Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.

Goto down 
3 posters

Líbila se vám epizoda?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptySun May 05, 2013 6:25 am

Kmen:

Rick:! No nic teď musíme s LJ začít čarovat... Naštěstí si mylsí, že máme imunitu a budou nejspíš opět dělit hlasy, takže potřebujeme ještě 2 lidi...


Rick,Pavel
Rick: Ahoj Pavle, vím, že co jsem ti udělal nebylo správné, proto se ti chci omluvit... Dneska jsi ukázal, že jsi fajn člověk, jenom škoda, že to nevyšlo...
Pavel: Díky...je to škoda no...budem muset vymyslet nějakej plán, protože teď sme na odstřel.



LJ, Jeff
LJ: Musím ti říct, docela mě zklamalo, jak tahle kmenovka skončila... a to nám ta spolupráce tak šla.
Jeff: Nápodobně, věřil jsem ti na 150%, ale ty si loboval za tvého kamaráda, což se v této hře nevyplácí.
LJ:
Ale já přece... ne, tohle už tu bylo, babrat se s tím už znova
nebudu... sorry Jeffe, zřejmě se neshodnem na tom, čí je to vina...
Jeff: Dnes domů jde Rick, ty to nejsi .. Takže si tu nějakou dobu ještě pobudeš ..
LJ: Ok...



LJ, Grant
LJ: Grante, to co se stalo... můžeme si o tom promluvit jako chlap s chlapem?
Grant: Ovšem ... Nemohl jsem jít s váma .. Jste velké hrozby a k tomu těžko seženete Rafa k alianci, když nevěří Rickovi ..
LJ: Tak Rafa jsme se ani sehnat nesnažili, to spíš Pavla, i když je fakt,
že to vyjde skoro na stejno... myslím, že kdybys nad tím zauvažoval o
trochu dýl, došlo by ti, že by ta aliance stejně dlouho nevydržela.
Chtěl jsem se hlavně za každou cenu zbavit Cartera, abych zbavil Jeffa
jeho poslušný loutky - no ale to už je teď jedno. Dáš mi aspoň vědět,
kdybych to měl bejt dneska večer já? Byl bych ti vděčný...
Grant: Večer jde domů Rick ..
LJ: Dobře, díky...
LJ: Doufejme... a díky, máš to u mě.





Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity .. díky Rafe ...
V dnešní soutěži o imunitu budete házet kokosy do vlastní sítě, jakmile síť spadne a vlajka vyjede nahoru, vyhráváte imunitu. Myslím že je to pochopitelné. Vylosujeme si místa a začneme.

Jeff: Připraveni ? Teď !
Kokosy jsou těžké. Jeff hází a strefuje se. Corinne hází a strefuje se taky. LJ, netrefuje. Angie taky ne. Pavel se strefuje. Grant bez problému. Rafe snadno. LJ se znovu netrefuje. Musíš přidat brácho, jestli chceš vyhrát imunitu. Angie se strefuje. Rick taky bez problému.
Po 5 minutách.
Teď se vám počítá každý kokos. Jeff se strefuje. LJ taky, Rafe taky. Carter bez problému. Dnes pouze jeden člověk bude v bezpečí. Grant se strefuje. Corinne se strefuje. Rafe se strefuje a Rafe.. vyhrává znovu imunitu!
Rafe: Pojd si pro to.. Gratuluji, jsi znovu v bezpečí. Z ostatních, někdo bude vyloučen. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci a jděte do tábora.






Kmen:

Rafe(!) Nemohu tomu uvěřit, že mám znovu tento náhrdelník a k tomu mám skrytou imunitu (Smích) Tahle série bude pro mě hračka a přitom tu je tolik namakaných lidí a přitom vyhrávám pořád já.



LJ, Rafe, Angie
LJ: Lidi, můžem si promluvit? Hele, všem nám je
jasný, že já s Rickem jsme teď na odstřel, nebudeme si nic nalhávat.
Chtěl bych se vás ale zeptat, jestli byste neuvažovali o tom, že bysme
ještě s Pavlem utvořili novou alianci pěti? Přece fakt nechcete dál
držet s Jeffem, kterej má okolo prstu omotanejch tolik lidí - Corinne,
Cartera, Granta... když byste s tím mohli něco udělat. U nich budete na 5
a 6 místě, s náma by to pro vás vypadalo určitě mnohem líp...
Rafe: Přemýšlely jsme o tom, ale háček je v tom, že máme větší šanci s nimi. Když je zradíme, nemáme jejich hlas..
LJ: A to myslíte, že já nebo Rick jo? My přece zradili první... věřte mi,
pokud zůstanete s nima, jestli spoléháte na pomoc od Cartera nebo od
Granta - no prostě si myslím, že byste to neměli dělat. Pokud se přidáte
k nám - prostě, asi je vám jasný, že mezi tou pěticí by se to mohlo
ještě vyvinout úplně jakkoliv...
Rafe: Popřemýšlíme o tom. Máš v něčem pravdu, to je pravda.
LJ: Ok, dík... a aby bylo jasno - chci pryč Jeffa. Ten chlap musí jít jako první, bez něj se ta jeho skupinka rozpadne... a to prospěje nám všem.




LJ(!): Pokud chci získat Rafea a Angii na naši stranu, je mi jasný, že zároveň nemůžu jít dál po krku Carterovi, protože toho ti dva nevyhodí. Takže se zaměřím na Jeffa - pokud ten vypadne, divil bych se, kdyby Corinne, Carter a Grant byli schopní dál spolupracovat. Ano, je možný, že se pak spojí všichni hrdinové a vyhodí mě a Ricka jako další - ale ten pocit z vyřazení Jeffa bude stát za to... (smích)



Rick,Rafe
Rick: Chapu Rafe, že jsi byl naštvaný, ale kdyby jsi hlasoval s námi, tak už máme většinu...Jak to vidíš dneska? Budeš zase hlasovat s nimi nebo s námi?
Rafe: Jak většinu ? Jste jen tři
Rick: Myslím, kdyby nešel Pete domu, tak by nás už bylo pět... To je jedno, ale nepřišlo mi, že jste moc jednotní, když jenom dva hlasy šli na mě a zbytek na Peteho... Někoho z Vás vypekli...Minule jsi řikal, že když přežiji tohle hlasování, začneme se bavit o nějakém velkém kroku z tvé strany
Rafe: Vypekl nás Pavel. Tři hlasy si měl dostat ty, dostal si dva a 4 Pete .. nikdo nás nevypekl ..
Rick: Dobře dobře, koukám, že jsi teda blafoval, když jsi řikal, že příště nám pomůžeš...
Rafe: Angie nechtěla hlasovat pro Cartera a já taky ne. Máme tu spolu vztah a já s Angie ho nevyhodíme
Rick: Dobře my netrváme na vyhození Cartra... Každopádně ty,Carter a Angie nás můžete použít jako hlasy k vyřazení koho chcete vy
Rafe: Mluvily jsme s LJm a hlasujte pro Jeffa. Odsekneme hlavu hadovi
Rick: Dobrý nápad snad to tentokrát výjde...


Rick:! Rafe řiká, že Jeff jde domů, ale kdo ví.. Myslím si, že je pravděpodobnější, že půjdu buď já nebo LJ



LJ a Rick
LJ: Tak jsem mluvil s Rafem a Angií, vypadali, že to promyslí, Pavel asi taky bude s náma... co ty, zkoušels to taky?
Rick:
S Anie jsme se bavili a myslím, že by mohla hlasovat s námi... S Rafem
jsem moc nemluvil je nějakej podrážděnej, tak jsem to nechtěl
zhoršovat...S nikým jiným jsem nemluvil, protože je mi jasný, že to nemá
asi cenu
LJ: Ok... tak doufám, že jim do duše promluví ještě Pavel... jinak, mluvil
jsem s Grantem a s Jeffem, oba tvrdí, že dneska končíš ty, ale nějak se
mi to nezdá... až moc to zdůrazňujou, nevěřím jim...
Rick: Minule jsi prej měl jít ty... Myslim, že akorát schválně mlžej... Kdybych se jich zeptal já, tak mi řeknou tebe nebo Pavla
LJ: Taky si myslím... no nic, nezbývá nám než doufat, že se to dneska vyvine správným směrem...


Pavel, Rafe, Angie
Pavel: Vím, že chcete vyloučit Ricka a následně mě a LJho. Co ale potom? Měli byste šestku lidí, kteří tu vyloženě nikoho neštvali jako my. Když odhlasujete dneska s námi, tak uděláte velký krok a máte větší šanci na výhru. Zkuste se nad tím zamyslet. Stačí navrhnout koho chcete a my vám ho pomůžem vyloučit. Pokud do toho půjdete tak vám slibuju finálovou trojku...
Rafe: Už nám to říkal Rick a LJ, hlasujte pro Jeffa ..
Pavel: Ok.



Jeff, Grant, Carter, Corinne, Angie a Rafe
Jeff: Máme zaručenou finálovou pětku, takže dnes chci aby šel domů LJ. Rick může mít skrytou imunitu, takže to nechci riskovat.
Carter: LJ je fajn, ale škoda že přešel k té zlé straně.
Jeff: Souhlasíte?
Angie: Ovšem ..



Angie, Grant, Corinne a Rafe
Rafe: Nemyslíte, že Carter je největší hrozba zde ? Má blízko k vám i k nám. Dobře si rozumí s Jeffem a s Pavlem. Proto se chci zeptat, protože vím že máš ráda podrazy Corinne, jestli ho nevyloučíme. Prospěje to nám i vám.
Angie: Prostě znáte pro koho budeme hlasovat. Jestli budete hlasovat s námi. Tak se dostaneme do finálové čtverky.


Angie(!) Musely jsme to risknout. Je možné že se proti nám obrátí a půjdu domů já. Ale tohle je riskování a někdy riskovat ve hře musíte.



Grant a Corinne
Corinne: Věříš mě nebo si loajální k Jeffovi ?
Grant: Spíš k tobě. Jeff je nebezpečný (Smích)
Corinne: To je dobře, protože tě mám taky ráda .
Grant: Tak dobře .. Carter jde domů.



Corinne(!) Carter je hrozba, proto se LJ postavil Jeffovi. Jestli já budu hlasovat pro Cartera, tři hlasy dostane nejspíš Jeff, protože ho ti tři amigos nemohou vystát a tři hlasy LJ, ale jestli Grant bude hlasovat se mnou. Tak 4 hlasy má Carter a papá.. Blindside time .. (smích) Tohle bych říkat neměla. (smích)




Kmenová rada :
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi,Debbie, Lisa a Pete, vyloučená na minulé kmenové radě ..
Jeff: LJ, takže jak se s Rickem a Pavlem bráníte, aby jste dnes neodešly.
LJ: Nevím proč to tajit, Jeffovi a jeho lidem už nevěříme, takže se snažíme najít pomoc jinde... přesněji u Rafea a Angie. Oni jsou ti, kdo teď mají moc ve svých rukou a doufám, že se rozhodnou správně...
Jeff: Ricku, takže Jeff vede druhou alianci?
Rick:Jeff vede nějakou alianci už od začátku, akorát v průběhu hry mění její členy, jak se mu to zrovna hodí....
Jeff: Jeffe, takže ty si boss ?
JeffK: Samozřejmě a Rick jde dnes domů.
Jeff: Ricku, už po třetí máš hlavu na špalku. Co se stalo ?
Rick: Co na to říct? Pro mě je to v téhle serii normální... Už jsem si zvykl, že moje jméno padá dost často...
Jeff: LJ, co se stane, když Rafe nevyhraje imunitu ? Bude mít na sobě
terč a lidi si řeknou, rychle ho vyhodit než vyhraje další ?
LJ: Jeffe, já myslím, že když kolem sebe bude mít Rafe ty správné lidi, nic mu nehrozí... každopádně jede pěkně, kdo by to do něj řekl. Zvlášť když má proti sobě tolik fyzicky zdatných hráčů...
Jeff: Pavle, mluvíte o skrytých imunitách? Ty jsi jedinou zahrál, tak kolik jich je ve hře a kdo by je mohl mít ?
Pavel: Ano. Něco už sme si o tom řekli. O mě už to asi každý ví, takže ji tu klidně ukážu. (pověsím si ji na krk)...stejně jako poprvé se ji nebudu bát zahrát...a to nejen za sebe.
Rick: Jeffe, když bych to neudělal, já tak určitě někdo jiný... Pár lidem jsem ukázal svoji imunitu...Nerad se chlubím, takže ji nebudu vyndávat, ale lidi vědí svoje....Ani mě nezkoušej přemlouvat(smích). Jo a když hrajeme otevřenou hru, tak by se možná Grant chtěl taky k něčemu přiznat... Sorry kámo
Jeff: Takže Grante, máš ji ?
Grant: Mám ten symbol. ( Vytáhnul a zavěsil na krk ) Dnes ho zahrávám za Jeffa, protože vím, že pro něj chcete hlasovat a díky tomu jeden z vás půjde domů.
Pavel: Když myslíš (smích), tak ji zahrej. My máme imunity dvě a ty bys taky mohl jít domů, když už sme tak upřímný.
Jeff: Tak to byla další bláznivá rada. Dnes se dozvíme, jestli Rick, Grant a Pavle zahrají imunity a jestli někdo přeběhne ke třem Amigos. Angie, jdi první.






Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:





Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Spoiler:


Zbylo osm velmi silných hráčů a každá chyba, se vám může vymstít. Vemte si věci a jděte do tábora.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:






Naposledy upravil Dias258cz dne Fri May 24, 2013 12:08 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptyWed May 08, 2013 4:06 pm

pekne promo vubec prvni co jsi udelal ne?Very Happy zatim hodne dobra serie
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptyWed May 08, 2013 4:15 pm

Jop, moje první a uvidím jestli se v tom bude pokračovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptySat May 11, 2013 4:03 pm

Epizoda hotová
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptySat May 11, 2013 4:14 pm

si děláš srandu? já se chci zbavit Cartera takovou dobu, teď to změním na Jeffa abych líp přetáh Rafea s Angií a oni nakonec vyhodí Cartera? tohle mi nedělej, ale jinak jsem rád, že to takhle dopadlo... Very Happy
PS: tři amigos? vážně? mohl si zkusit vymyslet něco originálnějšího xD ale tak ok
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptySat May 11, 2013 4:18 pm

Jsem rád když vymyslím ep za týden natož ještě přezdívky xDDD ale jestli máte nápad, tak do toho a já to tam zařadím a jinak na aukci lidi. At ji máme za sebou ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptySat May 11, 2013 4:21 pm

jako nic mě nenapadá, ale ti amigos zní tak nějak divně Very Happy tři mušketýři, jako, možná, to se tak nabízí, ale zní to blbě
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. EmptySat May 11, 2013 4:22 pm

v noci popřemýšlím xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.   Survivor Hv2sV - 10 -  Jsi velmi velká hrozba. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 11 - To není velká sranda.
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: