Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně !
 Ano
 Ne
 Vůbec T_T
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 5:37 am

Kmen Favoritů:

Phil: Kdo ví koho vyhodily ?
Malcolm: Eriku .. Já , ty , Phil , Utku a Andrea .. souhlasíš ?
Erik: Klidně .. Ale musíme jednoho přibrat .. Ať máme většinu.
Utku: Vemem Kate ?
Andrea: Je silná hráčka ... a nebudu jediná ženská ..
Malcolm: Ok .. Kate .. můžeš ?
Kate:  O co jde ?
Malcolm: Já , ty , Erik , Utku , Phil a Andrea ? Finálová šestka ?
Kate: Klidně ...


Malcolm(!) Myslím že dlouho v této hře vydržím a co mě překvapuje .. Nikdo nehledá imunitu .. Proto se po ní dnes mrknu .



Brenda, Natalie, Steph a Will na pláži ...
Will: Už se domlouvají ..
Steph: Já bych se nebála .. někdo podělá soutěž a poletí jeden z nich ..



Kmen fanoušků po kmenové radě:
Alan: Dnes se mi málem zastavilo srdce
Paul:(!) Opět jsou zde samí idioti .. až na mě . Alana , Betty , Evelin a LJ .. Který se mi zdá , že hraje na obě strany ... Na něj si dá pozor ..
Betty: Teď máme pár snadných hlasů . Jenom nic nevyvést ..


LJ(!): Hanna je sexy holka a ráda s chlapama flirtuje, včetně mě... nejsem si tedy jistý, jestli by nebylo nejlepší se jí zbavit. Za prvý bych nerad šláp vedle a udělal něco, co by mohlo naštvat mojí ženu... a za druhý by mohla být Hanna čím dál větší hrozbou...



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Favoriti, podívejte se na nový kmen Fanoušků. Stella byla vyloučena . Připraveni na dnešní Soutěž ? Všichni jenom kývly hlavou na Jeffa . Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunitu . Díky . Imunita je opět k mání .

V dnešní soutěži spolu budete boxovat jeden na jednoho ve stylu sumo. Budete držet velký , těžký pytel a budete se snažit srazit protihráče do bahna . Dvě pravidla . Nesmíte používat nohy jako zbran a ruce nesmí pustit pytel . První kmen , který bude mít osm bodů vyhrává imunitu , je v bezpečí před hlasováním, poražení půjdou na kmenovou radu , kde bude někdo z této hry vyloučen . Navíc opět hrajete o svkělou odměnu . Hrajete o sklenici kávy a sklenici cukru a ráži na celý týden . Stojí to za to ?
ANO !
Favorité , jedna žena a jeden muž se nezůčastní .
Brenda: Já a Phillip .
Jeff: Ok . Posadte se na lavičku . Rozlosoujeme kdo proti sobě nastoupí ..


Jeff: Alan za Fanoušky a Will za Favority .. Připraveni ? STart! Alan neztrací čas a hned Willa posílá do bahna ..
V dalším kole jde Andrea proti Evelin . Fanoušci vedou 1:0 hrajeme do 8 . Trosečníci připraveni ? Teď ! Evelin je na zemi .. Andrea se ji snaží shodit a podařilo se jí to .. 1: 1
Další dva . Erik proti Felixovi . Trosečníci připraveni ? Teď ! Začíná trochu prštet . Erik dostal Felixe , který padá do bahna .
2:1 pro Favority .
Další dva Hanna proti Natalie . Trosečníci připraveni ? Teď !  Natalie je rychle v bahně .. znovu remíza .. 2:2
Další jdou chlapy . Malcolm proti Paulovi . Trosečníci připraveni ? Teď !
Paul tvrtě do Malcolma . Skvělý zápas .. Malcolm má potíže ... Paul skoruje ..
Fanoušci vedou 3:2
Další jde Betty proti Kate . Trosečníci připraveni ? Teď !
Betty jde tvrdě po Kate . Kate ji to vrací . Betty skoruje .. Favorité vedou 4:2
Další dva . LJ proti Utkovi . Trochu nefér souboj . Fanoušci vedou 4:2
Trosečníci připraveni ? Teď ! LJ ukloužl ale bojuje dál .  Utku se ho snaží vytlačit a vyšlo to !
Fanoušci pořád vedou 4:3 .
Nastupuje Steph proti Lucy . Trosečníci připraveni ? Teď !
Lucy jedním postrčením shazuje Steph .. 5:3 .. Teď si každý kmen vybere koho pošle do souboje .
Utku za Favority proti LJ-mu . Trosečníci připraveni ? Teď !
Utku tlačí LJ - ho na okraj a LJ se nestíhá bránit .... Utku snižuje na 5:4
Dalšího kolo .. Alan proti Erikovi . Trosečníci připraveni ? Teď !
Alan ho nabral a padají oba do bahna ... Erik se dotkl bahna  první ..
Fanoušci vedou 6:4 !
Další kolo .. Paul proti Malcolmovi .Trosečníci připraveni ? Teď !
Malcolm se chce pomstít . Hezký zápas .. Malcolm drtí Paula jednou ránou vedle druhé !
Paul padá do bahna !  6:5 pro Fanoušky ..
Další kolo jde Evelin proti Andree . Trosečníci připraveni ? Teď !
Hezká souboj . Pořád se obě drží v prostředku .. Evelin praštila Andreu do obličeje a hned je v bahně ! 7:5 pro Fanoušky .. Tohle může být poslední kolo .
Natalie za Favority proti Hanně .. Trosečníci připraveni ? Teď !
Natalie musí udržet Favority ve hře ... Což se nedaří ..
Fanoušci vyhrávájí imunitu a odměnu ! Fanoušcié gratuluji ..  . Nikdo z vás nejde domů a k tomu máte velkou odměnu . Favorité , pro vás nic nemám , akorát večřerní schůzku na kmenové radě , odkud jeden z vás odejde domů .




V táboře Fanoušků :

LJ, Paul, Betty
LJ: Hele lidi, vím že máme alianci s Alanem a Evelin, jen se chci ujistit, že my jsme jádro - final 3, ok?
Paul: Klidně .. Když oni nepřišly ke mě dřív .. mají smůlu .. Betty ?
Betty: Naprosto souhlasím .. proč ne .. Hlavně nás nepodraz LJ ! ( Smích )



V táboře Favoritů :
Malcolm, Kate, Phil , Erik , Utku a Andrea
Malcolm: Koho vyhodíme ?
Kate: Já bych vyhodila Steph , není zrovna dva krát silná ..
Utku: To ani Natalie .. a víte jaká Natalie je ..
Malcolm: Právě ...
Erik: Tak koho ?


Natalie, Steph, Will , Brenda .
Steph: Pro koho budou hlasovat  ?
Brenda: Nemám ani páru ..
Will: Půjdu promluvit s Utkem a Kate ..
Natalie: hodně štěstí ..


Will, Utku a Kate ..
Kate: O co jde Wille ?
Will: Nikdo neví jak hrajeme .. Nikdo neviděl naší sérii tak proč nedržet při sobě ?
Will: Hlasujte dnes pro Andreu . OK ? A přídáte se k nám a pak mi ... půjdeme do finálové trojky .. to vám slibuju ...


Kate a Utku
Kate: Co chceš dělat ?
Utku: Nemám páru ..
Kate: Měly by jsme se rozhodnout .


Kmenová rada Favoritů .
Jeff: Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheń představuje život.
Jeff: Tak co favorité ..
Natalie: Ráda tě vidím Jeffe .
Jeff: Já vás taky .. Takže . Malcolme .. zpátky ve hře . Parádní ne ?
Malcolm: Parádní to nevystihuje .. Jsem neskutečně rád , že jsem dostal další šanci vyhrát milion.
Jeff: Hezky řečeno .. Phille .. Co ty ? Těšil ses že pojedeš zpět do Survivora ?
Phill: Co by survivor byl bez tajnýho agenta ..
Jeff: A je to tu zase ... ale teď vážně . Jsme na kmenové radě , tak už se budu ptát na důležité otázky . Utku , proč jste dnes nevyhrály ?
Utku: Těžko říci Jeffe , nemyslím si , že jsme slabí . Podle mě jsme silnější než oni . Šlo spíš dnes o štěstí ...
Jeff: O štěstí ? V této soutěži ? Věříš že jde jenom o štěstí Andreo ?
Andrea: Trochu ano , ale myslím si , že oni chtěly více vyhrát než mi .
Jeff: Brendo , jak to jde  v táboře ?
Brenda : Docela v pohodě , hned první den jsme postavily parádní přístřešek .
Jeff: Eriku , co jídlo ?
Erik: Myslím že nehladovíme .. zatím ( smích ) . Máme řýži a banány .. jsme našly . Ve  vodě jsou i ryby , tak jsme některé chytly .. takže .. žijeme si dobře ..
Jeff: Nechápu jak jste mohly prohrát . Jeff: Ok je na čas hlasovat . Wille , jdeš první .


Kmen Favoritů šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost. 
Spoiler:
.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:


Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
 

Spoiler:

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:


Hlasování
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 7:24 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 5:59 am

Bezva, konečně jsme nešli na radu Very Happy koukám že Paul mi nevěří... doufám že nabídka na final 3 jeho názor změnila. Pokud ne, asi bych s ním měl něco udělat... teda pokud bych věděl, že mi nevěří, což vlastně nevím... no a co teď Very Happy

Sbohem Natalie, škoda že nešla Andrea, to by bylo větší překvápko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 6:20 am

To je na Survivoru to těžké ... a ty bys ho vyhodil ? Je to nejsilnější hráč kmene zase ... (think)
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 6:26 am

Ne, asi ne... možná bych zvažoval nějakej blindside po sloučení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 6:30 am

xD uf jsem se lekl ... je to můj největší favorit .. už jen to jeho charisma xD PS: zase můžeš napsat otázky ... po každém díle můžeš napsat ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 6:41 am

ok, něco vymyslim
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 6:54 am

Favoriti : SKoro všichni Favoriti ( Kmen ) , Paul ( Kondice a charisma ) , LJ a Trošku Evelin , Alan a Betty
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 7:33 am

no tak hele, doufám že fanoušky nerozprášíš kvůli tomu, že fandíš víc favoritům, že ne? Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 7:50 am

Nn ... i Russa miluji a skoro jsem mu nenadržoval .. jasně .. Trošku s tou poslední soutěží ale imunitu vylosoval ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 7:50 am

Nejlepší série je ta , když favoriti odejdou jako první ... ^^ Nebo spíš většina
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 7:56 am

vážně? tak snad máme ještě šanci xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 8:04 am

Myslím , že nic není ztraceno ... Viděls HvV
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  EmptySat Oct 27, 2012 8:07 am

Jasně že neni, dyť byly zatim jenom 3 díly... po těch neni nikdy nic ztracený... teda, někdy jo, ale většinou se to dá ještě obrátit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 3 - Pro koho budou hlasovat ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě
» Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky
» Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: