
Přivedem členy poroty .. John ,Megan , Charlie a Emily vyloučena na poslední kmenové radě.
Jeff: Terry , poslední z Aitu .. myslíš že jdeš domů ?
Terry: Jop, myslím .. Je to smutný .. chtěl jsem se dostat alespoň do finalové 5ky ..
Jeff: Cirie , ty víš jaké to je .. Jseš to po čtvrté ..
Cirie: Vím jaké to je Jeffe , ale stím já nic neudělám .. Je to hra.
Jeff: Russi .. Tvá první imunita že ?
Russ: Jo
Jeff: Jaké to je?
Will: Chtělo se mu plakat ..
Jeff: (smích) Opravdu ?
Russ: Možná trochu
Jeff: Ok , je čas hlasovat . Lauro , jdeš první ..


Kmen Fang šel hlasovat .
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy



první hlas
Spoiler:


Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít .
Spoiler:
Jeff: Neměl ani páru.. Vemte si věci a jděte do tábora . Dobrou noc



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:03 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:15 pm

Teda, opravdu slušně jsem se naštval, když jsem čet že má Terry potřetí imunitu, dokud z textu nevyplynulo, že vyhrál jenom odměnu, prosim tě oprav to! Very Happy Very Happy Very Happy No a nakonec radši než jeho vykopli Dana... škoda, začínal mě bavit víc a víc... taky si říkám kdy si konečně nováčci dupnou a ze hry vypadne konečně zas nějakej ten star hráč (nejlíp Terry pochopitelně - kde vlastně sebral imunitu proboha? jsem si nevšim že by k tomu někde došlo...)

Dílu dám 8/10 Smile Fandím: 1-Cirie, 2-Russell, 3-Utku, 4-Dan, 5-Melissa (z nějakýho důvodu i když je naprosto nezajímavá hráčka, tak je pro mě takovej underdog... asi žes původně psal že půjde jedna z prvních Wink ), 6-Terry, 7-Laura Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:21 pm

Ok stou imunitou opraveno .. Jnak .. myslím , že to je zajímavé když jsem nenapsal , že ji našel nebo slyšel pro koho budou hlasovat ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:32 pm

Takže on ji teda fakt našel... a ještě ke všemu má něco jako informátora? Tak jsem to pochopil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:35 pm

To tam dopíšu že Imunitu našel a slyšel od Dana , že se chystají rozdělit hlasy ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:36 pm

Hotovo ...
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:40 pm

aha, škoda, informátor je ze hry... a já doufal že tam třeba má Terry někoho s kým by mohl spolupracovat...
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:47 pm

Podle mě to bude teď docela parádní ..
Kdo myslíš že vyhraje a pořadí vyloučení jaké bude ? ^^ Jestli se ti chce ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:55 pm

No zatím bych to viděl asi takhle:

7.Cirie (Terry zahraje tajnou/vyhraje individuální)

6.Will (Terry zahraje tajnou/vyhraje individuální)

5. Terry (nemá tajnou ani individuální)

4. Laura

Final 3: původní aliance Russella, Utkua a Melissy, vyhraje jeden z chlapů Very Happy

pokud hra půjde dál jako jde dosud, dá se tenhle sled událostí předpokládat - ale kdoví, třeba vymyslíš něco lepšího.... Wink btw to už víš jak to půjde?
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:57 pm

To je co si myslím že se stane... co bych chtěl aby se stalo:

7. Terry

6. Laura

5. Cirie

4. Will

Final 3 - Russell, Melissa Utku (takže tady vlastně žádná změna Very Happy) s tím že na vítěze bych viděl radši asi Utkua... Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 2:57 pm

Podle tebe Russ nezahraje imunitu ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 3:05 pm

tak jako nwm... zatím mi nepříde že by ani musel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 3:11 pm

Aha , jinak viděl si .. Udělal jsem malou opravu u favoritů ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 3:40 pm

jj, viděl Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 3:51 pm

Lepší nebo si sklamaný ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! EmptySun Oct 21, 2012 4:43 pm

no... Marty mi až tolik chybět nebude xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!   Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: