Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Strašně !
Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_left100%Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_right
 100% [ 1 ]
ANo
Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec !
Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySat Nov 03, 2012 1:24 pm


Kmen Airai:

Alan: To byla jako facka , ty hlasy pro mě .
Erik: Taky se mi nelíbilo , když jsem viděl svoje jméno , ale buďme rádi , že jsme tady .
Alan: Máš pravdu ..



Kmen Malakal:

Malcolm: Myslím , že je dnes zase porazíme .
Andrea: Taky si to  myslím , porpvé jsem si myslela, že bude my ty outsideři ale karta se obrátila .
Phil: Třeba nedrží tak při sobě .
Malcolm: Jo , tím to bude .



Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Mlakal, podívejte se na nový kmen Airai . Lucy byla vyloučena na kmenové radě .
Jste připravení na dnešní soutěž o imunitu ? Začneme postupně První si vezmu imunitu . Díky . Imunita dnes k mání není . Dnes to bude trochu jiné. Dnes budete jako jednotlivci soupeřit proti svému vlastnímu kmeni . Budete bažit po individuální imunitě, která vám zajistí bezpečí při dnešní kmenové radě , protože dnes večer půjdou oba kmeny na kmenovou radu . Takže oba kmeny budou v této soutěži soupeřit odděleně. Takhle to bude . Každý člověk bude napojený na dlouhé lano , které je provlečeno množstvím překážek. Budete přelézat, podlézat, prostě manévrovat kolem těchto překážek, abyste se dostali do cíle. První člověk , který se dostane do cíle , vyhrává individuální imunitu, je v bezpečí na kmenové radě .Po tom , co oba kmeny projdou touto soutěží, tak se dva vítězová , každý za jeden kmen, utkají v souboji kdo s koho. Vítěz této soutěže vyhraje pro svůj kmen steaky, přílohy, nealkoholické nápoje, které si budete užívat dnes večer, zatímco budete poslouchat na kmenové radě druhého kmene. Takže nejenže získáte jídlo ,ale také nahlédnete do vnitřního chodu druhého kmene. Je hodně moc v sázce.
Airai jde jako první . Bojuje se o individuální imunitu. Start!
Musíte následovat lano . Musíte sebou mrskat jestli chcete vyhrát . Erik a Alan zatím vedou . Evelin a Utku je dohánějí. Budete mít mnoho modřin , ale za to budete v bezpečí .
Je to Erik , Alan , Evelin a Utku . Ostatní jsou v prostředku . Erik a Evelin jsou v druhé sekci . Je to mezi nimi . Alan se zbrzdil , ale už je v druhé sekci . Evelin vyhrává inviduální imunitu ! Ostatní se odepněte . Zaujměte svá místa na lavičce . Malakal , vás zahákneme. Pěkná práce .
Dobrá , další kolo . Malakal bojují o individuální imunitu.
Přípraveni ? Teď! Uvidíme ,jestli se něco naučily . Lj a Malcolm sebou hází . Paul je hned za  nimi .  Kate a Betty i Andrea se snaží . Phil je v zadu . Nevzdávejse .. Nesmíte být bojácní . Hned od začátku to je LJ , Paul , Betty,Kate a Malcolm . Andrea spomalila, Malcolm je v druhé části . Lj je taky v druhé části . Kate je taky v druhé sekci . Malcolm je skrz ! Malcolm vyhrává imunitu !
Malcolme , gratuluji . Nyní vyzveš Evelin . Jdeme na to . Malcolm za Malakal proti Evelin za Airai . O Steaky ! Teď !
Oba kmeny povzbuzují .
Tahle soutěž má druhé patro . Malcolm i Evelin jsou v bezpečí . Nyní bojují o steaky . Získáte za výhru nahlédnout do druhého kmene . Malcolm je ve vedení . Evelin mu dýchá na záda . Velká podpora od obou . Malcolm je velmi blízko . Malcolm to má . Malcolm vyhrává za Malakal ! Malakal se dnes nají ! Bude to takhle . Malakal půjde jako první , kde Malcolm nemůže být vyhozen . Jakmile skončíte s vaší kmenovou radou , budete poslouchat Airai a najíte se . Mimochodem , mám pro oba jednu zprávu. Tohle je nápověda k talismanu skryté imunity v obou táborech. "Víra není ztracena, jestliže jste protrpěli porážku. Spása je schována tam, kde se sbíhají dvě cesty. Hořící keř vrhá stín na vrchol kamene, pod nímž leží klíč k tomu, abyste nešli domů." Mějte příjemné odpoledne .
Vemte si věci a uvidíme se večer .



Kmen Malakal:

LJ(!): Vyhrát ty steaky bylo pro kmen jako požehnání - v soutěžích se nám daří čím dál líp, na rady nechodíme, kromě dneška ... Momentálně je Malakal na vrcholu.


Andrea: Hezký výkon Malcolme ..
Malcolm: Díky ... LJ byl hned za mnou , jsem se chtěl podívat , ale nedokázal jsem to ( smích )
Phillip: Hlavně že si užijeme ty steaky .
Betty: Jo .. to je hlavní .


Malcolm, Andrea, Phil, Kate , Betty a Paul
Malcolm: Doufám , že se všichni shodneme a vyhodíme LJho .
Betty: Naposledy zradil mě i Paula , když hlasoval pro Willa ..
Paul: Pravda .. takže LJ jde domů .. stejně není tak silný a podle mě , je to největší slizoun této hry .


Malcolm, Andrea, LJ
LJ: Tak pro koho budete hlasovat? Pro Paula nebo Betty? Hodlám hlasovat s váma...
Malcolm: Dnes hlasuje pro Betty .. Nevím jak ty .. Souhlasíš Andreo ?
Andrea: Rozhodně ...


LJ(!): Když jsme byli na soutěži, tak nám Jeff přečetl nápovědu k imunitě.
Dvě cesty , to odkazuje na cestu , když jdete ke stromové poště . Tam se spojují dvě cesty. "Hořící" keř. Sice jsem nevěřil tomu, že bych moh mít takový štěstí, abych ji našel podruhý, ale představte si to - mám ji!!!



Kmen Airai:

Evelin,Alan,Utku a Brenda

Evelin: Doufám že se shodneme a vyhodíme Steph ..
Alan: Nechci jít domů .
Utku: Steph jde domů . Byla proti nám už ve starém kmeni , tak proč ne .



Kmenová rada Malakal :
Jeff: Malcolme , je parádní mít náhrdelník na sobě ne ?
Malcolm: To opravdu je ...
Jeff: Betty, nemyslíš si že to znamená , že je silný hráč , kterého se musíš hned zbavit ?
Steph: To opravdu myslím Jeffe . Blíží se sloučení , takže by se takový lidi měli vyházet .
Jeff: Paule , ty si taky silný hráč ,
Paul: Stejně jako Lj , Kate , Betty , Andrea a Phil .. takže v tom případě ..
Jeff: Chápu co tím chceš říct.
Jeff: Ok je čas hlasovat , Lj, jseš na řadě .


Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
I jediný hlas vás může stát život ve hře . Vemte si pochodně a sedněte si na místo poroty.

Hlasování:
Spoiler:

Rozhovor s vyzařeným:
Spoiler:



Kmenová rada Airai :
Jeff: Airai , vidíte poprvé kmen Malakal . Betty , dnes odešla domů . To znamená , Malakal , můžete se pustit do jídla . Steaky , nealko-pití a nějaké ty přílohy.
Utku: Sakra . To vypadá dobře.
Jeff: Utku .... ani se na mě nepodíváš ...
Utku: Promiň Jeffe , ale hezky to voní ..
Jeff: Evelin , jseš nejspíš ráda že máš imunitu že ?
Evelin: To si piš Jeffe. Podle mě, tohle bylo moooc důležité .
Jeff: Utku , jak dnes budeš hlasovat ? Vyhodíš někoho kdo je velkou hrozbou ? Nebo vyhodíš někoho kdo je nejslabší pro kmen?
Utku: Chci se rozhodnout podle obojího , nějak tak středně ..
Jeff: Steph , dá se ti věřit ? Mohou ti věřit ?
Steph: Jestli dnes zůstanu.. ANo ...
Jeff: Ok je čas hlasovat , což znamená . Malakal , dojeste co máte v puse a jděte do tábora. Alane, jseš na řadě .

Kmen Airai šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.OK.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Favorité právě ukázali , jak se hra hraje . Vemte si věci a jděte zpět do tábora .



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:11 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySat Nov 03, 2012 3:04 pm

btw to video je soukromý
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySat Nov 03, 2012 3:09 pm

už ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySat Nov 03, 2012 5:43 pm

jj už dobrý - a bomba video Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySat Nov 03, 2012 5:47 pm

Alespon něco xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 12:38 pm

Teda, tak to jsem teď moc rád že jsem za sebe zahrál imunitu Very Happy i když musím říct, že u tý soutěže jsem se bál, že mě jí necháš vyhrát a pak budu jako vůl za sebe patlat imunitu Very Happy Jen kdybych věděl, že proti mě budou hlasovat úplně všichni, hlasoval bych spíš pro nějakého favorita... nejlíp Andreu nebo Phila, takhle zbytečně šla Betty Sad A v druhým kmeni mě naštval odchod Alana! Vypadne jako taky ještě nějakej favorit nebo ne? No co už, aspoň se tím moje pozice trochu v podstatě i lepší... s Evelin a Paulem jsme teď poslední fanoušci... já jsem sám za sebe... a asi jen těžko nějaká hrozba Very Happy takže doufám že by mě to mohlo ve hře ještě nějakou dobu udržet Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 12:44 pm

Kdyby si imunitu vyhrál a řekl že zahráváš imunitu za sebe . Tak samozřejmě bych ji nezahrál ... by byla blbost .. To jen říkám tak ,at si prekvapeny jestli si imunitu vyhral nebo ne .. PS zitra sloučení ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 12:52 pm

V 11? Jupí Smile A to ještě nedávno bych pyskoval že sloučení v 11 je nesmysl, že to americkým survu nikdy nebylo... no a teď už nemůžu xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 12:53 pm

Jj .. takže jsi ve sloučení . To znamená , že se kdykoliv budeš moc vrátit , pokud nevyhraješ , když vyhraješ , tak už jen do All star nebo HvsV
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 1:02 pm

To rád slyším Smile a na výhru to ani náhodou nevidím xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 1:08 pm

Proč ne ? Co víš .. třeba se něco stane ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 1:27 pm

Třeba třeba... to jsem zvědav no, co se stane Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 1:50 pm

To já taky ... Podle mě ... jak to tak vidím tedˇ .. Paul , LJ a Evelin . game over + Steph
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 2:11 pm

No pokud budou všichni ostatní favoriti držet pospolu... asi jo Very Happy ale byla by to škoda, ti troubové se vůbec nehádaj :-/
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 2:26 pm

Tak to bylo i ve fans a pak byl blindside Ozzy , Jason .... všichni silní ... Tu je silný Paul , pak ty a pak Evelin ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 2:29 pm

Tak doufám že tady to bude taky Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 3:06 pm

xDD Bych si udělal taky char , nevím jak bych hrál xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 3:07 pm

PS: chceš se vrátit do 3 sezony ? Potřeboval bych RC až do HvsV .. Tak bych tě dal místo níí
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 3:15 pm

Jestli myslíš že je to dobrej nápad, já jsem klidně pro
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás EmptySun Nov 04, 2012 3:36 pm

Je to zábava ? Nevíš jestli pro tebe hlasují nebo ne že xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás   Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 8 - Jedinný hlas dokáže vyloučit jednoho z vás
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky
» Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: