Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej

Goto down 
4 posters

Dej epizodě známku jako ve škole !
1
Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_left25%Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_right
 25% [ 1 ]
2
Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_left75%Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_right
 75% [ 3 ]
3
Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_left0%Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_left0%Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_left0%Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 4
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyThu Dec 27, 2012 6:34 am

Kmen Palaki


Pavel,Chris,Adam,Jane,Ela

Pavel: Chrisi jsem rád, že jsi se rozhodl jít s náma, teď je naše aliance silnější. Myslím, že pokud vše půjde jak má a do sloučení dojdem v převaze, tak nás pět může být ve ,,final 5
Jane: Je to super, bylo by parádní se dostat do finalové pětky. Ruku na to?
Ela: Souhlasím ....
Adam: Díky za Chrise ....
Chris: Nechte toho .... (smích)
Pavel: Jen nebuď skromnej Chrisi, díky tobě máme převahu a teď může naše aliance ovládat hru klidně až do konce.



Ryan, Victorie, Natasha a Chris

Ryan: Včera si nám to pěkně podělal ..
Victorie: Chce se mi z tebe zvracet !
Chris: Udělal jsem .. co bylo pro mě lepší
Ryan: Chacha ... Máš ve sloučení větší šanci porazit Paula, Adama či Elu ? NEbud k smíchu ...
Chris: Omllouvám se .. ale nevěřil jsem vám ..


Ryan(!): Takže Chris nám podělal hru .. nemyslí .. naslibovali mu zlato a dostane jen kámen ... Vím že domů nepůjdu dřív než Victorie a Natasha .. ale obě si zaslouží zde být .. takže .. budu čekat až se začnou hádat a zautočím nebo .. všechny v noci zabiju mačetou .. (smích)




Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Matto, poprvé vidíte kmen Palaki. Victorie, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky. Imunuta je opět k mání. V dnešním souboji bude celý kmen připoután k obrovskémů hadovi . Začnete na opačných stranách okruhu . Na můj povel začnete trať obíhat, vaším cílem je dohonit druhý kmen. Pokud toho budete mít plný kecy,stačí se jednoduše od hada odpoutat,zbytek kmene tak bude muset nést těžší váhu. Tým ,který dohoní ten druhý a dotkne se jeho člene vyhrává imunitu . K tomu budete běhat ve vodě .. bude to vyčerpávající, ale nesmíte polevit. Druhý kmen vyhrává imunitu a nečekáho kmenová rada. K tomu hrajeme o odměnu .. rybářské náčinní ...tohle může znamenat zvrat ve hře ..
Stojí to za to ? Jsme opět srovnaní, tak nebude sedět nikdo .. Dám vám minutku a pak začneme .



Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!
Zatím to vypadá dobře .. oba týmy se snaží a zatím nejde vidět nějaké spomalování ... Je těžké běhat ve vodě a nést těžkéhého hada .. Palaki trochu nastarovalo .. Jess a Zoe se odpojují .. Matto začíná strácet .. Matto bude muset nést více .. U Palaki se odpojuje Natasha ... U Matto se odpojuje Luke .. Palaki se přibližuje .. je čím dál tím blíž .. Palaki! Vyhrává imunitu!
Palaki, gratuluji .. rybářské náčiní a imunitu. Matto, špatné zprávy, další vyloučenou osobou bude jeden z vašeho kmene. Jděte zpět do tábora .. uvidíme se večer.



Kmen Matto

Rick!: Prohráli jsme odměnu a i imunitu. To rybářský náčiní jsem fakt chtěl, ale máme plachtu, tak jsme v suchu... Teď musím jít zařídit, abych nevypadl. (smích)


Rick, Charlot
Rick: Doufám, že dneska nikdo z nás dvou nepůjde domu. Řekneš mi, když zaslechneš moje jméno?
Charlot:?
Charlot: Stejně myslím, že půjdu dnes domů já Ricku ... jsem nesjlabší .. nevím co udělat .. ostatní drží tak silně při sobě a nedivil bych se, kdyby měly skrytou imunitu
Rick:Neboj zkusim je nějak přemluvit, aby hlasovali pro Connora




Rick, Liam
Rick: Hele, jak to dneska vidíte? Doufám, že nepůjdu domu.
Liam: Ne .. jde Charlote .. jseš cennější ..
Rick: Díky, moc si to vážím...až se sloučíme, tak ti to snad budu moct vrátit...Když, už mluvím o sloučení, nezdá se ti, že Connor hraje nějak moc na sebe. Hraje, tak aby se to hodilo co nejvíc jemu. Bál bych se, že ve sloučení, pokud by mu nabídli lepší nabídku tak přeběhne a půjde proti nám. Za to Charlot je sice slabá, ale zase je mi věrná, takže by jen tak nepřeběhla.
Liam: Connor bude mít velký terč na zádech .. takže oči budou upřeny na něj ve sloučení ..
Rick: A věříš mu natolik, že zůstane s námi ve sloučení? Minule s námi nevolil prý jen pro to, že nechtěl remizu...Co když se to bude opakovat ve sloučení?
Liam: Hele .. a to ho chceš vyhodit ? Jestli ano ... tak to stejně bude 4:3
Rick: Zvažuju všechny možnosti a co by pro nás dva bylo nejužitečnější... Charlot slíbila, že bude podporovat, každýho kdo ji pomůže zachránit... To by se nám později mohlo hodit..Myslel jsem že bys mohl přemluvit Luka nebo jednu z holek.. Myslíš že by to šlo? Jestli ne tak bohužel jde Charlot domu.
Liam: Na to zapomeň ... nechci si hodit krk do obrátky .. mají dost hlasů, aby se na mě vykašlaly, když budou vědět že proti ním chystám léčku ..
Rick: Takže Connor je s Vámi v alianci?
Liam: Jop ... lidé ho mají rádi ..
Rick: Myslíš, že kdyby tu nebyl tak by lidi přešli k nám?
Liam: Nejsem si jistý .. ale bylo by to 3:3
Rick: Kdo myslíš, že by z nich nejpravděpodobněji přeběh. Chci se ti svěřit mám imunitu, ale nechci ji dnes zahrát. Spíš bych s jeji pomocí někoho přesvědčil ať hlasuje s náma




Rick!: Mohl bych Charlot zachránit, jenže co pak? Liam by mi už nikdy nevěřil a šel ybch jako další.



Rick,Luke
Rick: Neměli jsme moc času si spolu popovídat. Víš nechci poslat Charlot domu.. Proto budu volit Connora, nedá se mu věřit a chci abys hlasoval s náma... Než rekneš ne, chci ti ukázat svou imunitu. Když budeš hlasovat s náma tak budem mít pevnou 4 členou alianci s imunitou co ty na to?
Luke: Ok .. ale nic neslibuji ...
Rick: To mi bohužel nestačí... Mám se jít zeptat holek? Jsou tak věrný jako ty, že nezraděj Connora, aby se dostali dál nebo se zachránili před vyloučením?



Rick, Jess
Rick: Slyšel jsem, že se hlasuje pro Charlotu je to pravda?


Rick, Liam, Charlota
Rick: Všimli si, že se s Liamem moc bavíme. Myslím, že budou hlasovat pro mě. Luke se prokec, že ti Liame už moc nevěří.
Liam: Tak teď jde o hodně ...
Charlote: Co máte v plánu ?
Rick: Charlot ty ses někoho ptala pro koho hlasujou?
Charlot: Ne ... chtěla jsem to nechat na tebe ..




Rick, Connor
Rick: Zaslechl jsem tu dneska kolovat mé a Charloty jméno. Furt, ale doufám, že mě zachráníš.
Connor: Neboj ...



Connor a Liam
Connor: Hele .. chci ti dát šancy .. nevím co se dělo mezi tebou, Rickem a Charlote .. ale všichni se na tebe dívají jako na zrádce .. Hlasujeme pro Ricka .. doufám .. že neuděláš blbost, která by tě stála hru ..

Liam(!) Nevím co dělat .. jít z Rickem a Charlote .. když to jsou dobří lidé .. nebo jít z někým .. koho nemám rád .. Ach jo ..
Hraji kvůli sobě .. nechci dát milion někomu cizímu ..


Connor, Luke, Zoe a Jess
Connor: Tak jak to vidíte
Luke: Rick začal dost bláznit ..
Connor: Za mnou taky šel ..
Jess: Nejste sami .. i za mnou šel ..
Connor: Je to idiot ..
Zoe: Takže jde on ?
Jess: Řekneme to Liamovi ..
Connor: Řekl jsem mu at hlasuje pro Ricka .. tak uvidíme .. třeab zůstane s náma a nic se neděje ..
Jess: A my hlasujeme pro Ricka nebo Charlotu ..
Connor: To nevím .. ale měly by jsme se rozhodnout ..


Zoe(!) V posledních minutách všem dost jeblo .. Rick se uplně zbláznil a lítal k jednomu a k druhému člověku .. copak nezná Survivor ? Musíš jít jen za jedním člověkem .. né za všema ...
Velká chyba Ricku ...




Kmen Palaki:

Jane: Dobrá práce týme. žádná kmenová rada!
Adam: Přesně !!! Najíme se ! Najíme se !!! JUUUU !


Ryan(!) Dnešní výhra byla nejlepší .. rybářské náčinní , takže to z Natashou vyzkoušíme .. jestli něco vůbec chytneme (smích)



Kmenová rada Matto :



Takže .. Luku .. jaké to bylo v táboře ?
Luke: Docela v pohodě .. až na Ricka .. který chodil ke každému a snažil se je přesvědčit .. at jdou na jeho stranu ..
Jeff: Je to pravda Jess ?
Jess: Rozhodně ..
Jeff: Ricku .. tady pár lidí řeklo .. že si lítal k jednomu člověku k druhému a snažil ho přesvědčit ať jde k vám ... je to pravda ? Byl si chycen při činu ?
Rick: Víš, jak to chodí Jeffe... Buď je tvá aliance ve většině a nic nemusíš dělat nebo, jako je teď má, je v menšině a musím se snažit s tim něco dělat.
Jeff: Connore .. takže má Rick hlavu na špalku ?
Connor: Sto pro ..
Jeff: Ricku. .. naopak .. si možná nejsilnější z kmene .. nebyla by to blbost tě vyhodit a oslabit kmen před sloučením ?
Rick: Samozřejmě že byla... (smích)
Jeff: Liame .. chceš udělat co nejlépe pro sebe .. nebo pro kmen ?
Liam: Myslím na oboje Jeffe ..
Jeff: Ricku .. takže .. kdyby tě vyhodily .. byl bys naštvaný nebo by sis řekl .. je to hra .. udělaly dobrý tah a zbavily se hrozby ve sloučení ..
Rick: Jeffe, každej je ze začátku zahořklej, pak bych si nejspíš uvědomil, že hráli prostě hru stejně jako já...
Jeff: OK .. nikdo není v bezpečí .. Zoe .. jdeš první .


Kmen Matto šel hlasovat

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Přečtu hlasy

Video hlasování:
Spoiler:

Textové hlasování:
První hlas,
Spoiler:



Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Co preferujete ? Hlasování jak to bývalo nebo v podobě videa ? Díky !


Naposledy upravil Dias258cz dne Tue Jun 04, 2013 3:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyThu Dec 27, 2012 4:22 pm

OK .. hotová epizoda ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyThu Dec 27, 2012 4:45 pm

Hezký Smile určitě preferuju to video...

Epizoda dobrá, člověk se tak snaží přitáhnout k sobě pozornost, aby mě volili a je to k ničemu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyThu Dec 27, 2012 4:47 pm

u toho hlasovani je mi to celkem jedno pokud se koukam doma, ale treba ve skole nam nejdou videa, takze by nebylo spatny tam dat kdyztak oboje pokud mozno, ale klidne to muze zustat takhle
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyThu Dec 27, 2012 4:53 pm

OK ... Díky za názor ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyThu Dec 27, 2012 6:42 pm

Přidáno textové hlasování + rozhovor s vyřazeným + kdo jak hlasoval ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyFri Dec 28, 2012 5:42 am

Ricku... pekne sis popsal co? Very Happy skoda ze to nevyslo jak melo. me osobne vyhovuje vic to spoilerovy hlasovani.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyFri Dec 28, 2012 6:13 am

Asi budu dělat to textové hlasování ... je to lehčí ... Jenom jsem to chtěl zkusit ..
Ale ejště uvidím xD ta muzika je u toho cool xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej EmptyFri Dec 28, 2012 6:26 am

jo to jo, ale kdyz uz bys chtel delat to video, tak bych to jeste zpomalila
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej   Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 3 - Každej je ze začátku zahořklej
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: