Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo

Goto down 
2 posters

Líbí se vám tato epizoda?
Strašně!
Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_left100%Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_right
 100% [ 2 ]
Ano
Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_left0%Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_left0%Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec!
Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_left0%Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo   Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo EmptySat Dec 01, 2012 2:44 pm

Kmen Toka:

RC(!) Víte, jestli znovu Pito prohraje . Stane se to co ve Filipínách .. jeden člověk půjde k nám a druhý k ním .. snad (Smích)



Kmen Kalasi:

Tom: Jestli dnes Pito prohraje, tak jeden půjde k nám ..
Clara: Raději bych Samuela nebo Jenu .. všichni víme jak LJ hraje ... chce mít na rukou krev
Troy: Přesně ..


Kmen Pito:

LJ, Samuel

LJ: Promiň že se stalo co se stalo... Jane je pro mě důležitá a nechtěl jsem o ní přijít... a co se týče Victora, myslím, že jeho odchod náš kmen posílí, ten chlap dělal až moc problémů...
Samuel: Fakt si mě naštval LJ .. nedodržel si půl dohody .. doufám, že dodržíš druhou část dohody a to, že mi dva zůstaneme a Jane půjde domů jestli prohrajeme ..
LJ: Samozřejmě že ano! To pořád platí...


Samuel(!) Moc LJmu nevěřím .. jestli prohrajeme .. zkusím kouzlit a třeba se ho pokusím vyhodit.




Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Toka a Kalasi. Poprvé vidíte nový kmen Pito. Victor byl vyloučen na poslední kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? První si vezmu zpět imunity. Díky, Díky .
Jeff: V dnešní soutěži vždy jeden člověk ponese dva hrnce s rýží na bambusové tyči přes sérii překážek . Hrnce dáte na stojany, vrátíte se a jde další . Jakmile budete mít všech šest, pomocí koule hrnce rozbijete.
Teď k odměně. První kmen vyhraje zeleninu, steaky, nějaké to koření a pomůcky na vaření. Druhý kmen vyhraje zeleninu, koření a pánev .. není toho moc pro druhý kmen, ale k  výhře patří taky imunitua.
Kalasové, musíte posadit tři lidi. - Necháme posadit ženy.
To samé vy Toka - My to stejné

Trosečníci připraveni? Teď !
Jeff: Samuel za Pito, Patrick za Toka a za Kalasi jde Troy .
Samuel rychlý start. Troy rozbiji hrnec. Patrick je pomalí . Pito poprvé vede. Patrick hned za ním. Troy bojuje .
Samuel se vrací zpět. LJ jde za Pito . Alex za Toka. Alex si dává na čas. Troy je zpět a jde Tom. LJ se vracíl. Tom nabral čas. Jane jde s polsedními hrnci. Ian jde s posledníma též.
Kalasi stáhli ztátu a jde Walter. Ian předehnal Jane. Walter jde s posledním. Ian se vrací. Walter jde pomalu. Jane se vrací.
Toka všichni do poslední fáze! Pito do poslední fáze. Walter se vrací a vyráží do poslední fáze.
Alex jde rozbijet za Toka a za Pito Samuel. Alex se hezky strefil. Alex odvádí dobrou práci. Kalasi jsou zpět a Troy bude házet. Toka poslední. Pito dva . Kalasové čtyři. Toka vyhrává imunitu a steak. Kalasi zbývají poslední dva. Pito jedno. Kalasům jeden! Ted se rozhodne. Samuel minul. Troy minul.
Pito jsou tak blízko že to mohou cítit ! Samuel minul znovu.
Troy to může vyhrát. Kalasi vyhrávají imunitu a odměnu !
Pito počtvrté v řadě.
Toka, gratuluji. Pojdte si pro imunitu a odměnu. Kalasi, gratuluji vám též. Pito, večer znovu rada a někdo bude  vyloučen ze hry. Máte odpoledne aby jste se domluvily kdo půjde domů. Vemte si věci . Uvidíme se na radě.




Kmen Pito:

LJ, Jane

LJ: Tak, příští radu teda určitě oba přežijem, to je plus. Ale co pak? Bojím se že nás rozdělí jako Malcolma a Denise ve Filipínách... a pak pojedem oba na vlastní triko...
Jane: Taky si to myslím ... teď se jen zbavit Sama .. a třeba se potkáme ve sloučení ...
Lj: To taky doufám...
Jane: Teď jde o to ... jestli není ve hře další imunita .. jestli ano .. tak to jednoho z nás může stát život ve hře ...
LJ: No, vážně doufám že není ale pokud je a Sam ji najde - jsme nahraní...


Samuel(!): Je to frustrace, smutek a tohhle všechno. Protože dneska budeme muset vyloučit jednoho z nás tří. Můžu to být já .



Samuel a Jane

Samuel: Jak to vidíš?
Jane: Přemýšlím jestli jdu domů.
Samuel: Já přemýšlím uplně stejně ... Jde o to .. našel jsem imunitu .. když zitra oba přežijeme, nejsem proti ti jí dát, za to, že spolu vyhodíme LJho .. je blbost ju dneska využít, když jednomu z nás ... tobě může pomoci, jak se rozdělíme .. Sám mi řekl, že pro tebe bude hlasovat .. to stejné i včera .. jemu se nedá věřit Jane ..
Jane: Nevím co ti běží hlavou, ale jsem tu proto .. já mám LJho ráda, ale z dlouhodobého hlediska, jakmile bude po sloučení, tak fyzička
Samuel: Bude velmi nebezpečný.
Jane: Přesně . Skvěle si bude stát po fyzické stránce. Nevím co ti běží teda hlavou.
Samuel: Jestli budeš takhle volit ...
Jane: Je to jen nápad .. nevím jestli nebudete hlasovat pro mě ..
Samuel: Já nevím jak to s LJ máš .. vždycky jsem myslel že máte alianci.
Jane: Já jsem si myslela že dnes letím já.  



Samuel(!)
Jane mi řekla. "Jo, zbavujeme se LJho"
Ten zase: "Zbavujeme se Jane, ať jsme silní"
LJ jde beztak za Jane a říká " Zbavme se Sama, my dva máme nejpevnější pouto." Je to trochu strašidelný ..



Jane(!) S LJim máme strategické pouto od prvního dne, ale 9. dne musím udělat rozhodnutí, které jsem myslela, že bude třeba až tak 20. nebo tak. Rád bych si myslela, že LJ věří, že s ním vyloučím Samuela a udržíme se silní a rád bych, aby Sameul věřil, že jsem s ním a vyloučíme LJho.



Kmenová rada Pito :


Jeff: Páni, Jane .. pořád to je šílené co ?
Jane: Šílené to ani zdaleka nevystihuje. Je to naprosto padlý na hlavu.
Jeff: LJ, určitě mi dáš za pravdu, že hráč jedna, řekne hráčovi dvě, že jde domů hráč tři .
LJ: Bohužel, jen málokdo má dost odvahy na to říct někomu, že pro něj ten večer hlasuje... takže ano, je to pravda.
Jeff: LJ, dej mi důvod, proč by ses dnes měl zbavit Jane?
LJ: Byla nejslabší minule i dneska, co se týče soutěže...
Jeff: Samuely, ten konec byl dost napínavý ..
Samuel: Já vím Jeffe ... snažil jsem se trefit ten poslední hrnec .. bohužel .. to nevyšlo ..
Jeff: Jane .. vyhodíš Samuela kvůli tomuhle ?
Jane: Ikdybych tam byl LJ .. tak bych ho nevihodila .. šlo i trochu o štěstí.
Jeff: LJ, bylo by fér poslat Sama dnes domů ? Když v druhé fázi prohrál za tým?
LJ: Fér? Ne to ne. Sice udělal chybu, ale jinak se mu zatím vždycky dařilo...
Jeff: LJ, co si myslíš, že se stane zitra .. jestli přežiješ
LJ: Věřím v promíchání kmenů na způsob Filipín. V horším případě se bude opakovat Palau, a to pak bude hodně špatný...
Jeff: Ok je čas hlasovat. Same jseš na řadě ..


Kmen Pito šel hlasovat
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
OK. Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Pořád můžete hru zvrátit .. vemte si věci a jděte do tábora ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Wed Jul 03, 2013 2:52 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo   Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo EmptySun Dec 02, 2012 10:50 am

Můj favorit venku Sad
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo   Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo EmptyMon Dec 03, 2012 6:32 am

favorit? vždyť co předved! Very Happy a nemusels nás posílat na rady jednu za druhou, určitě by nevypadl takhle brzo Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo   Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo EmptyMon Dec 03, 2012 8:33 am

Byl to můj favorit .. to neznamená že nevypadne ... jak jsem sliboval .. ho jednoho dne vrátím ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo   Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 4 - Předam ti imunitu, když dodržíš slovo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 3 - Snad dodrží slovo.
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: