Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos

Goto down 
2 posters

Jak se vám tato epizoda líbila ?
 Strašně !
 Ano
 Ne
 Vůbec !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 3:19 pm

Kmen Airai:

Erik:(!) Jsem strašně překvapený ... že nikdo nehledá imunitu . Vůbec to nechápu , proto se jdu po ní podívat ..

Steph: Eriku , hledáš imunitu ?
Erik: Šel jsem jen pro poštu proč ?
Steph: Nenajdeme společně imunitu ?
Erik: Prý jí má už Evelin .
Steph: Ops .. tak nic ..


Erik(!) Trošku sjem zalhal ale jen pro svoje dobro ..
Erik: Tu se spojují dvě cesty . Hořící keř .. Tenhle je červený ... Cha! Mám to !


Steph: Utku , víš o tom že má Evelin imunitu ?
Utku: Já nevím , já jsem ji nehledal .
Brenda:



Kmen Malakal:

Malcolm: Myslím , že je dnes zase porazíme .
Andrea: Taky si to  myslím , porpvé jsem si myslela, že bude my ty outsideři ale karta se obrátila .
Phil: Třeba nedrží tak při sobě .
Malcolm: Jo , tím to bude .



Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Malakal, podívejte se na nový kmen Airai . Alan byl vyloučen na kmenové radě .
Jste připravení na dnešní soutěž o imunitu ? Začneme postupně První si vezmu imunitu . Díky . Imunita dnes k mání není. Je to proto, že hra se opět změní. Sundejte si šátky. Znovu nastal čas na nové šátky. Malcolme . Vem si šátek .. Tentokrát jsou šátky jiné .... To je barva sloučení. Od všech byl potlesk. Nevrátíte se do Malakalu ani do Airai . Zbývájící dny strávíte přímo na této pláži , kde jsme začali tuhle sérii . Musím vás ale upozornit . Přichází na madagascar velké bouřky a deště . Proto jsme vám dali skřínku s nářadím , máte spoustu hřebíků, provaz a drát. Takže se dáte do práce . To že jste vydržely tak dlouho znamená , že jste opravdu ti nejlepší téhle sérii. Proto jsme usoudili, že si zasloužíte nějaký dárek na uvítanou. V souladu s pravidly Trosečníka...tu máme pár věcí , které vám pomohou s vaším novým táborem. Dvě havajské harpuny, celtu , která vám pomůže při velkých deští zůstat v suchu. Barvy na vlajku . Vymyslíte samozřejmě nové jméno. Den je téměř v půlce . Bouřka může přijít kdykoliv. Tohle je váš nový domův . Dejte se do práce.

Andrea:(!) Jsem ráda za sloučení . Favoriti mají velkou výhodu nad fanoušky .

Paul:(!) Jsem nadšený ze sloučení, protože teď dostane hra jiné obrátky. Tohle začíná být pro hráče jako jsem já vzrušující.



Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? Odteď hrajete o individuální imunitu. S tímhle na krku jste v bezpečí. Bez ní máte potíže. Dnes budete držet rukojet s lanem přivázaným ke kbelíku. V každém je 25% vaší tělesné váhy. Jak bude soutěž pokračovat, ta váha bude na vás moc. Lano se začne odvíjet a kbelík spadne. Jakmile spadne , končíte. Poslední muž a žena vyhrávají imunitu a jsou v bezpečí před před hlasováním a zajistí si 1/10 šanci na výhru . Poražení jdou na radu, kde bude někdo vyloučen. Zaujměte pozice .

Dobrá , soutěž oficialně začíná . V každém vědru je 25% vaší tělesné váhy. Vaše zápěstí bude mít co dělat. V sázce je milion dolarů.

5 Minut
Phillip končí z ničeho nic .. Zbývá 10 hráčů . LJ je venku ze soutěže . Neodbíhejte myšlenkami . Musíte se soustředit . Malcolm na krajíčku . Malcolm končí a na radě bude mít problémy. Bredna už pomalu pouští ... a je  to zady ... Erik končí .
Paul , Utku bojují za muže a za ženy to je Steph, Evelin, Kate a Andrea . Kate navijí lano . Steph pustila .. Steph končí .. Evelin se snaží udržet a končí .. Andrea pouští a Kate vyhrává imunitu . Zbývá ještě jeden . Paul a Utku ... Takhle se maká . Utku je bojovník a navinul si lano .

15min
Utku končí a Paul vyhrává imunitu !
Kate pojd ke mě . Gratuluji , jsi v bezpečí na dnešní radě .
Paule pojd . Taky jsi v bezpečí .
Pokud jde o zbytek . Někdo příjde o šancy vyhrát milion dolarů .


V táboře:

Erik,Utku,Brenda ..
Erik: Malcolm?
Brenda: Souhlasíš Utku ?
Utku: Souhlasím ..


LJ, Brenda, Utku, Erik

LJ: Každý jeden z lidí v Malakalu pro mě už jednou hlasoval... takže proč bych jim měl věřit? Pokud přejdu k vám do Airai, máme většinu... A Malcolm, Andrea, Kate, to jsou všechno velký hrozby... co na to říkáte, dohodneme se?
Utku: Malcolm končí .. Jednoduché
Brenda: Souhlasím s Utkem ..



LJ, Paul

LJ: Vím, že jsme se poslední dni trochu odcizili... tys pro mě i volil... ale dokud jsem mohl, dělal jsem všechno pro fanoušky... dokonce jsem zahrál imunitu, abysme získali navrch... co bys říkal na to, že bysme se spojili s favoritama z Airai? Nejsou až tak sjednocený jako ti z Malakalu... byla by to pro nás šance... co ty na to?
Paul: OK ... Hlavně že to nejsem já dnes ..



LJ, Evelin, Steph

LJ: Holky, mám pocit že vy dvě jste u Airai na odstřel, nemám pravdu? Aspoň to tak vypadá... s Paulem promejšlíme, jestli se nepřidat k Airai... co na to říkáte? Vyházíme Andreu, Malcolma, Phila a Kate, no a pak v top 7... bysme měli většinu...
Steph: Souhlas, my dvě hlasujeme pro Erika ... Erik vede celé Airai


Malcolm a Paul,
Malcolm: Vím že to není žádná sranda .. všichni tu běhají .. ale tohle ti chci navrhnout ... Já , ty ,Kate ,Andrea a Phil .. finálová pětka .. Ljmu nemůžeš věřit .. A kdo by ve finálové pětce chtěl stát proti Kate a Andree .. nikdo .. Přemýšlej o tom ..
Paul: ok .. díky ..


Andrea,Malcolm,Phil a Kate ..
Andrea-Jak to teda bude ?
Malcolm-(!) Lj tu běhá za všema .. je to směšné ..
Malcolm - LJ nebo Utku končí .. vyberte ...
Phil - kdo je větši hrozba ?
Kate- LJ je slizoun .... to Utku ne ... Utku je bojovník .. to Lj ne .


Malcolm,LJ,
Malcolm: Hlasujeme pro Brendu ... souhlasíš ? Večer ji napiš .. A pro jistotu , večer zahraji imunitu . Jenom ti radím..přestup k nám ... Finálová pětka je hezké číslo ..
LJ: Tak to určitě je...


Evelin,Steph,Malcolm,Brenda a Andrea,
Steph: Chcete jednoho od Airai pryč ? Klidně vám pomůžeme . Já a Evelin hlasujeme pro Erika .. Jestli chcete , tak se přidejte



LJ(!): Možná si kopu ještě hlubší hrob, než jsem doteď měl, ale nemůžu prostě jen sedět a čekat, až na mě přijde řada... doufám že Paul, Evelin i Steph do toho se mnou půjdou... stejně tak favoriti z Airai... hlavně se bojím, co udělá Steph, přece jen patří mezi favority, i když ji mezi sebe podle mě tak úplně nepřijali... nezbývá mi než doufat a věřit, no a na radě - se uvidí...



Kmenová rada Malakal :
Jeff: Takže , první kmenová rada ve sloučení .
Jeff: Kate , podle mě to musí být strašně báječné mít imunitu kolem krku ..
Kate: Souhlasím s tebou . Dnes to beztak budou různé hlasy ..
Jeff: Malcolme , myslíš si že by si mohl jít dnes tamtou cestou?
Malcolm: Rozhodně Jeffe , myslím si to ...
Jeff: Steph , proč si myslíš že by Malcolm mohl jít domů .
Steph: Je to velká fyzická hrozba .. v sociální stránce dominuje taky ..
Jeff: Evelin, bavíte se o tom , kdo má talisman imunity ?
Evelin: Rozhodně , padlo pár nápadu , ale žádné stoprocentní. Jediné co vím na sto procent . Že já žádný nemám . Takže mi to dělá starosti .
Jeff: Drží favorité pospolu Paule ?
Paul: Podle mě ne ...
Jeff: Steph , držíš s Airai ?
Steph: Cha .... V žádném případě .. ani Evelin ...
Jeff: Takže hlasujete pro jednoho z těch třech ?
Steph: Přesně .. kdo chce at se přidá , hlasujeme pro Erika
Erik: Tol neznamená , že ostatní nehlasují pro tebe ...
Jeff: Eriku , takže hlasujete pro Steph?
Erik: Možná ... naposledy jsme ji zachránily a tohle máme na odplátku ..
Steph: Co jste sakra čekali ...
Evelin: Pořád jste řekly že půjdeme domů a dnes jdete domů vy ..
Erik: Klidně si pro mě hlasujte , ale máte smůlu ... Protože jestli pro mě budete obě hlasovat . Jdete domů ... (vytáhl skrytou imunitu) ... Teď přemýšlejte ,na jakou stranu se přidáte .
Paul: WoW ...
Kate: Perfektní ..
Jeff: Ještě chce někdo ukázat imunitu ?
Jeff: Ok je čas hlasovat , Brendo, jseš na řadě .


Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost
Spoiler:
Díky. Tohle je skrytý symbol imunity . Jakékoliv hlasy proti Erikovi se nebudou počítat .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Devátou vyloučenou osobou a první členem poroty .
Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle byla opravdu šílená kmenová rada .. Vemte si věci a jděte do tábora .


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 3:47 pm

Achjo, Steph a Evelin jsou ale takový krááááááávy! Very Happy teď vymyslet co s tímhle mám udělat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 3:52 pm

Tolik dohadování Very Happy JSem si házel tolikrát kostkou xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 4:07 pm

Jak házel kostkou? To jsem moh klidně vypadnout kdyby to padlo na kostce že maj hlasovat místo Utkua mě?!?!?!
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 4:14 pm

Jo Very Happy Kostka tě miluje ... V survivoru potřebuješ stěstí ... Trochu jsem nad tebou přivřel oko občas xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 4:30 pm

Aha, tak dík... tak to jsem zvědav co kostka provede dál... a začínám si říkat že se snažím utvořit Airai alianci úplně zbytečně... Sad
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 4:42 pm

Steph, Evelin chtějí zničit BRendu a Erika ... Malcolm chce zničit tebe xD , Paul chce zničit tebe xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 4:43 pm

Jsem zvědavý na další kmenovku ... Až mi Russ Landau pošle písniccku filipin na kmenové radě .. tak hlasování udělam pomocí videa ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos EmptyThu Nov 08, 2012 5:05 pm

ok... ale štvou mě jako Very Happy Eliza a Scout byly ochotný spolupracovat, i když se šíleně nesnášely, když věděly, že to pro ně bude výhodný... tyhle lidi fakt nepřemejšlej... a jestli bude final 4 fakt Andrea,Malcolm,Kate a Phil, tak asi vyskočím z okna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos   Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit
» Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: