Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit

Goto down 
2 posters

Líbila se vám epizoda?
Strašně!
 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_left50% Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_right
 50% [ 1 ]
Ano
 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_left0% Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_left50% Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_right
 50% [ 1 ]
Vůbec
 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_left0% Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit    Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit EmptyFri Nov 23, 2012 1:12 pm

Kmen favoritů:


Malcolm(!) Konečně je venku .. tak dlouho mi vzdoroval, ale nikdo nedokáže  vzdorovat favoritům ... Příště, když bude hrát, tak favorit bude zase on a naučí se hrát a nevěřit ostatním ..


Malcolm,Andrea,Phil, Kate a Paul
Malcolm: Doufám že se shodneme a vyloučíme Evelin..
Paul: Jsem klidně pro ...
Kate: Hlavně ji to nikdo neříkejte.



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? První si vezmu imunitu. Díky. Imunita je opět k mání. V dnešní soutěži Dnes budete provlékat
bójku zamotaným lanem. První tři postupují do dalšího kola. Tam budete provlékat bójku kolem lávky. První dva postupují do finále,kde ji budete provlékat přes sérii vodních překážek. První v cíli vyhraje imunitu. Poražení jdou na radu. Vylosujeme si místa a začneme.
Jdeme na první kolo.
Připraveni?
Start!
Velmi jednoduchý princip, ale trochu hůř se to provádí. Musíte dostat bójku skrz zamotané lano k cíli. Malcolm je rychlý. Phil dělá pokroky. Evelin se blíží. Malcolm je blízko cíli. Evelin taky. Malcolm je první a postupuje. Phil postupuje. Ještě jedno volné místo. Rozhodne se mezi Evelin a Paulem. Evelin jako poslední postupuje !Malcolm, Evelin a Phil pustupují.
Další kolo. Do finále postupují dva.
Připraveni?
Start!
Phil rychle spadl a musí se vrátit. Malcolm leze po břiše.
Phil s tím zápasí. Malcolm padá a musí se vrátit. Evelin je ve hře. Evelin postupuje .. Malcolm taky ..
Ve finále je Malcolm a Evelin
Jdeme na to.
Připraveni?
Start!
Evelin je u lodi první a má mírný náskok. Malcolm hned za ní. Je to velmi vyrovnané. Malcolm pracuje z lodi, to může být dobrá strategie. Evelin spomaluje. Dostat se kolem lodě není sranda.
Malcolm je zase ve vodě, Evelin taky. Jsou velmi vyrovnaní. Malcolm teď v mírném vedení. Evelin musíš zabrat ! Malcolm se trochu zaseknul. Evelin mu je v patách. Evelin ve vedení.
Malcolm zaostává. Malcolm teď musí dohnat Evelin. Poslední uzel,
tady se rozhodne. Manipulují s posledním kouskem lana. Kdo to bude? Evelin vedla. Bude to velmi těsné. Malcolm prošel. Malcolm vyhrává imunitu!
Gratuluji , jseš v bezpeční na dnešní kmenové radě.
Malcolm: Díky Jeffe..
Z ostatních jeden půjde domů . Uvidíme se na kmenovce .


Malcolm, Andrea, Kate , Phil a Paul ..
Kate: Takže Evelin ? Jednoduché ne ?
Malcolm: Jop ..


Malcolm(!) Nevím jak přemýšlí Paul a Phil, ale podle mě nepřemýšlí vůbec. Evelin bych ve finále porazil taky myslím. Myslím že je na čase někoho podrazit.


Malcolm,Evelin
Malcolm: Pro koho hlasuješ?
Evelin: Nevím jak se zachránit Malcolme..
Malcolm: Hlasuj pro Andrau.  Ok?
Evelin: Ok .. díky moc ...


Malcolm,Paul a Phil..
Malcolm: Myslím že je čas na vyhození Kate a Andrei .
Paul: JSou velké hrozby.
Malcolm: To jsou a k tomu máme Evelin..
Phil: Pro kterou chcete hlasovat.. půjdu s váma..
Malcolm: Kate je podle mě větší hrozba.. ale to i Andrea...
Paul: Čtyři hlasy pro jednu z nich ... příště půjde ta druhá a pak Evelin a tada ... finálová trojce.
Phil: To se mi líbí .. Jep !


Kate,Andrea a Evelin
Evelin: Musím vám něco říct ... kluci se vás chtějí zbavit..
Kate: Kterou ?
Evelin: Malcolm mi řekl, ať hlasuji pro Andreu ..
Andrea: A sakra ..
Evelin: Nechci s nimi jít do finálové čtverky.. tam totiž pak končím.
Kate: Něco vám řeknu .. ( Ukázala Imunitu )
Andrea: Děláš si srandu ... (smích)
Kate: PaulKončí ... dnes ji zahraji za tebe a Paul jde domů .
Evelin: Co když půjdou ale po tobě ?
Andrea: Třeba jen chtěly, aby zahodila hlas.
Kate: Tak jak to uděláme ?
Andrea: Když se nestrefíš, tak to stejně bude remíza a bude větší pravděpodobnost že půjde domů jeden z chlapů..
Evelin: To bude divoká kmenová rada ..



Kmenová rada Favoritů :
Privedeme členy poroty . Utku, Brenda, Steph, Erik a LJ vyloučen na minulé kmenové radě.
Jeff: Malcolme, už jen dva fanoušci. Vím že to opakuji pořád a pořád dokola, ale jde to vidět.
Malcolm: Vážně už nejde o boj mezi Favority a Fanoušky. A jestli ano, tak se to dnes ukáže.
Jeff: Paule, myslíš si, že dnes můžeš jít domů ?
Paul: Nemyslím si to Jeffe, zatím jsem dodržel všechno co jsem slíbil a tohle je v této fázi hry moc důležité.
Jeff: Bojí se někdo že by mohl jít domů? Evelin, Malcolm, Andrea a Kate se přihlásily ..
Jeff: Phile, ty se nebojíš?
Phil: Trochu nejistoty zde je, ale ne .. nebojím.
Jeff: Kate, naposledy si byla odvezena, protože ses zranila. Teď si ve sloučení a skoro u konce se dá říct. Jaké to je ?
Kate: Pořád tomu nemohu uvěřit. Zůstala jsem tu s partou dobrých lidí.
Jeff: Evelin, dnes to bylo o prse.. myslíš že tohle bylo dost důležité ?
Evelin: Bylo to zásadní .. To určitě .. ale důležité jsou všechny Imunity.
Jeff:Ok je čas hlasovat . Andreo, jdeš první


Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
Díky. Jakékoliv hlasy pro Andreu se nebudou počítat. Přečtu hlasy.

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Čtrnáctou vyloučenou osobou a šestým členem poroty .
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Pěkně napánavé hlasování a myslím, že není poslední. Vemte si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:16 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit    Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit EmptyFri Nov 23, 2012 1:31 pm

néé, proč Kate? Sad to bylo hnusný... Evelin je tak blbá, proč v tom sakra dělala takovej bordel? Kate jsem fandil... btw jak moh dostat Malcolm 2 hlasy když vyhrál imunitu? Very Happy

PS: Doufám, že ve finále budu moct hlasovat pro člověka pro kterýho já budu chtít Wink i když, momentálně se mi snad ani pro nikoho hlasovat nechce...
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit    Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit EmptyFri Nov 23, 2012 1:39 pm

Malcolm vyhrál xDDDDDD WTF co se to semnou stalo ... Jak mohl dostat dva hlasy ... Přepíšu na Paula ... díky .. se ještě nestal takový výpadek Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit    Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit EmptyFri Nov 23, 2012 4:03 pm

Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





 Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit    Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?
» Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě
» Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: