Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení

Goto down 
2 posters

Ohodnoťte epizodu jako ve škole
 5
 4
 3
 2
 1
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 1:53 pm

Kmen Toka..
Alex: Co se děje Carol ?
Carol: Pořád mě bolí to břicho .. Když se nadechnu, tak to začne bolet ..
RC: Zvracela si dnes?
Carol: Jo .. skoro každou půl hodinu
Patrick:(!) Den 11 je na nic .. Prší .. já jsem velký chlap, ale je to malá holka..
RC: Máš velké bolesti?

Patrick:(!) Carol je dost špatně .. nedokáže ani mluvit... Potřebuje doktora ..
RC: Už slyším loď ..

Jeff: Tam je Carol? ..
Patrick: je tu Jeff Carol ..
Jeff: Ahoj .. co se děje?
Carol: žaludek ..
Jeff: Jdeme ..
Doktor: Uvolněte se ..Je to zde nepříjemné ? Dobře ..
Jeff: Zkus popsat bolest
Carol: Jako nože ..
Doktor: Může tam být i infekce v žaludku ..
Jeff: Je schopná pokračovat nebo musí pryč ..
Doktor: Můžeme ji dat 24 hodin .. ale je to na ni..
Jeff: Lékař někoho stáhne ze hry, použe pokud nevydrží chvíly, protože je v ohrožení života. Doktor říká, že nejsi v ohrožení života, takže teď je to na tobě. Co chceš udělat ? Chceš jet domů ?
Carol: Bolí to .. strašně moc .. nevydržím to..
Jeff: Odcházíš ze hry? Mám to říct kmeny nebo ty?
Za chvíly bolest odejde .. ukončíme tohle dobrodružství .. zavolám ti kmen ano? Pojdte sem ..
Carol: Snažila jsem se ..
Jeff: Neodvážíme ji, ale nemůže dál pokračovat ..
Carol: Promiňte (pláč)
Alex: Neomlouvej se .. v žádném případě ..
Jeff: Jdeme na loď ..

Celý kmen: Opatruj se !

Ian: Odjezd Carol mi zničil plány.. budu muset zůstat z ostatníma ..






Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Toka. Poprvé vidíte nový kmen Kalasi. Dana byla vyloučen na poslední kmenové radě a Kalasi. Vidíte nový kmen Toka. Carol bylo moc zle a rozhodla se opustit hru. Jste připraveni na soutěž? Dnes žádná soutěž nebude, protože co Troy,RC a LJ ?
Troy,RC,LJ: Slučujeme se ?
Jeff: Správně! Tady máte šátky .. Za vámi čeká lod, která vás dopraví na novou pláž. A k tomu dostanete bednu na přivítanou. Ale nejdřív si zahrajeme o první inviduální imunitu. První si vezmu kmenovou. Díky ..
Kmenová imunita neexistuje . Dnes budeme hrát o inviduální a dokonce jedna půjde k mužům a druhá k ženám. Teď k soutěži. V dnešní soutěži budete držet rukojeť s lanem přivázenaým ke kbelíku. V každém je 25% vaší tělesné váhy. Jak bude soutěž pokračovat, ta váha bude na vás moc. Lano se začne odvíjet a kbelík spadne a pak končí. Tak jdeme na to ..
Všichni jsou na svých místech. Soutěž začíná.
V každém kbelíku je 25% váhy .. Musíte si sáhnout na dno ..
5Minut ..
LJ je z ničeho nic venku. Zbývá 11 hráčů. Alex je venku. Takhle rychle se to stane .. Marie je venku .. pustila rukojet ..
Neodbíhejte myšlenkamy.. Troy se komíhá na krajíčku lana. Troy končí a na radě bude mít potíže.
Walter je ze hry. RC a Barbara za ženy a Patrick, Tom a Ian za muže. RC navijí lano. Barbara vypadá v pohodě. Barbara z ničeho nic končí .. RC vyhrává za ženy. Ještě muži. Patrick,Tom a Ian ..

15Minut ..
Ian končí a zbývají nám dva. Tom a Patrick. Patrick navijí lano. Tom navijí lano též .. Mladý chce vyhrát též .

25 Minut..
Jak to jde Patricku?
Patrick: Chci vyhrát Jeffe ..
A z ničeho nic Tom pouští .. Patrick vyhrává imunitu !
RC pojd sem .. RC dnes v bezpečí .. Patricku pojd .. Patrick v bezpečí taky .. Pokud jde o zbytek, někdo příjde o šanci na výhru. Uvidíme se večer.






Kmen KaPiKo ( Toka - Pito - Kalasi )



LJ, Jane
LJ: Konečně zase spolu! Je moc fajn že jsme to takhle zvládli... jak se k tobě chovali v Toka?
Jane: Jane: Docela v pohodě, myslím že bych nešla domů .. Co ty ?
LJ: Jo, taky jsem musel sem tam něco slíbit abych se udržel... a o to právě jde - slíbil jsem Troyovi, že pokud se sloučíme, přidáš se k nám... tak bych rád věděl co na to říkáš, Jane...´
Jane: Já ti nevím LJ ... ráda jsem s tebou hrála .. opravdu ano .. ale Toka si spolu promluvilo a drží při sobě a potřebují mě ..
LJ: Jenže já tě taky potřebuju! Jak ti dokázali, že s tebou počítají, že jim na tobě vážně záleží? Já za tebe zahrál imunitu, Jane, vem si že kdybych to neudělal už tady dost možná ani nejsi! Přemýšlej o tom... dám ti pak vědět, pro koho lidi z Kalasi hlasujou...
Jane: Já vím LJ já vím ... ty nevíš jak je to pro mě těžký .. slibala jsem jim .. kývnula jsem na Alianci .. nechci ji porušit ..
LJ: To chápu, sám jsem toho dost nasliboval... tak mi aspoň řekni, pro koho se hlasuje...
Jane: To nemohu říct LJ .. opravdu ne .. doufám že mi to odpustíš .. ale teď musím dodržet slovo .. opravdu mě to mrzí LJ ..
LJ: Dělej, jak myslíš, Jane... ale abys toho pak nelitovala...
Jane: Pro koho hlasujete ?
LJ: Hlasujeme pro Alexe, je silnej, mohl by do budoucna vyhrávat imunity... vážně doufám, že se k nám přidáš, Jane - potřebujeme tě...


Kmen Toka + Jane
RC: Jseš s náma Jane ?
Jane: Dala jsem slovo a neporuším ho ..
RC: ok .. vím, že jsme nebyly tak moc jednotní, ale teď se nesmíme hádat ..
Ian: Naprosto s tebou souhlasím RC .. máme zaručenou finálovou šestku..
Alex: Pro koho chcete hlasovat ?
RC: Walter ?
Patrick: Souhlasím .. snad nemají imunitu ..


LJ, RC
LJ: Ahojky, můžem si jít promluvit? O samotě?... Myslím že je pár věcí co bysme spolu mohli probrat...
RC: O co jde LJ ?
LJ: Ok, tady budem mít klid... chtěl jsem si jen promluvit o tom, jak to vidíš do budoucna. Víš, RC, když jsem skončil v Kalasi, musel jsem udělat pár slibů, abych se udržel a aby mi začali věřit... a nerad bych je jakože úplně porušil, ačkoliv mě s nima kromě toho vůbec nic nepojí... Troy je hrozba a já bych upřímně mnohem radši spolupracovat s vašima lidma. Navíc má zřejmě imunitu, aspoň se to ke mně teda doneslo... a tak mě napadlo, co kdybych splnil svůj slib, že mu po sloučení pomůžu získat počty na jeho stranu, a pak přejdu k vám? Vím, že ti to musí připadat šílené, vůbec bych se nedivil - ale stejně se zeptám: byla bys ochotná obětovat kvůli blindsidu na Troye jednoho ze svých lidí?
RC: Chápu ... si blázen .. (smích) Nás je šest LJ .. Jestli se chceš k nám přidat .. přidej se hned .. hlasujeme pro Toma .. přidej si a máš zaručenou finalovou šestku ..
LJ: Ok, tušil jsem že to asi jen tak neprojde... ale stejně dík že sis se mnou promluvila...



LJ, Troyzan
LJ: Mluvil jsem s RC a navrhoval jí spolupráci... že bysme měli jako star hráči držet při sobě, a ona to odmítla... prý ať s nimi hlasuju pro Toma. Co provedeme? Napadá tě něco?
Troyzan: Když drží tak při sobě .. bude to těžký ... nevím co dělat ..
LJ: Musíme něco vymyslet... navíc to vypadá že s náma Jane hlasovat nebude... hele, Troyi, podívej, mám tajnou imunitu... a Walter mi říkal že ty taky, takže máme dvě... myslím že bysme toho měli využít. Teď nebo nikdy...



Troy,LJ, Barbara, Tom a Walter
Troy: Dobře .. já a LJ máme imunitu.. Teď jde o to, komu ji dát .. Jsme pět a jich je 7 .. Co myslíte ?
LJ: RC a Patrick mají imunitu, pro ty hlasovat nemůžem, takže jich je v podstatě taky pět... Jane bych prosil ponechat v bezpečí, sice to vypadá, že bude hlasovat s nima, ale třeba jen protože se jí nechce do remízy. Aspoň doufám... takže zbejvají Ian, Maria a Alex... když to vezmu z druhý strany, RC mi řekla že hlasují pro Toma, ale Jane mi odmítla říct co a jak, takže mi na tom něco nevoní...
Troy: Bral bych Marii ... vypadá mimo alianci hlavní ... Co myslíte ?
Walter: souhlasím a imunitu bych zahrál za tebe Troy a za Toma .. LJho nechají podle mě .. když mu RC řekla pro koho hlasovat ..
LJ: Tobě se to řekne, Waltře, a já pak budu vypadat jako trouba až mě blindsidnou. Ale jsem ochotný to riziko podstoupit... takže imunitu zahraju za Toma a Troy za sebe, hlasuje se pro Marii - panebože, dej ať to vyjde...


Walter,Jane, Toka
Walter: Chci se domluvit .. nechci jít domů , tak vám řeknu, komu dají imunitu, když ostatní, půjdou domů dřív než já ..
Ian: Mluv ..
Walter: OK .. Imunitu zahrávají za Toma a Troye .. Hlasuju pro LJho .. doufám že se přidáte ..
RC: Díky ... máš to u mě ..

Toka+ Jane
RC: Pro LJho nebo Waltera
Ian: Dá se mu věřit ?
RC: To nevím ..
Alex: LJ je nebezpečný .. je to výborný stratég .. a Walter by byl na naší straně ..
RC: Musíme to promyslet ..






Kmenová rada KaPito :


Jeff: Ti kteří neučinily, za váma jsou pochodně, každý si jednu vemte a přiložte k ohni. Jak víte, oheň symbolizuje život.
Jeff: Tolik lidí .. Ted se zeptám pár lidí, jaké pocity mají z toho že jsou ve sloučení. Začneme s Troyem.
Troy: Jsem nadšený Jeffe .. víc vědět nepotřebuješ ..
Jeff: Mario?
Maria: Mám stejné pocity jako Troy a myslím, že takové máme všichni.
Jeff: OK .. 7 Toka .. 5 Kalasi ..Jak to dnes vidíš Waltere ?
Walter: Jo .. nevypadá to dost dobře pro nás .. Ale musí se udělat velký krok, abych se dostal dál .. celý můj kmen ...
Jeff: Patricku .. jsi v bezpečí..
Patrick: Vím Jeffe .. tohle bylo zásadní... podle mě bych byl cíl já, kdybych nevyhrál.
Jeff: Tome, ty si vydržel též dlouho, jak by tě to frustrovalo, kdyby si dnes vypadnul?
Tom: To si nedokážeš představit Jeffe .. byl bych pěkně namíchnutej..
Jeff: Troyi, překvapil vás odjezd Carol ?
Troy: Neuvěřitelně .. tohle opravdu z nás nikdo nečekal ..
Jeff: Musím vám říct .. že Carol se cítí v pohodě .. nemáte mít o ní strach a drží všem palce.
Jeff: Alexi, ty si taky silný soupeř .. nebojíš se, že na tebe mohou mít spadeno ?
Alex: To ano .. myslím .. jsem bojovník a bojovník dnes může skončit ..
Jeff: RC .. drží Toka a Jane pohromadě ..
RC: Ovšem .. teda .. dnes se to dozvíme ( smích )
Jeff: Barbaro a co Kalasi, taky drží při sobě ?
Barbara: Sto pro .. není nikdo, kdo by zradil
Jeff: Jane .. ty a LJ teď stojíte na jiné straně .. nejsou u tvého kmenu pochybnosti ..
Jane: To jsou Jeffe, ale musím dodržet slovo ..
Jeff: Ok je čas hlasovat, LJ, jdeš první.




Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
OK, hlasy proti Troyovi a Tomovi se nebudou počítat, přečtu hlasy.


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle byla dost bláznivá kmenová rada.. vemte si věci a jděte do tábora.. dobrou noc


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:

Prosím všechny, kteří čtou tyhle stránky, ať napíšu komentář o tomto dílu ! Díky ^^


Naposledy upravil Admin dne Fri Dec 07, 2012 2:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 1:54 pm

EPIC EPIC EPIC DÍL + kmenovka !!!
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 3:06 pm

epic díl to určitě je, jen mi ho trochu kazí to, že už jsem zase v p.deli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 3:06 pm

Tak zlé to není podle mě ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 3:26 pm

když myslíš... je to 5:5 tím, že Jane na mě asi bude docela naštvaná... tak nwm no Very Happy zkusím něco vymyslet
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 3:30 pm

jj musíš zkusit .. jestli se dožiješ až na aukci .. tak víš co můžeš koupit .. viz Abi 25
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 3:54 pm

ok Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptyFri Dec 07, 2012 3:59 pm

Zatím pro mě nejlepší série ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptySun Dec 09, 2012 11:30 am

jj, je dost dobrá, ale opovaž se zase nechat vyhrát někoho z navrátilců... to už by bylo divný. Leda že bych to byl já, to by mi to až tak nevadilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptySun Dec 09, 2012 2:53 pm

ale opovaž se zase nechat vyhrát někoho z navrátilců
Když nevyhraje navrátilec, tak to znamená, že se rozhoduji kvůli tobě xD Opravdu všechno dělám jen tak tak ..
Malcolm si zasloužil výhru a posledních několik lidí v té sérii byly favorité, tak to bylo jasné ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptySun Dec 09, 2012 5:20 pm

no samozřejmě že si jí zasloužil, to nepopírám, nikdo jinej dobrej tam kromě něj stejně nezbyl Very Happy a poslední lidi v tý sérii byli favoriti protože fans se do sloučení skoro ani nedostali Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení EmptySun Dec 09, 2012 5:23 pm

Tak vidíš .. občas kostka určí osud hry xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení   Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: