Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo

Goto down 
3 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 8:21 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Attol a Gan, poprvé vidíte kmen Bogata. Jane, byla vyloučen na minulé kmenové radě. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity .. díky...
Jeff: Teď k sotuěži. Každý kmen zvolí 4 lidi, kteří poplavou k bojce a uvolní ze dna bednu, kterou dostanou na podložku. Poslední osoba otevře bednu a poskládá logo Heroes vs Villains(viz hlavní obrázek série)
Poslední kmen, půjde na radu a někoho vyloučí. Dám vám minutku na rozmyšlenou .


Plavci:
Bogata: Grant, Jeff, LJ a Kat
Gan: Carter, Angie, Pavel a Pete
Attol: Paul, Rick, Rafe a Barbara



Skládači:
Bogata: Debbie
Gan: Corinne
Attol: Lisa


Sedí:
Bogata: Nikdo
Gan: Erinn
Attol: Abi


Jeff: Jdeme na to , za imunitu . Připraveni na první soutěž ? Start! Všichni plavci vyrazily a plavou ke svých bojkách.. Kmen Gan a Bogata tam je jako první .. Attol stahují ztrátu .. Bogata se potápí a vynořují bednu a plavou zpět .. Carter a Pete se potápí a uvolnují bednu se skládáčí .. Rick neváhá a jedinný uvolnuje všechni části, které drží bednu .. tím dohnal velkou ztátu, kterou jeho kmen měl .. Paul se snaží dohnat více času .. Rafe je vyčerpaný, ale snaží se doplavat ke břehu .. Kmen Gan a Bogata jsou u břehu a teď to záleží na skládačích .. Debbie a Corinne se do toho pouštějí .. Corinne má nejvíce zkušeností .. hraje po čtvrté, ikdyž dva krát vypadla před porotou ..
Corinne: Taky tě mám ráda Jeffe ..
Jeffe: Já vím, proto jsi zde znovu ..
Corinne to má poskládaný a vyhrává pro Gan první místo !
Debbie s tím bojuje .. Atoll se do toho pouští .. Lisa musí dohnat ztrátu .. Lisa nepanikaří .. Debbie ! Musíš zabrat, jinak znovu jdete na radu ! Lisa skládá poslední kousek a má to ! Lisa vyhrává pro Attol druhé místo !


Jeff: Kmen Attol hezá návrat. tady máte půlu imunity. Myslím že si ji zaslouží Lisa .. Hezká práce. Můžete zpět do tábora
Jeff: Kmen Gan, vám také gratuluji. Vemte si věci a jděte do tábora ..
Kmen Bogata .. dnes pro vás nic nemám, máte pár hodin na to , aby jste se domluvily koho z kmene vyloučíte, vemte si věci a uvidíme se večer ..






Kmen Bogata:


LJ(!): Další prohraná soutěž... to se určitě Jeffovi vrací to, jak nás donutil jít na kmenovku! Jo, karma je mrcha - škoda že trestá i mě, kterej byl proti tomu... no co, nějak se s tím poperem...



Jeff K a LJ ..
Jeff: Chtěl jsem se jen ujistit, že kdybychom
prohrávaly častěji, tak že si budeme oba dva krýt záda ať se stane
cokoli ... já chci jít s tebou na 100% do finále .. protože jeden bez
druhého by jsme to nezvládly ..
LJ: Souhlasím, myslel jsem na to samé... dneska půjde Debbie a pokud pak prohrajem zase, nejsem si úplně na 100% jistý, jestli se mi bude chtít vyhodit Granta... každopádně ty a já tu bez debat vydržíme nejdýl
Jeff: Domluveno ..




Grant,LJ, Kat a Jeff
Grant: Chci se ujistit že dnes nejdu domů .. nebyl jsem dnes nejhorší ...
Kat: Minule si pro mě hlasoval, tak dnes hlasuji já pro tebe ...
Grant: Bylo to jen kvůli strategii ..
Kat: Hele, mě je to jedno .. jenom ti řeknu, že ti nevěřím a nebudu
Grant: To chápu ..
LJ: Hou hou lidi, přece se nějak domluvíme, no ne? Tohle není nutný...
Kat: Říkám pravdu LJ !! Nevěřím nikomu z vás .. polovina lidí jsou zloduši .. nejsem tak hloupá že bych ti věřila LJ nebo Jeffovi ..
Grant: No nic .. můj názor znáte ..



Jeff!: Přemýšlím jestli nevyrazit Kate .. tu možnost jsem měl už minule, ale to by zloduchové byly v nevýhodě, takže jsem se držel původního plánu .. Raději bych přibral Granta a vyhodil Kate ..



LJ, Kat
LJ: Kat, můžem si promluvit o samotě? To cos tam říkala, tos myslela vážně? Ty chceš hlasovat pro Granta?
Kat: Já ti nevím ... naštval mě že pro mě hlasovaly ! Jsem si totiž nezasloužila !
LJ:
Jo, já chápu, ale tak vždyť jsem ti dal vědět dopředu že budou hlasovat
pro tebe... a hlavně, Debbie pro tebe hlasovala taky a tý bysme se měli
zbavit dřív než Granta... je stará a slabá, a já potřetí za sebou na
radu jít nechci...
Kat: Ok, tak hlasuji pro Debb .
LJ: To jsem rád... vyřazení Granta by teď fakt ničemu neprospělo...




Jeff a LJ ..
Jeff: Přemýšlel jsem .. nebylo by rozumější vyhodit z
aliance Kat a přibrat Granta ? Ve sloučení bude hrozbou větší než my,
tak by jsme jednu kmenovku přežily ... Že by Kat nějak vládla v
soutěžích ? To ani ne ..
LJ:
Tak to už jsem přece říkal, že bych si nechal Granta radši než Kat,
teda pokud půjdem na kmenovku i potřetí... ale teď bych rád vyhodit
Debbie. U Kat máme aspoň jistotu že bude hlasovat s náma, když je na ty
dva tak naštvaná... neobrátí se proti nám, toho se nemusíme bát...
Jeff: Snad máš pravdu, takže čtyři hlasy pro Debbie ..
LJ: No, doufejme... aspoň si ověříme, jestli je Grant doopravdy ochotný spolupracovat...






Kmen Attol:



Rick:! Vraceli jsme se s Rafem z rybaření a zjistli jsme, že někdo zapálil přístřešek a zníčil všechno jídlo.....Jak to vidím já, tak to mohla bejt jenom Abi nebo Barbara... Nikdo tak blbej snad není...



Abi, Barbara, Rafe, Rick, Paul a Lisa
Lisa: Kdo mohl něco takového udělat ?
Abi: Já to nebyla, jsem svině, ale tohle bych za žádnou cenu neudělala,
Paul: Ničení věcí je v Survivoru zakázáno.. podle mě se tohle bude řešit s Jeffem ..
Abi: Měly by jsme hlasovat a shodnout se kdo to byl .
Rafe: Souhlasím s váma .
Rick: Tak si vemte, kdyby někdo v tom přístřešku třeba spal... To by ho dotyčnej upálil? Viděl teda někdo někoho?
Paul: Já byl s Lisou pro vodu ...
Abi: Já jsem spala na pláži ...
Barbara: já ..jsem rybařila
Rafe: To pěkně kecáš, já s Rickem jsme byly rybařit .. a je to divné, že jedinná máš věci vedle přístřešku ..
Paul: Ty svině, jak něco takového můžeš udělat ?! Co kdyby tam někdo byl ?
Barbara: Nejsem blbá, dala jsem bacha ..
Abi: Teď ses přiznala ..
Lisa: Klid klid .. proč si to udělala ?
Barbara: Protože už mě všichni se*ete ! Nikdo si se mě neváží a já se nenechám vyhodit jen tak !!
Paul: Protože si blbá d*vka !!
Rafe: Paule klid ...
Paul: Měly by jsme tě upálit kr*vo !
Rick: To je naprosto šílený... Ty jsi fakt normální magor... Předpokládám, že za ty ztracený věci a rozsypanou rýži můžeš taky ty... Co si mylsíš, že teď máme dělat?
Barbara: Mě je to jedno co bude dělat .. stejně jste všichni uplní magoři ..
Paul: Sama si uplný magor ! Měl bych tě zakopat deset metrů do tohoto písku ...
Přijel Jeff na lodi a stoupnul si za Barbaru a držel ji za rameno ..
Jeff: Tak, co se tady děje ... ?
Rick: Zdravim, Jeffe. Z Barbary se vyklubal docela nebezpečnej žhář... To, že nám zahrabe věci, vysype jídlo a podobně se dá zkousnout, koneckonců jsou to maličkosti... Když, ale někdo zapálí přístřešek, v kterym někdo mohl spát, tak to sranda není... Víš bude lepší, dkyž si ji odvezeš, už kvuli našemu bezpečí a teď asi hlavně i kvůli jejímu....
Jeff: Proč si to udělala Barbaro ?
Barbara: Štvou mě, nikdo se mnou nechce hrát .. a myslí si že jsou lepší než já ..
Paul: To taky jsme ty d*vko .. měly by tě hodit do oceanů a nechat žralokům !
Jeff: Paule paule paule .. klid .. Takže ... tohle je velká zásadní změna ve hře .. bude vás jenom pět a v této části hry je počet hráčů důležitý .. Budeme hlasovat, kdo chce Barbaru ven ze hry .. Ricku ?
Rick: Víš Jeffe, napadá mě ještě něco jestli budeš souhlasit... Barbara očividně neche být v našem kmeni, proč ji nedat šanci a vyměnit ji s někým, kdo se zas necítí dobře v některým ze zbylých dvou kmenů?
Jeff: To je proti pravidlům Ricku, ale hezký pokus .. Takže Barbaro .. ty víš, že ničení majetku je proti pravidlům a jako Brandon Hantz musíš ve hře skončit .. rozumíš tomu ?
Barbara: Rozumím Jeffe ..
Jeff: Nasedneme na loď a pak si popovídáme .. souhlasíš ?
Barbara: Jo ... mějte se lidi ... doufám že dostanete na zadek ..
Barbara odešla na loď ..
Jeff: Tak ... znovu se hra zamotala .. uvidíme se zitra na výzvě ..



Paul!: Myslel jsem že Barbaru zabiju .. kdyby Jeff nepřišel, tak vezmu machetu a mrsknu ji po hlavě té d*vky ..



Abi!: Paul je nevychovaný, sobecký idiot ... Sobec byl už ve své druhé řadě a nedivým se že nevyhrál .. Je to idiot a já ho pošlu domů, jak půjdeme na další kmenovou radu ...



Rick,Lisa Rafe
Rick: Docela blázinec, nechápu co ji k tomu vedlo... podle mě to fakt neměla trochu v hlavě v pořádku... Alespoň, teď máme většinovou alianci
Rafe: A ty jsi byl s Barbarou v alianci ve starém kmenu zloduchů ?
Rick: Ne, proč myslíš? Ona byla divná už tam, jako jediná neměla s nikym alianci... To mě aradoxně zachránilo, když pro mě nehlasovala
Lisa: S kým si byl vůbec v alianci ?
Rick: S Petem , Abi, Stephnem a Erinn, ale když jsem se dozvěděl, že mě chtěj vyhodit, tak jsem na poslední chvíli přešel k ostatním....
Lisa: Tak to jo ... a víš něco o imunitě Kdo ji má z tvého bývalého kmene ?
Rick: Ne může ji mít kdokoliv... Co vy jak to bylo u Vás?
Lisa: Taky nevíme ...
Rafe: Víte ... já mám imunitu ... chci vám to říct a ukázat, protože chci, aby jsme si věřily a došly do finálové trojce ...
Lisa: To je skvělé Rafe !! Musíme držet při sobě .. příště půjde Abi a Paula asi necháme kvůli soutěžím ..
Rick: To je doopravdy super!!! Moc si vážím toho, že jsi nám to řekl.


Rick!: Trochu jsem lhát musel nemůžu s dovolit, aby si mysleli, že někde v dalších kmenech mám alianci ke který se nejspíš budu moct vrátit..



Rafe!: Svého rozhodnutí nelituji .. potřebuji aby mi věřily a snad se mi to povedlo ..





Bogata:


Poštou došlo že Barbara byla nucena opustit hru, takže nejdete na kmenovou radu


LJ, Debb, Kat, Jeff, Grant
Jeff: Kdo ví co se tam stalo ...
Kat: Že by se někdo zranil ?
LJ: Je to možný... zajímalo by mě kdo. Snad to není nic vážnýho...
Jeff: Píše se tu že Barbara ..
LJ: Ajaj... chudák
Jeff: Chudák ? Vždyť zde neměla co dělat .. sociální schopnosti na nule..
LJ: Já vím, však víte že jsem jí nikdy neměl moc rád... ale takovýhle odchod ze hry si nezaslouží nikdo. A to ani nevíme, co se jí přesně stalo...



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Apr 06, 2013 10:03 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 8:33 am

Další díl na světě ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 10:24 am

Teda, tys z Barbary udělal ale totálně největšího pošuka xD to je ještě tisíckrát horší než nějakej Brandon Hantz, spálit přístřešek Very Happy a já už myslel, já nevím, že si zlomila ruku nebo že spadla ze stromu... tohle bych teda ani ve snu nečekal xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 10:26 am

Líbilo ? xD Kdyby to bylo natočené, tak by to vypadalo cool ne ? xD
Už minule byla trošku magor, ale teď jsem to trošku povýšil xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 10:29 am

měli by jí zavřít do cvokhausu Very Happy a natočené si ani neumím představit jak by to vypadalo... asi pěknej bordel xd
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 10:33 am

Jeff by si pomyslel
To zase přiláká tolik nových fanoušků ... muhaa
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 10:43 am

jo, ten jo, cvok jeden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 11:07 am

byla to zas změna ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  EmptySat Apr 06, 2013 1:30 pm

hezka epizoda Smile udelal si z ni uplnyho magora Very Happy mela nabidku do aliance a ona nas servala
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo    Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji  k tomu vedlo  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 4 - Nechápu co ji k tomu vedlo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: