Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.

Goto down 
3 posters

Oznámkuj epizodu jako ve škole
1
Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_left100%Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_right
 100% [ 1 ]
2
Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_left0%Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_left0%Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_left0%Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_left0%Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptyFri Mar 01, 2013 11:42 am

Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Finálová pětka ... Gratuluji .. Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Nikdo se ji nechce vzdát Ricku.. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži o imunitu budete nad hlavami držet velký džbán, ve kterém je písek, co nejdéle to jde. Džbán je určen podle vás .. člověk který vydrží nejdéle, vyhrává imunitu a nebude moc být vyloučen na dnešní kmenové radě. Dám vám minutku a začneme ..
Jeff: Tahle soutěž právě začíná .. Budou vás bolet ruce .. nesmíte polevit a nesmíte dát džbán pod úroveň hlavy a ani džbán se nesmí dotknout hlavy .. Zoe končí .. pár minut a Zoe končí ..
Zbývají čtyři lidi .. Nenene .. Chrisi, džbán se ti dotknul hlavy ..
Chris: To nesmím ?
Jeff: Na začátku soutěže jsem vám to říkal .. Musíš si sednout. Poslední tři .. Jane pouští na zem .. už to nemohla vydržet .. Liam a Rick .. zbývají .. Liamovi se začínají třást ruce, to stejné Rick .. Rickovi se po dlouhé době podlomily kolena a Liam vyhrává imunitu !
Pojd si pro to Liame ..
Jeff: Večer se uvidíme na kmenové radě, kde bude jeden z vás ostatních vyloučen ..



V táboře

Rick, Liam, Zoe, Chris
Rick: Tak si to zvládl Liame ... Včera to dopadlo vcelku dobře, takže dneska jde Jane? Všichni jsou pro?
Liam: Jop ..
Zoe: U nás jo ...
Chris: Dohodnuto ...


Jane, Chris
Jane: Slyšela jsem, že jsem na řadě. Potom jsi ale na řadě ty. Pokud něco vymyslíme máme společně ještě šanci.
Chris: Nevím kdo ti to řekl, ale na řadě nejsem .. Vím že to bude dva proti dvoum, jelikož já s Rickem proti Liamovi a Zoe .. půjdeme do remízi .. Možná by nebylo na škodu se teď jednoho zbavit s tvojí pomocí ..
Jane: Koho chcete vyloučit dřív?
Chris: Nejspíš Zoe .. Když má Liam imunitu ..
Jane: Super, souhlasím s finálovou dvojkou.


Zoe, Jane
Jane: Ok, když ti nestačí finálová trojka možná, že finálová dvojka tě přesvedčí. Pokud se hodláš spojit s Rickem a s Liamem, tak končíš.. Proč by si tě měl Liam vzít do finále oproti Rickovi? A proč by se Rick měl rozhodnout spíš pro tebe než pro Liama? O Chrisovi radši nemluvím, vždyť ho máte určitě v plánu vyloučit. Pochybuji že ti někdo z nic dal slib do finále.
Zoe: Ricka vyloučíme jako čtvrtého .. Já s Liamem proti svobě ve final čtverce nepůjdeme, proto budeme hlasovat pro Ricka ..
Jane: Jenže to bude maximálně remíza a pak můžeš klidně vypadnout na kameny.
Zoe: Tak budu doufat, že vyhraji imunitu .. a nebo půjdu při nejhorším, proti Liamovi .
Jane: Jenže je daleko větší pravděpodobnost, že jí vyhraje Liam, když jí vyhrál i teď. Navíc pokuď dobře vím, tak ty jsi nevyhrála žádnou. A to, že Liam může jít proti tobě tě nenapadlo? Udělá cokoli, aby se dostal do finále a určitě nebude riskovat vyřazení kvůli tobě.
Zoe: Hlasuj pro Ricka .. ale vůbec nic neslibuji ..
Jane: Možná, ale nic neslibuji.


Zoe(!) v tom momentě jsem ztratila dech .. ona mě žádá, abych ji pomohla zůstat ve hře a pak řekne .. "možná, ale nic neslibuji" .. to mi nedává smysl ..


Chris a Rick .
Chris: Víš co Ricku .. přemýšlel jsem .. ve final 4 to bude dva na dva a oni jsou si dost blízcí, co když teď pomocí Jane jednoho odstraníme a Jane už s tím druhým, který zbyde nebude spolupracovat, jelikož ji zradily .. tohle by mohl být zásaddní tah v této hře ..
Rick: Jane přece neví, že ji zradili, nemůže vědět, kdo jak hlasoval a ani jednomu z nás neuvěří... Navíc oni s náma chtěj do finále, protože si myslej, že to budou proti nám mít snadný.... Nebude lepší jedno z nich příště přemluvit, aby se zbavil největší konkurence a to svýho nejbližšího spojence?
Chris: Nemyslím si ... jsou si dost blízcí, už od začátku .. S Jane jsem mluvil a hlasuje pro Zoe .. můžeme udělat nejlepší tah téhle hry Ricku .. Dvě imunity nemá přeci vyhrát a když příště vyhraje Jane, tak budeme říkat, že by jsme ji nikdy nepodvedly a bude s náma hlasovat pro Liama .. Tohle vypadá na sakra dobrý plán Ricku ..
Rick: Ty ji věříš? Diť tě minule chtěla vyhodit, pamatuješ jak jsi byl kvůli tomu naštvaný a seřval ji? Pokud Liam se Zoe zradí Jane, tak budou mít stejně špatnou reputaci, jak mi dva a na to mužem ve finále poukazovat..., Navíc myslíš, že by jsme měli nějakou šanci porazit Jane ve finále? Hrdinku, která přežila hněv celýho kmene a dvakrát se zachránila imunitama?Tomu přece nemůžeš věřit....
Chris: Ok .. když myslíš, ale ty dva nerozbijeme ...


Liam, Zoe a Chris
Liam: Chrisi, chtěly jsme se na něco zeptat, prosím, nikomu tohle neříkej, přísaháš na svoji rodinu?
Chris: Tak dobře, já přísahám ..
Liam: Co kdyby jsme vyloučily Ricka ..
Chris: To nemohu udělat ..
Zoe: Přemýšlej .. myslíš že Rick tě příště nepodrazí ? a skončíš na 4tém místě, takhle se dostaneš do trojky a kdyz vyhraješ imunitu, což není nemožný, jdeš do finále ..
Chris: Je to strašně riskantní .. musím to promyslet ..

Chris(!) Liam a Zoe mi daly skvělou nabídku, ale nevím jestli ji příjmout či ne ..



Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela, Connor, Adam, Natasha a Ryan vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Zoe, jaká je nálada v kmeni ?
Zoe: Docela dobrá Jeffe
Jeff: Chrisy, myslíš, že by si dnes mohl odejít domů ?
Chris: Nemyslím si to Jeffe ..
Jeff: Jak si můžeš být tak jistý ?
Chris: Protože všichni víme, že jde Jane, nebo kdyby se stalo něco, co nikdo z nás nečeká .. ale domluvily jsme se na finálové čtverce, tak se uvidí, jestli to dodržíme ..
Jeff: Liame, takže Jane je mimo tuhle alianci ?
Liam: Bohužel .. Jane je prima holka, ale já chci vyhrát, a ona neměla prsty ve vyřazení ani jednoho porotce .. můj názor ..
Jeff: Jane, jak se snažíš udržet ve hře, když jsou proti tobě čtyři a dnes se ti nepodařila vyhrát imunita ?
Jane: Samozřejmě jsem se snažila s někým domluvit.
Jeff: Jak by ti bylo, kdyby si dnes odešla sednout do poroty ?
Jane: Strašně, chci hrát dál.
Jeff: Ricku, myslíš si, že bys dnes mohl jít domů ??
Rick: Kdybych řek že ne a pak vypadl, tak bych byl před světem za úplného blbce, Jeffe. Takže jo myslím, že je to možný...
Jeff: A proč by si tě zde měly nechat? Jsi dost velká hrozba a hrál si podle ostatních dobrou strategickou hru ..
Rick: Jeslti si to ostatní myslí, tak jim děkuju... Když se, ale podívám na lidi kolem mě, tak si rozhodně nemyslím, že nějak vyčnívám nebo, že bych byl nejnebezpečnější....
Jeff: OK .. je čas hlasovat Zoe, jdi první ..


Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Jeff: Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Gratuluji, právě jste se dostaly do finálové čtverky. Vemte si věci a jdětě do tábora ..


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Fri Mar 01, 2013 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptyFri Mar 01, 2013 2:11 pm

Done
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptyFri Mar 01, 2013 2:43 pm

Už se těším na HvV až nakopeme villainům zadky!!!
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptyFri Mar 01, 2013 3:02 pm

Abych řekl pravdu, tak jsem se docela bál
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptyFri Mar 01, 2013 3:05 pm

doplněn rozhovor s vyřazeným
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptyFri Mar 01, 2013 4:06 pm

strašpitel Rick
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  EmptySat Mar 02, 2013 8:13 am

Very Happy no jo, ne každej může bejt hrdina Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.    Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 11 - Nemyslím, že nějak vyčnívám.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: