Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas

Goto down 
3 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 4:26 pm

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Bogata a Gan, poprvé vidíte kmen Attol. Paul, byl vyloučen na minulé kmenové radě .
Erinn: To jsou idioti ..

Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity .. díky...
Jeff: V dnešní soutěži budete závodit jeden na jednoho při klouzání kluzkým koridorem , s cílem získání míčku s číslem , který vám náhodně přiřadím v každém kole . Jakmile budete mít míček , tak ho hodíte do vašeho košíku. Pozor, jsou jenom dva míčky se stejným číslem, takže osoba, která ho nezíská, vypadává. První osoba ,která dostane svůj míček do svého košíku , získává bod za svůj kmen . První kmen se třemi vyhrává odměnu a imunitu . Jakmile kmen získá 3 body,tak druhý kmen s nejvyšším počtem bodů vyhraje jen imunitu. Pojdme k odměně . Kmen který vyhraje odjede na krásnou pláž kde si dá kávu, sušenky, zmrzlinu .. stojí to za to ? Kmen Bogata musí nechat sedět jednoho a kmen Gan dva lidi ..


Kmen Attol:
Abi, Lisa, Rick a Rafe

Kmen Bogata:
LJ, Jeff, Debbie a Grant

Kmen Gan:
Angie, Pavel, Carter a Pete


První dva dostanou bod a poslední kmen nic ..
První kolo .. Abi, LJ a Angie .. Připravit ! První bude číslo 5 Start !
Abi a LJ bojují o stejný míček , Angie má druhý .. Abi vzala míček LJmu, který vypadává v této soutěži a pro svůj tým nemůže dát bod .. Angie střílí a míjí .. Abi střílí a dává bod pro svůj kmen ..

Kmen Attol +1

Druhé kolo .. Lisa, proti Pavlovi a Jeffovi .. Připravit! Hledáte číslo 1. Start !
Pavel a Jeff .. Jeff je rychlý a je u míčku a bereho jako první .. Lisa a Pavel mají taky míč ...
JeffK: Sakra ...
Jeff: Co se děje Jeffe ..
JeffK: Vzal jsem číslo 11 místo 1čky ..
Jeff: Posaď se .. Lisa střílí a míjí .. Pavel se strefuje a dává bod svému týmu ...

Kmen Gan +1

Třetí kolo .. Rick, Carter a Debbie .. Připravit! Hledáte číslo 7. Start!
Rick a Carter rychle odstartovaly a každý má míček .. Debbie vypadává .. Rick a Carter se okamžitě vrhly po míčcích a zkouší házet .. Rick háže .. vedle .. Carter háže .. taky těsně .. Rick háže a ... vedle .. Carter háže .. a vyhrává bod !

Kmen Gan +2


Čtvrté kolo .. Rafe, Grant a Pete .. Připravit! Hledáte číslo 2. Start !
Grant a Pete se do toho pustily .. oba bojují o jeden míček .. Rafe má míček a hází z dálky .. ale vedle .. Pete vybojoval míček a to znamená že Grant vypadává .. Pete to může vyhrát a opravdu ano ! Gan vyhrává imunitu a odměnu .. na druhém místě s jedním bodem je Gan, který vyhrává imunitu ! Kmen Attol, vemte si věci a jděte rovnou k odměně .. Gan, pojdte si pro imunitu a jdete do tábora .. Bogata .. je mi líto, ale dnes se uvidíme na kmenové radě .. Vemte si věci a máte čas se domluvit kdo to bude ..







Kmen Gan:


Carter, Angie, Pavel
Pavel: Je to super neustále vyhrávat. Jaký máte plány po sloučení? S kým máte dobrý vztahy? Já jsem měl s Jane a Paule, ale ty už jsou venku.
Carter: Měly by jsme držet s ostatníma jako v původním kmeni
Pavel: Dobře, souhlasím. Doufám, že už ste mi prominuli moje chování v kmeni...jen jsem nechtěl přijít o spojence, takže se vám za to omlouvám.¨
Angie: To je v pohodě, hlavně že jsi s náma ..
Pavel: Jasně...já bych vás nezradil...za své spojence bojuju dokud to jde.





Erinne, Pete, Pavel
Pavel: Nechci vyzvídat, ale neustále vyhráváme a proto je těžké poznat co má kdo za plány. Jakej je plán po sloučení? Kdo by se k nám mohl připojit z ostatních kmenů?
Pete: Nejspíš se vrátit k zloduchům ...
Pavel: Jasně a co když náš kmen teďka prohraje? Pro koho chcete hlasovat?
Pete: vyloučíme Angie




Pavel, Corinne
Pavel: Chci se tě zeptat, s kým vlastně jsi? Obě aliance mi tvrdí, že jsi s nimi. Nevadila by mi spolupráce s tebou, ale potřebuju vědět kdo je s kým.
Corinne: Rozhodně jsem s Hrdinama .. Peta a Erinn nemusím ..
Pavel: Dobře...rád půjdu s tebou...a co by si řekla na nápad, že bysme vytvořili tajnou alianci nás dvou o který ostatní nebudou nějakou dobu vědět?
Corinne: Jsem pro ..
Pavel: Super.



Pavel (!) Je super, že neustále vyhráváme...návrat do téhle řady byl ze začátku dost těžký, ale teď si myslím, že jsem si ostatní udobřil a tím, že jsem začal hrát tišeji mám více možností...jednu chybu to ale má...nevím co ostatní myslí upřímně a co mi jen nalhávají.






Kmen Attol:



Lisa a Rafe
Rafe: Teď nesmí Rick přeběhnout a jsme v pohodě
Lisa: To jo .. přemýšlíš o použití imunity ?
Rafe: Myslím že je zbytečné, když je jasné, že bude remíza, protože ani jeden neotočí, takže si ji necháme na sloučení
Lisa: Souhlasím ..



Rick,Rafe
Rick: Tak jsi měl pravdu, vyhráli jsme i bez Paula...Jak to vubec vidíš ve sloučení? Budem pořád držet při sobě ne?
Rafe: Rozhodně, nemám se ani ke komu vrátit .. Teda Angie a Carter se k nám sto pro připojí .. koho máš ty ?
Rick: Tak to je super, já nevím co se děje v okolních táborech možná Jeffa a spol., ale nevím nijak dlouho jsem s nima v alianci nebyl
Rafe: Jasně .. to mě taky trápí .. Řekni mi pravdu .. přemýšlel si jestli mě vyhodíš nebo ne ?
Rick: Nebudu ti lhát, když za mnou přišli, tak jsem o tom pár chvilek uvažoval... Pak jsem si, ale uvědomil, jak moc mi musíš důvěřovat, když jsi mi ukázal svoji imunitu...Doufám, že oceníš moji upřímnost a nebudeš se zlobit....
Rafe: Ne .. nezlobím ..



Abi a Rick ..
Abi: Proč si nehlasoval pro Rafa ? Byl by dávno pryč a měly by jsme většinu, k tomu mám v druhýh kmenech pár přátel a mohly jsme jít klidně do final 3
Rick: Ty jsi mu věřila? Na začátku za mnou a za Barbarou přišel a chtěl tě vyloučit, nemusíš mi věřit, ale proč bych ti to jinak řikal, nic z toho teď už nemám....Ber to tak, že tu furt oba jsme a do sloučení asi budem...
Abi: Nevěřím že dojdu do sloučení
Rick: sloučení bude už brzy stačí ještě parkrát neprohrát



Rick:! Abi je samozřejmě naštvaná a zoufalá.. Já se na ni snažím být milý, kdyby s enáhodou k něčemu ještě hodila...



Rick, Lisa
Rick: Chtěl jsem ti říct, že jsi si dneska v soutěži vedla dobře...Máš už nějaký plán do sloučení?
Lisa: Zatím ne ... myslím že je ještě čas ...





Kmen Bogata:


LJ, Jeff, Kat
LJ: Tak lidi, pořád platí, že půjde Debbie, viďte? Nic jinýho nám vlastně ani nezbývá...
Jeff:
Přesně ... nechci se omlouvat, že jsem udělal stupidní vinu a proto
jsme nejspíš tady, ale má to i světlou stránku .. bude o jednoho hrdiny
méně ..
LJ: Přesně tak... chybu přece může udělat každý...
Kat: Tak Debbie a je to ...



LJ, Jeff a Grant
Grant: Mohu se zeptat pro koho dnes hlasujete ?
LJ: My... ještě nejsme úplně rozhodnutí, viď, Jeffe? Každopádně to ale bude jedna z ženských, nic jinýho se dělat nedá...
Grant: Doufám že nepůjdu domů já ..
Lj: Bože ne... (smích) tím by jsme celej tenhle kmen potopili až na samotný dno
Grant: Pro koho se teda hlasuje, abych vám ukázal, že jsem s váma ..
LJ: No... právě že jsme uvažovali o Kat. Protože, pokud nechceme dál prohrávat, potřebujem být co nejsilnější a když to člověk vezme kolem a kolem... Debbie sice už není nejmladší, ale psychicky na to má prostě víc než Kat, to tu vydržet...
Grant: Ok, řeknu Debbie at hlasuje pro Kat ..




LJ, Kat
LJ: Kat, pojď sem na chvilku, potřebuju ti něco říct...
Kat: O co jde ?
LJ:
Právě jsme s Jeffem mluvili s Grantem a měla bys vědět, že se nás
pokoušel přesvědčit, ať pro tebe hlasujem na kmenovce... takže, chci
abys byla připravená na to, že od něj a Debbie asi znova dostaneš hlasy.
Ale přísahám, že ode mě a od Jeffa se nemáš čeho bát...
Kat: Moc si toho vážím .. pořád zůstává Debbie ?
LJ: Jasně...



LJ(!): Před pár dny jsem si prostě nemohl nevšimnout, jak Debbie a Grant něco do Kat hustí, no a tak jsem se rozhodl trošku si pohrát s pravdou, abych se ujistil, že bude všechno ok. No a taky tím samozřejmě bráním především sebe - kdyby totiž Debbie vytáhla tajnou, snad půjde domů Kat a ne já... a jestli se nebojím, že to na mě praskne? Proč by mělo? (smích) I kdyby ano, proč by sakra měla Kat věřit Grantovi a ne mě? To by musela být ještě tupější, než to zatím vypadá...




Jeff a LJ
Jeff: Vážně chceš hlasovat pro Kat nebo to bylo jenom abychom odradily Granta ..
LJ:
Jasně že nechci... ale pro případ, že by ti dva měli třeba tajnou, chci
udržet nás dva naživu. Každopádně ale musí odejít Debbie, a pokud pak
prohrajem, tak uvidíme co a jak... rozhodně ale dík, žes mě před Grantem
nepotopil, to by byl malér...
Jeff: Není problém, ale tak jsem
počítal, já, ty Kat, Rick, Corinne, to je 5 jistých lidí, kteří s náma
budou zbývá Erinn, Pete a Abi ... Potom u Heroes by s náma mohl být
Carter a Grant, když mu dokážeme, že to myslíme na 100%, možná by jsme
mu měly říct, že hlasujeme pro Debbie .. Angie, Lisa, Rafe a Pavel jsou
mimo naší ligu ... ani jsme s nimi nemluvily, tak tam moc naděje
nehledám ..
LJ:
Hm... nemysli si že jsem nad tímhle už taky nepřemýšlel... jenže když
já prostě nevím. Kdybychom aspoň věděli, jak zapadli Rick a Corinne,
jestli mají nějaký spojence, ale takhle... ty teda myslíš, že to máme
Grantovi říct?
Jeff: Právě nevíme jestli je RIck a Corinne s náma ..
proto by jsme si měly zajistit alespoň Granta a to nám dá větší šanci na
imunity a k tomu by s náma byl na 100% a to u Ricka a Corinne nevíme na
100%
LJ:
Ale to nevíme ani u Granta... myslíš, že nám bude jako vděčný za to, že
si ho necháme kvůli soutěžích a že s náma bude dál držet? Já... tomu já
prostě nevěřím...
Jeff: Pořád si myslím, že je o 1% lepší mu to říct a on to určitě pochopí
LJ: Tak já mu to jdu říct
JeffK: OK ..



LJ, Grant
LJ: Grante, prosímtě, s Jeffem jsme to ještě probírali... a
nakonec jsme se shodli, že budem hlasovat pro Debbie. Takže pokud máš
zájem přidat se... budem rádi
Grant: A co se stane, když prohrajeme i příště ?
LJ: Půjde Kat... nechci se dočkat momentu, kdy bysme zůstali tři a museli na další kmenovku. Nemáš se ode mě a od Jeffa čeho bát, víš, ale potřebujeme si být jistí, že spolupráci mezi námi myslíš vážně. A to nám dokážeš, když budeš dneska večer hlasovat pro Debbii...
Grant: OK ... souhlas .. díky že jste mi to řekli ...
LJ: Nemáš zač... přece chceme aby to mezi námi fungovalo..



Grant a Debbie
Grant: Takže hlasujeme pro Kat ?
Debbie: Myslím že ostatní hlasují pro mě ..
Grant: Nevím, ale mluvil jsem s LJm a Jeffem a prý možná budou hlasovat s náma ..
Debbie: To je skvělý . A opravdu jseš se mnou nebo mě chceš jen uklidnit ?
Grant: Fakt jsem s tebou Deb..



Grant(!) Debbie mi moc nevěří a jestli použije imunitu a ví, že nedržím s ní, tak mě může jedním hlasem vyloučit ..



Kmenová rada Bogata:

Jeff: Takže Granta, dnes jste nezískaly ani jeden bod.. Diváci vás měly rozhodně za favority v této soutěži ..
Grant: Jo .. všichni určitě myslely že kmen Attol nemá šancy vyhrát s takovou sestavou co tam mají, ale sami vidíte že vyhrály .. a hej, musí se to akceptovat ..
Jeff: Kat, kdo rozhodnul že budeš sedět ?
Kat: Dnes jsem se rozhodnula sama .. ráda soutěžím, ale tentokrát jsem to nechala ostatním ..
Jeff: LJ, je pravda že v této epizodě to je pořád Hrdinové proti Zloduchům ?
LJ: Nevím jak v druhých dvou kmenech, ale u nás jsou pořád myslím ty původní vazby cítit... každopádně všechno se ještě může změnit.
Jeff: Jeffe, ty si dnes udělal velkou chybu .. u míčků jsi byl první a vzal si špatné číslo ..
JeffK: Já vím ... viděl jsem tam jen jedničku, tak jsem myslel že to je ten správný no ..
Jeff: LJ, komu zde nejméně věříš a proč ? A Naopak komu věříš nejvíce a proč ..
LJ: Nejmíň věřím zřejmě Debbie. Promiň, není to, že bysme si nesedli, ale prostě se bavíme nejmíň, určitě to sama víš... A nejvíc věřím určitě Jeffovi a Kat. Jestli chceš, abych vybral jedno jméno, tak to prostě nejde. My tři v tom spolu jedeme už dlouho a... prostě to nejde...
Jeff: Ok, je čas hlasovat, Deb, jdi první ..



Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Znovu se v kmeni vyrovaly počty hrdinů a zloduchů, což bude zajímavé sledovat .. Vem te si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Apr 20, 2013 4:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 4:26 pm

Done ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 4:57 pm

no tak počkááát Very Happy ona Debbie fakt tu imunitu měla? odkdy?? :O
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 4:59 pm

jo aha, už v první epizodě... jaktože jsem to přehlídnul? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 5:03 pm

Very Happy Very Happy xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 5:05 pm

no to se jako moc nesměj xD
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 5:06 pm

To jsi měl docela štěstí s tou Kat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas EmptySat Apr 20, 2013 5:14 pm

jo Very Happy ještěže Grant ani Debbie nejsou žádní mastermindi Very Happy moh sem letět xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas   Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
» Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: