Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec

Goto down 
4 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptySun Dec 30, 2012 7:21 am

Soutěž

Jeff: Pojďte lidi . Palaki, poprvé vidíte kmen Matto. Jess, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky. Imunuta dnes k mání není. Dnes oba kmeny půjdou na kmenovou radu a oba někoho vyloučí. Dnes si zahrajeme o odměnu. Kmen který vyhraje půjde do malé chatky, kde si dají sendviče, polévku, brambůrky a brownies.. Stojí to za to? Teď k soutěži. V dnešní soutěži budou čtyři členové z každého kmene střídavě házet kameny na keramické dlaždice. Pokaždé když rozbijete dlaždici,uvolníte tím svazek dílků dřevěné skládačky. Až získáte všechny díly skládačky, začnete skládat puzzle. Okraje každého dílu skládačky musí barevně odpovídat vedlejšímu dílu. To znamená , že černá se musí dotýkat černé, fialová fialové, oranžová oranžové. Když to nebude vycházet,máte to špatně . První kmen, který správně sestaví puzzle, získává odměnu.

Palaki má 8 členů a Matto jenom 4
To znamená že Palaki musí 4 .. polovinu kmene posadit na lavičku .. Kdo to bude ?

Sedí - Chris, Adam, Rick a Natasha

Soutěži
- Palaki: Pavel, Jane, Ela a Ryan
- Matto: Luke, Liam, Connor a Zoe



Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!
Pavel se nestrefuje .. za Matto Luke taky ne .. Jane a Liam se strefují a rozbijí první dlaždici. Ela se nestrefuje .. Connor se strefuje. Ryan má dlaždici pro Palaki .. Zoe ... to bylo dost chabé ... Zatím je to vyrovnané 2:2 .. Pavel to zkouší po druhé .. a nic .. Liam se znovu strefuje .. Matto chybí poslední dlaždice .. Connor se strefuje ... Rychle ! Nesmíte ztrácet čas .. Ryan se strefuje a Palaki chybí pořád jedna dlaždice .. Matto začíná skládat .. Pavel to zkouší .. vedle .. Jane rozbijí poslední dlaždici všema silama .. Můžete ještě vyhrát ! Matto začíná skládat .. není to zas tak lehké . Connor se snaží na to přijít .. Palaki začíná skládat .. mají co dohánět .. Matto je dost blízko ... mají to správně ??
Matto! Vyhrává odměnu!
Matto, gratuluji .. Půjdete na hezké místo a dáte si něco k jídlu a vymyslíte, kdo z váš čtyř, půjde domů. Vyrazte . Palaki, špatné zprávy, nedostanete nic k jídlu a k tomu jeden z vás půjde domů. Jděte zpět do tábora .. uvidíme se večer.



Kmen Matto

Na odměně


Liam: Dívejte na to jíííííídloooo !!!
Zoe: Dáme si do nosu ..
Liam: Víte že jsme vyhrály ... mi jsme čtyři a jich je osm .. takže dostaneme více jídla do našeho žaludku!
Connor: Přesně !!!


Connor:(!) Vyhrály jsme báječnou odměnu .. strašně rád bych tu nechal ty silné a to je Liam a Zoe která se dnes předvedla ..

Liam, Connor a Zoe
Liam: Luke byl dnes dost slabí.. nic nepředvedl .. hlasuji při něj .. můžete mi věřit ..že ve sloučení jsem na vaší straně ..
Zoe: Díky ..



Connor a Zoe ..
Zoe: Co myslíš ?
Connor: Luke je dobrý kluk a je na naší straně ..
Zoe: To Liam není .. Ale Liam dnes předvedl dobrý výkon .. To Luke nic ..
Connor: Musíme si to rozmyslet .. Lukovi věřím více
Zoe: Já právě taky ..






Kmenová rada Matto :


Jeff: Takže .. dnes budete už jenom tři .. Zoe .. už jste všichni kamarádi .. nebo je někdo mezi vámi, který je mimo .. alianci nebo nezapadá mezi vás ?
Zoe: Myslím. .. že jsme všichni kamarádi .. dnes jsme se dost sblížily a zapomněly na té odměně .. že je toto hra ..
Jeff: Connore, ty, Liam a Zoe parádní výkon .. ale co Luke ? Dnes se mu nějak nedařilo ..
Connor: Přesně .. dnes nebyl nejspíš ve svoji kůži .. nemůže ze sebe vydávat vždy to nejlepší ..
Jeff: Luku .. máš blbou náladu dnes nebo co se děje ?
Luke: Né .. poslouchám a dnes se mi prostě nedařilo a nechci nikomu lhát ale mi víme kdo jde dnes domů ...
Jeff: A kdo ?
Luke: Liam .. nepatří mezi nás .. zradil nás a proto jde dnes domů .. musíme udržet lidi, kterým se dá důvěřovat ..
Jeff: Liame .. máš hlavu v opratce .. jak se snažíš zachránit ..
Liam: Dnes jsem dal do soutěže 100% A šlo to vidět .. neměl bych jít dnes podle soutěže domů .. za to Luke ano ..Nemůžeme spolíhat, že budou sloučení .. Zitra nás bude dohromady deset a to není polovina .. proto nesmíme myslet na sloučení Jeffe .
Jeff: Luku, Hodil to na tebe ..
Luke: To on děla .. jsem strašně loajální a snažím se v soutěžích .. kromě dneška ..
Liam: Já se snažím v každé soutěži .. a v každé soutěži odvádím kus práce .. zatím co ty ne ..
Luke: Jdeme raději hlasovat Jeffe .. chci aby vypadnul a chci abys mu zhasnul pochodeň ...
Jeff: Má k tomu někdo něco? Ne ..
Jeff: Ok .. je čas hlasovat.. Luku .. jdeš první ..




Kmen Matto šel hlasovat

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Teď doufat .. jestli bude sloučení .. a nebo ne. Vemte si věci a jděte do tábora .. dobrou noc ..


Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:






Hlasování:
Spoiler:






Kmen Palaki


Pavel a Rick
Pavel: Zaslechl jsem, že se proti mě chystá spiknutí, takže doufám, že ty budeš držet se mnou a s aliancí. Podle mě by měl jít Ryan, protože není v alianci a je daleko větší hrozba do sloučení, který už brzy přijde, navíc mu naprosto nevěřím a myslím si, že by mu nedělalo problém přejít. Ale pokud chceš hlasovat pro nejslabšího člena kmene, tak si myslím, že Natasha je horší než já a bude pro nás oba lepší když s náma zůstaneš v alianci.
Rick: Určitě, teď jenom jestli vyhodit Natashu nebo Rayena


Adam,Chris, Ryan a Natasha
Ryan: Víte .. že Pavel je nesjlabší ... proto jsme se s Natashou rozhodly .. Final 4 .. co říkáte chlapy? Jsme nejsilnější a neměly by jsme jít domů před sloučením .. Jestli počítám . tak ještě budou dvě kmenovky a jestli si necháte Pavla .. modlím se za vás ..
Adam: Final 4 zní lákavě a ano .. máš pravdu .. Pavel je slabý a já nesnáším prohry ..
Chris: Takže Pavel ? OK ....


Adam a Chris
Chris: Co myslíš ?
Adam: Jseš ochoten porušit slovo ??
Chris: když to bude nutné ?
Adam: Komu věříš víc ?
Chris: Pavlovi a spol ...
Adam: Jsme na tom stejně ..

Adam(!) Nevím co dělat .. Pavel je skvělý kluk .. ale v soutěžích by pomohla i cvičená opice víc .. Je to těžké rozhodnutí ..


Pavel a Chris
Pavel: Chrisi dozvěděl jsem se, že ti Ryan a Natasha nabízeli, aby ses k nim vrátil. Podle mě jim nic nedlužíš. Udělal jsi to co bylo pro kmen nejlepší. Jsi důležitá součást naší aliance, tak doufám, že nás nezradíš. Chceš snad s náma pořád jít až do konce nebo ne?
Chris: Neboj .. jenom jsme si povídaly .. nemusíš hned tak vyjíždět ... Ryan jde domů ... jednoduché ..
Pavel: To jsem rád, protože si o tobě myslím, že jsi člověk, který drží slovo a proto ti důvěřuju.
Pavel: to jsem rád, zeptám se zbytku aliance pro koho chtěj hlasovat. Koho z těch dvou bys chtěl vyhodit ty?
Rick: Asi spíš Natashu... Rayen by nám ještě mohl pomoct v soutežích...
Pavel: To máš pravdu, ale tak jako tak už půjdeme do sloučení v převaze a když jsem se bavil se zbytkem aliance, tak chtěli vyhodit Ryana, takže prosím pokud ti to nevadí vol teď s námi. Kdyby si nechtěl volit Ryana, tak bych se s tím pokusil ještě něco udělat, ale netuším co na to řeknou ostatní. Ještě bych se tě chtěl zeptat, nevíš něco o plánu druhé aliance a kdo všechno s nimi bude hlasovat? Mimochodem, pokud to tentokrát vyjde a vypadne Ryan nebo Natasha, tak ti slibuju final 4, ale nech si to pro sebe. Pokud tu ještě zítra budu, tak ti řeknu s kým ještě mám v plánu jít do final 4, přeci jen ti to nemůžu říct před hlasováním to snad chápeš.
Rick: Dobře dobře, Rayen je docel ffajn chlap, ale jestli ho chtěj ostatní volit, tak nebudu dělat problémy... Vim jenom, že nejspíš hlasujou, pro tebe a nevím s kým ještě mluvili... Final 4 zní krásně, rád přijímám....





Pavel, Adam, Chris, Ela, Jane
Pavel: Pro koho chcete hlasovat lidi? Podle mě by měl jít Ryan, protože bude velká hrozba ve sloučení.
Jane: souhlasím s tebou. buď Ryan nebo Natasha.
Ela: Tak si vyberte ...
Pavel: Jak jsem řekl, podle mě by měl jít Ryan.
Ela: Ok .. počítejte se mnou ..
Pavel: Dobře, vy ostatní s tím souhlasíte?
Adam: Co jiného nám zbývá ???
Pavel: Chtěl jsem znát váš názor, protože jste členové aliance, takže dneska půjde domů Ryan.



Ryan a Rick

Ryan: Doufám že do toho jdeš s náma .. já, Natasha, Chris a Adam hlasujeme pro Pavla .. Musíme udržet kmen silný brácho ...
Rick: Víš to jistě?
Ryan: Chris se cítí špatně že mě zradil tak si myslím že ano ...



Adam, Rick,
Ještě jsme spolu neměli šanci mluvit, myslií, že jsi rozumnej chlap... proto se chci zeptat... Jak to vidíš ty?
Adam: Pavel je opravdu slabý .. a Ryan a Natasha mají pravdu a snaží se a ... abych pravdu řekl .... dává to smysl se ho dnes večer zbavit ... opravdu dává .. Já chci vyhrávat .. nemám rád prohry a bez něj .. to půjde snáž Ricku ...
Rick: Máš pravdu, že není nejsilnější, ale zase mi nabídl alianci... Jak jsi na tom ty?... Něchtěl bys dalšího spojence?



Chris, Jane
Jane: Chrisi, slyšla sem jak se tě Ryan snaží dostat na svou stranu. Chtějí tě jen do počtu a za to že si je zradil pak půjdeš jako první z nich. Přemýšlej o tom.


Ela a Pavel
Ela: Nevím co se to děje .. ale dneska tu je pěkný blázinec ... Chris a Adam se kamarádí s druhou skupinou .. to stejné Rick ...
Pavel: Budeme jim muset věřit, protože nic víc nám nezbývá. Jsem rád, že ty držíš s aliancí, moc si toho cením. Pokud něco zaslechneš, tak mi dej prosím vědět.


Pavel(!): Tak dneska to byl asi nejhorší den v táboře, kterej sem zažil, protože všichni pobíhali sem a tam a moje jméno bylo dost slyšet, takže doufám že aliance zůstane při mě. A jestly ne, tak doufám, že všichni spadnou do ohně. (smích)


Rick!: Nevím, jak budu dnes hlasovat... Ani jedna možnost, mě netěší, takže se uvidí na radě...

Jane(!): Pěkně mě dostává Rickova troufalost. Nabídla sem mu u naší aliance pěknej brdloh a on si vyskakuje. Uvidíme co vymyslíš hochu.





Kmenová rada Matto :


Jeff: Takže .. Palaki si vede dost dobře .. o 4 členy budete a máte více než Matto ..Ricku ... jseš nový v tomto kmeni .... jak chceš zajistit abych ti dneska nemusel zhasnout pochodeň ?
Rick: Jeffe doufám, že to nebudeš muset dělat... Jsem sice nový, ale během té chvíle jsme se dobře poznali a seznámili a myslím, že mě berou jako jednoho z nich..
Jeff: Ryana .. kdo je podle tebe nejslabší v tomto kmeni ?
Ryan: Pavel ..
Jeff: Souhlasíš Chrisi ?
Chris: Ano ..
Jeff: Natasho ?
Natasha: Souhlasím ..
Jeff: Pavle .. tu pár lidí řeklo že jsi nejslabší v soutěžích .. Je to pravda ? A co jiného než pomoc v soutěžích můžeš kmeni přinést ?
Pavel: Možná, že je to pravda, ale to je jeden z důvodů proč by byla hloupost mě vyhodit. Za prvé máme takovou přesilu, že můžu v každé soutěži až do sloučení sedět, takže to kmeni nepokazím a za druhé nejsem žádná fyzická hrozba do sloučení.
Jeff: Takže Ryane, jaká byla atmosféra v táboře po soutěži ?
Ryan: Byl to dost blázinec, který jsme nikdo asi nepředpokládal .. Měl jsem pocit, že další jde Pavel .. protože je neslabší z celého kmene jak už víš, ale zdá se, že byla nakreslena čára, která tu už nějakou dobu je. Myslím, že Jane a Pavel dali slovo Rickovi a Ele .. Chci teda říck Chrisovi a Adamovi ... abyste nechaly kmen silný a měli opravdovou šanci ve sloučení, jako sjednocený kmen.. Dívám se vám do očí a prosím ... neoslabujte náš kmen ..
Jeff: Elo .. kroutíš hlavou ..
Ela: Nechci se tu hádat z Ryanem .. je to bezva chlap, ale vytvořila jsem si pouto s Jane, Rickem a Pavlem .. jo a s Adamem a Chrisem ...
Jeff: Ještě otázka pro Ricka ... myslíš si že bys dnes mohl jít domů ?
Rick: Ne dneska si nemýslím, že pujdu domu... Pokud ano, tak budu velmi překvapen
Jeff: Jak těžké je to pro tebe Chrisi ..
Chris: Můžu se podívat na všechny co jsou tady a nemohu říct .. že bych je neměl rád .. Ale chci vyhrát milion a jít do sloučení s převahou a ... Ryan má v něčem pravdu ..
Jeff: V bezpečí není nikdo .. Je čas hlasovat .. Adama jdi první .




Kmen Matto šel hlasovat

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:


Dojdu pro hlasy. Přečtu hlasy.

První hlas,
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle byla dost bláznivá kmenová rada. Vemte si věci a jděte do tábora ..


Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:




1. Hlasování:
Spoiler:


2. Hlasování
Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Sun Dec 30, 2012 10:06 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptySun Dec 30, 2012 8:27 am

To jsem zvědavej.. doufám, že se nebudou tahat kameny
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptySun Dec 30, 2012 8:31 am

Jdu na oběd .. pak dopíšu kmenovku a je to zde ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptySun Dec 30, 2012 8:59 am

Hotovo ... k****vsky dobrá epizoda !! Nejlepší této série
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 9:35 am

Jsou tu podle me urcite veci ktere by me zajimal. Byl jsem vyloučen proto, ze sem byl podle ostatnich moc slabej a oni chteli jit do slouceni v presile a ve chvili, kdy sme (palaki) sli na radu se dalo ocekavat, ze bude slouceni, ktere opravdu nastane (podle toho co jsem cetl na profilu Jane), protoze pred hlasovanim zbyvalo ve hre 11 lidi a bylo tim padem podle me uplne jasne, ze kdyz jeden odejde a zbyde 10 lidi, tak bude slouceni (navíc i kdyby nebylo, coz by bylo divne, protoze by pak zbylo jen 9 lidi a my priste prohrali, tak by sme stejne meli velkou prevahu), takze nechapu jakto, ze sem byl vyrazen proto ze sem slabej kdyz kazdymu uz muselo davno dojit ze uz dalsi souteze v kmenech nebudou a ja vlastne nejsem zadna hrozba do slouceni, coz jsem vsem i potvrdil a navic i podle tohoto dilu mi ostatni hraci verili a podle toho co rikali by radsi byli se mnou...Nechci schazovat tvou praci admine, kazdy obcas udela chybu a je jasny ze toho mas hodne a ne jenom nas, ale mrzi me ze sem to v podstate odnesl ja, ale je to pouze muj subjektivni nazor a nevim co si o tom mysli ostatni, coz by me docela zajimalo. Nemaz prosim muj komentar, opravdu to neni nic proti tobe ani tve praci jen bych rad znal nazor tebe a ostatnich. Predem dekuju vsem co se k tomu vyjadri.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 10:41 am

Chris byl poprvé v alianci s Ryanem a jak jsem psal .. Chrisovi to bylo líto ( Viz jeho profil, že chce dodržet slovo, tak váhal mezi tebou a Ryanem .. K tomu mu Ryan nabídnul final 4 .. To stejné si udělal ty Rickovi, který kvůli tomu s tebou hlasoval ( To samé platí u Eli a Jane . )

Ty a Jane jste oba Chrisovi nevěřily, obvinovaly

"Chrisi dozvěděl jsem se, že ti Ryan a Natasha nabízeli, aby ses k nim vrátil"

" Chrisi, slyšla sem ja se tě Ryan snaží dostat na svou stranu. Chtějí tě jen do počtu a za to že si je zradil pak půjdeš jako první z nich. Přemýšlej o tom"



Jestli i ostatní uvidí, že jsem udělal chybu, mrzí mě to .. Nemohl jsem se rozhodnout, jestli Chris půjdou s tebou proti Ryanovi, nebo s Ryanem proti tobě, tak jsem si hodil kostkou aby to bylo fér, že nevyhodím tebe jenom že chci. To že Rick hlasoval proti tobě taky není moje vina .. K tomu Jane věděla, že po tobě půjdou a imunitu si nechala .. Takže .. jak říkám .. Jestli to bylo nerálný ? Omlouvám se ... Jestli se chce k tomu někdo vyjádřit .. prosím ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 10:51 am

jj jen me v tom nesedi tehle rozhovor:
Adam a Chris

Chris: Co myslíš ?
Adam: Jseš ochoten porušit slovo ??
Chris: když to bude nutné ?
Adam: Komu věříš víc ?
Chris: Pavlovi a spol ...
Adam: Jsme na tom stejně ..

Adam(!) Nevím co dělat .. Pavel je skvělý kluk .. ale v soutěžích by pomohla i cvičená opice víc .. Je to těžké rozhodnutí ..


...Protoze jak uz jsem psal vyse, tak bylo jasne, ze dalsi souteze uz nebudou,... navic pokud se Chris snazi drzet sve slovo, tak mu to opravdu nejde, protoze slibil druhe alianci ze bude s nimi a pak sel proti nim, pak slibil nam ze pujde s nami a opet sel k druhe strane, takze podle me nehraje moc tak jak mel v umyslu a zatim je to podle me villain serie
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 11:42 am

O imunitě sem přemýšlela. Vím že jsem to nikomu oficiálně neříkala tak by mohli myslet že před nimi mám tajnosti a nevěřim jim jak si třeba představují. Mělo to svý pro a proti.

PS: jinak k tomu od Pavla... myslim že naše aliance byla do nějaké doby pevná, a nevidim nic špatnýho na tom že sme se byli za chrisem ujistit. Z jeho strany v tom musí teď mít pořádnej guláš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 1:09 pm

Já nevim pokud si přečtete co tam Admin napsal, tak nikde nevidím důvod, proč by nemohli volit, tak jak volili... Nabídli jim final 4 no neber to... Rayena mohli mít stejně rádi jako tebe a už z normálního survivora musíš vědět, že se tam nedává všechno Smile Nevim jak bys to chtěl ty líp rozhodnout než hodem kostky...
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 2:51 pm

zvýrazním zrovna jednu chybu: Vybuduji skvělou alianci a nezradím... říká ten co už zradil všechny z kmene...
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 2:54 pm

Ricku, ale sem se ocividne vsechny rozhovory davaj, protoze nemuzes porovnavat normalniho survivora a tohohle a navíc nemohli mit ryana stejne radi jako me kdyz to tam neni napsany, ale nechci se tu zbytecne hadat, kdyz te stejne nepresvedcim....souhlasim s Jane, kdyz Chris nechce nikoho zradit, tak jakto, ze uz zradil vsechny? Jednou zradil a nebude prece vynahrazovat jedno zrazeni za jiny, takhle by do konce hry nedelal nic jinyho nez zrazoval vsechny kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 4:57 pm

" Vybuduji skvělou alianci a nezradím... říká ten co už zradil všechny z kmene... "

Všichni nehrají jak mají napsané v "profilu" To tam nepíšu abyste věděli jak budou hrát Smile, ale jestli to výjde, tak hrály hru jak chtěly, což u Poroty beru trochu v ohledu ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:25 pm

Fajn, nebudu se v tom víc nimrat. máš v tom svůj systém... Ale buď rád za kritiku. Posune tě dál
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:26 pm

Já jsem za ní rád ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:32 pm

Ok beru to i kdyz musite uznat, ze sem mel dost velkou smulu na to jak to bylo dobre rozehrany, tak snad neco predvedu v all star
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:34 pm

doufám xD Máš dobrou postavu xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:35 pm

diky
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:36 pm

Rob Mariano, Shii Ann Huang, Bobby Jon Drinkard and Michael Skupin

Ani jeden se v první sérii nedostaly do sloučení

A pak když se vrátily .. se dostala polovina do finále xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:41 pm

snad se mi taky neco takovyho povede...preci jen sem do budouci serie trochu posiloval :-)
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec EmptyTue Jan 01, 2013 5:43 pm

To hej xD Důležité tam bude vyhrávat ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec   Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: