Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát

Goto down 
3 posters

Kterému kmeni fandíte?
 Morath
 Koto
 Noxu
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 11:58 am

Tohle je Egypt. Nepřístupný, záhadný a nebezpečný. Většina nehostinné oblasti jsou pouště. Tato země je známá především díky starověké civilizaci a několika světově proslulým monumentům, jako jsou například pyramidy sfingy. A právě zde již začalo svou cestou za životním dobrozdružstvím 15 Američanů. 

Nakonec zůstane pouze jeden, který si bude moci nárokovat na výhru milionu dolarů. 39 dní, 18 lidí, 1 poslední trosečník. 


Jeff: Vítejte v Survivor: Egypt.
Jůůů .. WOW ... zaznělo od všech trosečníků. 

Jeff: Trochu si promluvíme o prvních dojmech. Dylane. Co si myslíš o třech kmenech.
Dylan: Hmmm... jsme rozděleny na tři kmeny podle věkových hranic, což vidím jako výhodu a zároveň nevýhodu.. jsme také mixnutí s mužemi a ženami, což je zase výhoda, ale i nevýhoda, tím nechci nikoho shazovat, ale určitě si každý na tohle udělá svůj vlastní obrázek, a ten můj vážně brát nebude... toď vše co bych řekl Jeffe.

Jeff: Máš naprostou pravdu. Jste rozděleni na tři kmeny podle věkových skupinách. Exila Island je ve hře, ale dobrá zpráva je, že bude přístupný až po sloučení. Jsme tu několik minut a už všichni jsou zpocený. Callum, jaký je rozdíl mezi minulou sérii a téhle?

Callum: Minulá série byla na Alasce, kde byla zima a tady .. je to peklo .. 

Jeff: Správně .. přes den zde teploty dosáhnou až 40C a v noci je tu naopak zima. Nesmíte zůstat dehydratovaní. Musíte převařovat vodu, vodu a vodu. Což je ta nejdůležitější věc zde v egyptě. A dokuď máte energii, tak si zahrajeme soutěž o imunitu a o odměnu. Chcete vědět o co hrajeme? Tohle je imunita, tohle rozhodně chcete, bez ní jste zranitelný a skládá se ze dvou částí, každá část vám zaručí stejné bezpečí. K tomu odměna pro první kmen je křesadlo a sud pitné vody, který na vás bude čekat v táboře. Pro druhé místo je křesadlo, nic moc, ale převařit s tím vodu bude o dost lehčí. Pro poslední kmen nic. Uvidíme se na kmenové radě. Teď k soutěži. První pár z každého kmene půjde z tohoto písečného kopce k vlajkám a vyhrabe sekeru, pak se vrátí sem na kopec a předá sekeru druhému člověku, který přesekne 5 lan, což uvolní pytle se skládačkou. Poslední pár vezme skládačku a poskládá logo této řady. Dám vám minutku a začneme. 


Běžci

Koto: Josh a Callum
Morath: Harry a Jennifer
Noxu: Sasha a Dylan


Ti co přesekávají lana

Koto: John
Morath: Jack
Noxu: Max

Ti co skládají skládačku

Koto: Lila a Cindy
Morath: Rose a Mia
Noxu: Naomi a Thomas


Trosečníci připraveni? O imunitu a odměnu! Start
První jsou na řadě běžci. Všichni jsou rychle dole. Callum se doslova kutálí až dolů. Všichni jsou na rovince a běží k vlajkám. Nohy se jim zabořují do písku. Není to snadne jak se zdá. Všechny kmeny jsou u vlajce a začínají kopat. Všichni už začínají být unavení. Není to sranda. Noxu se vrací, Koto taky.. Morath pořád hledají sekeru.. Noxu a Koto jsou u kopce. Sasha extrémně vyčerpaná. Dylan ji tahá až nahoru. Josh a Callum jsou nahoře a předávají sekeru. Morath našel sekeru a snaží dohnat čas. Sasha padá z kopce a musí od začátku. Dylan padá též aby ji pomohl. Morath dohnal kmen Noxu. Musíte dát do toho všechno! John seká za Koto a pytle se skládačkou spadly. Teď je to na Lile a Cindy. Noxu a Morath vedle sebe nahoře. Sasha je uplně hotová. Max se pouští do lan a to stejné i Jack. Koto to skoro má .. a je to. Koto vyhrává imunitu a odměnu! Nechcete skončit poslední! Naomi a Thomas proti Rose a Mie.. Noxu doplácí na slabý výkon Sash. Je to dost vyrované, každému zbývá už jen 6 částí. Noxu nebo Morath? Je to dost vyrované.. Morath!! To měl první! Morath vyhrává imunitu a odměnu! 

Koto, na svůj věk jste porazily mládí a máte křesadlo a sud plné pitné vody. 
Morath, jen tak tak. Tady máte křesadlo a imunitu. 
Noxu. Dnes to bylo o sekundu. Dnes se uvidíme na kmenové radě. Tady máte mapy ke svému táboru, což je asi hodina cesty. Což vás uplně zničí. Vemte si věci a jděte do tábora. 

Thomas(!) Kvůli Sashe musím jít na kmenovou radu. Ta holka mě štve a když se ji zbavíme tak příjdeme .. jo myslím že o moc nepříjdeme .. 




Kmen Noxu

(!)Dylan: Na první soutěž to bylo docela dobré, ale Sasha se zatím osvědčila jako nejmíň použitelná.



Dylan,Thomas,Max,Naomi a Sasha

Dylan: Škoda, ale nevadí.. příští hru určitě vyhrajeme, v téhle jsme byly prostě slabý, ale všichni jsme odvedly dobrou práci.
Thomas: Nemám zrovna chuť si jít pokecat s Jeffem .. ale nic jiného nezbývá .. 
Sasha: Přesně .. jeden z nás musí jít domů .. 

Dylan(!) V tu chvíli jsem věděl, že někdo z nás půjde pryč, avšak Sasha vypadá na to, že je zatím naším nejslabším členem, ale rozhodnutí musí být logické a správné, proto sem si sedl blízko nich a čekal jestli se budou dohadovat, nebo něco dělat. 



Naomi a Sasha

Sasha: Thomas a Dylan dnes hlasují pro tebe.. proto já, ty a Max hlasujeme pro Dylana. 
Naomi: Dylane? Vždyť dnes byl dost dobrý.
Sasha: Tak Thomase? Sice dnes dělal skládačku celou sám. 


Thomas, Dylan a Naomi

Thomas: Max a Sasha se chcou zbavit tebe. Nedává to vůbec žádný smysl. Proto dnes hlasuji pro ni .. je nejslabším článkem kmene ..
Dylan: Vůbec nechápu takový přístup, ale co.. ona musí ven.. ona je ten nejslabší článek. A myslím, že mi dva by jsme mohli držet spolu, nebudem si lhát, nic. Co ty na to ?
Thomas: Souhlasím, ale musíš promluvit s Naomi.. Jestli ji získají tak jdeš domů a já jako další .. 
Dylan: Musíme s ní promluvit oba, protože jen jednomu věřit nebude, ale aby nestála řeč, řekni mi co děláš za práci ?
Thomas: Jsem pořád student ... Tady je .. Naomi .. můžeš na chvilku ?
Naomi: Co se děje .. 
Dylan: Já jsem ruskej voján speciální jednotky..... chceme si o něčem promluvit, protože to je důležité. Chceme se domluvit na jedné věci, a to na tom, že budeme hlasovat pro Sashu, protože je to nejslabší článek našeho kmene, co si o tom myslíš?
Naomi: Max a Sasha řekly, že hlasujete pro mě ..
Dylan: To je divné, právě, že oni chtějí hlasovat pro mě, ale de o to, že Sasha je v kmenu ten nejslabší článek, který musí ven, proto chci aby si taktéž hlasovala s námi, a to přísahám na čest své vojenské kariéry.
Naomi: V této hře lidé slibují i na smrt svých dětí, takže čest jen tak u mě neprojde ..
Dylan: Je pravda, že v téhle hře někomu věřit je hodně těžký, ale jak sama musíš vidět, tak Sasha je ten nejslabší článek našeho kmene, určitě si o tom musíš udělat obrázek sama, nebudu ti nic slibovat, protože vím, že to je k ničemu, že by si mi stejně nevěřila, ale to je jedno, tady je důležité se zbavit těch, kteří jsou nejslabší a pro kmen toho dělají nejmíň, vím, že by se určije ujmula v něčem jiném, ale v týhle situace to je prostě ona.. nech si to projít hlavou a zvaž to, co je nejlepší pro náš kmen, já chci aby tu zůstaly hlavně ti nejsilnější aby jsme se dostali co nejdál, ty semnou určitě souhlasíš Thomasi ?
Thomas: Na 100% .. Dylan má pravdu. Ta holka prostě musí jít domů. 
Naomi: Nechte mě o tom popřemýšlet .. 


Naomi(!) Dylan pořád mluví o tom že je voják a že přísahá na svoji čest .. prostě bla bla bla.. koho to zajimá? Tolik lidí už to řeklo a přesto to byly jenom kecy. 



Kmen Morath

Jennifer,Jack,Mia,Harry a Rose

Jack: Dnes to bylo jen tak tak, ale výhra je výhra. 
Rose: Musíme být hlavně silní a musíme pořád pít, pít a pít. 


Jennifer, Rose a Mia
Mia: Musíme dávat pozor na kluky. Jestli prohrajeme, tak jde bez tak jedna z nás. 
Rose: Tak je to v každé sezoně a nemělo by se to stát. 
Mia: Ok, přísahejme si .. 


Rose(!) Ženská aliance a já jsem tak ráda že to vyšlo, protože jsem si myslela, že půjdu domů mezi prvními, ale ty chlapské ega půjde domů jeden po druhém. 



Kmen Koto

Josh,Lila,John,Callum a Cindy

Callum: Máme vodu.. dáme si? 
John: Neměly by jsme si ji nechat v případu nouze? Po výzvě a tak ?
Callum: Jeden pohárek nás nezabije a pak tam budeme lít přvařenou vodu. 
John: Jak chcete. 


Callum(!) Nevím co se děje, ale myslím John je trochu otravný.. Doufám že to přejdeme, protože musíme držet za jeden provaz?



Kmenová rada

Jeff: Vítám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.

Jeff: Takže Dylan, co říkáš na kmen ? 
Dylan: Kmen je super, sice jsem se nestihl moc seznámit se všemi členy, ale určitě budu věřit v to, že si budeme dobře rozumět, budu se snažit co nejvíc kmen popíchnout do dalších soutěží, hlavně aby jsme další hru vyhráli.
Jeff: Sasho, jaká je nálada v táboře?
Sasha: Byl to trochu chaos
Jeff: Sasha řekla že v táboře byl dost velký chaos. Je to pravda? 
Dylan: Ovšem byl, kvůli tomu, že někdo z nás musí odejít.
Jeff: Takže podle čeho budeš hlasovat ?
Dylan: Nejspíš podle poslední soutěže.
Jeff: Thomas, co byl největší neúspěch v soutěži?
Thomas: Sasha je ten neúspěch, dnes se ji nedařilo. 
Sasha: Ale chci říct, že můžu být pro tým dost užitečná, proto chci, aby to všichni věděly a vyhodily hrozbu.
Jeff: Ok je čas hlasovat. Maxy, jdi první. 


Kmen žen šel hlasovat:
Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Jednohlasně jste vyřadily podle vás nejslabší článek kmene. Snad to výjde. Tady máte křesadlo. Vemte si věci a jděte do tábora.



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Wed Jan 08, 2014 11:11 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 1:05 pm

Ep hotová
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
reiDy'




Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 04. 12

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm

Po tom co Nikolayi tahal Sashu furt za sebou tak se ho chtěla zbavit... měla by být na něho hrdá, že jí vůbec pomohl.
Návrat nahoru Goto down
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 1:41 pm

Dobrá epizoda.První z Egypta. Těšil jsem a dočkal.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 1:42 pm

Doufám že ženy vyřadí kluky z kmene Morath, bylo by to boží, kdyby ani jeden nedošel do sloučení Smile
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 1:50 pm

Fandím-
Noxu-Thomas,Nikolay
Morath-Všichni až na Rose
Koto-Callum,Josh
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát EmptyMon Jul 29, 2013 2:02 pm

V téhle sérii mám rád všechny ... asi jeden z nej castu na forku xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát   Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Egypt - 1 - Musíme něco vyhrát
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Egypt - 2 - Udělaly jsme menší pokrok
» Survivor Egypt - 3 - Mlč už!
»  Survivor Egypt - 4 - ??
» Survivor: Egypt - season 7
» Článek 1 - Jeff Probst mluví o Survivor: Egypt

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Koš-
Přejdi na: