Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava.

Goto down 

Líbila se vám epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava.   Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava. EmptySat Jun 22, 2013 5:19 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Trosečníci: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu. Díky.
V dnešní soutěži  o imunitu budete muset být potopeni pod vodou co nejdéle. Myslím, že ani víc nic říkat nemusím. Vylosujeme si místa a začneme.

Jeff: Připraveni ? Soutěž začíná. 
Princip je dost jednoduchý. Vydržet déle než ostatní. První se vynořuje LJ. LJ ... tohle bylo dost chabé..  
LJ: Díky za podporu. 
Jeff: Jsem rád že jsi po třetí zde.
LJ: Já taky Jeffe. 
Jeff: Druhý se vynořuje Grant. Zbývají ještě čtyři. Rick vyplouvá a za ním hned Rafe. Zbývá Jeff a Corinne. Corinne bojuje o další imunitu. A taky se to stalo. Corinne! Vyhrává imunitu znovu! 

Corinne, pojd ke mě.. Gratuluji, jsi opět v bezpečí. Z ostatních, někdo bude vyloučen. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci a jděte do tábora.





Kmen:


Rick, LJ, Rafe

Rick: Tak je to tři proti třem.... Snad to nějak zvládnem...Vubec jsem teda nečekal, že by vypadla Angie
LJ: Já taky ne... pěkně nás doběhli. Musíme zůstat silní, jinak to špatně dopadne...
Rafe: Souhlasím s váma hoši.
Rick: Hlasoval bych pro Granta... Co myslíte vy?
LJ: Jo, to nezní špatně... i když pokud bude rozstřel, bude větší hrozba než Jeff..
Rick: To máš pravdu, ale nevíme co to bude za výzvu,pokud nějaká skládačka, nebo kvíz tak je zase Grant slabší
Rafe: Ani si nemyslím, ve své první sérii vyhrál imunitu ve skládačce. 
LJ: Tak já nevím... Grant tedy?
Rafe: Já jsem pro Jeffa.
LJ: Ok, tak dohodnuto.
Rick: Ok tak Jeff... Jo Rafe, prý hlasují, pro tebe nevím kolik je na tom pravdy, ale myslel jsem, že bude lepší když to víš...



Jeff, Corinne a Grant

Jeff: Tři proti třem. Nesmíme se nechat zastrašit. Třeba někdo přejde. 
Grant: Přesně. Jsem ochoten losovat kameny. Co vy ?
Jeff: Nápodobně. Pro koho chcete hlasovat
Corinne: Pro největší hrozbu. 




Rick, LJ

Rick: Hele Lj chci s tebou jít do finále, táhnem to spolu celou hru a udělal jsi toho pro mě spoustu... Jde o to, že budem nejspíš muset fingovat hádku nebo tak něco, protože kvůli našemu úzkému spojenectví se proti nám obrátěj tak jako tak...Co mylsíš?
LJ: A myslíš, že nám to pomůže? Já nevím... neumím si představit jak bysme to provedli.
Rick: Jen mě to tak napadlo, ale pokud budou tři lidi ve finále, tak se nemusíme bát, že by nás Rafe potopil.. Dneska se asi rozhodne
LJ: Jj, dneska se myslím ukáže, kdo bude ve final 3... tak snad to budeme my. Vážně nevím pro koho z těch tří bych pak hlasoval.



Corinne a Rafe

Corinne: Tady je má nabídka. Dnes vyhodíme LJho a za to ti slibuji finále. Přísahám na všechny mé blízké. 
Rafe: Takže LJ jde domů ?
Corinne: Přesně. Přece nechceš tahat kameny.

Rafe(!) Parádní nabídka od Corinne, ale vím že je dost mazaná, že mě dokáže bodnout kudlou a pak mě ošetřit a litovat že se to stalo. Musím myslet i na sebe.




Kmenová rada:
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi, Debbie, Lisa, Pete a Carter, Pavel a Anige vyloučena na minulé kmenové radě ..

Jeff: Posledni tři kmenové rady a jste ve finále. Takže Ricku, jaký je tvůj plán se dostat na konec.
Rick: Plán je přežít dnešní hlasování, ostatní jsou zatím čiré spekulace. Ale určitě nějaký mám.

Jeff: Corinne, znovu náhrdelník imunity. Máš hlas a k tomu si v bezpečí.
Corinne: Rozhodně, ale dnes je to tři:tři, takže jsem chráněna před tím, že bych šla v případě remízi do souboje nebo tahání kamenů. 

Jeff: Grante, takže to opravdu bude remíza ?
Grant: Nikdo nechce přeběhnout. Teda .. alespoň o tom nevím.

Jeff: Jeffe, tvůj důvod proč někoho vyhodit.
JeffK: Rafe. Je to silný soupeř do finále. Dojde tam a je konec pro všechny z nás. 

Jeff: LJ, myslíš že má ještě někdo skrytý symbol imunity ? 
LJ: Myslím, že dost těžko. Dneska je poslední den, kdy se dá zahrát a prostě doufám, že se ani žádný do hry nevracel...

Jeff: Ricku, chceš se za jakoukoliv cenu dostat do finále, nebo myslíš i na nebezpečné lidi, kteří by tě mohly porazit ?
Rick:Za jakoukoliv cenu ne... Rád bych se tam dostal obzvlášť potom co jsem minule vypadl před ním, ale rozhodně neskončí svět, když se tam nedostanu

Jeff: Ricku, kdo je podle tebe největší hrozbou. 
Rick: Nemyslím si, že by tu někdo nějak extra vyčníval... Kdybych viděl do hlavy porodcům, tak bych možná změnil názor ale takhle fakt nevim...

Jeff: LJ, poslední dny. Jak je tohle hlasování důležité.
LJ: Tak jasně že hodně. Dneska se podle mě rozhodne, kdo bude tvořit finálovou trojici...
Jeff: OK, dnes se rozhodne kdo nejspíš bude sedět ve finále, ale všichni víme, že se může stát cokoliv. Grante, jdi první. 




Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:




Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Zbylo pět lidí a jedna trojce má navrh, ale opravdu ta trojce dojde až na konec?  Vemte si pochodně a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava.   Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava. EmptyMon Jun 24, 2013 11:26 am

Ep hotová
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
 
Survivor Hv2sV - 13 - Dobrá hra lidi. Fakt zábava.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
» Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: