Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..

Goto down 
4 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole!
1
Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_left50%Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_right
 50% [ 1 ]
2
Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_left50%Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_right
 50% [ 1 ]
3
Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_left0%Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_left0%Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_left0%Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptyFri Dec 28, 2012 5:21 pm

SoutěžJeff: Pojďte lidi . Palaki, poprvé vidíte kmen Matto. Charlote, byla vyloučena na minulé kmenové radě.
Jeff: Dnes nejde o imunitu ani odměnu ... dám každému nabídku .. kdo chce změnit kmen .. do toho .. máte 10 sekund ..
Liam(!) přemýšlel jsem že přestoupím .. ale nechci být za zrádce .. raději vypadnu se svoji hrou .. at jsem pyšný ..
Rick: Víš co Jeffe .. nemám žádnou alianci, nemám co ztratit .. takže ..
Jeff: Jdi se přivítat .. ještě někdo ? Ne ? Ok .. Vemte si věci a jděte do tábora ..


Liam(!) Rick mě pěkně naštval .. nejraději bych ho proplesknul .. kvůli němu mám terč na zádech a on mě nechá v tomto kmeny s trotly ? Velká chyba .. jestli se dostanu do sloučení .. tak pozná moji zlou stránku .. budu kamikaze .. stáhnu ho sebou ..


Rick, Jane, Pavel
Jane: Už máš nějaký plán?
Rick:Zatim ne, čekal jsem, jestli za mnou někdo nepřijde...jakej je Váš plán?
Pavel: V hlavní alianci tohohle kmene sem já, Jane, Ela, Adam a Chris, ale ja bych tě určitě rád začlenil, jenže by se mohli naštvat někteří lidi z aliance, takže prostě moc za lidma nechoď a snaž se v táboře, časem tě ostatní budou brát za člena aliance a můžeš s náma jít až do konce. Zatím jsme se nerozhodli kdo půjde další, ale bude to buď Ryan nebo Natasha. Tak co ty na to? Jdeš s námi?
Jane: Jo snaz se, jinak budes mit hlavu na spalku.
Rick: Nemám v plánu nikterak vyčuhovat a pro kmen se snad osvědči ať už v táboře nebo soutežích. Rád s Vámi půjdu pro jednou budu ve většinový alianci.



Palaki:

Ryan a Chris
Ryan: Takže .. s náma skončil ? Hlavně si říkal .. jak chceš držet slovo .. jako vážně ?? Poslyš .. nechci se s tebou rozhádat .. ale dal si slovo .. to nic neznamená ?
Chris: To víš že znamená!! Je mi to líto .. kdybych mohl cokoliv udělat ...
Ryan: Co když ... půjdeme na radu ..
Chris: Pokračuj ..
Ryan: A získám Ricka na naší stranu .. půjdeš s námi ?
Chris: Jestli mi tím odpustší .. tak klidně ..
Ryan: Ok .. díky že jsme si promluvily ..


Ryan(!): Chris to chce vynahradit .. získáme Ricka a je to .. na co držet toho slabocha Pavla ... v soutěžíh je k ničemu .. Vůbec nepřispívá ..





Ryan, Natasha a Rick
Ryan: Čau .. konečně pořádný člověk a hráč v našem kmeni ..
Natasha: Chceme se tě zeptat .. nechtěly jsme po tobě hned skočit .. aby to nevypadalo že něco chystáme .. ale Pavel a Jane u tebe byly ..
Ryan: Pavel je tak slabý v soutěžích ... není správné aby tu byl .. není to správné ... s Chrisem jsem mluvil a prý když prohrajeme .. je možné .. že udělá něco pro kmen ..
Natasha: Doufám že se rozhodneš správně a posílníš kmen .. třeba si to zažil .. v bývalém kmeni že se vyhazovaly silní .. nám se zdálo že Anna a teď Charlote ... Nesmíš dopustit aby se to stalo i u nás ...
Ryan: Nechceme hned odpověď .. nebo ses už rozhodl ??
Rick: Díky za super uvítání...To je důvod proč sem u Vás, protože se vyhazovali silní hráči...Rozhodně díky za nabídku nechám si ji projít hlavou, naštěstí teď nemusíme nic řešit, když jsme vyhráli







Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky. Imunuta je opět k mání. Jste připraveni na soutěž o imunitu? Na můj povel budou oba kmeny tlačit 4 velké kostky podél trati, jenž budou základem svatyně . Poté vyběhnete po schodech, kde jeden člověk použije sekeru k přesekání lan aby uvolnin další schody . Nahoře budete závodit ve skládání svatyně . Kmen který prohraje půjde večer na kmenovou radu , kde jedna osoba vypadne .
Trosečníci připraveni ? Start !
K tomu hrajeme o odměnu .. Káva ... čaj, cukr a nějaké to pečivo.. Tohle vám určitě dodá chuť do života. Stojí to za to ? Palaki .. jelikož máte o 3 lidi více .. 3 musíte nechat sedět. Dám vám minutku a pak začneme .

Sedí: Pavel, Natasha a Jane.





Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!
Všechny čtyři kostky musíte dostat ke zdi .. Jsou velmi těžké .. Rick musí udělat dojem na svůj kmen .. Velmi klamavá soutěž ... vypadá to jako že po těch kolejích budou klouzat, ale to ne .. Palaki jako první u lan. Rick přesekává lana ... Matto u lan .. Liam se do nich pouští. Palaki u skládačky .. snaží se ji co nejrychleji dokončit ... Liam přesekl lana a Matto se do skládačky pouští též .. Ela dělá pokroky .. Palaki zbývá poslední ! Palaki! Vyhrává imunitu!
Palaki, gratuluji .. imunitu a něco na chutové bunky . Matto, špatné zprávy, další vyloučenou osobou bude jeden z vašeho kmene. Jděte zpět do tábora .. uvidíme se večer.
Jess: Tak se měj zrádče ... (smích)



Kmen Matto


Zoe, Jess, Connor a Luke ..
Jess: Takže Liam jo ?
Luke: Nic jiného nezbývá ..
Connor: Je blbý že to musíme udělat .. ale co se dá dělat .

Jess(!) Takže .. Liam jde domů ... je to idiot .. může si za to sám .. měl dobrou alianci ale jen tak ji zahodil .. a Rick se na něho vykašlal .. je to k smíchu ..





Zoe, Connor a Liam

Liam: Hlasuji pro Jess ... je to slabá a jestli chceme do sloučení v převaze .. musí jít domů .. Jen jsem vám to chtěl říct ..




Zoe a Connor ..
Zoe: Co myslíš ?
Connor: Má pravdu .. ale nedá se mu věřit .. což je smutné .. když nás takhle zradil
Zoe: Takže zůstáváme při starém ?
Connor: Nejspíš jo .. snad to uteče ..




Liam a Luke
Liam: Vím že jsem si to podělal .. ale doufám .. že se rozhodneš pro Jess .. je slabá ..
Luke: Popřemýšlím o tom ... ale nic neslibuji
Liam: Díky .. moc si toho vážím ..


Liam(!) Vypadá to že jdu domů .. nedivím se .. posr*l jsem si to .. ale nadhodil jsem jméno nejslabší hráčky .. takže budu doufat .. naděje umírá poslední ..






Kmenová rada Matto :


Jeff: První se zeptám na odchod nejsilnější hráče kmene .. nejspíš .. Takže .. Jess .. jaká byla reakce že odešel ? Vím že na konci soutěže si řekla .. "Tak se měj zrádče" (smích)
Jess: A není to pravda ? Zradil nás ? Ano ... Může ho to posunout ve hře ? Ovšem ..
Jeff: Connore, proč odešel ? Ikdyž byl mimo hlavní alianci .. byl to silný hráč, tak by tu mohl zůstat ..
Connor: Samozřejmě .. ale i já mohu odejít dnes .. myslím že jde hlavně o alianci .. né o to .. jestli si silný nebo slabý ..
Jeff: Liame .. pochopil jsem správně .. že silní lidé odejdou jako první ?
Liam: Bohužel a já s tím nic nezmůžu .. nejsem zrovna nejlepší na přemlouvání lidí .. ale chci udělat co nejlíp pro kmen ..
Jeff: Zoe .. to že se zbavíte silných lidí znamená .. že se budeme vídat častěji ..
Zoe: Mě nevadí když se budeme vídat Jeffe .. jsi jeden z důvodů .. proč jsem ve hře .. (smích)
Jeff: Ok .. je čas hlasovat.. Luku .. jdeš první ..




Kmen Matto šel hlasovat

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Snad se kmen konečně sjednotil a je na čase vyhrávat ..


Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:





Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Fri Dec 28, 2012 5:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptyFri Dec 28, 2012 5:44 pm

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptyFri Dec 28, 2012 5:47 pm

Parádní twist ... Rick má dobrou pozici..
Ryan a Natasha mají pravdu že Pavel je nejslabší .. co udělá ? Kdo ví ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptyFri Dec 28, 2012 5:55 pm

Sakra nějak se proti mě začínají obracet, tak doufám, že mě aliance podrží.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptyFri Dec 28, 2012 6:11 pm

Nezapomínejte promázavat poštu jak doručené tak odeslané zprávy ..
Mažu to vždycky po epizodě ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptyFri Dec 28, 2012 6:31 pm

Dobrá epizoda Smile Jen nechápu Liama, to on mě zradil jako první ...
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  EmptySat Dec 29, 2012 5:35 am

Jo super zvraty. a Liam se pěkně zachránil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..    Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 4 - Nejraději bych ho proplesknul ..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: