Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !

Goto down 

Líbila se vám tato epizoda
 Strašně !
 ANo
 Ne
 Vůbec !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2295

PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    Tue Oct 23, 2012 2:55 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jeff v helikoptéře : Přelétáme nad překrásným ostrovem Madagascaru. Křištálově čistá voda, nádherné korálové utesy a jedna z nejůžasnějších sbírek podvodního života na světě . Přímo pode mnou je deset Američanů, kteří co nevidět odstartují největší dobrodružství svého života . V jednom jsou si všichni podobní . Do jednoho jsou fanoušky Survivora. Tihle fanoušci konečně dostali příležitost soutěžit ve své nejoblíbenější hře. Ale nemají ani ponětí, že budou hrát proti svým oblíbencům z předchozích řad.

Malcolm: Myslím , že fanoušci dostanou pěkně po tlamě .. Nikdo nechce hrát s nejlepším týmem všech dob .
Natalie: Naposledy jsem hrála fanouška a z ničeho nic , jsem favorit ..
Brenda: V minulé řadě jsem hrála perfektní strategickou hru a myslím , že ji povýším na další uroveň .
Phillip: Jediný důvod , proč se agent vrátil .. je ten milion dolarů .
Utku: Naposled mě zradily vlastní lidé .. Proto , nebudu nikomu věřit ..
Kate: Měla bych být na straně fanoušků . Jsem fanoušek všech těchto lidí a jsem naprosto ráda , že jsem tu znovu , po tom zranení co se mi stalo první řadu ..
Erik: Naposledy jako fanoušek , teď jako Favorit a budu hrát podobně .. Kromě to odevzdání imunity .. (Smích )

Jeff v helikoptéře:
Ultimátní hra , která se opakuje . Deset největších fanoušků Survivora, se postaví deseti oblíbeným hráčům.
Dalších 39 dní budou nuceni spolupracovat, vytvořit novou společnost a zároveň bojovat se živly a mezi sebou .
Musejí se přizpůsovit, jinak budou vyloučeni ze hry . Nakonec zbude jen jeden , který si odnese 1 milion dolarů .
39 dní, 20 lidí , jeden Survivor !

Jeff stojí na pláži:
Pojďte sem ..
Paul(!): Vždycky jsem byl velkým fanouškem Survivora ..Když jsme přistáli s lodí , lilo jako z konve.
Jeff: Vítejte na Madagascaru .
Betty(!) Jsem velká fanynka Survivora ... takže vidět Jeffa je parádní ..
Jeff: Chcete vědět proti komu hrajete ?
Jasně , Jooo ,

Jeff: Vzhledem k tomu , jací jste fanoušci Survivora , je naprosto příhodné, že budete hrát proti vašim oblíbencům z předchozích řad .
Pojď mezi nás !
Andrea z Redemption Island ..

Pojď ..
Malcolm , z Phillipines . Pořád parádní vlasy .

Další .
Brenda z Nicaragui.

Další ..
Phillip z Redemption Island ..

Polez .. Další je Kate ze Survivor Tuamotu.
Další!

Ze Survivor Tuamotu .. Utku .. Velký potlesk pro chlapáka .

Přivedeme dalšího člena vašeho kmene. Tak pojď .. Natalie .. ze Survivor Fans vs Favorites
Natalie: Ahoj Jeffe ..
Další človíček je Erik! Náš prodavač zmrzliny .. Ze survivor Fans vs Favorites ..

Další členkou týmu Favoritů je .. Stephanie ze Survivor Redemption Island ..

Máme tu 10 fanoušků, máme 9 favoritů .. Jeden nám chybí . Přivedeme posledního favorita .
Will , ze survivor Tuamotu ..
Will: Rád tě vidím Jeffe ..

Jeff: Dobře , Fandové , váš kmen je Airai . Vemte si na sebe "buffíky"
Jeff: Favoriti, váš kmen se jmenuje Malakal . Vemte si "buffy" .
Jeff: Stejné názvy kmenů jako v prvním dílu fans vs favorites ..
Jeff: Na protějším břehu jsou dvě lodě, jedna pro každý kmen . Uvnitř každé je mapa k vašemu novému domovu.  Až budete chtít, můžete vyrazit .

Paul(!): Dostal jsem se na břeh jako první .. Jak jsem vám řekl .. Budu nejsilnější z kmene a budu vůdce ..

Malcolm(!): Konečně jsem zpět .. a vypadáto , že všechny soutěže o imunitu vyhrajeme ..

Fanoušci:
Felix: Musíme favoritům nakopat prdele ..
LJ: Souhlas. Tentokrát si ani neškrtnou !

Favoriti:
Utku: Konečně zpět lidi .. Chcete přístřešek na pláži nebo blíž k lesu ?
Malcolm: Spíš na kraj lesa ?
Will: To zní dobře ..
Andrea: Myslím , že máme velkou výhodu . Víme jak na to ..
Malcolm: Přesně ..

Favoriti i Fanoušci začaly stavět přístřešek a ostaní věci co jsou zapotřebí ..

Soutěž o Imunitu :
Jeff: Pojďte sem trosečníci ..
Jeff: Phille, myslíš že máte výhodu ?
Phill: V táboře sto pro ..
Jeff: Chcete vědět o co hrajete ?
ANO
Jeff: O imunitu. Pokud máte imunitu , nemůžete být vyloučeni ze hry . Navíc , vítězný kmen dostane oheň ve formě křesadla . Ve dnešní soutěži, každý kmen vybere dva muže a dvě ženy. Jejich ulohou bude udržet velmi zěžkou provazovou síť , zatímco členové druhého kmene budou do sítě házet kokosové ořechy. Čím víc kokosů dostanete do sítě, tím bude těžší . Kmen , který ji udrží nejdéle, vyhrává imunitu , garantující alespoň jednu další noc v této hře . Poražení půjdou na první kmenovou radu a vyloučí prvního člověka této série . Dám vám minutku na poradu .
Tak jedeme .. Síť za
Fanoušky budou držet : Paul , Alan , Betty a Stella
Favority budou držet : Utku , Erik , Kate a Andrea

Připraveni ? start!
Malcolm a LJ jako první .. Oba se strefují .. Phillip minul .. Lucy nedohodila . Natalie minula .. Felix minul ..
Alan se strefuje . Will se strefuje .. Malcolm jde znovu a strefuje se podruhé . Lj minul . Oliver .. vůbec nedohodil . Utku má zase plno keců .. Stella .. vůbec . Evelin minula .. Fanoušci se začínají potit .. Malcolm se strefuje . Hned za ním Natalie .. Felix minul .. LJ se strefuje . Oliver minul .. Phillip se strefuje .. Fanoušci se potí .. Malcolm se strefuje .. Will se strefuje za Favority ..
Favorité ! Vyhrávají první imunitu ! Favorité , gratuluji . Imunita , nikdo nejde domů .. Fanoušci . Nekoho dnes vyloučíte .

V táboře Fanoušků .
Oliver,Alan,Paul,Betty  
Oliver: Nevadí ..Příště jim to nandáme ..
Paul: Jo .. ta síť byla potom už těžká .. (smích)
Alan: Pro koho chcete hlasovat ?
Betty: Stella je k ničemu ..
Paul: Jop .. všimnul jsem si toho ..
Alan: Domluveno .. LJ .. Stella ?
LJ: No jasně .. jen by nás brzdila ..
Paul: Přesně ..

Hanna , Stella , Evelin a Lucy a Felix ..
Felix: Hlasují pro tebe Stello ..
Stella: Vyloučíme Olivera ? Stejně je slabí ..
Hanna: OK , takže hlasujeme pro Olivera .. Měli by jsme někoho přetáhnout ..
Lucy: LJ ? Budeš hlasovat pro Olivera ?
LJ: Pokud pro něj hlasuje většina .. jsem pro . Mám takový pocit , že by tenhle chlápek mohl dělat ještě problémy .. radši se ho zbavme .. dokud to jde ..
Lucy: Ok , domluveno  

Kmenová rada Fanoušků .
Jeff:Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheń představuje život.
Jeff: Paule .. co se stalo  ?
Paul: Málo lidí se strefilo do sítě ..
Jeff: LJ , jaké to je být v Survivoru ?
LJ: Je to splněný sen Jeffe . Snažím se sem dostat už tolik let ..  a teď je to konečně tady
Jeff: Stello , dnes ses nestrefila ani jednou ..
Stella: Já vím , tohle házení nebylo nic pro mě ... ale ve skládačkách budu válet ..
Jeff: Alane .. Jakou máte výhodu před Favority ?
Alan: Víme , jak hrají .. To je velká výhoda ..
Jeff: Hanno, jaká je vaše slabá stránka ?
Hanna , že hrajeme poprvý .
Jeff: Ok je na čas hlasovat . Grace , jdeš první .

Fanoušci šly hlasovat :
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy . Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu.Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

První vyloučenou osobou ze Survivor Fans vs Favorites

Spoiler:

Jeff: Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň .
Jeff: Blahopřeji, přežily jste první kmenovou radu . Podle vašeho rozhodnutí se zdá , že síla není vaší prioritou

Hlasování:
Spoiler:

Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 7:27 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč

Poèet pøíspìvkù : 833

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    Tue Oct 23, 2012 3:08 pm

Super, díkybohu to vyšlo Very Happy Ale doufám že začneme proti favoritům brzo vyhrávat, takhle furt znova a znova by se mi to nelíbilo Very Happy Kde je můj důvod k hlasování? Proč jsem ho teda psal když tu teď neni? Sad
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    Tue Oct 23, 2012 3:09 pm

Takhle to je zajímavější .. Zbytečně by prozradil , pro koho by si hlasoval , kdyz si oběma aliancím řekl že hlasuješ pro toho a toho ..
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    Tue Oct 23, 2012 3:14 pm

to je fakt Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    Tue Oct 23, 2012 3:15 pm

Jsem si fakt myslel , že vyhodíš Stellu .. že necháš kmen silnější ..
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    Tue Oct 23, 2012 3:37 pm

jsem nad tím taky dlouho přemejšlel...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !    

Návrat nahoru Goto down

Survivor: Fans v2s Favorites - 1 - Fanoušci proti Favoritům !
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: